Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 10:07:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчински Рокли - 14"  (Прочетена 168995 пъти)
 
baby_blond
Новак
*
Публикации: 13



« Отговор #30 -: април 23, 2010, 08:59:45 »

Rossy,роклята ти е страхотна и ти стои много добре. Не мисля че има нужда от преправяне...a както казаха момичетата разликата с или без обръч не е много голяма.Въпросът вече май опира по-скоро до това как ще ти бъде по-удобно.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: април 23, 2010, 09:03:35 »

Сега се загледах, че наистина на едната снимка роклята е без обрач - за нея съм!  good
Понеже сега много не се личи, но когато се извършват движения, разликата ще е голяма.  blum
« Последна редакция: април 23, 2010, 09:29:29 от lunno momiche » Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 23, 2010, 09:11:12 »

И аз не бях забелязала, че на едната снимката роклята е без обръч  blush
« Последна редакция: май 12, 2010, 23:00:59 от fiibi_bg » Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #33 -: април 23, 2010, 10:23:57 »

Rossy, и на мен много повече ми харесва без обръч. Единствено трябва да бъдеш сигурна, че можеш да се движиш напред, назад и настрани нормално. Ако имаш проблеми с движенията, един добър шивач би трябвало да може да ти помогне и да намери решение и без обръчи!  Wink
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #34 -: април 23, 2010, 14:56:23 »

Ако това е снимката без обръч - DSC06991, което подозирам  smile - и на мен повече ми харесва без. 
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: април 23, 2010, 15:13:34 »

Роси, роклята изглежда прекрасно и с обръч и без обръч.Без обръч стои някак си по-естествено и пада по друг начин.Както ти се чувстваш по-добре, така го направи.  give_rose
Активен
dilqna86
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: април 23, 2010, 19:56:54 »

Май дойде време и аз да се включа. Днес за пръв път ходих по-сериозно по сватбените салони. Първо бях в сватбение център и честно казано не бях очарована (да не кажа, че останах силно притеснена), след това ходих до Valentin's и там ми останаха очите.... Много красиви рокли, толкова ми харесаха, че набързо си промених мнението, че повече от 600-700 лева не давам за рокля. Сега съжалявам, че не пробвах роклята, която си харесах там. Бях с младоженеца и реших, че няма да пробвам рокли и сега ме е яд. После ходихме до Mon Amоur, не бях особено впечатлена, но успяха да ме убедят да пробвам единствената рокля, която горе-долу ми хареса, и се оказа много красива като я сложих,лепна ми. Единственият и недостатък е, че е ужаааааастно тежка. След това ходихме до Simon, но там вече цените ми се видяха много високи. Все пак пробвах една, която много ми хареса, но като я облекох, не бях никак впечатлена.
И сега ме е яд, че не пробвах първата рокля, която харесах във Valentin's, защото сега ме е страх, че може да се окажа, че облечена нее нищо особено.....(като тази в Симон).
Иначе май имам ясна представа какво искам- екрю, цяла рокля, без обръч, с малък шлейф, покрита с дантела и право деколте. Роклята във Валентин'с е точно такава. Тази в Мон Амур беше май сатенена с бродерии и по-дълъг шлейф. Тази във Симонбеше също сатенена мисля и с прекалено малък шлейф.
Сега съм се надъхала да отидем и до Асеновград, за да мога с чисто сърце (опревдания, оправдания....) да си купя рокля за над 1000 лева. Трбва и до Romantica и M.tyler да се разходим.
Ох, много съм щастлива, че вече се видях поне за малко в булченска рокля.
Иначе време имам до сватбата- 05.09.2010, но не и търпение.
« Последна редакция: април 23, 2010, 20:09:53 от dilqna86 » Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #37 -: април 23, 2010, 21:12:20 »

Dilqna86 - не съжалявай, че не си пробвала роклята, която те е грабнала, а просто се върни и пробвай каквото ти душа иска, в този салон са много мили и няма и да накарат да се почувстваш нахално! Моята сватба е планирана за 4.9, но вече капарирах роклята точно от Valentin's и бях много щастлива като реших, че това е роклята, успокоих се. Бихте посъветвала да пробваш и рокли, които ти предлагат (след отсяване разбира се) - така ще продобиеш още по-ясна представа какво искаш или не искаш, а и какво е по-удобно, а може и да се окаже, че някоя от предложените рокли ти седи дори по-добре, макар че не е точно това, което имаш като представа.
Време ти е да мериш тук-там (без паника  Wink), защото ако те грабне рокля, която иска трябва да се поръча ти трябват 2-3 (чак до 4) месеца. Трябва да си оставиш и малко време за корекции след това, а и да избереш аксесоарите към нея.
Успех!
Активен
slaveia87
Ентусиаст
**
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: април 23, 2010, 21:49:48 »

dilqna86,  Романтика не ти ги препоръчвам, незнам дали някои е останал доволен от тях.
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: април 24, 2010, 00:39:34 »

Аз също имам много добри впечатления от Valentin`s и съм сигурна, че няма по никакъв начин да те накарат да се почувстваш кофти, ако се върнеш  Wink Според мен иди пак и пробвай роклята, която ти е допаднала. Може пък да се окаже, че точно това е твоята рокля.
А относно първоначалната ти идея да дадеш 600-700 лв. ще ти кажа само, че и аз в началото не исках да "оползотворявам" максималния си бюджет за рокля, но просто като посетих бутици като M.Tyler, Shu Shi и Valentin`s и облякох техни рокли, след това въпреки, че се пробвах и в няколко други с по - ниски цени, нищо не можа да ме впечатли. Така че действай  good
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: април 24, 2010, 05:15:39 »

SLAVEIA87 Ти ме вкара в щах smile Не знаех, че никой не е доволен от Романтика, но не съм и виждала мнения за тях тук де....и защо така ...силно ме притесни, гледам, че някои бюстиета са като на My Lady и си мислех, че ако не ходя до Израел ще ида и до Романтика ...
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: април 24, 2010, 05:22:36 »

ROSSY аз харесвам рокли с обем. Едната ми рокля ще е такава докато не почне купона, после ще съм с друга ... но моята ще е с много обем. Свързах се с една израелска фирма и ми казаха, че за модела, който искам полата трябва да е с 5 обръча ... аз съм виждала максимално три на снимки lol) и аз унемях...въпроса е, че с обръчи съм виждала много смешни ситуации, а и не знам как ще пишкам когато ми се... smile затова мисля да направя така ... както и др. ти казаха, тренирала съм спортни танци и знам как съм си шила роклита за стандартните танци ... с много тюлена подплата, не воал...той се изпича по специален начин да стои твърдо и отдолу е с корда, така можеш и сама да си вдигаш роклята където е необходимо   tease , а и има страшен обем... е на теб не ти трябва толкова много обем де, но твойто ще се постигне по-лесно от моята рокля smile

Упсех
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #42 -: април 24, 2010, 11:40:28 »

Аз сложих в галрията снимки на моята рокля  за няколко часа, след това ще ги махна  pardon
Приемам забележки, корекции не сме правили още. Шлейфът се прибира, както повечето рокли със шлейфове имат такава възможност и роклята става с една дължина.
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #43 -: април 24, 2010, 12:09:46 »

Благодаря ви момичета, след мъчителната дилема дали да е тази, или друга, която бях харесала първо и си бях навила на пръста, че ще избера нея и просто си обикалям за удоволствие вече съм сигурна, че направих правилния избор.
Според консултантката прави 2 малки гънки (отстрани на ханша) които трябва да се оберат, аз дори не ги бях забелязала и също мислех, че няма нужда от каквото и да било. Ще видим дали теглото ми ще варира, повечето казват, че се губи по някое килце и тогава ще преценим дали има нужда от корекции.
Активен
gurugeri
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30


« Отговор #44 -: април 24, 2010, 15:36:00 »

Пообиколих повечето интересни бутици в София (и някои доста безинтересни също), но като гледа пояечето рокли са много натоварени в декорацията. А късите модели са съвсем малко, ако въобще има такива. Май се спирам на варианта да си ушия рокля и попаднах на модна къща Амбиция. Дизайнерката много ми допадна, голяма шматка е и замислихме интересни модели. Имате ли отзиви от тази модна къща? Много ще се радвам, ако някой си е шил рокля там и сподели с мен:)
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines