Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 07:58:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчински Рокли - 14"  (Прочетена 166265 пъти)
 
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: юли 08, 2010, 09:06:41 »

защо да няма начин, както искаш ти , така изглеждай, не се оставяй на продавачките да те убеждават, само защото ще им е по-лесно да ушият готовия модел, за който имат кройки, без да си дават зор.
Активен
BacuTy
Ентусиаст
**
Публикации: 88



« Отговор #421 -: юли 08, 2010, 12:13:32 »

Следобяд ще ходя да я меряяяяяя  yahoo и дано е моята.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: юли 08, 2010, 14:16:24 »

BacuTy, този модел е най-универсалният, почти на всякаква фигура стои страхотно, едва ли ще имаш проблем с него. От моите обиколки из варненските салони останах с впечатлението, че точно такъв модел никой не държи на манекен. Не знам защо, но аз определено ходих и търсих да облека нещо такова и единственото, което имаха с естествена талия бяха абитуриентски рокли. Та, затова се оказах с късичка, защото с такава се видях.
 А, ако те притеснява, че е разголено - може да ги накараш от дантелата, която е върху полата да ти направят болеро. Дръж ни в течение какво става с роклята good
« Последна редакция: юли 08, 2010, 14:19:00 от pebbles » Активен
BacuTy
Ентусиаст
**
Публикации: 88



« Отговор #423 -: юли 08, 2010, 20:31:37 »

 cray не е моята рокля тази. Горе е мека, а мен ми трябва много хубав твърд корсет заради бюста.
Отделно ме прицвъква навсякъде  pardon, просто... наистина трябва за 3 седмици да смъкна една част от препаската си от сланинки иначе ще мязам на нищо.
Иначе мерих и други рокли.... и се ориентирах в модела даже май го избрах.... но 3 седмици на въздух и вода трябва да съм  smile
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: юли 08, 2010, 23:07:19 »

cray не е моята рокля тази. Горе е мека, а мен ми трябва много хубав твърд корсет заради бюста.
Отделно ме прицвъква навсякъде  pardon, просто... наистина трябва за 3 седмици да смъкна една част от препаската си от сланинки иначе ще мязам на нищо.
Иначе мерих и други рокли.... и се ориентирах в модела даже май го избрах.... но 3 седмици на въздух и вода трябва да съм  smile
Offtopic Зависи от киолограмите, иди на темата за здравословно хранене и там има още няколко подобни, аз съм писала как отслабнах. Но нямаш и много време, трябвало е от по-рано. Не мисля, че варианта вода е решение, даже никък, решението да ядеш правилно и да спортуваш. Успех за 3 седмици може да го направиш, но няма да са повече от 4-5кг., но няма да ги качиш, пак завси от структурата ти.
Активен
BacuTy
Ентусиаст
**
Публикации: 88



« Отговор #425 -: юли 09, 2010, 07:49:55 »

Ооо мен толкова ми трябва точно 4-5кг.
По принцип съм мъничка и едно две нагоре или надолу винаги много ми личат:).
Но да ви се похваля все пак се спрях на модела yahoo.Само,че както не исках дантела сега така ми падна на сърце ....една...(най-скъпата  girl_wink ). Наистина те кара да се чувстваш специална..... blush
А самия модел е лек и ефирен и сякаш няма да седи хич добре.
Активен
veroni
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: юли 09, 2010, 20:55:21 »

vilenceto, много хубава рокля, поздравления  Bravo
Само искам да те питам има ли обръч от долу? Много ми хареса модела и на манекена седи уникално, а като я облечеш сигурно наистина си като принцеса с нея  give_rose
Аз не искам обръчи по роклята, ама не знам дали ще има същия обем ако се махнат?!  pardon

Сега Асе има начин за това което питаш.Проблемът е,че незнам как да ти го опиша,нещо като пола на няколко пласта и е един вид хастар на роклята,ама от какво го правят и аз незнам.Ще се опитам да ти потърся снимка ама не обещавам да е скоро все пак се омъжвам след 15 дни и нямам много време да се ровя из нета.  shok
Активен
ivka86
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #427 -: юли 09, 2010, 21:28:25 »

здравейте, искам да попитам някой знаели ли нещо за роклите на m-tyler, интересувам се на каква цена са горе долу
Активен
Lilium
Ентусиаст
**
Публикации: 83



« Отговор #428 -: юли 10, 2010, 10:39:04 »

Ивка86 ,цените в М Тайлър започват от 1200 (1400) лв и нагоре. Поне това са цените аз като ходих да разглеждам рокли,а това беше преди 2-3 седмци. Харесах две рокли от които едната беше 1400 лв, а другата 1900лв. От тези, които аз измерих повечето бяха 1400 - 1600 лв. Преди да отида в бутика им бях писала мейл, защото харесах конкретни модели и исках да им знам цените. Отговориха ми още същия ден,  така че ако си се спряла на модел, пиши им, то не пречи  girl_wink
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: юли 10, 2010, 11:07:30 »

Сега Асе има начин за това което питаш.Проблемът е,че незнам как да ти го опиша,нещо като пола на няколко пласта и е един вид хастар на роклята,ама от какво го правят и аз незнам.Ще се опитам да ти потърся снимка ама не обещавам да е скоро все пак се омъжвам след 15 дни и нямам много време да се ровя из нета.  shok

Начинът е с нещо като фуста. Прави се долна пола, на която се пришиват набрани пластове тюл там, където трябва обем. Обаче тези всичките пластове плат се плетат в краката. Аз бях с къса рокля с така създаден обем и няколко пъти ходих да дърпам надолу първите пластове. А ако е дълга рокля тези пластове освен че ще се замятат със сигурност ще си закачате токчетата в тях, като да ги скъсате е най-доброто нещо. Може страхотно да се пребиеш така. Факт е, че има такива рокли и хората са оживели. Ама не знам дали тази технология е позната в България, така че си е рисковано.
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: юли 10, 2010, 11:27:10 »

Начинът е с нещо като фуста. Прави се долна пола, на която се пришиват набрани пластове тюл там, където трябва обем. Обаче тези всичките пластове плат се плетат в краката. Аз бях с къса рокля с така създаден обем и няколко пъти ходих да дърпам надолу първите пластове. А ако е дълга рокля тези пластове освен че ще се замятат със сигурност ще си закачате токчетата в тях, като да ги скъсате е най-доброто нещо. Може страхотно да се пребиеш така. Факт е, че има такива рокли и хората са оживели. Ама не знам дали тази технология е позната в България, така че си е рисковано.
Има и още нещо, което аз лично не харесвам във фустите. Дори и да приемем, че девойката, която ще носи така създадената рокля е най-грациозното създание на света, което нито веднъж не се заплете в безбройните пластове (и което аз не съм със сигурност), ако сватбата е лятна, просто не си представям как се оцелява на 30 и нагоре градуса в 6 ката плат...
И като обмислих всичко това, определено се спрях на обръчите като по-малкото зло.
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: юли 10, 2010, 11:57:59 »

Такъв тип рокля беше тази на братовчедка ми. И аз исках по този начин да ми я направят, за да избегна обръча, но моята сватба е август и шивачката каза, че ще пукна от жега и много ще ми се лепи тюла по краката като се изпотя. Мен ме притеснява основно в обръча, че на някои рокли прави нещо като ръб. Незнам дали се сещате какво имам в предвид. Шивачката ме увери, че няма такава опасност, но ще видим....
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: юли 10, 2010, 18:51:40 »

Не знам дали сте забелязали, ама ръбове по роклите има само на снимките на български сватби с български рокли. Според мен тукашните производители си пестят от тюла над фустата с обръча и затова той се отбелязва. Ако има достатъчно тюл между обръчите и горната пола нищо няма да се вижда. И смятам, че движенията са доста по-свободни с пола с обръч и правилна дължина. Е, минаването през врати и сядането в кола са терсене, ама то идеално щастие няма.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #433 -: юли 10, 2010, 19:12:41 »

Аз бях на бала ми с рокля с два огромни обръча. И не си личаха изобщо, не е имало ръбове. Надявам се, че това не е заблуда и от цвета, де, защото не съм била с бяла рокля. Но иначе и минаването през врати и в колата не беше изобщо проблем, нито пък сядането в ресторанта или танцуването, емоцията така те е хванала цялата, че едва ли можеш да мислиш за това.
Активен
BacuTy
Ентусиаст
**
Публикации: 88



« Отговор #434 -: юли 10, 2010, 19:19:40 »

На абитюрентския си бал бях с 3 обрача... и най-голям зор е ходенето до тоалетна  Wink
задължително с другарче , което да държи фустата smile
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines