Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 06:09:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчински Рокли - 14"  (Прочетена 166263 пъти)
 
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« -: април 21, 2010, 13:25:43 »

Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 21, 2010, 16:11:21 »

Момичета, да ви се похваля - днес капарирах РОКЛЯТА  yahoo В крайна сметка избрах първата от галерията  smile От бутика ме увериха, че до 5-6 юли ще пристигне, а евентуални корекции ще отнемат 1-2 дни, така че се надявам всичко да е ок  Wink
Активен
stel_ka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #2 -: април 21, 2010, 16:41:55 »

divanetata радвам се, че си намерила твоята рокля .Честито.
Да ти кажа честно ти леко ме стресира  shok, защото ти каза , че сватбата ти е на 17 юли и въпреки ,че се поръчваш роклята близо 3 месеца по-рано тя пак ще е готова седмица преди сватбата  sad.Моята сватба е на 3 юли и си мислех да ходя след баловете в Асеновград,защото сега едвали има голям избор за нас булките , а сега да не се окоже , че адски съм закъсняла ..............олеее ужас.Момичета моля Ви кажете ми вие колко време преди сватбата сте си взели или ще си взимате роклята , че взех да изпадам в шок.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 21, 2010, 16:55:15 »

Divanetata, то се знае, че според мен си направила най-добрия избор! good Честита да ти е!

Стел ка, моята си я капарирах съвсем в края на декември. Сватбата е на 29 май, а корекции ми казаха,че правят обикновено около месец преди сватбата. Мисля да им се обадя и да отида за корекциите на 30 април. Казаха също, че за булките, дошли от провинцията, ги правят в рамките на 1 ден, а за софиянки - 2 дни.
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 21, 2010, 17:08:23 »

Stel_ka, не се притеснявай. Аз до Асеновград не съм ходила, но доколкото знам там действат доста по - бързо, особено ако им кажеш, че нямаш много време  Wink Една колежка на майка ми миналата година се беше обадила на едно ателие в Асеновград, беше обяснила, че пътува от Варна и въпреки че беше неделя, те се съгласили да я обслужат. Тя понеже е доста висока и се наложи да й шият роклята изцяло по нейни мерки, но всичко е станало в рамките на един ден - отишла е в неделя сутринта, а роклята вечерта е била готова. Така, че споко  Wink При мен се получава така, защото роклята я доставят от САЩ и доколкото разбрах това е причината.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #5 -: април 21, 2010, 18:05:54 »

divanetata , честито за роклята  Bravo Да ти кажа честно, първият път, когато те видях в тази рокля на  снимката, си помислих:"Леле, каква готина мацка!!!"  Ashamed Винаги съм смятала, че една дамска дреха трябва преди всичко да привлича и очарова мъжкото внимание. Според мен от всички рокли тази го прави по неповторим начин. Освен това подчертава твоето южняшко излъчване. А то си върви с точно една толкова изявено жествена рокля  smile
« Последна редакция: април 21, 2010, 18:07:45 от michelle » Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 21, 2010, 19:12:54 »

Момичета, много ви благодаря за подкрепата  yahoo Много съм доволна, че отхвърлих и тази задачка, защото се бях притеснила, че ще ми отнеме повече време и че трудно ще си намеря нещо, което да се доближава до моята представа за булчинска рокля, но ето, че намерих и съм много доволна  danceg
Активен
biberon
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #7 -: април 21, 2010, 19:39:38 »

Здравейте, момичета! Аз все още съм далеч от сватбар но пък догодина ми предстои абитуриентски бал и имам нужда от помощ за добра шивачка в Пловдив или окръга която е изпитана и мислите,че би могла да ми ушие роклятя, която ще покажа по - надолу! Благодаря преварително на всички отзовали се! П.С.: Нещото, което най-много ме притеснява  са мънистата, от които е направено това ветрило над цепката. Някоя от вас има ли идея дали някъде се продават готови апликации, които да бъдат само пришити към роклята, а ако може някой шивач да ми изработи същото - още по-добре!
Активен
rossy*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 21, 2010, 23:18:49 »

момичета и аз имам рокля , качвам снимки в галерията ...Само мисля нещо да коригирам по нея - понеже без обрачи не стои хубаво (по принцип мислех да ги махна) ще пробвам с повече воали отдолу да видя какво ще се получи girl_wink
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 21, 2010, 23:26:18 »

rossy*, сама ли ще я коригираш? Зщо не се допиташ до някой шивач за начин за заместването на обрачите? pardon
Активен
rossy*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 21, 2010, 23:27:32 »

rossy*, сама ли ще я коригираш? Зщо не се допиташ до някой шивач за начин за заместването на обрачите? pardon
аа не сама , исках да кажа да ми я коригират.. smile
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 21, 2010, 23:49:23 »

Rossy*, според мен роклята ти стои много добре  Bravo Струва ми се, че не би трябвало да има проблем обръчът да се замени с тют отдолу. Даже би трябвало да стои още по - хубаво  Wink
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 22, 2010, 00:07:51 »

rossy* ,поздравления  Bravo роклята е страшна ,моето мнение е ,че няма нужда от корекции... Стои ти невероятно -като принцеса  smile
аз искам да попитам за моята рокля ,понеже в събота валя и доста се нацапа долу и на сичкото отгоре ме оляха малко с кола ,сега ли да е карам на химическо или след една година? понеже съм от доста суеверните ,но пък мръсна не ми се държи в нас ... pardon
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 22, 2010, 04:18:27 »

Роси, роклята ти е страхотна и според мен ти стои прекрасно и няма нужда от корекции, страхотна си smile
Венинце, според мен по-добре я занеси сега, лекетата от кола предполагам трудно се махат след 1 година, но пък както решиш.
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 22, 2010, 07:23:01 »

Диванетата, честита рокля, мила.Стои ти наистина супер и ще си много красива  give_rose
Роси, честита рокличка и на теб.В момента изглежда страхотно, но ако не ти е удобна с обръчи, ще ти сложат повече подплати и готово.Но първо се допитай до шивач кой е по-добрия вариант.Аз също исках без обръчи, но ме разубедиха.  pardon
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines