Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 18:29:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на сладката red_roses - 08.05.2010  (Прочетена 13445 пъти)
 
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« -: април 12, 2010, 09:07:16 »

 Този път успях да се вредя и аз да направя темичка на съфорумка! Честито оставащо по-малко от месече до щастливото събитие! Чакаме да ни осветлиш по въпроса - докъде стигнахте, какво остана, как е настроението и прочие. И разбира се редовно да даваш отчет!
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #1 -: април 12, 2010, 09:17:45 »

Честита темичка !
Остават броени дни до твоя приказен ден! Очакваме да споделиш всички трепети и емоции по подготовката girl_wink
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #2 -: април 12, 2010, 15:42:46 »

Благодаря на Дени за темичката. Трогната съм smile. Ами какво да ви кажа момичета , почти всичко е готово. Онзи ден си взех роклята , станала е дори по - хубава от очакванията ми. Първоначалният модел на роклята е един , но в последствие съобразявайки се с някои мои желания роклята придоби друг вид. В началото я харесах без обръч , след това момичето в магазина ми каза , че този модел е с обръч, ако искам да го сложа, аз реших , че няма да стои красиво , но напротив - като го сложих отново се влюбих в моята си рокля smile. Много странно е чувството , когато намериш точната рокля и я видиш върху себе си. Това беше и първата рокля , която сложих и след това цяла вечер я сънувах smile. Просто според мен когато една жена пробва рокли сама ще усети коя е нейната. До тук с роклята ,снимки няма да пускам на нея от суеверие. Виждали са я само най - близките ми - майка ми , сестра ми и кумата. Показах я и на още 2 приятелки , които няма да имат възможност да дойдат на сватбата.
Обувките - ами след дъъълго ходене по магазини и неуспех в търсенето на идеалните и удобни обувки си харесах едни в друг град. Естествено нямаха в бяло, иначе имаха моят номер. Разочаровах се, но след малко мислене потърсих фирмата из интернет и им се обадих. Хората бяха така учтиви да ми изпратят обувките от склада и аз ще си ги получа утре danceg. Да не се радвам много , че да не стане фал. Имам да снимам някои дреболийки, като имам време ще ги кача в галерията. Както и обувките , като дойдат. Ами за сега е това , вече с нетърпение чакаме събитието , всички близки се радват много и така. А ние с половинката вече тайничко се надяваме да идва по - бързо , за да си отдъхнем от организации и разходи Wink. Накрая малко се поизморихме , но... това е много хубава умора.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 12, 2010, 15:49:17 »

Още една булка през май  danceg
Пожелавам ти пъстър и благоуханен букет от емоции през оставащите дни!
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 12, 2010, 15:49:53 »

Ей, red_roses, честита темичка!  give_rose
Приказна сватба ти пожелавам!  weddingday
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 13, 2010, 10:02:54 »

Честита темичка, малко остава, стискам палци тези дни да преминат по-спокойно, до колкото е възможно разбира се Wink чакаме подробности по подготовката smile
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #6 -: април 13, 2010, 14:13:47 »

Честита темичка,  red_roses  smile Спокойни и приятни дни до сватбата  smile
                       
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #7 -: април 13, 2010, 15:30:00 »

Благодаря ви момичета. Сега се прибирам от медицинските , капнала съм. Взеха ни кръв от веничката и малко ми стана лошо, още не мога да се освестя. Аз мислех , че Васерман-а е изследване само за сифилис , но като прочетох след това в касовата бележка пишеше и за СПИН. Ами по - добре даже, аз не знаех. Качих малко снимки в личната галерия,който иска да заповяда да разгледа. Не са много снимките , но това имам снимано за сега. Даже обувчиците още днес като ги взех и ги снимах smile. Малко са ми неудобни , но краката ми бяха подути , може от това да е било. Довечера пак ще си ги сложа. Вижда му се края вече на всичко , аз не вярвах , че последните дни има много работа, но сега повярвах вече. Търчим постоянно нанякъде. Трябва да си търся и по - удобни обувки , може утре да изляза. Понеже вече съм обиколила всички магазини във Варна, мисля да ида утре до един магазин до закуските Република до подлеза Шипка, някоя съфорумка сподели , че там имало хубави неща, не помня кой беше , но ще се възползвам и аз да видя smile. Ами за сега това, пак ще се включа, сега бягам да си почивам.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 14, 2010, 09:17:18 »

red_roses, къде си пуснахте медицинските? В частна лаборатория или при личния лекар?

Мен също ми става лошо като ми вземат кръв. Не ме е страх или пък да ме боли, но съм слабичка и явно за това така. Иначе, ако трябва да избирам, дали от вената или от пръста, бих си избрала от вената, по-бързо е и не боли толкова. После два дни не мога да си ползвам пръстчето, че боли, а нали по цял ден щракам на клавиатурата. girl_wink

Успех с намирането на обувки! А тези, които си купила, е хубаво да ги носиш всяка вечер в къщи да се отпуснат по крака ти, за да нямаш неприятни емоции в деня на сватбата.

Това на снимките пробната прическа ли е?
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #9 -: април 14, 2010, 09:34:30 »

red_roses прическата ти е много нежна бижутата също girl_wink
Обувките са много красиви, но доста височки поне за мен girl_wink Ще издържиш ли цял ден на тях?
Купи си и едни по-нисички- ей така за резерва Wink
Да една съфорумка беше казала за хубав магазин за обувки до фурна Република-бившия Бутик на Клас-ако не се лъжа.
Успех в подготовката good
Активен
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« Отговор #10 -: април 14, 2010, 09:41:32 »

4естита теми4ка
пожелавам ти на този специален ден да сте много щастливи от това 4е сте намерили 4овека до себе си с който ще сте подкрепате оби4ате и ще раз4итате един на друг оби4айте се и сътворете вашате безкрайна приказка
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 15, 2010, 10:55:01 »

Честита темичка мила red_roses!
Пожелавам ти много щастливи последни дни на подготовка и една много прекрасна и изпълнена с много усмивки и щастие сватба! give_rose give_rose give_rose
Обувките,бижутата,прическата.... всичко е много хубаво! give_rose
А букетът от какви цветя ще бъде аранжиран или ще е от изкуствени цветя?
« Последна редакция: април 15, 2010, 10:57:20 от rosit@ » Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #12 -: април 15, 2010, 11:23:30 »

Оле , момичета чак сега видях , че сте ми писали - Лионелса и Мименце. Влязох си в темата вчера , но понеже някога чета и бързам и видях последно LoveAndLove, че е писала , останалите явно не съм ги видяла. Често ми се случва, искам всичко да прочета, навсякъде да се бръкна и така става, хихи smile.
lionelsa , кръв ни взеха в кожна клиника в двора на Окръжна болница. Ние като отидохме беше към 14h и нямаше кой да ни вземе кръв , лекарката реши тя да го направи, аз се стреснах понеже от майка знам , че лекарите не , че не могат да ти вземат кръв , но сестрите само с това се занимават и са по - опитни, лекарите практика нямат много в това, зависи от лекаря и каква му е точно заеманата позиция (ако е в спешното е друго), но по принцип сестрите вземат кръв и бият инжекции. Явно и лекарката не й се занимаваше понеже звънна един телефон и отидохме при една сестра, която се справи за секунди, нямаше и минута, не болеше и си личеше , че беше адски опитна. Казвам го не за друго ами и на мен ми се е случвало да не могат да ми уцелят вената и после да ходя синя , още имам малък белег от една сестра , като бях малка.
Мименце , обувките наистина са високи , е не много чак , 9 см са , но аз по принцип си ходя на такъв ток , защото съм си тапичка(160см).Ще ги разтъпча из къщи , защото ме притеснява , че са ми леко стегнати отпред. Задължително ще имам и резервни обувки , защото няма да издържа на тези цял ден определено. Ако не мога много да вървя на тях може още преди фотосесията да ги сменя в колата smile.
Момичета , вие как гледате на идеята след 12h в ресторанта , когато останем само младите , а фотото и видеото вече ги няма (не мисля след 12 да стоят) да се преоблека , като за целта мога да си взема някое рокле? Вчера ми бръмна идеята , от друга страна обаче булчинската ми рокля ми е много скъпа и много си я харесвам и знам , че никога повече няма да я сложа , така , че май си заслужава да си я нося до края.
« Последна редакция: април 15, 2010, 11:35:23 от red_roses » Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 15, 2010, 11:41:31 »

Честита темичка, red_roses.Пожелавам ти спокоен завършек на подготовката и една приказна и нежна сватба.Като гледам какви красоти си сложила в галерията си, не се съмнявам, че ще е такава. smile give_rose
Що се отнася до обувките, може да ги разшириш мокро чорапче.
Идеята ти за втората рокля е чудесна от гледна точка на удобство, а и вече е доста навлязла, така че няма какво да те притеснява.Вече друг е въпроса за това, че повече няма да си облечеш булченската рокля (мен лично това ме възпира да не си взема резервна biggrin ).
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 15, 2010, 14:46:58 »

Според мен е добре да приготвиш едно резервно рокле за всеки случай. Пък в деня на сватбаат да решиш, дали да го облечеш. Може да се окаже, че роклята ти не е толкова удобна, или пък да решите да отидете на дискотека, или да изцапаш булченската и т.н. girl_wink
Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines