Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 03:10:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В САМОКОВ  (Прочетена 38141 пъти)
 
nina_ivanova
Регистриран

Публикации: 2


« -: април 17, 2010, 21:55:52 »

Здравейте момичета! Моля Ви за информация относно организиране на сватба в Самоков, ресторанти, фирма за украса , грим, прическа, видео, фото, ди джей. Аз съм от друг град, но ще се омъжвам в Самоков give_rose Ще се радвам да обменяме информация ! blush
« Последна редакция: март 19, 2011, 18:45:21 от fiibi_bg » Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #1 -: март 11, 2011, 11:10:58 »

Здравей, Нина! Предполага, че сватбата ти вече е минала и дори след толкова прочити, никой не е коментирал темата ти... Не е приятно, но все пак някак си се справила smile Бих искала да те помоля да споделиш как точно организира всичко, защото и аз съм в същото положение. Кой DJ и фотограф нае? Кой ти направи прическата и грима? Трудно е, защото в Самоков няма професионалисти на високо ниво, поне според моите наблюдения, а да наемаш всички тези хора от София, излиза доста скъпо... Моля те, сподели мнение по темата! Благодаря предварително!
Активен
aleks_82
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #2 -: март 19, 2011, 16:32:32 »

Здравейте nonnita, на брат ми сватбата преди две години беше в к.к.Боровец, в х-л Самоков, снаха ми е от Самоков и за това решиха да бъде  там. Ние живеем в София и като направихме равносметка, сватбата в Боровец излиза доста по-евтино, от колкото тук. Кувертът беше 25 лв. както си внасяш всичко без никаква такса, от ресторанта правят и украса, кръгли маси и калфи с панделки, всичко влизаше в цената. Такава оферта не намерихме в София. Отношнието беше коректно Bravo, Да продължа нататък: причската на булката беше направена от фризиорка на име Стефи, много добре се беше справила. За грим беше наела от тук Биби Симеонова, голям професионалист, беше  взела по 60 лв. за грим на нея  и на майка й , и 20лв. за път. Видео и фото братя Домишлярови , от тях също останахме доволни, много добре и точно работят, не мися че тукашните ги превъзхождат по нещо, специално брат ми се беше заел с тоя въпрос, проучи как работят и с каква камера и фотоапарат. Ди джей бяха харесали от прдна сватба на техни приятели . Оказа  се обаче, че ди джея е родом от Самоков , но предимно работи в София и  един от най-търсените, това обаче бяха разбрали по време на среща с него. Става въпрос за ди джей Вале, за който само мога да кажа "евала " за професионализма. Това е от мен като информация, дано съм била полезна. На мен също при прдстои подготовка за моята сватба. Бих се доврила на доста от изброните по-горе хора. good
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 07, 2011, 22:06:28 »

Здравейте smile И аз ще съм скоро булка в Самоков. Алекс, имам една молба към теб, може ли да качиш 2-3 снимки или да пратиш на мейл, защото не знам на кого да се доверя за снимките.
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #4 -: април 10, 2011, 08:59:52 »

Леле, аз чак сега видях поста на aleks_82, ужас  girl_impossible Но, нищо, можех да си спестя доста притеснения, но все пак никога не е късно да получиш съвет. smile Благодаря! Аз съм се ориентирала към друг гримьор - Илияна Стоимирова мисля, че се казва. Не взима скъпо, от Самоков е и видях доста нейни добри гримове. Работи с много известни личности и чух само добри отзиви. Скоро съм на пробен грим и ще пиша как е smile cherry_dream, и аз като теб не знаех на кого да се доверя за снимките, за мен това е адски важно, но имах голям натиск относно това, кого трябва да избера като водеща естествено бе цената... Но както и да е, не мога да се похваля с най-добрия фотограф, но пък имам една приятелка, която е любител, обаче има талант определено и съм й доверила фотосесията ни. На всички наши празници е правила чудесни снимки, а и техниката и е супер модерна... Та така с моите премеждия в Самоков smile А за хотел Самоков съм твърдо ЗА! Там е прекрасно. Няма никъде другаде в Боровец такава зала като сватбената в хотел Самоков. И цените наистина са идеални. Но за съжаление по време на нашата сватба в хотела има някаква делегация и ще я развалят sad cherry_ dream, провери задължително дали после пак ще я има, наистина е много хубава. Дано да имаш късмет! Ако искаш отвори сайта на хотел Самоков и в раздел "сватби" можеш да я видиш!
Активен
nelly_d
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #5 -: януари 29, 2013, 10:06:44 »

Здравейте, случайно попаднах на темата и искам да споделя и моето мнение въпреки, че сватбите ви вече са минали, но все пак. От Самоков съм и имам доста големи наблюдения в тази сфера и се надявам да бъда полезна за някой друг  good. Относно прическите и Стефи и Илияна са много добри за грим определено Илияна, бих препоръчала също така и студио Елеганс. Относно ресторантите в Боровец има голям избор от такива, според вкуса и изискванията. За фото и видео спор няма определо братята Домишлярови са абсолютни професионалисти и разполагат с много добра техника. Както някой беше споменал по нищо не отстъпват на софийските, затова снимат много сватби в София. За DJ Вале, също мога да кажа само добри неща. И последно един съвет от мен цената е според качеството имайте го предвид!
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: декември 11, 2015, 16:33:05 »

Здравейте! Виждам, че темата е стара, но все пак и аз ще пиша  smile

Аз също ще бъда булка в Самоков, като рестотант съм резервирала в к.к. "Боровец". Сватбата ще бъде есента на 2016, направо нямам търпение  yahoo

Аз съм от радомир и гримът ще си правя там, като намерих едно момиче от София, което се съгласи да дойде да ме гримира в къщи. За цена не сме говорили, но мисля, че ще излезе около 50лв.
Активен
maranthea
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #7 -: януари 12, 2016, 14:24:55 »

Тъй като не откривам друга тема за Самоков ще помоля за съдействие тук.

Искам да направя изнесена церемония в Боровец и издирвам контакти на Oбредният дом в Самоков. Открих Обреден Дом Самоков-2000, но не мога да се свържа с тях. Та някой от Самоков може ли да ми съдейства с техен контакт. Благодаря предварително!
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 12, 2016, 14:41:20 »

Здравей, моята сватба също ще бъде там. Но контакти незнам дали имат, по-скоро на място. Знам, че правят изнесени ритуали според съответната сума. Къде искаш да бъде ритуала и кога е сватбата?
Активен
maranthea
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #9 -: януари 12, 2016, 15:12:43 »

Свързах се с общината и ми дадоха контакти (072266613), 180лв е изнесеният ритуал в Боровец (което е доста по-ниско от очакваното).
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 12, 2016, 15:20:44 »

maranthea, вие да не би да сте във вилните селица Ягода и Малина?

Може ли по телефона да си запазиш дата за ритуала, или трябва лично?
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 12, 2016, 16:39:46 »

И аз да се включа в нашата скромна темичка  blum

Сватбата ни ще е на 23 септември в Самоков (под това имам предвид Боровец). В търсене на ресторант сме, и нещо удряме на камък. Гостите ще са около 100-130 човека. Бяхме се насочили към хотел Рила - ресторантът е страхотен, много свеж, нов, дори няма нужда от украса. Но ни предявиха невъзможни условия - не можем да внесем домашен алкохол (а семейството ми се занимава с производство на вино), ако пък внасяме сертифициран такъв - такса 8-10 лв. на бутилка. Струва ми се ужасно много, все едно да си го купим два пъти.
Вие, момичета, към кои ресторанти сте се насочили?
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 12, 2016, 16:44:49 »

Ние капарирахме "Бреза" - прекрасен е, може да се внася всичко над куверта. Аз избрах най-скъпия куверт общо взето, но са поносими цените. Но този ресторант е по-малък за 60-70 човека. Защо не опиташ "Самоков". Готвят прекрасно и имат голям ресторант, цените са им супер. Ние ще сме октомври и не искат да ни запазят дата за събота, защото отбора по лека атлетика идвал да отсяда там и така..но като цяло е много добра  оферта "Самоков", ние сме били там на сватба
Активен
maranthea
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #13 -: януари 12, 2016, 17:09:45 »

hrisa__89 , по телефона ми казаха, че в делничен ден м/у 8,30-12,00 и 13,00- 17,00 отиваш в община Самоков (която би трябвало да е в центъра на града) стая 215, където се записваш за граждански брак (дали ще е в зала или изнесена церемония няма значение). Може да е само 1 човек, но с двете лични карти задължително. Дават ти декларация, която попълнена + всички други документи като медицински се носят около 1 месец ПРЕДИ сватбата. Когато ги занесете вече си плащате и един вид потвърждавате датата.

Ние този уикенд ще ще разгледаме всички хотели които сме набелязали - Айсберг, Феста и Лион, като евентуално очаквам цените на още няколко хотела.

За съжаление Самоков ни отговориха, че провеждат само неделни тържества, а ние искаме да е събота.
« Последна редакция: януари 12, 2016, 17:14:25 от maranthea » Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 12, 2016, 17:21:24 »

maranthea, същата работа и при нас за "Самоков" - заради аеробиката не искат да ангажират хотела със сватба. Явно ще се взима отпуска да се запазва дата в ритуалния дом. А казаха ли ви цената за обикновенна церемония - не изнесена.

Аз да си кажа - "Айсберг" много го харесвам, но..... След случили се събития на скоро съм доволна, че не го букнахме него - храната е ужасно и обслужването е лошо. Феста е готин, но на нас ни е свръх бюджета, а Леон така и не ми оратиха оферта. "Мура" (същия собственик като Бреза) е малко по-голям, но пак ще е малък за вас, защото събира около 80-90 човека мисля. "Флора" също ни дадоха много добри цени, ресторанта е хубав, но не може да се сравни с "Бреза". Успех с търсенето, очаквам отзиви. blum
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 12, 2016, 17:38:05 »

Нашата церемония ще е петък - от хотел Самоков се съгласиха (с всички зор) да ни организират тържество там, но залите не ми харесаха. Може би, защото вече имахме база за сравнение и то не беше в полза на Самоков  nea
Активен
maranthea
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #16 -: януари 12, 2016, 18:23:48 »

За съжаление не питах за церемонията на място, но жената беше много любезна и може да се свържеш с нея да попиташ. Ние сме малко всъщност - 70 човека. Ще изпратя и до Бреза и до Мура едно запитване.

Лион-а менютата им са с цена на всеки "продукт" и сам си сглобяваш меню.
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 13, 2016, 09:43:52 »


maranthea, аз пак да се включа! За изнесеб ритуал (според мен) вилните селища са уникални! Те пак са с един собственик с "Бреза" и "Мура".. Ние няма да правим изнесен, затова не сме избрали тях. Повече ми харесва църковния ритуал честно казано, а и октомври на Боровец не се знае какъв студ ще бъде Wink
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 09, 2016, 12:38:17 »

Момичета, как върви организацията?

Аз да се похваля, че вече се спряхме на ресторант - хотел Лион ще е. Предложиха ни страхотни условия и с цена 5 лв. бушон на човек, можем да внасяме не само алкохол, но и всичко, което искаме  yahoo

Сега вече спокойно мога да се захвана с организирането на дреболийките - още не съм се насочила за грим и прическа, нямам представа за такива специалисти в Самоков...
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 09, 2016, 13:52:39 »

Момичета, аз съм готова с заемането на фотограф, DJ и капаро за ресторант. Направих късметите за хвърляне и "облички" за прибори. Прикачвам снимка.

http://prikachi.com/images/90/8595090G.jpg
http://prikachi.com/images/832/8568832d.jpg
http://prikachi.com/images/831/8568831V.jpg

Поръчах си було от али и сега и се оглеждам за чантичка smile Скоро ще се захвана с украсата за масите и тейбълките. Вие до къде стигнахте?

П.П. И подадох запитване за торта, та и тя е уговорена вече smile
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 09, 2016, 14:07:21 »

О, чудесни нещица си сътворила, мога ли да взаимствам идеята?

И ние сме готови с фото и дж, чудим се за видеото още - дали да има въобще.

Тортата от къде ще поръчваш?

Много мисля и за цветята за украсата. Понеже не работим с агенция, ще си правя всичко сама, не знам ако купя цветята предния ден, от някоя борса например, как да ги съхранявам. Трябва да говоря с някоя цветарница в Самоков.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #21 -: февруари 09, 2016, 14:27:11 »

Бубе, писала съм много пъти, ама пак да кажа - и аз не исках видео, но добре че в последния момент размислих! Няма нищо общо със снимките, много по-пълна представа дава и попълваш някои бели петна от деня, защото при мен лично имаше доста такива smile Ако имате възможност си наемете и видео  good

И за правенето на украсата сама съм писала, и не само аз, ама пак да кажа, не се надценявай прекалено, моята украса също сама я мислих, но за самата ѝ направя в ресторанта + цветята си наех едно момиче, което има магазин за цветя и тя ми направи всичко за около 300 лв (цветя, букети, бутониери + труд). Иначе идея си нямам как щях предния и деня на сватбата да се справя да купувам цветя и да украсявам...учудващо много неща остават винаги за последния момент, колкото и да си мислила и организирала преди това  pardon Успех  heart

Хриси (адашки сме Wink ), много хубаво всичко с това зебло  heart Браво на теб, като гледам колко много време ти остава, се движиш повече от добре!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 09, 2016, 14:43:37 »

Мерси, Фери  give_rose

За видеото, точно това ни казват всички, че денят минава много бързо и неусетно, та си припомняш с филма. Затова и аз се замислям вече - имаме вариант да вземем евтино такова - Домишлярови от Самоков, но ако наистина е важен спомен, може би трябва да се насочим както и с фотографа, към някого от водещите в бранша  girl_impossible

За украсата, далеч съм от мисълта, че ще мога предишния ден, съвсем сама да направя нещата. Ще разчитам на помощ от приятел  girl_wink Аз ще съм приготвила предварително украсените бурканчета, ще ми трябва само някой да ги нареди нещата в ресторанта и да сложи цветя. Ще разпитам обаче в Самоков, дали пък няма да намеря професионална помощ за целта  good
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #23 -: февруари 09, 2016, 14:47:09 »

Да, проучи си и помисли хубаво, имаш време  smile
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 09, 2016, 16:24:34 »

Бубе, кое искаш да взаймстваш - късметите ли. Тях лично сама съм ги мислила, никъде не съм виждала такива. Ако ти харесват, пробвай да си намправиш smile Пък после ще се хвалиш Wink

Благодаря за комплиментите smile

П.П. За оператора - ние няма да имаме, само фото, така решихме.  give_rose
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 09, 2016, 16:25:51 »

Пропуснах да пиша за тортата - в захарно петле. Ние от там взехме тортата за кумувете - ей, облизахме си пръстите, уникална беше! А вида - красота!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 09, 2016, 16:30:52 »

Късметите са много оригинални, но имах предвид облеклото за приборите  blush

Значи Захарно петле, супер! Ние сме се насочили към тях, но нямах лични впечатления, а и отзиви много не намерих.
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 09, 2016, 16:48:33 »

Обличките ги има в най-различни варианти, ако ти харесват мойте идейки - ползвай ги, ще ти кажа от къде да си купиш дантела и мъниста. А за захарно петле - с много ръце "За" smile
Активен
nelly_d
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #28 -: февруари 15, 2016, 15:27:06 »

Bube, това с водещите в бранша е малко относително понятие. Разгледай работата на Домишлярови. По качество на работа не отстъпват на големите такива по цени. Във фотографските среди братята са познати. Работят с най-съвременната техника, с която много от колегите им не разполагат. Стандарта в Самоков е доста по-нисък, затова смятам, че и цената им съобразена с това.
И понеже съм от Самоков съм на разположение за всякакви въпроси, с които мога да бъда полезна.  Wink
Активен
maranthea
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #29 -: април 20, 2016, 18:45:57 »

Хоп ето ме и мен smile със свършена на половина работа. Капарирахме си все пак Айсберг и за момента съм много доволна от цялата комуникация която върви. Имаме дж и фотограф, имаме идея и цветове. Украсата върви малко по малко, защото си я правя сама. Имам притеснения за тортата, фризьора и гримьора, но всичко друго ми изглежда реално осъществимо smile
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 21, 2016, 09:03:15 »

Колко излезе куверта за Айсберг и какво меню предложиха?

Ние платихме капаро за Бреза, запазихме дата за гражданското и за църквата
Активен
maranthea
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #31 -: април 21, 2016, 11:44:37 »

Чист куверт ни е - 29лв за вегетарианците и 27лв за всички други. Имаше 3 менюта, ние се спряхме на смес - комбинирана салата, чушки бюрек, пилешко филе със зеленчуци и сос, плато сирена и колбаси, питка и 1 безалкохолно + 50гр. алкохол. А вегетарианските са с пъстърва. Ние нали не сме от Боровец или Самоков и още началото на март отидохме и в един ден капарирахме ресторанта и запазихме дата в общината. При нас е изнесена церемония. Аз реално съм много доволна, всички хотели в Боровец ни предложиха цени, които влизаха в бюджета ни, но като ресторанти и менюта се спряхме на Рила и Айсберг. От Рила ме отказаха като ме накараха да чакам 40мин да се видя с управителя на ресторанта и като преценихме, че мястото е огромно, а ние 60 човека ще се губим вътре.

hrisa_89 ти от къде поръчваш торта?
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 21, 2016, 11:50:27 »

"Захарно петле" - сладкарница в Самоков, правят страшно вкусни неща и обещаха да я закарат до горе. Аз съм много разочарована от Айсберг, а и менютата н еми харесаха. А в началото мн исках да е там, защото има дискотека и е мн хубав хотел. Както и да е - всяко зло за добро, казвам аз smile Къде ще се състой изнесената церемония? Църква ще имате ли?
Активен
maranthea
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #33 -: април 21, 2016, 12:05:33 »

Церемонията ще е пред хотела, те си имат пейки, ние арка, взели сме и уелкъм дринк. Църква няма да има, защото младоженеца не е кръщаван, и кума не е кръщаван и като цяло нямаме желание за църковен брак. Аз съм доволна от досегашните си посещения, надявам се и на сватбата да се представят добре, а ако случаааайно има проблеми - кумата е адвокатка все пак biggrin Аз торта търся в София, защото със Самоковските не съм запозната, но май ще преслушам твоето петле smile
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: април 21, 2016, 12:06:57 »

Няма да сбъркаш с петлето Wink и много по-добра цена ще ти предлопжат със сигурност blum
Активен
maranthea
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #35 -: април 21, 2016, 12:09:10 »

А вие в Самоков ли ще правите всички церемонии и после в Боровец само ресторант или ще имате изнесена церемония?
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: април 21, 2016, 12:13:02 »

Няма да иамме изнесена церемония, в Боровец е рисковано - студено е и може да завали. В Самоков само ритуалната, Църквата ни е в Боровец (ние много държим на църковния брак). След църката отиваме към хотела Wink
Активен
maranthea
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #37 -: април 21, 2016, 12:18:01 »

Да времето малко ме притеснява, но разчитам, че като е август в 17.30 още няма да е толкова студено и за 30 мин ще успеем да се пооженим, пък после сме вътре. А и всички ще са настанени там и ако е студено ще имат дебели дрехи smile
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: април 21, 2016, 12:21:00 »

Може просто да се надяваме времето да е на наша страна Wink
Активен
maranthea
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #39 -: май 03, 2016, 16:23:32 »

hrisa__89 можеш ли да ми препоръчаш фризьор и гримьор в Самоков?
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: май 03, 2016, 17:31:22 »

Аз мога да дам отзиви след 15 май - ще си правя пробен грим и прическа в студио Рефлекс или беше Релакс? Забравих му името, защото всички казват просто - при Маца. Намира се до Лукойл в града.

Друго студио, но мисля, че само за грим е Елеганс. 
Активен
maranthea
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #41 -: май 04, 2016, 08:32:42 »

Идеално ми е времето, аз търся за 27,08. Ще чакам да кажеш smile
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 04, 2016, 08:54:25 »

maranthea, аз не съм наясно с гримьорите и фризьорите в града. Ходила съм на подстрижка един-два пъти и това е. Аз съм си ангажирала гримьор от София да дойде в нас (Радомир - от там ще тръгнем), а за фризьор още нямам идея sad
Активен
maranthea
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #43 -: май 04, 2016, 12:25:25 »

Аз не мога да си намеря никой изпробван от София. Т.е. изпробваните отказаха да пътуват, а на мен не ми се пътува час натам, час насам ... Тъй като грима ми ще е много обикновен - само очна линия, без сенки, защото много ми дразнят очите, и не искам да се разкарвам. Не разбирам как отказват грим за 6-7 човека + пътни, ама ...
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 04, 2016, 12:30:12 »

Честно казано и аз не мога да разбера, ама ...ей, на! Не им се работи особено
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 17, 2016, 10:48:02 »

Да дам отчет след 15 - прическа и грим ми правиха в студио ReFresh https://www.facebook.com/pages/Friziorsko-Studio-Refresh/118895638198450 Много съм доволна!

Прическата не мръдна, даже след като се прибрах, преобличах. Беше ми много удобна - небрежен кок.

Гримът ми беше семпъл, но доста - очите много ми харесва как ги направи - подчертани и нежни. Не съм си правила официален грим досега и може би затова, но фондьотена го чувствах през цялото време. Много хубаво ми беше изравнен тенът на лицето и даже след 5-6 часа активно танцуване нищо не се беше разтекло. Но лицето си го усещах малко запечатано. За моята сватба може би въобще няма да слагам друго освен грим на очите и червило.
Активен
maranthea
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #46 -: май 18, 2016, 12:22:43 »

Чудеснооо, мерси много за информацията. И аз искам по-небрежна прическа. По принцип и аз не искам нищо освен очна линия, малко оформяне на веждите например и червило, но и ми е ясно, че за снимките е хубаво да имам малко фон дьо тен. Ще им видя профила довечера, че от работа ни е спрян фейсбука и ще се свържа с тях smile още веднъж мерси много!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 18, 2016, 12:53:41 »

Няма защо  smile Само да ти кажа, че не са качвали много във фб, но това е единствената връзка за на студиото в интернет.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #48 -: май 18, 2016, 13:09:03 »

Момичета, гримирайте си се добре, зарежете тия "искам по-малко грим", просто по снимките си личи хубавия грим, ако се притеснявате от разтичане/размазване и тн, няма защо, затова е професионален Wink Да ви кажа от роднините и шаферките никой не беше ходил на професионален, само аз и кумата бяхме с такъв, после като си гледах снимките, дори на края на вечерта все още сме лъскави и си личи smile Не говоря да се претрупвате, но само очна линия определено няма да ви свърши работа  blum
Активен
maranthea
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #49 -: май 18, 2016, 14:14:11 »

Не ми проблем в разтичане, а в това, че имам непоносимост към сенки например. Бях на сватба февруари и ходих на грим и прическа и два часа след грима очите ми бяха целите кървави, а от снимките изглеждам като недоспала и пушила нещо весело. Главата ме заболя още на 2я час от напрежението в очите. Мислех, че проблема е в мен, защото по принцип не се гримирам и сигурно съм се гримирала грешно, но щом на 2-3 пъти при различни гримьори ми се случи, не искам и на моя ден да изглеждам така. За това казвам, че знам, че без фон дьо тен няма да мина, но очите трябва да са само с очна линия. Мисля, че и без сенки мога да блестя достатъчно.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #50 -: май 18, 2016, 14:40:05 »

О, извинявай тогава, това вече е друга работа smile Не съм се интересувала, но би трябвало да има и гримове за чувствителни очи, успех  good
Активен
maranthea
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #51 -: юли 31, 2016, 10:33:11 »

Вчера бях на пробна прическа и грим в Рефреш и мога да кажа само - УАУ ! За човек, който не носи нищо друго освен спирала в ежедневието си, за първи път нямах усещането, че са ми залепили 3 маски в/у лицето. Имах грим, имах даже много. Първоначалната идея с лекия грим просто не се получи, защото не ми стоеше добре. Очите ми бяха много подчертани, дори имаше сенки. С грим и прическа бях от към 13-14 часа и ги свалих вечерта след 00.00. За първи път нищо не ми се поду, не ми се зачервиха очите, не текоха, направо нямам думи. И от косата съм страшно доволна, само в деня ще я смъкнем малко на долу може би. Определено препоръчвам с 3 ръце blum
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: август 01, 2016, 09:19:27 »

Момичета, как сте. До къде сте с подготовката?  give_rose
Активен
maranthea
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #53 -: август 01, 2016, 14:34:25 »

При нас му се вижда края  yahoo
Остана само тортата и чорапи за младоженеца biggrin иначе има дрехи, има украса, дреболии и всииичко, ама то не остана и време дето се вика. Ти до къде си?
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: август 01, 2016, 14:43:38 »

Моята рокля, ще е готова на 20ти, остава костюм да търсим, дреболиите почти са готови. Общо взето чакаме октомври Wink Днес много се развълнувах за роклята smile
Активен
maranthea
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #55 -: август 01, 2016, 14:48:55 »

Аз ще си я взема в събота. Трябва да са махнали това което исках и да ми направят едно воалче. И остава да чакаме да дойде деня  heart Все по-нетърпеливо ми става biggrin
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: август 22, 2016, 11:08:00 »

Хей, здравейте и от мен тук smile
Гледам, подготовката трескаво върви!

Исках да попитам, някоя от вас ползва ли агенция за украсата и ако не, кой ще ви нареди ресторанта на деня?
Активен
maranthea
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #57 -: август 22, 2016, 13:34:42 »

Аз се оправям сама, с помощта на 2 шаферки, кума и младоженец. Плана е - в петък като се настаним в хотела младоженеца да сглоби арката, аз да я украся.  В събота в 11 трябва да сме в ресторанта - за 7 маси имаме тишлайфери, бутилки-вази, номерация на масите и по един помпон. Една младоженска с готова украса от живи цветя + един надпис mr & mrs ще сложа. И една маса за подаръци, на която ще сложа албум за пожелания и кутия за подаръци. Вече тествах нещата и двама се оправяме с украсата за час, а в събота ще сме повече. За мен няма проблем, но младоженеца каза, че повече никога няма да ми се връзва на акъла  danceg
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: август 24, 2016, 09:26:08 »

аз също сама ще си украсявам, предния ден с помощта на младоженеца
Активен
maranthea
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #59 -: август 30, 2016, 10:13:32 »

Г-жа Георгиева е на линия за малко smile въпреки малките спънки сватбата се получи чудесно и страаашно весела, което беше главната идея. Имаме леки забележки към ресторанта, тортата закъсня, цветята бяха по-малко, но изоообщо не ми пукаше. Всички бяха изумени от слонското ми спокойствие, но както казах на младоженеца - имаме чисто бельо, халки и лични карти..все ще се оженим smile ще се постарая да намеря повече време да опиша всичко, но като цяло нищо не е прекалено важно, за да помрачи деня - гарантирам го Wink
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: август 30, 2016, 10:32:34 »

maranthea, честито! Важното е, че си запазила спокойствие, не бива да се забравя, че сватбата е празник на любовта и е с цел човек да се ожени, а другото са просто подробности  Wink
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: август 30, 2016, 11:10:21 »

maranthea, честито! Желая ви прекраен семеен живот. стискай палци и при нас всичко да мине като по вода и да е хубаво времето kiss2 give_rose
Активен
maranthea
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #62 -: септември 01, 2016, 17:14:54 »

Честно да ви кажа мислех, че ще съм много нервна, всичко ме притесняваше от времето до цветята. Като отидохме в петък се заоблачи, а вечерта си беше 12 градуса. Събота като се събудих, като видях слънето, казах на мъжа ми "Всичко е наред. И да сме забравили нещо - имаме чисти гащи, имаме лични карти и пръстени...все някак ще се оженим" biggrin изведохме си кучето, закусихме спокойно, украсихме и отидох на грим. Няма как и при теб да не е наред всичко smile
Все пак понеже тук е темата ще кажа, че не сме напълно доволни от ресторанта. Хотела беше ОК, но в ресторанта първо започнаха да прибират около 40мин преди уговореният час, после в края на вечерта се държаха изклююючително грубо, бяха махнали цяла маса докато гостите са пушили. Гарнитурата на основното не беше тази, която тествахме. Подозирам че част от алкохола изчезна. Не се ядосахме, не сме се карали, но го отбелязвам тук, за да имат предвид бъдещите булки.
Активен
KameliyaKo
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #63 -: февруари 15, 2017, 14:07:10 »

Здравейте, някоя от вас има ли представа как стоят нещата с Царска бистрица? Искам да проуча условията за църковен брак в параклисчето им там, както и евентуално за наемане на шатра и провеждане на цялото парти там. Имам някакъв съмнителен телефон, но не знам колко ще са отзивчиви на него. Благодаря ви! smile
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: февруари 15, 2017, 14:41:41 »

Здравей, KameliyaKo.

За Царска бистрица трябва да имаш предвид, че параклисчето е много мъничко и незнам колко гости ще успее да събере. Иначе, до колко знам, няма пробелм за изнесен ритуал, само трябва да си платиш, наемаш агенция, шатри и тн. Бих те посъветвала да идеш лично, че по тел не е мн сигурно Wink

Работи и в почивните дни, успех  heart heart
Активен
KameliyaKo
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #65 -: февруари 15, 2017, 16:14:22 »

Здравей, KameliyaKo.

За Царска бистрица трябва да имаш предвид, че параклисчето е много мъничко и незнам колко гости ще успее да събере. Иначе, до колко знам, няма пробелм за изнесен ритуал, само трябва да си платиш, наемаш агенция, шатри и тн. Бих те посъветвала да идеш лично, че по тел не е мн сигурно Wink

Работи и в почивните дни, успех  heart heart

Мерси и аз така предполагах, но ще отидем чак лятото, за да си направя сметка и за градусите навън smile. Просто буквално от година-две търся място, което да ме грабне, а не просто да се оженя заради сватбата и май започнах да прекалявам с претенциите smile smile.
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: февруари 15, 2017, 17:12:40 »

Там е страхотно, но е хладничко, нашата фотосесия беше там, ако искаш, ще дам линк да разгледаш снимки
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: февруари 15, 2017, 17:56:22 »

KameliyaKo, на коя дата ще е сватбата? Имай предвид, че това си е планината. Дори през лятото вечер си е доста хладно. Може би в шатрите ще се запази топлината, не знам, но при 28 градуса в Самоков, горе си беше едно 17-18 С.
Активен
KameliyaKo
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #68 -: февруари 15, 2017, 19:19:21 »

Оооо,каква дата, всичко е още една имагинерна представа за лятото на 2018 smile. Както си живеех с идеала за планинска сватба на открито, скоро осъзнах,че Т в планината вечер няма нищо общо с тази в Сф и малко си попроменят плановете. Рила ми изпратиха куверти на цена, доста по-ниска от такива в Сф, но нещо се дърпат да ми кажат допълнителните удоволствия smile.
Активен
maranthea
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #69 -: март 01, 2017, 14:49:38 »

KameliyaKo нашата сватба беше на 27.08, през деня времето беше чудесно (не си спомням точни градуси), цяла вечер гостите излизаха да пушат, аз също излизах, защото прегрявах.  Определено не беше 25 градуса, но не беше и кучешки студ. На Рила по спомен - алкохол внасяш само с бандерол и плащаш за бутилка. А това което ни отказа за там беше огромният размер на ресторанта - мисля, че нашата сватбица щеше да е като изгонена в ъгъла им. Ако имах хора (и пари де) щях да напълня вътре 250 човека и щеше да е идеално smile
Активен
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines