Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 15:56:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на сладката red_roses - 08.05.2010  (Прочетена 13484 пъти)
 
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #30 -: май 08, 2010, 14:04:22 »

Честито и от мен, да имате незабравима сватба и само усмивки на този ден!  girl_wink
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 09, 2010, 06:03:46 »

ЧЕСТИТО!  give_rose
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #32 -: май 09, 2010, 13:26:57 »

Честито на младото семейство!
Очакваме разкази и снимки за Приказния Ви ден!
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 09, 2010, 16:20:45 »

Честито!!
Бъдете много щастливи и много години винаги заедно  smile
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 09, 2010, 20:15:00 »

Честито, мило семейство!
Пожелавам ви щастие, любов и много хармония в съвместния ви живот. give_rose
Активен
silvana_paunova
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 09, 2010, 21:37:51 »

Честито и от мен Bravo Много любов и щастие, както и бебчета weddingday
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #36 -: май 10, 2010, 09:41:27 »

Момичета , здравейте. На първо място искам да ви кажа , че съм качила няколко снимки в галерията . Съответно снимките не са професионални , но може да се добие малка представа за нещата smile. За сега толкова, но ще има и още. Тепърва почвам да събирам снимки от приятели.
Не мога все още да си подредя мислите , даже не знам от къде да започна с разказа си . Ще започна от предния ден. Вечерта валеше много силно , уплаших се , че няма да спре , но за наш най - голям късмет времето на 8-ми беше на наша страна. Вечерта към 9 вече бях адски изморена , понеже последния ден имаше най - много работа , до последно сме правили разпределение на хората по масите , мъжът ми ходи да разпечатва пак схемите и то в последния момент . Помолих майка ми да спи при мен в нас, защото сама не исках да оставам. С нея ми беше супер спокойно. Тя не искаше в началото да спи в нас , защото не може да спи на чуждо място , но милата е била толкова изморена и тя , че си поспала добре. Мен ме беше страх , че няма изобщо да мигна и се бях примирила. Лошото беше , че предната вечер също не спах , защото малко се разстроих с букета за колата. Майка ми го отказала на цветарката , като си мислила , че друг ще го прави , както и да е.Объркано е и няма да ви занимавам с тези неща. Аз се събуждах точно през 30 мин цялата вечер. След 3 часа нямам спомен за нищо , събудих се в 6 , когато видях майка ми да се прибира в тях си. После полежах още малко и подремнах и това беше. Бях много свежа целия ден благодарение на адреналина smile. На 8-ми към 9 часа дойде фризьорката , която се справи за има няма 1 час , отиде после при майка ми да я прави. След това гримьорката дойде към 11 без нещо , справи се толкова бързо и перфектно , че нямам думи. Направи и майка. След като ме направиха с грим и прическа постоях с анцунг известно време. Към 12:30 сестра ми ме облече и към 13 бях вече готова. Почваха да идват и първите гости. Дойдоха и моите приятелки , които ми вдъхнаха много спокойствие. Когато обаче чух музиката и клаксоните се поаникьосах. Виках на приятелките ми само - "хора страх ме е", а те се смееха. Когато влезе и кумата вече , както и страхотния екип с камерата и фотото се поуспокоих. Стояхме малко в моята стая ,дойде и младоженеца, сложи ми обувчицата и отидохме в другата стая при гостите. Пак много се развълнувах. Виждах само усмихнати хора, това бяха нашите приятели , които толкова много ни се радваха , че ми пълнеха душата. В нас постояхме около 30 мин , след това играхме хоро в дворчето на нашите , после на улицата. Тръгнахме малко рано за ритуална зала , но нямахме търпение , особено аз smile. Пред ритуалната стояхме малко и чакахме , докато мине предната сватба , беше голяма галимация в този ден . Бях сравнително спокойна , само се държах за мъжа ми и това ми стигаше. Е, влязохме в ритуалната най - сетне , но пак чакахме вътре и то подредени , защото май имаше някакво закъснение в часовете като цяло и ние чакахме да свърши предната сватба , като чувахме всичко. Чакането най - много ми тежеше. Нищо друго , само чакането. Започна ритуала ,влязохме в залата за подпис , а аз през цялото време слушах само служителката , която говореше толкова хубави неща , а аз гледах право в нейните очи , за да се съсредоточа. След ритуална зала отидохме на фотосесия в ботаническата градина до Дружба, там бяхме около 1 час, мисля , че се получиха хубави снимки. След това отидохме и до корабчето и така. Там пихме кафе. В ресторанта отидохме към 19 часа и нещо. Посрещнаха ни много тържествено. След това танци , ритуали и т.н. Не спряхме да танцуваме. Към 12 часа започнаха да си тръгват хората ,всички бяха поизморени вече. До 1 часа сме се изпращали с всички. Освободихме ди джея и останахме 1 маса само млади хора и стояхме до към 2 и нещо. След това прибирахме малко багаж и легнахме. Аз бях смазана накрая.Все едно камион беше минал през мен , но бях адски щастлива. Всички казваха , че са доволни , дали е така или не , мен ме интересуват само родителите ни и ние , че сме си изкарали супер. Моите приятелки казаха , че съм се притеснявала много , но те ме познават много добре и са усетили , докато останалите казват , че не е проличало.Сестра ми даже каза , че на няколко пъти е говорила с мен относно организационни неща и съм била много адекватна и съм давала наставления до края. И тук е момента да споделя ,че благодарение на нея най - вече организацията мина много успешно без нито един отчетен гаф до момента smile.
« Последна редакция: май 10, 2010, 09:46:39 от red_roses » Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 10, 2010, 10:02:42 »

red_roses, била си много хубава булка.   give_rose
Времето е било с вас и не е помрачило празника ви, което е наистина прекрасно.Разказа ти звучи толкова вълнуващо.  girl_in_love Дано както на този ден не е имало видими гафове, така да е и през целия ви живот.  Bravo
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #38 -: май 10, 2010, 10:11:20 »

red_roses радвам се, че се включи smile
Разказа ти е толкова емоционален, че направо се размечтах и аз girl_wink
За чакането, какво да ти кажа, в такъв момент всяка минута ти се струва безкрайно дълга, може и да е било много. Времето наистина беше прекрасно във Вашия Ден Sunshine Flower
Може и да си писала някъде, но съм пропуснала, къде беше Вашата сватба?
Доволна ли си от организацията?
Много хубава булка си била, чакаме и другите снимки smile
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #39 -: май 10, 2010, 10:15:27 »

Мименце , сватбата ни беше във Варна в ресторанта на хотел "Бриз2". Изключителни професионалисти. Тези хора просто съм ги признала , че нямат равни. Доволна съм най - много от тях и от фотото. На ресторанта разчитах за цялостната украса и хората се бяха справили повече от добре. Мъжа ми даже каза , че като видял колко е стилна и семпла украсата не повярвал , че се е получило толкова добре , защото ние не искахме излишни неща.
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #40 -: май 10, 2010, 10:21:34 »

Честито и от мен! Бъдете винаги влюбени, щастливи, сплотени и много дечица и внуци да пълнят дома ви с весела глъч!
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #41 -: май 10, 2010, 10:31:06 »

Само добри отзиви чувам за Бриз-2 .  Радвам се, че всичко е минало добре и няма разминавания между обещано и изпълнено, както често се случва. good
Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 10, 2010, 11:29:25 »

Честито!!! Желая ти един вълнуващ семеен живот, обичайте се и пазете искрата на любовта  twohearts
Чудесно е, че сватбата е минала без неприятни изненади. Ще чакаме още снимки и да разкажеш по-подробно.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #43 -: май 10, 2010, 12:56:14 »

 Честито  Bravo От малкото снимки виждам една нежна, ефирна булка  give_rose А всички са така усмихнати ! Пожелавам и на двама ви винаги да се обичате така красиво, да сте така щастливи и лъчезарни  smile
Активен
reni_vn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


Булчица


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 10, 2010, 15:56:08 »

Честито и от мен. Толкова се развълнувах, докато четях разказа ти.. още имам буца в гърлото. Боже дано и при нас минат толкова гладко нещата, както и при теб. Като знам обаче колко се притеснявам за всичко... ндявам се и аз да разказвам такива хубави неща като теб.
Много да се обичате и много дечица да си направите
Активен
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines