Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 23:58:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчински Рокли - 14"  (Прочетена 175525 пъти)
 
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #210 -: юни 02, 2010, 16:40:26 »

Ilinor благодаря give_rose купих я smile и по миналата седмица пристигна, но ще трябват леки корекции, тъй като ми е малко голяма
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #211 -: юни 02, 2010, 19:30:51 »

ilinor - роклите на Pronovias са около 2000лв, като има отделни бройки за които могат да ти направят отстъпка. Определено нямат всичко от колекцията, можеш да поръчаш, но пък няма да си пробвала роклята преди това. Не знам дали си задължена да купиш, ако поръчаш, а поръчката отнема месеци. На San Patrick не харесах нищо под 2500, с изключение на рокля от миналата колекция за 2100... Надявам се да съм ти била полезна. Обиколи местата, които си си набелязала - дори средната цена да е по-висока, може да ти излезе късмета с единична бройка рокля, която да е точно твоята.
Ейй, голямо удоволствие е това обиколката за рокля....липсва ми вече  pardon
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: юни 03, 2010, 02:50:28 »

Офф, знам, че съм пики (имам предвид много избирам нещата) и искам да ви питам и вие ли сте така? През джа месеца си сменям мнението за роклята, един път искам един вид, друг път коренно различна..нормално ли е или всичко ще си дойде на мястото като почна да мера различни рокли?
Винаги съм мислела, че искам голяма рокля, да ама май вече не искам smile Днес бях в един магазин да си избирам рокля за кума. И там мерих прави и дълги и сега и с такива се хересвам, не знам какво данаправя. Качила съм снимките на роклите в галерията. Исках да ви попитам какви са цените в БГ на такива рокли с камъни и дали са хубави и качествени. Да, ама патето ми хареса тази бялата и иска да съм с нея на сватбата, ама няма как аз му я показах вече, той я хареса много, въпреки че на снимката малко съм се изкривила и не е излезнала както трябва...няма значение де. Пускам тук темата, че в темите за куми по-рядко сигурно се влиза, а вие след като сте били по булченски магазини сигурно сте мернали и тези рокли на какви цени са. Само ще кажа, че синята струва $300, а бялата $450 някъде. Бялата е разкошна, една финна материя, тежко пада, красота, щом другите клиенти в пробната казаха, че е чудесна, без никой да ги пита нищо...ама карай аз се смях с продавачката викам й освен да я взема за булчинска и тя вика е не може нали те снимахме за годеника няма как. Няма я в други цветове иначе щях да си я купя. Все още не съм тръгнала по магазините, сигурно има и по-хубави рокли.
Та това е... просто искам да знам как са цените за куми там , но роклята искам да е с камъни. Поне за сега, докато не си сменя мнението.
« Последна редакция: юни 03, 2010, 06:54:44 от tweety bird » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: юни 03, 2010, 07:51:25 »

tweety bird роклята е много хубава и ти стои много добре,уникално даже.
 не знма дали ще намериш тук толкова хубава, пълно е стакива рокли, повечето абитуриетнски са ткива,но разликата в качеството ще е голяма( имам предвид тези, които са шити в България) а ако ще е вносна -по-добре си я купи от там.
 спред мен не е голям проблем, че  евидял годеникът ти, но значение има само дали ти си суеверна. така че ако се си, смело си я взимай.
а ти пробвала ли си други рокли булчински- тип принцеси, защото ако пробваш може и стях да се харесаш.
апък и щем ще си кума, така или иначе ще си с подобна рокля за кумството
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #214 -: юни 03, 2010, 07:56:29 »

tweety bird - разбирам го патето  Wink защо е харесало роклята, страшна е, много секси гръбче! Според мен ако и двамата сте ЗА тази рокля да е сватбена въобще не се връзвай на "не може, той я видя", не са важни някакви предразсъдъци, а какво искате. Относно цените и избора - мен ако питаш, взимай всичко от там, където си - и като цени и като качество тук ще се затрудниш много повече. Аз си поръчвам повечето неща от чужбина, защото съотношението цена/качество/избор е много по-добро. Вчера поръчах дори халките от UK. А относно роклята ми, бях на ръба да поръчам една на Миа Солано, която мерих тук с цена 2100, а намерих за 800 $ в US. Но аз си поемам риска от пазаруването онлайн + имаше кой да ми я донесе без да се обмитява.
За тези цени, които си назовала тук няма да намериш рокли, които да изглеждат така класно.

А относно това, че се объркваш каква рокля искаш - всичко ще си дойде на мястото, като започнеш да мериш какво ли не, вместо да си ги избираш по снимка/каталог. Не се ограничавай с тип рокля, просто мери всякакви, забавно е, дори в началото да си мислиш "о, това никога няма да го сложа", а ти ще придадаеш излъчване на роклята, каквото на закачалка не можеш да си представиш.  
Като видиш роклята на теб ще разбереш, най-много да имаш дилема между 2 рокли.....аз бях така няколко дни. После отделих един ден да обиколя двете места и да сложа 2те рокли една след друга и Я избрах!
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #215 -: юни 03, 2010, 08:08:12 »

Tweety bird, роклята е много хубава и наистина изглежда много добре с голия гръб. Напълно съм съгласна с Руми обаче, че ако ще си с подобна като кума, то може би трябва да си вземеш по-различна за сватбата. Макар и много красива, на мен ми се струва все пак официална рокля, но не булчинска. Това, разбира се, няма значение ако на теб и половинката ти ви харесва. Но пък нищо не губиш ако пробваш още няколко различни модела. А другата рокля - синята е просто страхотна! Ако бях кума, с удоволствие щях да си я взема.  good

И... остави тия суеверия, има толкова много хубави истории за булки, които са си избирали роклите с годениците си. Никой не определя брачния ви живот от това дали сте видели заедно една рокля и сте имали единомислие.  good Wink Girl_hide
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: юни 03, 2010, 09:13:10 »

И аз да изкажа положителни отзиви за роклята. Съвсем булчинска си изглежда. То с какви изчанчени рокли и костюми има булки, пък тази ти стои много добре.

По мое мнение, щом и двамате сте единодушни за нея - не се колебай и я вземай. А за кумството си купи друг тип рокля, която да може да обличаш и след това. Избор на официални роклички има голям.
Активен
ilinor
Ентусиаст
**
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: юни 03, 2010, 09:36:15 »

вчера бях в Провинас и си харесах една рокля но тепърва започвам с обиколките, искам да мога да пипна материята  Wink
Dinna би ли ми казала от кой магазин си я купила ,  благодаря предварително
Ще отида и до Симон в събота , някой има ли впечатления от там ?
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: юни 03, 2010, 10:56:35 »

Аз миналата седмица бях на първа проба. На 8-ми юни роклята ми ще е готова  danceg
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: юни 03, 2010, 11:25:39 »

tweety bird , моето мнение е че имаш страхотната възможност да си с два типа рокля, веднъж като кума и после като булка. Аз бих избрала този вид рокля с които си на снимките (синята е страхотна) за кумството и може би малко по "принцесена" за вашата сватба. Относно мъжлето ти, моето мнение е че няма лошо да е виждал роклята, но ако я е видял и облечена от теб сякаш изчезва тръпката от това да го изненадаш на сватбения ден (много ми е мил този момент).

А пък момичета, днес случайно май харесах Роклята. Не бях излязла за рокли по принцип, просто минах покрай магазина и страшно много я харесах, гледах я, гледах я и реших да пробвам. В момента, в който застанах пред огледалото ми се насълзиха очите. Досега съм пробвала и други рокли, но не съм чувствала такова нещо, даже си мислех защо не ми трепва....? а то в роклите бил проблема. Знам че имам много време и може и друга да харесам, но просто с тази усетих трепване. за жалост нямам снимки, за да я покажа, но смятам да мина да я снимам, за да си кажете мнението. (качих една не много добра снимка в галерята-снимах набързо през витрината)
« Последна редакция: юни 03, 2010, 21:34:32 от vilenceto » Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #220 -: юни 03, 2010, 12:07:20 »

 Момичета, гледам че се коментират какви ли не салони, магазини и бутици за рокли, а не съм забелязала мнение за този:
http://www.holidaywed.com/
 Винаги, когато минавам покрай него роклите изглеждат красиви и скъпи. Затова, макар да съм избрала рокля, се изкуших да пратя запитване за 3 по-семпли модела и цените бяха 480-850 лв. От това, което съм виждала, на място роклите са много повече отколкото в сайта.
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #221 -: юни 03, 2010, 13:05:16 »

Ilinor  аз живея в Ирландия и я поръчах тук. Роклята е от колекцията на Проновиас за 2009, ако това ти помага с нещо
Активен
ilinor
Ентусиаст
**
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: юни 03, 2010, 15:56:35 »

Dinna благодаря за отговора  blum
Днес мисля да посетя Принцес много ми харесаха роклите там ще пиша ако има нещо интересно
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: юни 03, 2010, 16:26:28 »

Момичета, гледам че се коментират какви ли не салони, магазини и бутици за рокли, а не съм забелязала мнение за този:
http://www.holidaywed.com/
 Винаги, когато минавам покрай него роклите изглеждат красиви и скъпи. Затова, макар да съм избрала рокля, се изкуших да пратя запитване за 3 по-семпли модела и цените бяха 480-850 лв. От това, което съм виждала, на място роклите са много повече отколкото в сайта.
michelle, специално във Варна техния магазин е един от тези с най-хубави рокли. Моя колежка в момента чака роклята си от там, нейната в интерес на истината е по-скъпичка от цените, които казваш ти, но пък е с мнооого дантела и сигурно затова. Иначе засега е страшно доволна от момичетата там , казва че са много мили, макар че това не е гаранция че и в София ще са такива.
Относно сайта казали й че скоро щели да добавят нови колекции (тя заради мен попитала smile )
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: юни 03, 2010, 17:08:54 »

Michelle, аз посетих този в София. Имаше модели на Таня Манова и също така на чужди дизайнери (доколкото разбрах италиански). Някои модели ми допаднаха, но проблемът с роклите на чужди дизайнери там е, че има само по един номер и няма никаква опция да се поръча друг размер от същата рокля, която човек си хареса. Аз ходих в края на април и ми казаха, че скоро ще получат още рокли на чужди дизайнери, но на въпроса ми с кои фирми работят и съответно на кои дизайнери очакват да получат рокли, отговорът беше, че не могат да ми кажат, зависело и разни такива. Определено бутикът изглежда много приятен, но това с номерациите и тази неопределеност, ме навежда на мисълта, че нямат ясно изградени и системни отношения с някой чужд дизайнер, а общото взето каквото и както дойде. Дори ме навежда на мисълта, че купуват отнякъде в чужбина останали единични бройки рокли  angry Може би съм твърде параноична, но това определено ми направи впечатление, защото този бутик и Сватбеният център (относно вносните рокли) бяха единствените места от тези, които посетих, където нямаше никакъв вариант за размер, а или ти става, или не  Wink
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines