Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 01:20:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчински Рокли - 14"  (Прочетена 175532 пъти)
 
gurugeri
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30


« Отговор #195 -: май 24, 2010, 15:13:26 »

Момичета, аз съм на нова вълна с роклите... Исках да е къса, но в крайна сметка онзи ден си намерих тази рокля в Сватбения Център в Младост и дори я капарирах. Колебания обаче не спирам да имам, защото искам да изглеждам по-нормално и небрежно, а не като принцеса. Моят стил като цяло е много спортен и такава рокля ми се струва доста тежка на вид и много лъскава. Вече се чудя дали да не си отменя поръчката  girl_impossible Кажете какво мислите.


* Pic 037mod.JPG (73.62 KB, 538x717 - видяно 306 пъти.)
Активен
Lilium
Ентусиаст
**
Публикации: 83



« Отговор #196 -: май 24, 2010, 15:19:10 »

gurugeri , изглеждаш невероятно   smile според мен не трябва да отменяш поръчката, защото тази рокля ти стои много добре give_rose ако искаш да разчупиш стайлинга си, може да си с по-небрежна прическа, например само с цвете и пусната коса, или пък по-небрежен воал до ханша да речем  smile според мен има много варианти да не изглецдаш като принцеса, важното е че вече имаш базата - една прекрасна рокля  give_rose
Активен
gurugeri
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30


« Отговор #197 -: май 24, 2010, 15:26:00 »

Мерси Лилиум:) А прическата ще е събрана, защото съм с почти къса коса (и до раменете не стига). Прическата е малко щура, отзад ще стърчи насам-натам. А воалът ще е до лактите, иначе не стои добре.
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #198 -: май 24, 2010, 15:59:46 »

Gurugeri роклята ти е разкошна Bravo Недей да я сменяш, стои ти прекрасно good Чудесен избор Bravo
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: май 24, 2010, 17:46:35 »

gurugeri, напълно те разбирам, и аз за мойта сватба не исках да се "маскирам". И аз обличах рокля, която беше по-хубава от мен и затова не я взех. Ама тази рокля не е по-хубава от теб Wink. Да, не е щура, по-скоро е нежна и романтична, но не стои тежка и, поне на снимката, не е толкова бляскава. А като я носиш ти със сигурност ще стои ненатрапчиво и елегантно и семпло. Щом си я капарирала значи ти е проговорила. А ако още се чудиш - хвърляй Ези-Тура. Като се падне едното - или ще се зарадваш, или ще си кажеш - 2 от 3. И ще ти е ясно кое ти се иска повече  pardon
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #200 -: май 24, 2010, 18:32:48 »

И аз те разбирам gurugeri, но също ще подкрепя мненията, че роклята ти стои страхотно - като да е тоята рокля, а и не е пищна и тежка, а ти стои много нежно. За да внесеш по-небрежна нотка избери по-шантави обувки, например цветни с по-весел детайл т.е не класическо-сватбени, а може да експериментираш и с бижутата. "Стърчащата" прическа също ще внесе някакво разчупване.  good
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #201 -: май 24, 2010, 19:00:23 »

 gurugeri, изглеждаш прекрасно  give_rose Няма нужда да скромничиш, какво лошо има поне за един ден в живота си всяка една жена да бъде като принцеса  Wink
 Ivelchenceto, преди време бях попаднала на една история за булка с подобен замисъл на роклята  smile Толкова е оригинално! Ако го направиш, ще бъдеш наистина уникална  good Слагам линк към историята на тази булка и това как е направена роклята и:
 
  http://weddingnouveau.com/2010/04/fashion-nouveau-laser-cut-your-very-own-gown-design/
Активен
ivelchenceto
Регистриран

Публикации: 5


Надеждата ме води.


« Отговор #202 -: май 24, 2010, 21:51:28 »

Благодаря на всички ви за отговорите ще помисля и ще видя кой вариант е най- удачен.Казаха ми даже че подобен шаблон за изрязване може да ми направи някой добър ножар..така че се надявам да го намеря и да стане роклята.Ще пиша за по- нанатъшно развитие lol
Активен
spzd
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #203 -: май 27, 2010, 09:03:00 »

Момичета, поръчах си рокля, обаче сега изпанах в разни съмнения- поръчах я в снежно бяло с дантела на бюстието със сребърни нишки ( защото такава беше на манекена, но беше върху екрю основа и ми хареса).Лошото е че ми казаха че на пробата идвала само по основа сатен и без дантела, няма да мога да придобия представа. Дали ще стои добре или сбърках? А някой знае ли дали дантелата може да се смени след това ако не ми хареса или направо ново бюстие ще трябва да шия?
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #204 -: май 27, 2010, 09:09:31 »

spzd, първо честито за роклята  give_rose Според мен ще стоят красиво сребърни нишки на снежнобяла основа, дори повече отколкото на екрю. Виждала съм такива рокли, много са хубави. Защо не ги помолиш при първата проба да донесат малко парченце дантела, за да го наложиш върху плата и да прецениш окончателно?
Активен
gurugeri
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30


« Отговор #205 -: май 27, 2010, 11:02:31 »

spzd, наистина сребристото би трябвало да стои по-добре на бяло, отколкото на екрю. Ако успееш да го провериш на пробата ще е най-добре. Иначе зависи от модела и как е пришита дантелата върху него, но стига да имаш достатъчно време и след като е готова роклята вероятно ще можеш да го коригираш. Успех!
Активен
ivelchenceto
Регистриран

Публикации: 5


Надеждата ме води.


« Отговор #206 -: май 29, 2010, 22:59:09 »

Здравейте отново smile Искам да попитам дали някой от вас е чувал за "херцогиня сатен" или на англииски "duchess satin" защото роклята която искам е шита от този плат ???
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: юни 02, 2010, 15:37:09 »

ivelchenceto мисля, че това е вид сатен, който е лъскав, пада тежко и изглежда доста луксозно  pardon


* ivory duchess satin.jpg (8.59 KB, 370x370 - видяно 2608 пъти.)
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: юни 02, 2010, 15:40:13 »

Ето една рокля шита от този плат  smile


* 1.JPG (11.79 KB, 285x404 - видяно 2593 пъти.)
Активен
ilinor
Ентусиаст
**
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: юни 02, 2010, 16:07:23 »

Здравейте момичета  blum
Чудя се и аз вече от къде да започна с роклите много ми харесват тези на provinas но незнам дали имат всечко от колекцията смятам тези дни да ги посета
Elica твоята е мого хубава и можеш ли да микажеш ценовия диапазон мисля че е на тази фирма
Dinna роклята ти ме впечатли много и ми е ентиресно ще я шиеш или купуваш ?
На Принцес също съм впечатлена от роклите особено солекцията Saint Ptrick ако някой знае цени ще се радвам да ми сподели pleasantry
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines