Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 06:10:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчински Рокли - 14"  (Прочетена 175463 пъти)
 
pil4ata
Любопитен
*
Публикации: 23



« Отговор #375 -: юни 26, 2010, 14:01:37 »

Здравейте момичета, искам да попитам за мнение относно роклите и изработката им в "Грънчаров и син" - Варна. Харесала съм си едно моделче и днес ходих до магазина им и видях една подобна рокля на тази, която съм набелязала. И все пак попитах дали могат да ушият модела, който аз ще им занеса на снимка и момичето каза че няма да има проблем. Така че ако вие имате някакъв опит с шиене при тях, ще се радвам ако споделите. До колкото знам шивашкият им цех е в Русе, което леко ме притеснява относно корекциите и времето. Благодаря предварително!
Активен
liony2000
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: юни 26, 2010, 22:22:53 »

Здравейте момичета, искам да попитам за мнение относно роклите и изработката им в "Грънчаров и син" - Варна. Харесала съм си едно моделче и днес ходих до магазина им и видях една подобна рокля на тази, която съм набелязала. И все пак попитах дали могат да ушият модела, който аз ще им занеса на снимка и момичето каза че няма да има проблем. Така че ако вие имате някакъв опит с шиене при тях, ще се радвам ако споделите. До колкото знам шивашкият им цех е в Русе, което леко ме притеснява относно корекциите и времето. Благодаря предварително!
Моята е от там.Ходих на проба и тия дни трябва да е готова вече.Засега съм много доволна от обслужването и вниманието. good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: юни 27, 2010, 07:38:01 »

Моята рокля е от Грънчаров и син, правих си я в Русе, че ми е по-близо и съм много доволна от тях.Много коректно се държаха и роклята беше точно както я исках.
Активен
ina0208
Ентусиаст
**
Публикации: 76


« Отговор #378 -: юни 27, 2010, 08:57:57 »

Ина, прегледах доста сайтове. Цената е към $ 1500, което може би е много пари. както и да е опитах се да ти помогна издирих дали има нещо на sale, но не намерих този модел, единствените евтини са в DSWgate или там каквото беше...този китайския, но аз не се доверявам на тях, въпреки че не изглежда доста сложна... там цената беше около $ 200. Пожелавам ти успех, знам какво е да искаш нещо, ти поне знаеш каква да ти е роклята.

Сега пак ти огледах роклите и забелязах, че третата страшно много ми прилича на мечтаната ти ,maggie Sottero - Bilie. Ако наистина я харесваш, купи си я и почни търсенето на презрамките и гледам, че от страните има същите брошки. а може би първо потърси елементите и тогава я купи, после шивачка ще ти ги сложи и ще бъдеш с мечтаната. Виждам, че платът има същото наслагване. Помисли си, все пак можеш да си с почти същата рокля и да не даваш толкова пари. Много те мисля да знаеш smile Един час гледам къде и дали може да се намери намалена или подобна:)


Благодаря ти @}->--Аз също не мога да се доверя на китайските сайтове,затова ще мисля варианта,както си ми написала.В понеделник ще ходя да видя какво може да се направи,и ще пиша.Благодаря ти,много си мила! give_rose
Активен
ivelina1984
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #379 -: юни 27, 2010, 12:12:12 »

Ina0208 тази рокля на Maggie Sottero наистина е невероятна!!! Аз в петък бях на обиколка за рокля и я видях в един магазин, но цената й е 3000 лева (предлагаха ми някаква отстъпка, но и с нея е доста скъпичка).

Аз вече си капарирах моята рокля от M.Tyler и ще ми я поръчат новичка, защото искам да си е само за мен. Ходих само в 5 магазина, пробвах около 15 рокли и това ми беше напълно достатъчно, за да се реша да си купя "Роклята".


Активен
liony2000
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: юни 28, 2010, 17:45:26 »

Сега ми се обадиха ,че е готова роклята.Утре ще отида да я видя.Дано всичко е както трябва. Bravo
Активен
mildi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: юни 29, 2010, 23:32:25 »

Здравейте, момичета! Аз само чета, чета, и накрая реших да ви питам. Харесах си рокля от бутик Агресия във Варна. Някой има ли опит с този магазин? Нищо не се споменава във форума. За повече инфо на булките от Варна - това е последният магазин до ритуална зала, преди стълбичките за към гарата. Благодаря ви.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: юни 30, 2010, 12:36:46 »

Мили булки, и аз вече се замислям за рокля и в тази връзка искам да направя запитване към вас.
Някой шил ли си е роклята при ателие за ритуални свещи "Глори"?
Ако имате някакви отзиви от там, ще бъде изключително благодарна да споделите.
Благодаря ви предварително за информацията! smile
Активен
veroni
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: юли 01, 2010, 20:35:13 »

Момичета и моята рокля е готова вече качила съм две снимки в галерията не се вижда много добре,но пак е нещо.Ще ми е приятно да кажете какво мислите. girl_wink
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #384 -: юли 01, 2010, 21:35:35 »

veroni, на мен много ми харесва. Аз си мечтая за подобна рокля с показваща се втора част отдолу.
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: юли 02, 2010, 09:24:23 »

smile  много е хубава, приличаш на принцеса smile честито
Активен
Nastiq
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


Бъдещо мамче :)


« Отговор #386 -: юли 02, 2010, 11:13:17 »

veroni, много си хубава, като принцеса си  Bravo give_rose Bravo
с нетърпение чакам да те видя на живо  Сватбаааа weddingday Сватбаааа
Активен
veroni
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: юли 03, 2010, 06:25:41 »

Асе още малко остана и ще ме видиш,а аз пък нямам търпение да видя теб  на 25.09 и да ти дзопна едно хоро
Активен
spzd
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #388 -: юли 03, 2010, 17:43:52 »

Момичета, моята рокля е готова, обаче още се чудя над следното: тя е с органза 1 слой, дали да остане с нея или да остане само по сатена. Сложила съм снимки в галерията си на двата варианта.
Със сатена изглежда доста добре, слива се с бюстието, но пък органзата долу придава хубав вид на полата. Очаквам вашите мнения.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #389 -: юли 03, 2010, 17:57:00 »

^На мен с органзата по ми харесва. smile
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines