Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:21:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на albenka - 15.05.2010  (Прочетена 14974 пъти)
 
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« -: април 18, 2010, 21:23:50 »



Мила albenka остаха ти още няколко дни като неомъжена жена. Наслаждавай им се!  girl_wink

Пожелавам ти много приятни емоции в последните дни на подготовка и един прекрасен сватбен ден!
Активен
albenka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 19, 2010, 06:25:49 »

влизам аз рано -рано във форума и какво да видя? Имам си темичка yahoo yahoo yahoo Мила lionelsa-Благодаря ти за темичката,и пожеланията give_rose give_rose give_rose
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 20, 2010, 08:26:32 »

Честита темичка albenka, пожелавам ти прекрасна и незабравима сватба, а след нея дълъг и много щастлив семеен живот weddingday
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 20, 2010, 09:10:29 »

Албенка, до къде стигнахте с подготовката? Какво още ви остана?
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 20, 2010, 10:33:10 »

...само още по- малко от месец...тралала..тралала...много хубави емоци ти желая..и чакаме малко разказчета докъде сте я докарали smile
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #5 -: април 20, 2010, 13:16:28 »

Албенка, честита темичка и от мен  yahoo още малко остана  girl_wink Как върви подготовката, останаха ли много неща за довършване?
Активен
albenka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 20, 2010, 19:52:15 »

здравейте момичета,ами подготовката върви със пълна пара :)уточняваме броя на гостите,за да може да поръчаме подаръчетата и  ресторанта.младоженека си има костюм а моята рокля трябваше да доиде на 19.04 а не ми се обаждат sad дано пристигне на време.помагайте със савети искам да съм чорапи но не бели а телесен цвят да не се личат къде мога да си намеря?
Активен
Rainwoman
Ентусиаст
**
Публикации: 80



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 20, 2010, 23:46:08 »

Честита тема и от мен smile!
С теб сме на една дата..., ще си сверяваме часовниците smile!
Въпросът с уточняване на бройката и по-скоро с реденето на гостите май ще се окаже голяма драма, поне при нас smile!
Какво става с роклята?
В един магазин за бельо на Алабин (с/у Бонжур някъде се пада) ми предлагаха чорапи с телесен цвят, но на мен ми изглеждаха малко тъмни. Плюс е, че ограничителят на пръстите съвсем не личи (все пак има някаква линия, въпреки че са специални за отворена обувка и се водят без ограничител lol. На теб може да ти хареса цветът, погледни ги, ако ти е удобно. Нямам представа, дали трудно се намират такива, но това беше първият магазин, в който попитах и имаше.
Активен
albenka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 21, 2010, 10:25:03 »

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ най накрая ми се обадиха,роклята е пристигнала и днес следобяд ще ходя да си я взема yahoo yahoo yahoo
Активен
albenka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 21, 2010, 10:31:08 »

мила Rainwoman ,благодаря за инфото за магазина ако имам ходене до софия ще отскоча и до там,по всяка вероятност другата седмица  smile
Активен
eva_87
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 178



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 21, 2010, 14:47:12 »

Честита темичка и то мен!Аз също съм на тази дата.Очакваме снимки от подготовката и да  казваш до къде си стигнала и какво ти остава girl_wink,за да си сверяваме часовниците,както каза Rainwoman.
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 22, 2010, 13:19:41 »

Честита темичка, Албенка. smile Пожелавам ви много любов, щастие и разбирателство дълги, дълги години. smile
Какво става с роклята, похвали се . smile
Активен
albenka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 22, 2010, 18:30:23 »

Вчера следобяд я взех,но несъм я снимала smile
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 22, 2010, 18:43:11 »

albenka аз съм от София (още малко, че ще ставам пловдивчанка  danceg ) работя близо до магазина за който стана въпрос, но днес не успях да отида до него. Разпитах в няколко други магазина за такива чорапи и ми казаха, че имат различни нюанси, има български които са на цена от 8 до 10 лева и италиянски които са по-добри и цените им варират между 10 и 20 лева.
Активен
albenka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 22, 2010, 23:42:54 »

albenka аз съм от София (още малко, че ще ставам пловдивчанка  danceg ) работя близо до магазина за който стана въпрос, но днес не успях да отида до него. Разпитах в няколко други магазина за такива чорапи и ми казаха, че имат различни нюанси, има български които са на цена от 8 до 10 лева и италиянски които са по-добри и цените им варират между 10 и 20 лева.
  аз взех едни-марка сиси за 15.90лв.дано ми свършат работа  smile
Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines