Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 23:17:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчински Рокли - 14"  (Прочетена 175362 пъти)
 
merylu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #150 -: май 14, 2010, 23:01:24 »

Разкошна рокля!!!  heart
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: май 15, 2010, 12:42:35 »

Е, извинявам се, но тази снимка само показва колко е жизнено важен фотошопът във всяка фотосесия за булченски рокли. Еми, не ме грабва, въпреки че този тип ресни ги харесвам. И точно този силует рокля с такава пола (пак на ресни, или както се казва) съм я гледала на снимките от сватбата на едно момиче от форума, беше от Пловдив, и тя е стотици пъти по-красива. Тук изглежда спихната и роклята и Ева Лонгория.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: май 15, 2010, 12:54:55 »

Снимката е правена с мобилния телефон на Ева Лонгория и не е правена за фотосесия, а е туитната.  И се съмнявам Ева Лонгория да е откраднала идеята от момиче от Пловдив, че дори и от форума... girl_wink
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: май 15, 2010, 12:56:59 »

ОООО, не съм имала предвид, че тя е откраднала идеята. Това, което исках да кажа е, че подобна рокля съм я харесвала много, ама на тази снимка - цък.
 То на снимката й личи, че не е от официална фотосесия. Затова казвам, че си личи, че няма фотошоп тука.
Активен
z0ri
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #154 -: май 17, 2010, 01:09:17 »

Здравейте, от скоро се питам дали бъдещите булки биха си купили рокля по каталог или on-line магазин. Ще  съм ви благодарна, ако ми споделите какви рокли харесвате.  Wink Който желае може да ми отговори и тук:
http://www.bgwedding.com/index.php?page=s_38

Благодаря на всички, които ще споделят впечатленията си и успех в намирането на Роклята!
Активен
elica_arteks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #155 -: май 17, 2010, 09:25:12 »

Здравейте, харесах си рокля на Мори Лий в Романтика. Искам да ви питам къде другаде в София предлагат рокли на тази марка, тъй като искам да видя и други модели преди да взема тази, която съм харесала. Благодаря!
Активен
merylu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #156 -: май 17, 2010, 19:41:27 »

Преди време предлагаха рокли на Мори Лий и в SHU SHI.Но сега не съм сигурна. pardon
Активен
elica_arteks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #157 -: май 19, 2010, 08:23:29 »

Вчера харвсах друга рокля на Pronovias в Bridal Fashion. Някой дали може да каже впечетлвния за марката и магазина. Всеки път като тръгна по магазините нещо различно ми харесва. Направо се побърках. Ако нямате оплаквания от тази марка и магазин, смисъл отношение, корекция и т.н. вече да спирам да обикалям и да я взимам, че накрая ще свърша на 4 км sarcastic
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: май 19, 2010, 13:05:48 »

За Проновиас има мнооооого изписано в предишните теми за роклите, не знам дали има още какво да се каже. А иначе за отношението в бутика разгледай последните няколко странички на Сватбените бутици - бял и черен списък, момичетата са споделили много подробно какво се е случило при техните посещения!  smile
Активен
VeniNY
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



« Отговор #159 -: май 19, 2010, 13:41:41 »

Момичетааааааа  give_rose роклята ми е пристигнала. В събота сам на парва проба, стискайте палци всичко да е наред . Нямам тарпение  Bravo yahoo tease
Активен
elica_arteks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #160 -: май 19, 2010, 13:45:27 »

VeniNy стискаме палци да е такава каквато си я представяш Wink

Ариел мерси! То си имало друга тема за мойте въпроси pardon
Активен
elica_arteks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #161 -: май 20, 2010, 09:32:10 »

Най-накрая и аз си имам рокля yahoo goody DANCE Търсенето си заслужаваше, въпреки че само 2 дни обикалях, но успях да мина през около 10-12 магазина, което си е стабилна бройка. Много съм доволна, че намерих точно това, което от години си представям yahoo

Ето линк към нея http://www.destaffordbridal.ie/designers/view_dress.html?id=191

Единственото, което не ми харесва много са презрамките. Моля за вашия съвет дали да ги махна изцяло или да сложа много тънки. Искам да сложа по-голямо бижу, а с тези презрамки не върви, а и аз с дебели не се харесвам много. С тънки или изобщо без презрамки стой много по нежно според мен. Много се чудя и затова се допитвам до вас. give_rose
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: май 20, 2010, 09:40:16 »

elica_arteks, поздравявам те за прекрасни я избор.  Bravo
Но някак не си представям роклята с други презрамки. Тези лично на мен много ми харесват и не ги определям като дебели. Зависи от типа бижу, но без да пробваш - няма как да знаеш колко добре ще се съчетае с нея pardon
Активен
spzd
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #163 -: май 20, 2010, 09:46:29 »

Здравейте момичета, харесах си рокля, но винаги съм си мислила че искам малко цвят в роклята, а не да е изцяло бяла. Момичетата в салони ми предложиха да сложа акцент ако желая - кантове на диколтето - бордо или дантелата на горната част да е в цвят, обаче аз лично не мога да си го представя и ме е страх да експериментирам, за да не се получи цигания. Моля ви ако сте срещалии в нета снимки с кантове бордо или дантела  цветна само на бюстието да ми помогнете.
Активен
gurugeri
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30


« Отговор #164 -: май 20, 2010, 10:24:31 »

elica_arteks, роклята е много шик:) Тези презрамки са като естествено проодължение, но като гледам може и да се махнат и да стои много добре. Не си представям обаче как ще стои с тънки презрамки... може би ще се изгуби ефекта на дантелата и голяма част от визията на роклята.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines