Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 07:37:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ЮЛИ - АВГУСТ-СЕПТЕМВРИ 7 "  (Прочетена 95803 пъти)
 
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« -: април 13, 2010, 13:13:33 »



Заповядайте, летни майчета, в темата, в която да споделяте всички трепети и вълнения покрай очакването на най - великото събитие в живота на човек..... Появата на новия човек ......




мама през ЮЛИ 

КатиНка  - 1 юли  stork-boy
matsinka - 10 юли
Scarlett - 14 юли  stork-boy
allisa - 16 юли
mi6kata_85 - 24 юли  stork-boy
emili85 - 27 юли
 petpet - 30 юли
 


мама през АВГУСТ 

Инка-маслинка  - 2 август  stork-gurl
digita - 5 август
pepina83 - 7 август
_matilda_  - 8 август
loni6666  - 9 август
rozovka - 9 август stork-boy
wanting - 13 август
chelseasw6 - 10 август
vivianka - 18 август stork-boy
krisssy - 21 август
radeni - 25 август
 

мама през СЕПТЕМВРИ 

eliss - 02 септември
Harmonia - 03 септември
valka27 - 22 септември
valentina83 - 25 септември

За да излизате на 1-ва страница пращайте данните(ник,термин и ТЕМА) на ЛС.
Вече съм на линия така,че който не е добавен да пише ! Лека бременност  give_rose
« Последна редакция: юни 20, 2010, 20:44:25 от Данитка » Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 13, 2010, 13:31:24 »

Мишката , честити сини гащета и от мен  baby_boy baby_boy baby_boy
Представям си таткото  Girl_hide , като знам нашия как беше  tease , щеше да запрегръща лекарката  sarcastic sarcastic sarcastic
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 13, 2010, 13:39:44 »

Благодаря ви момичета smile Наистина беше много вълнуващ момент за нас  girl_wink
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 13, 2010, 13:46:35 »

mi6kata_85 ,честити сини памперсчета  stork-boy Пожелавам Ви да растете и порастете силни и здрави  give_rose А за името, самото бебче ще ви подскаже, нали казват,че детето си носи името  Wink

По въпроса за пъпките, аз имах преди да забременея, но мойта докторка ми изписва от началото да пия витамин Е по 2-пъти на ден, освен това си взех кремче на Нивеа с вит. Е и мога да кажа,че нямам проблеми.Незная дали точно от това са изчезнали, но по принцип този витамин е благоприятен за кожата и спомага за подобряването и на еластичността й  smile
« Последна редакция: април 13, 2010, 13:57:09 от Ani » Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #4 -: април 13, 2010, 15:08:20 »

Супееер, имаме си нова тема  danceg

mi6kata_85, честити сини гащииии  baby_boy  yahoo Най-после разбрахте новината  yahoo Хайде сега на пазар  girl_wink
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 13, 2010, 16:05:33 »

Ехее,супер новинка mi6kata_85, честити ви сини гащенца!!!Срамежливия ви младеж,май не е толкова срамежлив  baby_boy !А за таткото мога да си го представя yahoo yahoo, като знам нащия татко колко се зарадва като разбра, а сега постоянно и на всеки се хвали  DANCE.

Да ви кажа при мен положението е много angry От няколко дни супер много ме болят краката.Немога да седя дълго време на стол,едва издържам по час на лекции.Да заспивам ми е трудно,постоянно имам чуство,че ми бъхтят,подути ли са,оттекли ли са,немога да преценя ,но много неприятно ,направо незнам как ще я карам.Дори пръстите на рацете си свивам малко по-трудно от преди.Халката и вси4ки пръстени съм ги махнала.Следващият ми преглед е на 22 чак,незнам дали да званя на доки да питам това положение ок ли е и дали е временно.Че в четвъртък съм на работа и ще трябва да стоя 9-10 4аса на крака angry.
Та така ,ако някоя от вас е имала подобен проблем,съм готова да пробвам всякакви рецепти и съвети  give_rose
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 13, 2010, 16:44:57 »

леле mi6kata_85честити сини гащички!  *YAHOO*Много се радвам за вас-най-накрая научихте най-хубавата новина! give_rose Сега ти е паднало по случая да му купиш нещо. good За имена спряли ли сте се вече?
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 13, 2010, 17:33:46 »

matsinka, много е кофти това с подуването.Аз докато бях отпуска бях ОК, а сега на работа на тоя стол направо се схващам и те краката си висят надолу и отичат. А от сега нататък ще става и горещо и направо не ми се мисли. Трябва да се разхождаме по-често и при всеки удобен момент краката да са вдигнати. А как ще изкарваш толкова време на крак направо не знам girl_impossible И кръста ще почне да те боли така.
А ако наистина са много подути най -добре се обади на докито smile
Активен
wanting
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 13, 2010, 20:50:11 »

момичета...честити ви момченца  Bravo
за подуването и аз мога да се оплача...като седя цял ден на работа и вечер краката ми са страшно отекли..посъветваха ме да спя с възглавница под краката, само че я изритвам  girl_impossible
няма спасение...на мен коремчето ми вече е голямо и ми е трудно да си вържа маратонките даже... bad
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 13, 2010, 21:10:08 »

Мишката,честито ви момченце,увеличаваме се мъжките мами.
Аз засега нямам проблеми с краката,по-скоро с кръста.
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 13, 2010, 23:15:51 »

krisssy , и на мен около 20 та седмица ми започнаха болките в краста,но за съжаление си продължават и досега.А болките и подуването в краката са ми от няколко дни ,но си мислех че 7-ми месец е рано за подуване.Мислех,че по-късно се появява,но уви  angry
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 14, 2010, 07:18:22 »

wanting, тъй като и аз трудно се спрявям с връзките на маратонките, мъжо ми даде идея така да ги нанижа, че краят им да е от вътрешна страна. И изобщо не ги вържа вече даже...така ми е по-лесно и удобно. Надявам се, че разбра какво имам впредвид girl_wink
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #12 -: април 14, 2010, 09:52:45 »

За оттеклите крака обикновено има причина, която док може да установи. От четивата за бременни съм срещала следните неща - лягате на диван/легло и вдигате краката на нивото на матката, т.е. не много високо, но поставяте ниска възглавница и под главата, може да се подпрете и на ръцете си. Също така, душ с хладка вода би трябвало да облекчи момента.
Веси, чакаме те скоро и теб с новина за пола на бебко  danceg
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 14, 2010, 13:04:36 »

Мацинка, ако много се подуваш, направо се обади на док, той най-добре ще ти каже от какво може да е. Може и да ти каже да се изследваш за албумин. Другото, което Катинка е казала също помага. Дано е временно.
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 14, 2010, 15:23:51 »

Момичета , give_rose многоооо ви благодаря за отговорите  girl_in_love
gostenka_82 ,то подуването не е много,но е много неприятно чесно казано.Снощи си правих душ като редувах топла и студена вода , и вечерта спах с възглавница под краката.Днес е по-добре в деиствителност,незнам кое точно ми е помогнало,като се има предвид ,че възглавницата всеки път я намирах на пода или изритана  smile
Вчера бяхме на информационна среща за млади родители.Срещата беше  в болницата на която сме се спрели и останахме много доволни,по-късно ще ви разкажа подробно.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines