Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 19:25:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчински Рокли - 14"  (Прочетена 175328 пъти)
 
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: май 06, 2010, 08:42:49 »

Не съм съгласна,че роклите на Pronovias са най-хубави и качествени.Аз ходих там,но нищо не си харесах.Иначе,наистина имаше рокли за 1000-1200 лв от стари колекции.На мен най-много си ми хареса моята рокля от White One,дантелата и беше много по-хубава от тези на Pronovias.Taka,че не бива да се абсолютизира.Навсякъде може да се открие хубава рокля.Просто трябва да се търси.
Активен
Lilium
Ентусиаст
**
Публикации: 83



« Отговор #91 -: май 06, 2010, 14:36:13 »

Аз направих запитване по интернет за 2 рокли на М.Тайлър - първото впечатление е много важно, получих отговор до няколко часа  smile Харесах една рокля от най-последната им колекция и една от 2008, та цените бяха 2000лв за тази от 2010 и 1600лв за тази от 2008. Не съм ходила още на място в бутика но така успях да се ориентирам долу-горе за цените по колекции.

Elica_arteks, със сигурност ще намериш много красива и качествена рокля с твоя бюджет smile

mishica, моя бюджет е също толкова, но силно се надявам и не губя кураж, че ще намеря моята рокля за тези пари   give_rose
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: май 06, 2010, 15:37:59 »


mishica, моя бюджет е също толкова, но силно се надявам и не губя кураж, че ще намеря моята рокля за тези пари   give_rose


Момичета, много зависи на какво държите. Моята рокля няма да е Pronovias. Нито Demetrios. Не ми се къса сърцето за това. Моята рокля ще е модел, който сама си сътворих след стотици разгледани рокли. Ще я шият в ателие Лита и ще ми струва 450лв.
Честно казано, за мен е грехота да дам над 500лв. за булчинска рокля. Нямам нищо против момичетата, определили си по-голям бюджет разбира се, но съм абсолютно убедена, че и за 3-4 пъти по-малка сума от посочените на тази страница мога да имам изключителна рокля.
Докато разглежда човек последните две страници на тази тема, няма как да не си помисли, че не може да има булчинска под 1500лв. А не е така. Имам предвид красива, богата рокля. Моля ви, не всявайте смут  give_rose
За съжаление не мога да покажа моята рокля - сега на 11-ти ми е първата проба. Но вярвам, че ще е прекасна - лично ще се погрижа всичко да е по моите изисквания  smile. Накрая да не се окаже, че ще бъда булката с най-евтина рокля...  Bravo
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: май 06, 2010, 15:57:14 »

Lilium, моята е по-евтина и от твоята  blum
Както се казва - бия те по точки. Също мисля, че ще стане красива. Освен това и на мен ми се досвидя да дам много пари, макар че имам възможност. Обаче за сметка на това наблегнах много на сватбеното пътешествие  yahoo. А парите, които спестих от роклята ще ги използвам за шопинг в Барселона  pardon
Активен
jane_anderson111
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #94 -: май 06, 2010, 16:22:29 »

Здравейте, за първи път пиша тук, но чета отдавна форума и реших да споделя с вас разочарованието си от Valentin's Bridal House sad Сватбата ми е след месец и половина и до вчера бях сигурна че имам рокля, и то роклята за която съм мечтала... Но уви, снощи разбрах че са ме лъгали 3 месеца (тогава я поръчах) и въобще не е дошла и не се знаело дали ще дойде! А последната седмица ме караха да ходя 3 пъти, като ме караха да чакам по 1ч и в последния момент ми казваха глупави оправдания, че не могат да дойдат!!!! Имаше лъжи от рода на: роклята ти е тук, много е хубава, но е прибрана в ей тази стая, зад тази врата, но сега не мога да намеря ключа! Ела утре! Когато отидох на следващия ден (вчера), нямаше никой в салона, звъннах и ми казаха да почакам малко. След 20мин звъннах пак и си бяха изключили телефона!!! Накрая вечерта приятеля ми се обади, защото побесня, разбра че са лъгали и ги накара да дойдат до нас и да ми върнат капарото!!! Представяте ли си за какво става въпрос! Няма такъв филм! И аз още не мога да повярвам! А роклята си беше скъпа - 1500лв, фирмата е рекламирана по всички списания и сайтове! Не знам защо постъпиха така, можеха просто да ми кажат че не е дошла, за да имам време да си търся друга. Днес отидох с една приятелка по магазините с надеждата да си намеря готова рокля, и накрая не съвалявам - от магазина на Julia Kontogruni си купих страхотна рокля, която ще се коригира за една седмица! Дано съм била полезна на някой с тази история и дано на никое момиче не й се случва такова нещо преди сватбата!
Активен
Lilium
Ентусиаст
**
Публикации: 83



« Отговор #95 -: май 06, 2010, 21:40:35 »

jane_anderson111 , историята ти със сигурност ще помогне на и ще имаме едно на ум, направо не мога да повярвам  shok сигурно си изхабила страшно много нерви и енергия, поне да ти бяха казали по-рано да можеш да реагираш адекватно на ситуацията  angry но най-важното, е че си намерила своята рокля  give_rose
Активен
jane_anderson111
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #96 -: май 07, 2010, 14:58:27 »

благодаря ти, lilium, жалко за изхабените нерви, сигурно вече имам няколко бели косъма от цялата история, но поне всичко свърши успешно lol)))
Активен
elica_arteks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #97 -: май 08, 2010, 07:25:54 »

Много ви благодаря за бързите отговори. thank you Вече съм по-спокойна, че ще намеря рокля за тази цена. give_rose
Активен
mishica
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #98 -: май 10, 2010, 14:17:58 »

И аз благодаря за мненията на всички  give_rose
Активен
Nastiq
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


Бъдещо мамче :)


« Отговор #99 -: май 10, 2010, 14:20:14 »

Здравейте на всички и от мен  blum
Най-накрая и аз да се регистрирам като бъдеща булка  yahoo
Все още не сме избрали окончателната дата, ама мислим да е през септември.
Доста съм се ровила из форума и съм чела темите, и се радвам, че и аз се включих вече  danceg
Заинтригува ме тази тема за булченските рокли, 1000-2000лв. за рокля за мен са много пари  Oh my ..., все още не съм обикаляла по магазините, ама се надявам да намеря нещо по-евтино.
roxanne, много ме успокои  give_rose, ще се радвам да качиш снимка, когато роклята е готова. Споделям мнението ти и аз съм си харесала няколко модела и мисля да ида до Асеновград скоро да видя как са цените там и колко ще ми струва да ми ушият рокля по моите изисквания. Според мен за 500-600лв. могат да ти направят страхотна рокля. Балната ми рокля беше шита в Асеновград и съм много доволна и от цената и от качеството  Bravo
veroni качи снимки да видим роклята ти  blum
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: май 11, 2010, 10:27:29 »

Здравейте, за първи път пиша тук, но чета отдавна форума и реших да споделя с вас разочарованието си от Valentin's Bridal House sad Сватбата ми е след месец и половина и до вчера бях сигурна че имам рокля, и то роклята за която съм мечтала... Но уви, снощи разбрах че са ме лъгали 3 месеца (тогава я поръчах) и въобще не е дошла и не се знаело дали ще дойде! А последната седмица ме караха да ходя 3 пъти, като ме караха да чакам по 1ч и в последния момент ми казваха глупави оправдания, че не могат да дойдат!!!! Имаше лъжи от рода на: роклята ти е тук, много е хубава, но е прибрана в ей тази стая, зад тази врата, но сега не мога да намеря ключа! Ела утре! Когато отидох на следващия ден (вчера), нямаше никой в салона, звъннах и ми казаха да почакам малко. След 20мин звъннах пак и си бяха изключили телефона!!! Накрая вечерта приятеля ми се обади, защото побесня, разбра че са лъгали и ги накара да дойдат до нас и да ми върнат капарото!!! Представяте ли си за какво става въпрос! Няма такъв филм! И аз още не мога да повярвам! А роклята си беше скъпа - 1500лв, фирмата е рекламирана по всички списания и сайтове! Не знам защо постъпиха така, можеха просто да ми кажат че не е дошла, за да имам време да си търся друга. Днес отидох с една приятелка по магазините с надеждата да си намеря готова рокля, и накрая не съвалявам - от магазина на Julia Kontogruni си купих страхотна рокля, която ще се коригира за една седмица! Дано съм била полезна на някой с тази история и дано на никое момиче не й се случва такова нещо преди сватбата!
Много благодаря jane_anderson111 аз страшно много съм си харесала една рокля от там и им изпратих запитване по е-мейл (защото съм от Варна) , отговориха ми след няколко часа и си помислих че са отговорни, а то... какви случки имало около тях. Много се двуумях дали си заслужава да дам 1500 лв за рокля (толкова струва тази която си харесах) и сега съм сигурна че не бих рискувала точно с тях. Благодаря ти отново!!!  smile
Активен
Lilium
Ентусиаст
**
Публикации: 83



« Отговор #101 -: май 11, 2010, 21:32:52 »

Започвам да подготвям списък с магазините, които ще посетя  smile затова момичета, моля ви помагайте, ако знаете някой бутик различен от тези най-изестните (М.Тайлър, Брайдал фашън, Шу-Ши и т.н ) ще ми е от полза  give_rose. Става въпрос за гр.София  smile
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: май 11, 2010, 21:40:11 »

Започвам да подготвям списък с магазините, които ще посетя  smile затова момичета, моля ви помагайте, ако знаете някой бутик различен от тези най-изестните (М.Тайлър, Брайдал фашън, Шу-Ши и т.н ) ще ми е от полза  give_rose. Става въпрос за гр.София  smile

Сещам се за ателие Симон (http://www.gsimeonova.com/), Феде (http://www.fede-bg.com/), La Sposa бутик в София (http://www.lasposa-bg.com/), Holiday (http://www.holidaywed.com/) и Одета (http://www.odetafashions.com/). Тези включила ли си ги в списъка?  smile
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: май 12, 2010, 09:34:11 »

Аз не препоръчвам Одета - дизайнерката ми се стори непрофесионалист и изобщо не се вслушваше в обясненията ми какво искам  nea Според мен е загуба на време, но ти си преценяваш  pardon
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: май 12, 2010, 09:53:20 »

Аз пък не препоръчвам ателие Симон huhhuh.gif Може и да е въпрос на лично усещане и мнение, но...
1. Гергана Симеонова се държеше доста хладно и апатично, което в случая не ми се струва уместно. Аз и обяснявах какво търся, ала бала...Тя - ни звук, ни стон pardon Сама ли трябваше да се ориентирам и разпореждам в бутика, не знам.
2. Отидох основно заради роклите на Роса Клара, които в сайта пише, че има. На място нямаше нито една, директно я попитах.
3. Показа ми все пак един каталог с рокли на Роса Клара (евентуално да си поръчам), ама толкова миниатюрни....Чернобели, поне по 20 модела на лист А4. Детайлите въобще не се виждаха.
4. Нейните рокли специално въобще не ме грабнаха. Сякаш подчертават недостатъците. Мерих една дори, но определено ми стоеше като нощница.

Пак казвам, че не ангажирам никого с мнението си, но това са моите впечатления от там.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines