Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 21:28:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчински Рокли - 14"  (Прочетена 175350 пъти)
 
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: май 12, 2010, 16:22:37 »

roxanne, звучи прекрасно! Да пуснеш снимки следващия път!  Wink
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: май 12, 2010, 16:44:09 »

Ariel, аз доста се зачудих като видях, че си пуснала сайта на Одета, дали да споделя впечатленията си, но реших да го направя - не заради това, че аз съм останала недоволна, а просто защото според мен "дизайнерката" нищо не разбира. Никак не ми се искаше да повтарям това, което съм писала в темата за булчинските салони, но все пак ще го направя - въпросната "дизайнерка" не прави разлика между рокля и пола с бюстие (пришити). На мен точно това, а не тонът и прибелването на очите, ми направи силно впечатление и ми говори за непрофесионализъм. Но, както казах по - рано, никого не ангажирам с мнението си. Просто исках да помогна, защото все пак Lilium идва от друг град и за да не се лута безцелно  Wink
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: май 12, 2010, 18:46:49 »

gurugeri, като човек, който се оказа с къса рокля на сватбата си, да се включа по темата. Роклята, която си пробвала, ЕВЕНТУАЛНО, би могла да се скъси в някакъв такъв вариант. Обаче, никой не може да ти каже какъв ще е резултата. И, ако ще я даваш някъде да ти я скъсяват, по-добре отиди със снимка на къса рокля, направо да ти я ушият, най-вероятно ще е по-сполучлив опита. Това е един нелош вариант
 А другият, на който аз се спрях, е тип 50-те години, нещо такова . Страхотно много я харесвам тази рокля!!!
 А ако искаш първо да пробваш и роклята ти да е къса - вариантът ти е само абитуриентска, която да ушият за теб като булчинска. Успех good!
« Последна редакция: май 12, 2010, 18:49:43 от pebbles » Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: май 12, 2010, 18:57:40 »

Тази последната и на мен много ми допада girl_in_love
Активен
onedream
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



« Отговор #124 -: май 12, 2010, 21:13:46 »

Здравейте, момичета! И аз ще съм булка след около 2 месеца, отдавна ви чета и се престраших да пиша. Решила съм другата седмица да си поръчам рокля... НО още не съм сигурна къде. Харесах си една в Мтайлър, но беше над 2000 и не съм сигурна, че ще преглътна такава сума.. А като цяло съм се насочила към модели с дантела. Понеже някои от вас са ходили в Принцес, Проновиас и Ла Споса и исках да попитам и там ли цените са подобни.. Ако е така ще си я шия в Романтика.. Дано да имат хубава дантела.   give_rose Поздрави smile
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #125 -: май 12, 2010, 22:39:43 »

onedream - и аз се насочих към рокля с дантела и се оказа, че типът рокли, които се вписват в тази идея наистина са около 2000, дантелата оскъпява доста. Тази която харесах в М Тайлър беше 2100, което е над границата която мога да приема + не се чувствах достатъчно комфортно в нея.
 В Принцес под 2200 не намерих нищо подобно и дори минахме 2700  huhhuh.gif В Проновиас е подобно, въпреки че когато аз бях там имаше модели от минала колекция, които ми предлагаха от 1900 нагоре, само "защото трябва да направим място за новата стока"  pleasantry Не знам какво е положението в момента. Роклите и на двете места ми харесаха като модели и качесто, но цената надминава моята психологическа граница за рокля, за мен не си заслужава. Съветът ми е да пробваш в Арети, тъй като имаше дантела и тези, които аз мерих стартираха от 1500. В крайна сметка моята рокля е от Valentin's и съм доста озадачена от негативно мнение по-горе от новорегистрирана потребителка, към мен до момента са се държали коректно, надявам се това да остане така. Но ще споделя след като взема роклята преди събитието  Wink
Активен
Zafira
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #126 -: май 13, 2010, 00:49:23 »

И аз да се похваля с рокля.   girl_wink  danceg Снимки има в галерията ми.
Активен
damira
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #127 -: май 13, 2010, 01:49:34 »

Onedream, най-добре първо отиди в бутиците с хубавите рокли, там има със сигурност красиви модели и на по-ниски цени. После, ако нещо не ти хареса там - ший, ако имаш нерви. Но нито дантелите ще бъдат същите, нито кройките. Не очаквай 100% изпълнение едно към едно. 
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #128 -: май 13, 2010, 08:07:32 »

Zafira, честита рокля  give_rose Стои ти прекрасно smile Определено човекът, който я е правил си разбира страшно много от работата  Bravo Така са преобразили оригиналния модел, че не просто е станала по-хубава, станала е чудесна  Bravo
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: май 13, 2010, 08:10:42 »

Zafira, очарована съм от роклятат ти  good
Изчистена и същевременно така ефектна и нежна Bravo
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: май 13, 2010, 08:12:32 »

Zafira, честит рокля и от мен.Стои ти много добре и е много, много красива.Дано ти донесе много щастливи мигове.  give_rose
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: май 13, 2010, 08:19:02 »

Zafira, честито! Роклята е много нежна и ти стои страхотно  Bravo
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #132 -: май 13, 2010, 09:21:20 »

gurugeri, виждала съм много ефектни къси рокли във Феде :
http://www.fede-bg.com/
Доколкото знам дизайнерката на ателието може да ти направи нещо и по изцяло твоя идея или да промени съществуващ модел  smile
Активен
ina0208
Ентусиаст
**
Публикации: 76


« Отговор #133 -: май 13, 2010, 10:53:13 »

Момичета имате ли представа как вървят цените във Феде? give_rose
Активен
gurugeri
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30


« Отговор #134 -: май 13, 2010, 13:12:09 »

Мацки, мерси за мненията:) Диванетата, тази в М.Телър я видях, но не ми хареса.
Пебълс, много яки рокли си пуснала, особено последната, страхотна е:)
Мишел, за Феде не се бях сещала, благодаря. Още днес ще опитам да мина оттам, че време не остана. Датата е 12.06:)
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines