Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 00:06:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на сладката red_roses - 08.05.2010  (Прочетена 13482 пъти)
 
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« -: април 12, 2010, 09:07:16 »

 Този път успях да се вредя и аз да направя темичка на съфорумка! Честито оставащо по-малко от месече до щастливото събитие! Чакаме да ни осветлиш по въпроса - докъде стигнахте, какво остана, как е настроението и прочие. И разбира се редовно да даваш отчет!
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #1 -: април 12, 2010, 09:17:45 »

Честита темичка !
Остават броени дни до твоя приказен ден! Очакваме да споделиш всички трепети и емоции по подготовката girl_wink
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #2 -: април 12, 2010, 15:42:46 »

Благодаря на Дени за темичката. Трогната съм smile. Ами какво да ви кажа момичета , почти всичко е готово. Онзи ден си взех роклята , станала е дори по - хубава от очакванията ми. Първоначалният модел на роклята е един , но в последствие съобразявайки се с някои мои желания роклята придоби друг вид. В началото я харесах без обръч , след това момичето в магазина ми каза , че този модел е с обръч, ако искам да го сложа, аз реших , че няма да стои красиво , но напротив - като го сложих отново се влюбих в моята си рокля smile. Много странно е чувството , когато намериш точната рокля и я видиш върху себе си. Това беше и първата рокля , която сложих и след това цяла вечер я сънувах smile. Просто според мен когато една жена пробва рокли сама ще усети коя е нейната. До тук с роклята ,снимки няма да пускам на нея от суеверие. Виждали са я само най - близките ми - майка ми , сестра ми и кумата. Показах я и на още 2 приятелки , които няма да имат възможност да дойдат на сватбата.
Обувките - ами след дъъълго ходене по магазини и неуспех в търсенето на идеалните и удобни обувки си харесах едни в друг град. Естествено нямаха в бяло, иначе имаха моят номер. Разочаровах се, но след малко мислене потърсих фирмата из интернет и им се обадих. Хората бяха така учтиви да ми изпратят обувките от склада и аз ще си ги получа утре danceg. Да не се радвам много , че да не стане фал. Имам да снимам някои дреболийки, като имам време ще ги кача в галерията. Както и обувките , като дойдат. Ами за сега е това , вече с нетърпение чакаме събитието , всички близки се радват много и така. А ние с половинката вече тайничко се надяваме да идва по - бързо , за да си отдъхнем от организации и разходи Wink. Накрая малко се поизморихме , но... това е много хубава умора.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 12, 2010, 15:49:17 »

Още една булка през май  danceg
Пожелавам ти пъстър и благоуханен букет от емоции през оставащите дни!
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 12, 2010, 15:49:53 »

Ей, red_roses, честита темичка!  give_rose
Приказна сватба ти пожелавам!  weddingday
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 13, 2010, 10:02:54 »

Честита темичка, малко остава, стискам палци тези дни да преминат по-спокойно, до колкото е възможно разбира се Wink чакаме подробности по подготовката smile
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #6 -: април 13, 2010, 14:13:47 »

Честита темичка,  red_roses  smile Спокойни и приятни дни до сватбата  smile
                       
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #7 -: април 13, 2010, 15:30:00 »

Благодаря ви момичета. Сега се прибирам от медицинските , капнала съм. Взеха ни кръв от веничката и малко ми стана лошо, още не мога да се освестя. Аз мислех , че Васерман-а е изследване само за сифилис , но като прочетох след това в касовата бележка пишеше и за СПИН. Ами по - добре даже, аз не знаех. Качих малко снимки в личната галерия,който иска да заповяда да разгледа. Не са много снимките , но това имам снимано за сега. Даже обувчиците още днес като ги взех и ги снимах smile. Малко са ми неудобни , но краката ми бяха подути , може от това да е било. Довечера пак ще си ги сложа. Вижда му се края вече на всичко , аз не вярвах , че последните дни има много работа, но сега повярвах вече. Търчим постоянно нанякъде. Трябва да си търся и по - удобни обувки , може утре да изляза. Понеже вече съм обиколила всички магазини във Варна, мисля да ида утре до един магазин до закуските Република до подлеза Шипка, някоя съфорумка сподели , че там имало хубави неща, не помня кой беше , но ще се възползвам и аз да видя smile. Ами за сега това, пак ще се включа, сега бягам да си почивам.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 14, 2010, 09:17:18 »

red_roses, къде си пуснахте медицинските? В частна лаборатория или при личния лекар?

Мен също ми става лошо като ми вземат кръв. Не ме е страх или пък да ме боли, но съм слабичка и явно за това така. Иначе, ако трябва да избирам, дали от вената или от пръста, бих си избрала от вената, по-бързо е и не боли толкова. После два дни не мога да си ползвам пръстчето, че боли, а нали по цял ден щракам на клавиатурата. girl_wink

Успех с намирането на обувки! А тези, които си купила, е хубаво да ги носиш всяка вечер в къщи да се отпуснат по крака ти, за да нямаш неприятни емоции в деня на сватбата.

Това на снимките пробната прическа ли е?
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #9 -: април 14, 2010, 09:34:30 »

red_roses прическата ти е много нежна бижутата също girl_wink
Обувките са много красиви, но доста височки поне за мен girl_wink Ще издържиш ли цял ден на тях?
Купи си и едни по-нисички- ей така за резерва Wink
Да една съфорумка беше казала за хубав магазин за обувки до фурна Република-бившия Бутик на Клас-ако не се лъжа.
Успех в подготовката good
Активен
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« Отговор #10 -: април 14, 2010, 09:41:32 »

4естита теми4ка
пожелавам ти на този специален ден да сте много щастливи от това 4е сте намерили 4овека до себе си с който ще сте подкрепате оби4ате и ще раз4итате един на друг оби4айте се и сътворете вашате безкрайна приказка
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 15, 2010, 10:55:01 »

Честита темичка мила red_roses!
Пожелавам ти много щастливи последни дни на подготовка и една много прекрасна и изпълнена с много усмивки и щастие сватба! give_rose give_rose give_rose
Обувките,бижутата,прическата.... всичко е много хубаво! give_rose
А букетът от какви цветя ще бъде аранжиран или ще е от изкуствени цветя?
« Последна редакция: април 15, 2010, 10:57:20 от rosit@ » Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #12 -: април 15, 2010, 11:23:30 »

Оле , момичета чак сега видях , че сте ми писали - Лионелса и Мименце. Влязох си в темата вчера , но понеже някога чета и бързам и видях последно LoveAndLove, че е писала , останалите явно не съм ги видяла. Често ми се случва, искам всичко да прочета, навсякъде да се бръкна и така става, хихи smile.
lionelsa , кръв ни взеха в кожна клиника в двора на Окръжна болница. Ние като отидохме беше към 14h и нямаше кой да ни вземе кръв , лекарката реши тя да го направи, аз се стреснах понеже от майка знам , че лекарите не , че не могат да ти вземат кръв , но сестрите само с това се занимават и са по - опитни, лекарите практика нямат много в това, зависи от лекаря и каква му е точно заеманата позиция (ако е в спешното е друго), но по принцип сестрите вземат кръв и бият инжекции. Явно и лекарката не й се занимаваше понеже звънна един телефон и отидохме при една сестра, която се справи за секунди, нямаше и минута, не болеше и си личеше , че беше адски опитна. Казвам го не за друго ами и на мен ми се е случвало да не могат да ми уцелят вената и после да ходя синя , още имам малък белег от една сестра , като бях малка.
Мименце , обувките наистина са високи , е не много чак , 9 см са , но аз по принцип си ходя на такъв ток , защото съм си тапичка(160см).Ще ги разтъпча из къщи , защото ме притеснява , че са ми леко стегнати отпред. Задължително ще имам и резервни обувки , защото няма да издържа на тези цял ден определено. Ако не мога много да вървя на тях може още преди фотосесията да ги сменя в колата smile.
Момичета , вие как гледате на идеята след 12h в ресторанта , когато останем само младите , а фотото и видеото вече ги няма (не мисля след 12 да стоят) да се преоблека , като за целта мога да си взема някое рокле? Вчера ми бръмна идеята , от друга страна обаче булчинската ми рокля ми е много скъпа и много си я харесвам и знам , че никога повече няма да я сложа , така , че май си заслужава да си я нося до края.
« Последна редакция: април 15, 2010, 11:35:23 от red_roses » Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 15, 2010, 11:41:31 »

Честита темичка, red_roses.Пожелавам ти спокоен завършек на подготовката и една приказна и нежна сватба.Като гледам какви красоти си сложила в галерията си, не се съмнявам, че ще е такава. smile give_rose
Що се отнася до обувките, може да ги разшириш мокро чорапче.
Идеята ти за втората рокля е чудесна от гледна точка на удобство, а и вече е доста навлязла, така че няма какво да те притеснява.Вече друг е въпроса за това, че повече няма да си облечеш булченската рокля (мен лично това ме възпира да не си взема резервна biggrin ).
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 15, 2010, 14:46:58 »

Според мен е добре да приготвиш едно резервно рокле за всеки случай. Пък в деня на сватбаат да решиш, дали да го облечеш. Може да се окаже, че роклята ти не е толкова удобна, или пък да решите да отидете на дискотека, или да изцапаш булченската и т.н. girl_wink
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 15, 2010, 20:03:36 »

Скъпа red_rose пожелавам tи много, много положителни емоции в последните дни на вашата подготовка, нека всичко се подреди както си си го представяла и нека имате най-прекрасния сватбен ден    butterfly

PS Благодаря ти за моята темичка  Girl_hide
Нямам представа защо твоето тикерче показва 23 дни, а моето 24  sarcastic, сега можеш да коригираш заглавието като добавиш 08.05.2010
« Последна редакция: април 15, 2010, 20:38:41 от Rossito » Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 18, 2010, 07:35:30 »

Първо, поздравления за наближаващото събитие! smile
Пожелавам много щастие и радости и на 8-ми май и след това!

Много е хубаво, като се нарои и тазгодишната реколта булки. Зимата леко замира този раздел, пък сега е пълно с нови емоции.

red_roses, поздравления за отличния вкус (съвпада с моя, от това, което видях в галерията, и затова така си мисля girl_wink). Видях, че имаш и пръстен в комплекта с бижутата, някъде бях чела, че на сватбата се носят само годежния пръстен и халката, без други пръстени, така че обмисли слагането му, точно на сватбата. Може и да не съм прочела правилния източник, де, само споменавам

А за второто рокле - ами, само мога моя си опит да споделя - на моя мъж много му беше хубаво да ми свали той булчинската рокля след тържеството, като даже не ми даде да сваля булото, тъй че, както има една приказка "Трай, бабо, за хубост". Ама, от друга страна, всеки повод да си купиш нова рокля си заслужава.
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #17 -: април 18, 2010, 08:05:50 »

red_rose честита темичка и от мен  yahoo и едни безпроблемни финални метри до прекрасното събитие  good
Относно втората рокля, я вземи си купи пък на място ще решаваш дяли ще се преобличаш или не  girl_wink, какво по хубаво от нова дрешка , дори и да не я сложиш на сватбата все ще се намери повод след това да я носиш  dance
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #18 -: април 18, 2010, 09:35:28 »

Момичета , благодаря ви. За пръстена не бях чувала такова нещо , но благодаря , че ми сподели pebbles . Днес като се върна от задачки ще сложа обувките номер 2 , както и някои други дреболийки в галерията. След малко отиваме да вземем шампанското , бонбони за ритуалната , както и алкохол за ресторанта (уиски и водка). Този алкохол ще е на отделна масичка и всеки , който не пие ракия и вино ще може да пие от този. Бира, който иска ще си поръчва отделно. С медицниските сме почти на финала , трябва само да минем във вторник през психото . На 26.04 ни викат в ритуалната. Тези дни са много интензивни , роклята ми е дълга без обръч и ще ходя да ми я скъсяват, защото майчето не може да се оправи с този обръч и се притеснява , че в деня на сватбата няма да може да го сложи , а това мен много ще ме изнерви. Виждам я от сега, че ще е шашната повече и от мен. Та , роклята ми най - вероятно няма да е с обръч , каквато беше и първоначалната идея. До сега си мислех да съм без сутиен , но вече няколко пъти пробвам роклята и колкото повече се гледам виждам , че бюста ми е натежава и висва ( голям е и не позволява да е без сутиен). Мисля да си взема от тези силиконови чашки , които се залепват за бюста , но никога не съм ползвала подобно нещо и не знам ще ми свърши ли работа. Ако някое момиче е ползвала силиконови чашки ще се радвам да сподели резултата smile.
П.С. Качих още малко снимки.
« Последна редакция: април 18, 2010, 10:00:34 от red_roses » Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 01, 2010, 21:40:14 »

Не знам дали вече не си пристъпила към покупката на силиконовите чашки, ама, ако не си да те предупредя, че се взема поне един размер по-големи. Аз си купих моя размер и ВЪОБЩЕ не ми станаха. Пък и не може да ги пробваш, че нали трябва на голичко и да им свалиш найлончето, че да залепнат и не е хигиенично за следващите. Тъй че, не знам дали вършат работа, ама със сигурност трябва по-големички да си вземеш. А, ако роклята ти е със стабилен корсет и един обиктовен сутиен без презрамки ще ти свърши перфектна работа за укрепването на положението. Поне така си мисля, на базата на едно пробване на такава рокля с моя си сутиен, като му скрих презрамките в корсета.


Последна седмичка, а Wink
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #20 -: май 02, 2010, 10:38:31 »

pebbles , вече си купих от тези чашки , да. Като бях в магазина просто наложих чашката и видях , че ще ми станат. В къщи вече ги залепих и мисля , че са моят размер , но с роклята още не съм ги слагала.
да , само още една седмичка остана smile.
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 05, 2010, 11:14:50 »

За втората рокля - аз специално си уших втора - всички бяха срещу мен - приятелки, кума и тн, но родителите ми и милото -не. Моята рокля е много дълга и е без обръч и много ще ми пречи да танцувам и си направих една мнооого светло синичка небесна до коляното. Мисля да е преоблека 20 мин преди тортата за да ме има с нея на видеото и фотото smile Мисля, че трябва сами да си решим. За времето и аз гледах, че ще е хубаво smile Успех на финалните метри
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #22 -: май 05, 2010, 11:24:28 »

Аз се отказах от втора рокля , защото нямам и много време да обикалям да търся , а и реших , че прекалено много си харесвам булчинската и искам да съм с нея до края. Ще имам обръч , аз мислех , че без обръч е по - лесно , а то е обратното, защото обръча я повдига и няма опасност да се спънеш примерно. Притеснява ме малко фотосесията. По принцип решихме къде да е, в полянките и на плажа , на самият плаж или поне съвсем близо до плажа. Идеята ми е дали няма да се нацапам прекалено много , все пак всичко е бяло , а по самият пясък не знам там как ще стане. Освен да се събувам - чорапи и обувки.
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 05, 2010, 14:56:45 »

Red_roses,a защо не си направите следсватбена фотосесия?Така няма да се притесняваш дали ще изцапаш роклята и ще може да се отпуснете и да си направите по-разчупени и артистични снимки.Ние сериозно обмисляме идеята за такава фотосесия.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 05, 2010, 15:30:13 »

red_roses, тъй като почивните дни няма да ме има, от сега ти пожелавам един прекрасен сватбен ден и много слънце!!!!!
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #25 -: май 05, 2010, 15:38:50 »

Благодаря ви момичета.
stefanel, идеята за следстватбена фотосесия е много добра , но аз не се бях сещала за подобно нещо , а преди няколко дена идеята ни я дадоха самите хора , които ще ни снимат.Отделно пък така сме направили самата програма на сватбата, че между 15:40h (когато е бракът) и 19h ще има почти 3 часа, през които ние няма да има какво да правим освен снимки.
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 05, 2010, 17:38:49 »

Даа,доста голяма пролука.А,църковен брак няма ли да правите?8-ми е събота(моето човече има рожден ден  smile ),но все пак..
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #27 -: май 05, 2010, 19:01:54 »

Не, църковен няма да имаме в самия ден. С половинката решихме , че не искаме много претоварена програма и се спряхме на вариант - църковен брак в някой манастир с кръстниците. Но това е в проект, сега не мисля и за него smile.
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 08, 2010, 10:59:35 »

 Сватбаааа
Честита сватба,миличка!Желая ти прекрасен ден и незабравим спомен  heart
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 08, 2010, 11:20:12 »

Честитоооо на младото семейство smile Много любов и щастие smile
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #30 -: май 08, 2010, 14:04:22 »

Честито и от мен, да имате незабравима сватба и само усмивки на този ден!  girl_wink
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 09, 2010, 06:03:46 »

ЧЕСТИТО!  give_rose
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #32 -: май 09, 2010, 13:26:57 »

Честито на младото семейство!
Очакваме разкази и снимки за Приказния Ви ден!
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 09, 2010, 16:20:45 »

Честито!!
Бъдете много щастливи и много години винаги заедно  smile
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 09, 2010, 20:15:00 »

Честито, мило семейство!
Пожелавам ви щастие, любов и много хармония в съвместния ви живот. give_rose
Активен
silvana_paunova
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 09, 2010, 21:37:51 »

Честито и от мен Bravo Много любов и щастие, както и бебчета weddingday
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #36 -: май 10, 2010, 09:41:27 »

Момичета , здравейте. На първо място искам да ви кажа , че съм качила няколко снимки в галерията . Съответно снимките не са професионални , но може да се добие малка представа за нещата smile. За сега толкова, но ще има и още. Тепърва почвам да събирам снимки от приятели.
Не мога все още да си подредя мислите , даже не знам от къде да започна с разказа си . Ще започна от предния ден. Вечерта валеше много силно , уплаших се , че няма да спре , но за наш най - голям късмет времето на 8-ми беше на наша страна. Вечерта към 9 вече бях адски изморена , понеже последния ден имаше най - много работа , до последно сме правили разпределение на хората по масите , мъжът ми ходи да разпечатва пак схемите и то в последния момент . Помолих майка ми да спи при мен в нас, защото сама не исках да оставам. С нея ми беше супер спокойно. Тя не искаше в началото да спи в нас , защото не може да спи на чуждо място , но милата е била толкова изморена и тя , че си поспала добре. Мен ме беше страх , че няма изобщо да мигна и се бях примирила. Лошото беше , че предната вечер също не спах , защото малко се разстроих с букета за колата. Майка ми го отказала на цветарката , като си мислила , че друг ще го прави , както и да е.Объркано е и няма да ви занимавам с тези неща. Аз се събуждах точно през 30 мин цялата вечер. След 3 часа нямам спомен за нищо , събудих се в 6 , когато видях майка ми да се прибира в тях си. После полежах още малко и подремнах и това беше. Бях много свежа целия ден благодарение на адреналина smile. На 8-ми към 9 часа дойде фризьорката , която се справи за има няма 1 час , отиде после при майка ми да я прави. След това гримьорката дойде към 11 без нещо , справи се толкова бързо и перфектно , че нямам думи. Направи и майка. След като ме направиха с грим и прическа постоях с анцунг известно време. Към 12:30 сестра ми ме облече и към 13 бях вече готова. Почваха да идват и първите гости. Дойдоха и моите приятелки , които ми вдъхнаха много спокойствие. Когато обаче чух музиката и клаксоните се поаникьосах. Виках на приятелките ми само - "хора страх ме е", а те се смееха. Когато влезе и кумата вече , както и страхотния екип с камерата и фотото се поуспокоих. Стояхме малко в моята стая ,дойде и младоженеца, сложи ми обувчицата и отидохме в другата стая при гостите. Пак много се развълнувах. Виждах само усмихнати хора, това бяха нашите приятели , които толкова много ни се радваха , че ми пълнеха душата. В нас постояхме около 30 мин , след това играхме хоро в дворчето на нашите , после на улицата. Тръгнахме малко рано за ритуална зала , но нямахме търпение , особено аз smile. Пред ритуалната стояхме малко и чакахме , докато мине предната сватба , беше голяма галимация в този ден . Бях сравнително спокойна , само се държах за мъжа ми и това ми стигаше. Е, влязохме в ритуалната най - сетне , но пак чакахме вътре и то подредени , защото май имаше някакво закъснение в часовете като цяло и ние чакахме да свърши предната сватба , като чувахме всичко. Чакането най - много ми тежеше. Нищо друго , само чакането. Започна ритуала ,влязохме в залата за подпис , а аз през цялото време слушах само служителката , която говореше толкова хубави неща , а аз гледах право в нейните очи , за да се съсредоточа. След ритуална зала отидохме на фотосесия в ботаническата градина до Дружба, там бяхме около 1 час, мисля , че се получиха хубави снимки. След това отидохме и до корабчето и така. Там пихме кафе. В ресторанта отидохме към 19 часа и нещо. Посрещнаха ни много тържествено. След това танци , ритуали и т.н. Не спряхме да танцуваме. Към 12 часа започнаха да си тръгват хората ,всички бяха поизморени вече. До 1 часа сме се изпращали с всички. Освободихме ди джея и останахме 1 маса само млади хора и стояхме до към 2 и нещо. След това прибирахме малко багаж и легнахме. Аз бях смазана накрая.Все едно камион беше минал през мен , но бях адски щастлива. Всички казваха , че са доволни , дали е така или не , мен ме интересуват само родителите ни и ние , че сме си изкарали супер. Моите приятелки казаха , че съм се притеснявала много , но те ме познават много добре и са усетили , докато останалите казват , че не е проличало.Сестра ми даже каза , че на няколко пъти е говорила с мен относно организационни неща и съм била много адекватна и съм давала наставления до края. И тук е момента да споделя ,че благодарение на нея най - вече организацията мина много успешно без нито един отчетен гаф до момента smile.
« Последна редакция: май 10, 2010, 09:46:39 от red_roses » Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 10, 2010, 10:02:42 »

red_roses, била си много хубава булка.   give_rose
Времето е било с вас и не е помрачило празника ви, което е наистина прекрасно.Разказа ти звучи толкова вълнуващо.  girl_in_love Дано както на този ден не е имало видими гафове, така да е и през целия ви живот.  Bravo
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #38 -: май 10, 2010, 10:11:20 »

red_roses радвам се, че се включи smile
Разказа ти е толкова емоционален, че направо се размечтах и аз girl_wink
За чакането, какво да ти кажа, в такъв момент всяка минута ти се струва безкрайно дълга, може и да е било много. Времето наистина беше прекрасно във Вашия Ден Sunshine Flower
Може и да си писала някъде, но съм пропуснала, къде беше Вашата сватба?
Доволна ли си от организацията?
Много хубава булка си била, чакаме и другите снимки smile
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #39 -: май 10, 2010, 10:15:27 »

Мименце , сватбата ни беше във Варна в ресторанта на хотел "Бриз2". Изключителни професионалисти. Тези хора просто съм ги признала , че нямат равни. Доволна съм най - много от тях и от фотото. На ресторанта разчитах за цялостната украса и хората се бяха справили повече от добре. Мъжа ми даже каза , че като видял колко е стилна и семпла украсата не повярвал , че се е получило толкова добре , защото ние не искахме излишни неща.
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #40 -: май 10, 2010, 10:21:34 »

Честито и от мен! Бъдете винаги влюбени, щастливи, сплотени и много дечица и внуци да пълнят дома ви с весела глъч!
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #41 -: май 10, 2010, 10:31:06 »

Само добри отзиви чувам за Бриз-2 .  Радвам се, че всичко е минало добре и няма разминавания между обещано и изпълнено, както често се случва. good
Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 10, 2010, 11:29:25 »

Честито!!! Желая ти един вълнуващ семеен живот, обичайте се и пазете искрата на любовта  twohearts
Чудесно е, че сватбата е минала без неприятни изненади. Ще чакаме още снимки и да разкажеш по-подробно.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #43 -: май 10, 2010, 12:56:14 »

 Честито  Bravo От малкото снимки виждам една нежна, ефирна булка  give_rose А всички са така усмихнати ! Пожелавам и на двама ви винаги да се обичате така красиво, да сте така щастливи и лъчезарни  smile
Активен
reni_vn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


Булчица


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 10, 2010, 15:56:08 »

Честито и от мен. Толкова се развълнувах, докато четях разказа ти.. още имам буца в гърлото. Боже дано и при нас минат толкова гладко нещата, както и при теб. Като знам обаче колко се притеснявам за всичко... ндявам се и аз да разказвам такива хубави неща като теб.
Много да се обичате и много дечица да си направите
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 10, 2010, 17:26:01 »

Розичке прекрасна, честито и от мен!  give_rose
Дано годините пред вас отминават като спокойна река, домът ви да се изпълни с деца и внуци, а любовта и щастието ви да са същите като в този майски ден...
Разказът ти е толкова вълнуващ, толкова истински  Bravo Личи си, че извира направо от сърцето ти. Благодаря, че сподели с нас!  give_rose
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 10, 2010, 21:31:38 »

Мило семейство, бъдете винаги много усмихнати и много много се обичайте.  Желая ви безбой чудесни дни, живейте в разбирателство и синхрон.  twohearts

Активен
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines