Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 19:18:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчински Рокли - 14"  (Прочетена 175319 пъти)
 
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: май 12, 2010, 11:06:10 »

Lilium,аз ти препоръчвам модна къща Princess,ул.Забърде1,пресечка на Витоша.Предлагат вносни испански рокли на San Patrik,White One.Aз открих там своята рокля,в която съм влюбена  LOVING
А,само като си помисля,че там беше последното място,където си запазих час и можеше и да не го направя  good
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: май 12, 2010, 11:53:39 »

Аз не препоръчвам Одета - дизайнерката ми се стори непрофесионалист и изобщо не се вслушваше в обясненията ми какво искам  nea Според мен е загуба на време, но ти си преценяваш  pardon
Много халко  cray аз много харесах роклите в сайта и си мислех като тръгна да гледам в София това да е един от първите магазини. А иначе цените в какъв диапазон са? Дори и да не е учтива ако цените са добри мога май да се жертвам, че все си харесвам едни рокли от 1500 нагоре  pardon
Активен
gurugeri
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30


« Отговор #107 -: май 12, 2010, 11:57:49 »

Момичета, май вече се спрях на конкретен модел smile. Качила съм снимки в галерията. Роклята я харесах още първия ден на обикаляне по бутиците, но искам да е къса. Затова смятам да се обърна към някое ателие и да ми я направят по поръчка. Как ви се струва, дали тази рокля ще изглежда добре с дължина до коляното и без презрамки? Горната част адски много ми харесва, и в гръб е страхотна, поне според мен. Кажете какво мислите:)
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: май 12, 2010, 12:05:49 »

Здравй и добре дошла сред нас.  Честно да ти кажа, аз отначало също исках да ис скъся моята до коленете, но после се отказах. Роклята е замислена за дълъг модел, дори и шивачка може да не направи това, което искаш. Попрнцип съм за късите, но според мен ще се промени самият замисъл на роклята. Все пак ти си решаваш аз само изказвам мнение smile Желая ти успех  Flower
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: май 12, 2010, 12:35:42 »

gurugeri, роклята е страхотна и ти стои невероятно! Не я скъсявай, ще ѝ отнемеш голяма част от красотата, според мен.
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: май 12, 2010, 12:40:36 »

Vilenceto_vn, не искам да те ангажирам с мнението си. Щом си харесала техни рокли, нищо не ти пречи да идеш на място да провериш  Wink За цените не мога да ти кажа, защото изобщо дизайнерката не пожела да разбере какво искам и съответно аз не съм питала за цени. Но като видях магазина, материите и т.н. не вярвам да цените им да надхвърлят 500-600 лв. Ако те интересува по - подробно инфо, погледни в темата за булчинските салони, за да не се повтарям тук. Успех  good
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: май 12, 2010, 12:50:17 »

gurugeri, роклята наистина е много красива и стои прекрасно.Ако я скъсиш пак ще е хубава, но ще изглежда доста по-обикновена.Шлейфа е част от красотата на роклята, остави я така. smile
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #112 -: май 12, 2010, 12:56:53 »

gurugeri, аз съм на същото мнение - роклята е страхотна така, с презрамки и дълга. Скъсиш ли я и махнеш ли презрамките, ще стане съвсем обикновена и няма да е така красива. Според мен, ако 100% искаш къса рокля, трябва да се ориентираш към рокля, която си я продават къса. Успех  give_rose
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: май 12, 2010, 13:07:12 »

Gurugeriq ,роклята е страхотна. Но къса едва ли ще изглежда толкова еферично. Просто при евентуално скъсяване смятам, че прекалено много ще започне да простее, понеже линията ще се загуби, няма да пада по този начин, както ако е дълга.
Активен
gurugeri
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30


« Отговор #114 -: май 12, 2010, 13:59:28 »

Благодаря момичета, само че не искам шлейф, нито дълга рокля, която да ми се мотае из краката. Може и да я оставя така в крайна сметка, но ми се ще да е къса и с една идейка повече обем. Моделът ще се промени със сигурност ако се промени и дължината.
А да търся къси рокли по магазините... търсих, търсих и няма cray Или тук-таме по някоя рокличка в ужасен вид. Навсякъде ти казват "почти всеки модел може да се направи къс" и т.н. Но не е съвсем така.
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: май 12, 2010, 14:02:42 »

gurugeri , мислила ли си за вариант да разгледаш абитюриентските рокли и да си избереш къс модел от тях?В момента има доста такива.Ако си харесаш винаги можеш да го направиш в бяло и с подходящите платове. smile
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: май 12, 2010, 14:15:23 »

Ти като ходи в M.Tyler не видя ли на един от манекените една много сладка къса рокличка с една голяма роза на талията? Може да пробваш нея, много е ефектна  good
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: май 12, 2010, 14:22:08 »

divanetata и velvet, доколкото разбрах Lilium иска идеи за не толкова популярни булчински бутици в София, а не какви са преживяванията ни там. Защото всеки знае по-известните, но те не са единствени. Затова и дадох примери със сайтове, а вече препоръки не мога да дам, защото на тези места не съм била, но ми бяха резервни варианти. Дано така да е станало по-ясно. А то ако тръгнем да казваме от кои бутици не сме доволни, няма да остане и едно място, което да се препоръча, защото всеки има различно преживяване.

Добавям в списъка и Princess, откъдето е моята рокля. За там мога да дам и препоръка, нямам никакви оплаквания до момента за обслужването.  smile
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: май 12, 2010, 14:56:03 »

Ариел, аз пък разбрах под "различни от еди кои си бутици", че иска да разбере и други, а не да не са известни. Освен това смятам, че мненията, който сондира тук, чрез нас, и помагат да се насочи при обиколките си и евентуално да спести време. Естествено, че не е длъжна да се съобрази с моето мнение за Симон например, но пък ако чуе от още няколко момичета подобни мнения, мисля че всеки би се замислил дали си струва да ходи там, особено ако има достатъчно широк избор. А и определено има бутици с мноого лоши отзиви, за които съотношението плюсове-минуси клони много в полза на минусите. Едва ли има такива случайности...


И никога не съм твърдяла, че само известните марки са добри. Все пак говоря от личния си опит, няма как да развивам теории good

Както и да е, много се разпрострях scratch one-s head Късмет пожелавам на Лилиум и да се похвали с най-красивата за нея самата рокля! give_rose
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: май 12, 2010, 16:11:42 »

Момичета, аз се върнах от пробата на роклята ми и съм страааашно впечатлена  good Тя просто изглежда величествена, а е още на етап първа проба. Изобщо не съм се сетила да снимам, само се въртях напред назад и се оглеждах. Май нацелих това, което исках, на път съм да похваля ателие Лита, но все пак ще изчакам да си я взема готова вкъщи  yahoo И май ще стане доста преди крайния срок, който им бях дала -30 юни, защото следващата проба ми е на 7 юни, а момичетата казаха, че до 4-5 дни след това ще е готова.
Много, много съм впечатлена, роклята не е за принцеса, тя е за кралица!
Единственото ми притеснение е, че всички ще ме чуват като се движа, защото шлейфа се чува как се носи след мен blum
Освен това ще могат да ми направят чантичка, каквато искам (не се кефя на булчинските торбички). Поръчах си и воала - мислех да е дълъг поне 10-тина см след шлейфа, но после пробвах един средна дължина (до кръста) и реших, че стои разкошно.
Сега тръпна до 7 юни... yahoo
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines