Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 17:15:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчински Рокли - 14"  (Прочетена 175308 пъти)
 
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: април 24, 2010, 23:19:36 »

Момичета, аз поръчах Моята рокля  danceg В галерията имам снимки от първата проба, но имайте в предвид, че на тези снимки ми е доста голяма и е в друг цвят. Тази, която имаха в наличност е в цвят "шампанско" (странно, но на снимките изглежда бяла), аз я поръчах в цвят "слонова кост".  yahoo
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: април 25, 2010, 12:42:25 »

Mademoiselle, честит рокля.Страхотна и наистина ти стои хубаво.Може би наистина трябва да се постестни малко, но пак се добива представа как би ти стояла. Ще си прекрасна. smile
Conflate, честита рокля и на теб, мила.Мислиш ли пак да я слагаш в галерията, защото пропуснах да я вида?  blush
Активен
Arabella_
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #47 -: април 25, 2010, 13:09:33 »

Здравейте, момичета!

След много четене на по-старите части от темата, се престраших да се включа и аз. Нова съм сред вас, така че - помагайте!
До събитието има време повече от достатъчно, но при мен има друг проблем - доста далечко от манекенските мерки съм и не мога да се насоча към нещо, което ще ми стои добре. Много съм притеснена, само аз ли не мога да се побера в бленуваните рокли...  resent resent resent Сетил ли се е някой дизайнер, че сигурно има и бъдещи булки с по-пищни форми - като мен  sad
Моля ви, помагайте с идеи и предложения!
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: април 25, 2010, 13:21:51 »

Здравей, Elle_belle,
Изобщо не трябва да те притеснява това, че си по-едра.Има много момичета, включително и аз, които са като теб, но това не значи, че не можем да намерим своите рокли. smile Защо не пообиколиш по магазините  и да премериш, за да добиеш представа кой ще е твоя модел?Да не ти прави впечатление, че няма да можеш да ги закопчаеш, тези за мерене ги правят доста малък номер, за да стават на манекените (поне на мен така ми казаха smile ).Освен това можеш да потърсиш в нета, има варианти специално за по-едри булки.Всяка една рокля могат да я направят твоя размер.Горе главата, ще намериш РОКЛЯТА и ще си красива булка.  good
Активен
Arabella_
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #49 -: април 25, 2010, 13:37:36 »

Dallila, много ти благодаря за подкрепата. Ще пообиколя и ще разгледам. Далеч съм от мисълта да изглеждам като торта, аз лично предпочитам нещо по-семпло и изчистено.  blush Наскоро попаднах на един сайт с модели на рокли за по-едри мадами, но не си запазих картинките и сега не мога да отворя сайта.  sad
Ако някой е минал по моя път и не се вписва в стандартния размер на булчинските рокли, ще съм му адски благодарна да сподели опита си - към какви моделчета да се ориентирам, материи... Защото това има голямо значение.
На мен проблемът ми е по-скоро в горната част на тялото - по-широки рамене и гръб, имам голям бюст, абеее... като цяло съм си по-пухкава и едра. Успокоявам се единствено с факта, че не съм ниска и поне няма да приличам на табуретка...  blum  Ashamed
Активен
veroni
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: април 25, 2010, 15:28:33 »

Здравейте,най накрая и аз си купих роклята  yahoo след много много мерене по много магазини успях да я намеря.Купих я от Сватбения център там можеби обличах над 15 модела и то само това което аз харесвах:изчистена да не е тортена и да не е с корсет,но добре че беше майка ми.Донесе ми точно тортена рокля дори отказах да я облека,обаче успя да ме навие и ето Роклята с главна буква вече я намерих.Сватбата е чак юли и мислех че много избързвам,но ми казаха че ще е готова към 15 юни.Днес заведох и мъжлето та и него облякохме набързо.
Активен
veroni
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: април 25, 2010, 15:38:32 »

Здравей Arabella_  ето един модел като за теб дано да ти хареса


* 404.jpg (36.74 KB, 400x575 - видяно 350 пъти.)
Активен
Arabella_
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #52 -: април 25, 2010, 15:56:41 »

veroni, първо честито за роклята, много се радвам за теб!  Flower Flower

А тази рокля, която си показала наистина е МНОГО красива и страшно много ми хареса. Запазвам си я веднага. Само се чудя дали като съм по-широка в бюста и раменете рокля с бюстие е решение за мен...  girl_impossible
Активен
veroni
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: април 25, 2010, 16:37:01 »

Благодаря Arabella_   да ти кажа и аз съм с голям бюст и широки рамене 167см и съм 74кг (с функция за отсклабване) и моята рокля е с бюстие,аз лично исках нещо като роклята която ти показах но уви съвсем различен модел ми отиваше.С тези по прибраните изглеждах още по дебела отколкото съм.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: април 25, 2010, 18:06:56 »

Arabella_, този сайт ли имав предвид? http://hubpages.com/slide/Plus-size-wedding-dresses/869949
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #55 -: април 25, 2010, 19:14:08 »

Dallila - ще издебна момента да я пусна пак  Wink

А горната рокля, която е предложила veroni е страхотна!
Arabella - тръгвай по обиколките и хич не се притеснявай, ще намериш рокля която да прегърне формите ти! Дори да не закопчееш до горе, това което има налично за мерене - абстрахирай се и си я представи в твоя размер. Само че обикаляй по-отрано, остави 2-3 месеца за поръчка, ако не намериш от наличните.  good
Активен
Arabella_
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #56 -: април 25, 2010, 21:31:58 »

Здравейте отново!

lionelsa , този сайт досега не ми е попадал - ще го разгледам, много ти благодаря! Аз имах предвид brideway.net, но нещо не успявам да го отворя.

conflate, благодаря и на теб smile Ще меря, пък дано успея да се напъхам в нещо достатъчно прилично, поне колкото да придобия обща представа. А пък ако някой се сети за подходящи материи или модели - да пише! smile
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #57 -: април 25, 2010, 22:38:58 »

Arabella_ избягвай сатен, стои само на момичета, които нямат абсолютно нищо в повече и не прощава дори най-малката пухкавина. Избягвай също прекалено лъскави материи. По-плътна и тежка материя, особено ако е добре скроено бюстие оформят много добре, не мисля, че трябва да се притесняваш прекалено от горна част като бюстие.

Имам едно английско списание, което сега изрових за теб, сетих се, че има снимки на рокли за по-едри фигури, ето някои линкове, може да си харесаш тип рокля, а после да потърсиш подобна, макар че мен ако питаш мери повече и не се ограничавай само с каквото си си наумила. Може да се окаже, че друго ти седи по-добре:
http://thebigdayuk.com/Plus_size_wedding_dress_gallery-2.htm
http://www.plussizebridal.co.uk/
http://www.veromia.co.uk/Sonsie-Collection.html
« Последна редакция: април 25, 2010, 22:42:26 от conflate » Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: април 26, 2010, 07:40:47 »

http://shopofbrides.com/PlusSizeWeddingDresses_cat3.htm eто тук също има хубави модели.
Моята рокля е от органза, сатен и тюл и да ти кажа доста прибира.Бюстието е от органза с някакви подложки, за да стои по-твърдо.Не се притеснявай, ще намериш.  good
Активен
Lilium
Ентусиаст
**
Публикации: 83



« Отговор #59 -: април 26, 2010, 08:35:19 »

Здравейте, момичета!

След много четене на по-старите части от темата, се престраших да се включа и аз. Нова съм сред вас, така че - помагайте!
До събитието има време повече от достатъчно, но при мен има друг проблем - доста далечко от манекенските мерки съм и не мога да се насоча към нещо, което ще ми стои добре. Много съм притеснена, само аз ли не мога да се побера в бленуваните рокли...  resent resent resent Сетил ли се е някой дизайнер, че сигурно има и бъдещи булки с по-пищни форми - като мен  sad
Моля ви, помагайте с идеи и предложения!


Arabella, добре дошла сред нас  smile Искам да ти кажа горе главата и не се отчайвай, защото там някъде те чака твоята рокля за Големия ден  girl_wink Мисля, че много малък процент от момичетата притежават манекенските мерки, наистина, много е хубаво да разглеждаме роклите в интернет и да се възхищваме на перфектността им, но лично аз предпочитам да гледам тук във форума как стоят роклите на обикновените момичета каквито сме ние, отколкото на манекенките облечени с уникалните рокли на чужди дизайнери, (послушай съветите на другите форумки, за съжаление аз все още не съм толкова компетентна за материи и т.н  blush) но тук има много големи професионалисти, които ще ти помогнат в търсенето на мечтаната рокля  smile  Успех  give_rose
« Последна редакция: април 26, 2010, 08:38:13 от Lilium » Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines