Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 15:09:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчински Рокли - 14"  (Прочетена 175281 пъти)
 
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: април 26, 2010, 08:42:25 »

Arabella_  търсиш в гоогле plus size wedding dress и ти излизат много сайтове с по-едри момичета, важно е да видиш как стои, защото си има разлика.
сигурна съм,ч е ще откриеш твоя модел.
Активен
mishica
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #61 -: април 26, 2010, 13:27:26 »

Здравейте  smile Харесала съм си роклите на Nicole fashion group.
http://www.nicolespose.it/
Търсих къде се предлагат в България и намерих, че ги има в Shu Shi и Сватбен център София. Въпросът ми е към момичетата, които са ходили на тези места дали са виждали подобни рокли там? Защото Shu Shi нямат сайт, от който да разбера. А тези на Сватбен център са ми съмнителни  nea, понеже в сайта им не видях един модел да съвпада(освен ако не предлагат от стари колекции) .
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: април 26, 2010, 14:38:25 »

Аз ходих и в Shu Shi, и в Сватбения център.
Тъй като не съм гледала сайта на Nicole fashion group, не мога да ти кажа в Shu Shi дали има нови техни модели, просто защото не съм се интересувала за отделните рокля коя на кой дизайнер е, а гледах проста да ми хареса  pardon
Иначе в Сватбения център имаше доста техни (ако наистина са техни де) - на етикета пишеше, че са на тази фирма. Аз си харесах една, която ми стоеше добре и беше моят номер, но за съжаление при пробите се беше надърпала малко на няколко места. Като показах на момичето, тя говори с шефа и бяха готови от 1150 лв. да ми свалят цената на 750 лв., но аз се отказах  nea Иначе това, което ми направи впечатление там, е, че за роклите на тази фирма казаха, че имат само по една бройка и няма опция да се поръча друга - или ти става, или не. Не знам каква е причината да не предлагат вариант да се поръча съответния номер, но така стояха нещата там  smile
Активен
Arabella_
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #63 -: април 26, 2010, 22:02:36 »

Здравейте, момичета! smile
Чак сега успявам да пиша, но ви благодаря на всички за съветите и милото отношение! Порових се из Интернет, както и в сайтовете, които ми дадохте и видях наистина прекрасни рокли. Май ще се убедя, че и по-едрите момичета могат да изглеждат красиво в булчинска рокля  Wink

roumyana, а твоите снимки ги разгледах обстойно! Очарована бях от избора ти на рокля, както и от букета ти! Прекрасна булка си била!  Bravo  give_rose

Стискайте палци и аз да си харесам нещо, все още съм на етап разглеждане и ориентиране  Girl_hide

Активен
mishica
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #64 -: април 27, 2010, 08:03:04 »

divanetata, благодаря  smile Макар тепърва да се уча къде какво е тук, се опитах да прочета поне темите за роклите. Определено на Shu Shi може да им се има повече доверие. Ще разпитам там  smile Иначе съм си харесала JO9542 от колекцията Les Jolies  smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: април 27, 2010, 14:03:42 »

Здравейте, момичета! smile
Чак сега успявам да пиша, но ви благодаря на всички за съветите и милото отношение! Порових се из Интернет, както и в сайтовете, които ми дадохте и видях наистина прекрасни рокли. Май ще се убедя, че и по-едрите момичета могат да изглеждат красиво в булчинска рокля  Wink

roumyana, а твоите снимки ги разгледах обстойно! Очарована бях от избора ти на рокля, както и от букета ти! Прекрасна булка си била!  Bravo  give_rose

Стискайте палци и аз да си харесам нещо, все още съм на етап разглеждане и ориентиране  Girl_hide


арабела много ти благодаря, сигурна съм че ще намериш твоята рокля, проедполагам че си имаш идея какво ти стои добре и какво трябва да подчертаеш и какво да скриеш, сигурна съм че ще намериш твоята рокля. give_rose
Активен
dilqna86
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: май 01, 2010, 21:31:44 »

Въудушевена от вашите думи сериозно се заех с избора на рокля. Награбих една приятелка и тръгнахме по магазините. Нма да обяснавам подробно, много съм уморена сега, но я открииих и  капарирах- мота рокля  danceg От Romantica е и много прилича на тази, може и тя да е
http://www.misskellybridal.com/MKgallery/ . Снимки нямам, приятелкатами отказа да ме снима, за да не се покажа на младоженеца и на всички познати  blush , но като ходя да я доплатя и я взема, ще се щракна. Многосъм щастливаааа  yahoo
Активен
bena82
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: май 02, 2010, 11:15:04 »

Момичета искам и аз да се похваля.Намерих моята рокля,ще бъда истинска принцеса danceg
http://www.demetriosbride.com/intl/index.php?page=classics
Активен
Gnometo
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



« Отговор #68 -: май 03, 2010, 10:46:07 »

Здравейте момичета!
И на мен ми педстои "голямата радост" в началото на септември.
Вече пробвах няколко рокли но нищо не покрива изискванията ми за качество и цена, т.е. все едното куца, а най-често и двете  shok
dilqna86 ще ми кажеш ли колко ти излезе роклята, защото ако е такъв модела е изключително добра.
Препоръчайте магазини, моля!  cray
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: май 03, 2010, 11:13:07 »

Gnometo, друг вариант е да си харесаш модел от нета и да си го ушиеш.
Успех с намирането на ТВОЯТА рокля! girl_wink
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: май 03, 2010, 12:00:41 »

Gnometo, друг вариант е да си харесаш модел от нета и да си го ушиеш.
Успех с намирането на ТВОЯТА рокля! girl_wink

И според мен е по-добрият вариант, защото така си харесваш нещо и ти го шият. Иначе трябва да мериш и да търсиш твоята рокля. Аз ако нямах така щях да направя, защото никъде невидях такава, каквато бих харесала. Неказвам, че няма, но се иска мноооого обикаляне. Успех и от мен  give_rose
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: май 03, 2010, 17:41:54 »

Да се похваля - поръчах рокля днес!  yahoo
Бях в "Аз и ти" и си харесах. Много са отзивчиви и останах доволна от обслужването. Имат хубави модели и на по-ниски цени даже и от Асеновград. Специално моята рокля в горната част на бюстието е изцяло обшита с мъниста и то ръчно, защото го проверих - не е от парчетата плат, които са машинни и директно се пришиват към самата рокля. Това за мен е доста скъп труд, защото това изисква много време. А самите мъниста са много малки - като частици. Незнам кой има нерви да го прави. Много съм доволна и нямам търпение да видя моята рокля Сватбаааа. Пробата е на 03 юни. Тогава ще доложа в подробности  girl_wink
Ето снимка на роклята - моята обаче ще е в цвят "слонова кост" и панделката ще е в бордо.
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: май 03, 2010, 18:33:09 »

Видях извинявай, много е хубава имойта ще е с панделка много е сладко  Bravo
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #73 -: май 04, 2010, 05:59:44 »

Doni M прекрасна рокля, честито,  Bravo ще чакаме снимки в готов вариант  good
Активен
Gnometo
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



« Отговор #74 -: май 05, 2010, 08:48:36 »

Doni M роклята ти е ПРЕЛЕСТ  Bravo
Дано и аз скоро да мога да се похваля.
Момичета, благодаря за подкрепата.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines