Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 16:10:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчински Рокли - 14"  (Прочетена 166268 пъти)
 
stel_ka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #15 -: април 22, 2010, 07:32:30 »

Благодаря Ви ,че ме успокоихте за роклята  give_rose
Роси , роклята ти е жектока и ти стои невероятно  good

Дано и аз да попадна на рокля която да ми стои така добре както и на вас скъпи момичета , че моят ръст е 180 и съм малко пухкавичка  cray

Готин ден





Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 22, 2010, 08:36:30 »

Стел_ка, изобщо не се притеснявай за роклята.Толкова много модели и варианти има, че просто няма начин да не намериш своята.Ако все пак не я намериш, винаги можеш да я ушиеш.Горе главата.  blum
Активен
rossy*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 22, 2010, 09:54:35 »

Благодаря ви момичета! С обръча работата е такава , че има и + и -
МАлко ме дразни кака се поклаща роклята при движение , как се мести...но пък искам долната част да е по-обемна ( роклите които си бяха без обрач по не ме грабваха , нищо че търсих такава основно...че и бяла , ама това е друг въпрос ) Тази рокля на стои добре без обръчи затова реших да питам в една модна къща дали  може да се получи с още някой друг пласт тюл отдолу. Минусът е , че май роклята има вероятност да ми се заплита в краката ( поне сега като махна обръчите така става)  Ще се консултирам утре и ще пиша!

Стелка пожелавам ти да намериш рокля , която ти стои още по-добре ! И съм сигурна , че ще намериш! girl_wink
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 22, 2010, 11:05:42 »

veninceto, моят съвет е да си я изпереш.
Тази глупост с непрането една година е измислена, когато са се къпали и прали в реката още. Не се връзвай на всички бабини глупости, които са целяли нещо в миналото, а сега е смешни и безполезни.
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 22, 2010, 11:10:00 »

Благодаря Ви ,че ме успокоихте за роклята  give_rose
Роси , роклята ти е жектока и ти стои невероятно  good

Дано и аз да попадна на рокля която да ми стои така добре както и на вас скъпи момичета , че моят ръст е 180 и съм малко пухкавичка  cray

Готин ден
 

И аз съм 180 см, висока, но роклята ми стои чудесно, а и като мерих и гледах роклите са направени да има за всички видове фигури, така че споко. smile И за теб има рокля някъде там, където те чака са мо да я намериш good





« Последна редакция: април 22, 2010, 13:36:24 от Vessy » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 22, 2010, 13:32:58 »

когато се слага тюл на роклята той се поставя между подплатата и роклята, като се закрепя на самата подплата, така че няма никаква опасност да ви се върка из краката или пък да го настъпвате.
 ако обаче роклята вече е ушита с обръчи не знам как точно ще стане, може би нова подплата трябва.
 иначе Роси роклята ти е перфектна и ти стои наистина невероятно
Активен
merylu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #21 -: април 22, 2010, 14:37:33 »

Rossy,честита рокля!Много е красива и много добре ти стои!Ако ми позволиш и обещаеш,че няма да ми се обидиш,бих те посъветвала да не слагаш ръкавиците! =]Без тях си много по-елегантна!Казвам ти го с най-добри чувства! give_rose                                                                                              Roumyana,напълно си права.Тюлът се зашива между плата и хастара,така че няма как да ти се заплита в краката Wink Има един страшно твърд тюл,а като се набере силно става бетон.Може и по края му(по ръба отдолу)да се зашие корда и ще се получи ефекта на обръча.                                                                                                                                            Успех Rossy!!     
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #22 -: април 22, 2010, 16:32:18 »

pipi_Geor - сега видях, че си писала в миналата тема 
Цитат
Сега остава само снимки да ни покажеш
За целта обаче май ще трябва да издебна момента, да не шпионира един конкретен любопитко  blum Ще пиша, като успея  smile

Rossy - аз пък мисля, че роклята ще седи добре и без обем и аз съм не съм фен на обръчите.
Активен
rossy*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: април 22, 2010, 18:02:34 »

Момичета благодаря за отговорите! Утре ще питам в едно ателие какво ще ми кажат!
merylu  разбира се , че не се обиждам ..радвам се да "чуя" и други мнения!
bubu_123  роклята ми е от Милена Асеновград . Моделът беше с едни широки презрамки , които аз пожелах да бъдат махнати , защото не ми отиваха.
conflate и аз така си мислех , обаче сега ще кача и снимка без обръч да видиш разликата... И аз не съм от феновете на обръчите , затова търся алтернатива.
Активен
merylu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #24 -: април 22, 2010, 18:24:58 »

Rossy,според мен е хубава и без обръч!Ако държиш все пак малко тюл и воала good
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 22, 2010, 22:10:13 »

Polichka, и моята сватба ще е на 17 юли  smile Не искам да те притеснявам, но всъщност няма много време. Ако не сте започнали с организацията, ми се струва, че е добре да побързате. Не знам за кой град става въпрос, но все пак лятото има доста сватби и ако искате да имате избор, според мен започвайте подготовката  Wink
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #26 -: април 23, 2010, 00:21:50 »

Polichka, и аз мисля, че трябва да започнеш с подготовката и че няма много време. Най-важно е в началото бързо да осигуриш ресторанта, църквата и ритуалната зала. След това фотограф, видеооператор и DJ. А след това идва време за поканите и облеклото - роклята най-добре преди дрехите на младоженеца, защото често роклите отнемат повече време за обикаляне, избиране, поръчка и т.н. В тази тема можеш да прочетеш много за роклите, бутиците за сватбено облекло и да видиш много различни снимки на рокли на момичетата или на някои дизайнери, цитирани от тях.

Отдели си време и проучи всяко едно нещо, което избираш или наемаш, за да не съжаляваш. Наслаждавай се на подготовката, дори да има турболенции. Все пак това е веднъж в живота  smile Чети и питай във форума, ако имаш затруднения по пътя. Тук има много хора, които с удоволствие ще ти помогнат. Успех!  good
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: април 23, 2010, 07:17:16 »

Rossy аз да ти кажа невиждам особено голяма разлика в роклята като е без обръч, според мен е трябвало още като си я поръчвала да кажеш да ти я направят без обръч, защото сега ще е доста по трудно.
аз също не съм фен ан обръчите, обемът е хубав, но като се движиш и още повече като танцуващ е доста грозно, все едно си механична кукла, така се поклаща обръча, а и за сядане и движение е доста неудобен.
 не знам , ти си прецени, защото наистина има риск да не направят както трябва нещата
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 23, 2010, 07:22:32 »

Изцяло и отвсякъде подкрепям мнението на roumyana за роклите с обръчи - все едно ми е взела думите от устата!   blum
« Последна редакция: април 23, 2010, 07:37:20 от lunno momiche » Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 23, 2010, 08:18:35 »

И аз съм съгласна с Руми  good Наистина това, което посочила, е недостатък на роклите с обръчи. А и е права, че няма голяма разлика на снимките с или без обръч  Wink
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines