Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:51:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Trufel 08.05.2010г.  (Прочетена 7400 пъти)
 
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #15 -: май 13, 2010, 09:23:12 »

Честито Trufel
Била си много нежна и красива булка. Украсата на ресторанта и детайлите са много стилни. Прекрасно е аранжирано и подредено всичко.
Желая Ви много семейно щастие, любов и попътен вятър girl_wink
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 13, 2010, 09:25:20 »

Честито и от мен Trufel! give_rose
Видях една много красива сватба и още по-щастливи и обичащи се младоженци,винаги бъдете така усмихнати и влюбени. give_rose give_rose give_rose
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 13, 2010, 09:59:42 »

Много е приятно да разглеждам снимки на "изпипани" сватби. Много добре сте се справили  Bravo Всичко трябва да се прави с усет, а при вас не липсва дори и в малките детайли.

Пожелавам ви и съвместният ви жовот да бъде така съвършен дори в дребните делнични занимания give_rose
Активен
Trufel
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54


Обичам да съм обичана...


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 13, 2010, 21:18:12 »

Благодаря ви, момичета! Толкова хубави и топли думи, че ме разчувствате.  cray
Нека разкажа малко за всичко около и покрай:  Wink
lionelsa, всичко си правехме двамата с моето момче, а най-много ни помогна моята мила страхотна и единствена мама. heart Нямахме сватбен агент, агенция или координатор - за мен беше важно всичко да мине през моите очи и ръце, да изживея всеки трепет от подготовката. И задължително да отбележа - помогнахте ми всички вие и особено момичетата от варненската темичка (специални благодарности на Abi) give_rose
От самото начало моята идея беше за пролетна сватба - естествена (оттам възможно с най-естествени материали), нежно пеперудена (за мен пеперудата има особена символика) и люляково уханна - аз свързвам пролетта задължително с люляка от двора на село (и фрезии - но по това време вече бяха прецъфтели градинските).
Така поканите, тейбълките, етикетите бяха с един и същи пеперуден мотив, направени от моята майка и нейната колежка (работят в рекламно-печатния бранш ;-) Е, на младоженеца му се наложи да изреже с канцеларски нож всяка една от пеперудките - всякакви размери, не знам колко му се събраха общо, но накрая виждаше пеперуди навсякъде.  tease
Букетът ми го правихме с мама до 2 ч. сутринта в деня на сватбата, а букетът за колата (отново само от градински цветя и люляк) го направихме около 6 ч. сутринта (все пак да дремнем малко ;-).

Лилавото в украсата си дойде от панделките за столове, които предлагаше ресторанта, а и се вписа с люляка - само че вместо изцяло бял, добавихме и лилав люляк.

Бутониерите, късметчетата, шампанските, кошничката, възглавничката за халки - всичко направихме двете с мама с разни материали, които накупихме, без да имаме ясна представа за крайния резултат. Той пък взе че ни хареса.  yahoo
Активен
Trufel
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54


Обичам да съм обичана...


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 13, 2010, 21:26:11 »

Разбира се, имаше неща, за които трябваше да се доверя на професионалистите:
за прическата и маникюра - студио Ескейп във Варна
за грима - Маруся
диджей - Съни
фото и видео - Албеста (много симпатични, следващият четвъртък ще видя и резултата от работата им)
За всички останали мога да кажа само хубави неща. Съни беше точно такъв, какъвто очаквах от него да бъде - безкомпромисен професионалист. Купонът беше страхотен!  danceg
Бяхме в църквата Св. Атанасий, като настояхме да ни венчае отец Дончо - още един правилен избор.  good

Активен
Rainwoman
Ентусиаст
**
Публикации: 80



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 13, 2010, 23:35:23 »

Честито, Труфел smile!
Била си фантастична булка, а сватбата изглежда много стилна и красива smile!
Желая ви много любов, сплотеност, усмивки и послушно бебе/та в най-скоро време smile!
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 14, 2010, 09:17:01 »

Trufel,впечатлена съм,че си успяла да организираш всичко сама,а то е просто прекрасно  Bravo За колко време подготвихте сватбата?
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 14, 2010, 10:45:34 »

Честито, Trufel! Желая ви много любов, топлина и семейно щастие!
Справили сте се страхотно с организацията от това, което виждам на снимките, поздравления!  smile
А как обичам люляк!...
Активен
Trufel
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54


Обичам да съм обичана...


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 14, 2010, 18:55:33 »

благодаря, asseto, Rainwoman !
stefanel, ние решихме доста спонтанно и на шега да се оженим (отдавна сме си заедно и май бяхме на път да прескочим сватбения момент и да караме по същество ;-) Но покрай коледната баница с късмети, идеята покълна и завърза особено у младоженеца.  girl_wink Така на връх Нова година уведомихме родителските тела, които си се бяха събрали по семейному както вече беше станало традиция... (и те се бяха примирили май, че сватба няма да има, та си се чувстваха вече сватове) pardon
И тъй, сватбата си я организирахме за 4 месеца, като всъщност всичко свърших януари , тъй като реших и да сменя работата си по това време (в един момент съжалих, че толкова дини под една мишница поех, ама нейсе, мина) и имах да ползвам платен отпуск от старата работа. След това покрай новата работа нямах никакво време за сватба (нито дори уикендите) и използвах максимално 6ти и 7ми май, особено нощта на 7 май.  pleasantry
Не беше лесно, но като сме двама - морето е до колене  Wink. Просто като решим нещо с моето момче, правим го с голям мерак и старание. А и мисля, че бяхме амбицирани да докажем на родителите, че можем да си организираме и платим сами сватбата, както сме се справили сами и с другите житейски неща преди това...беше малко въпрос на женски инат и мъжка чест.  friends
Та такива ми ти работи...  Curtsey
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 14, 2010, 20:42:48 »

Хехе,добре,че е била баницата с късмети  girl_wink
Желая ви много щастие!Личи си,че сте хубава двойка  twohearts
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines