Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 17:11:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Trufel 08.05.2010г.  (Прочетена 7442 пъти)
 
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« -: април 10, 2010, 10:32:48 »

Ето, че остана по- малко от месец до твоята сватба! Тук е мястото да ни запознаеш с твоите последни "приготовленски" трепети, да ни покажеш свършената работа и какво още остава да се направи.
Пожелавам ти спорна подготовка и един незабравим, вълнуващ и прекрасен сватбен ден!

Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 15, 2010, 10:09:55 »

Мила Trufel, пожелавам ти незабравими мигове в последните дни до сватбения ден! Бъди спокойна и се наслаждавай на оставащите дни подготовка и ергенски живот  girl_wink
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 15, 2010, 11:18:29 »

ето ме и мен..тук една след друга всички варненски съфорумки сме решили да те поздравим... Bravo
много хубави емоции ти желая, една незабравима сватба изпълнена с много любов и красиви мигове...
...и да разказваш.. wedding
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 15, 2010, 20:06:51 »

Мила Trufel, честита темичка  smile
Нека последните дни от вашата сватбена подготовка бъдат изпълнени само с усмивки и незабравими моменти. Чакаме те да кажеш до къде си с подготовката  wedding.
Активен
Trufel
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54


Обичам да съм обичана...


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 12, 2010, 20:17:35 »

леле, ама мили момичета, аз сега разбрах от Rossito, че имам темичка  cray
Не очаквах, понеже не бях от най-активните... но пък обещавам да се реванширам, ако все още има интерес към моите сватбени вълнения, макар и вече отминали  Girl_hide
Сега ще пусна първите снимки от нашия вълшебен ден. И още веднъж благодаря!!!! give_rose
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 12, 2010, 20:23:27 »

Разбира се, че имаме интерес  girl_wink, само съжалявам, че не ти пуснах по-рано ЛС, си мислех, че bergeria го е направила, тъй като тя е пуснала темичката.
Но нищо сега ще се реваншираш  chee
Активен
Trufel
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54


Обичам да съм обичана...


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 12, 2010, 21:20:14 »

Да, вече пуснах първите снимчици, които имам - от Ритуална зала Варна.
За да въведа в атмосферата - сватбата ни мина под знака на люляково лилаво с пеперуди. За мое щастие всичките ми налудничави идеи се сбъднаха, не без дейното участие на прекрасната ми майка. Така например булчинският ми букет беше само и единствено от люляк (бял и лилав), напук на всички майстори-цветари и "разбирачи", моята майка осъществи мечтата ми за пролетна булка с наръч люляци в ръце  blum.
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 12, 2010, 22:18:56 »

ехооооооооооо привет...
много хубави снимки....иииииииииии като ги гледам така, си спомням че те видях и на живо...точно на 08. се разхождах из св. константин и елена и видях няколко булки една от които беше ти...направи ми впечатление тъй като булката имаше букет от люляк....страхотноооооооооооооооо  give_rose
бяхте много сладки...снимахте се на едно дърво пред корабчето....
още веднъж много много хубаи младоженци!!! честитоооооооооооооооооо
Активен
Trufel
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54


Обичам да съм обичана...


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 12, 2010, 22:34:43 »

даааа, ние сме били :-) На корабчето в този момент бяхме точно 4 булки, та фотографите ни се чудеха как да ни разпределят да не се засичаме по снимките  yahoo
По това време букетчето ми вече беше леееко клюмнало, но щом си разпознала, че е люляк, пак добре  Bravo. В ресторанта му дадох да пие водичка и живна супер бързо. Не може да се каже същото за роклята, която след снимките беше кафяво-зелено долу, но и този проблем разрешихме като просто й махнах по-късно долната част с обръчите и стана къса.  Yes
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 12, 2010, 23:34:13 »

Trufel, честита сватба!!! Били сте много сладки, разгледах снимките, адски нежни! Пожелавам ви много щастливи моменти заедно!  give_rose
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 13, 2010, 06:56:35 »

Trufel, честито и от мен!
Била си много нежна и красива булка.  give_rose  Пожелавам ви много, много щастие и любов.Чакаме още снимки  blush
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 13, 2010, 07:02:33 »

Честито, Трюфел!  nazdrave
Много нежна булка си била!  Bravo
Активен
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #12 -: май 13, 2010, 07:48:07 »

Trufel-искрено се развълнувах докато разглеждах снимките. Била си прекрасна булка girl_in_love всичко ми хареса букета, етикетите за виното, ресторанта, украсата на масите, тортата Girl_hide"очите ми останаха" както се казва:)
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 13, 2010, 08:03:50 »

С интерес разгледах снимките и с нетърпение чакам разказчето ти. blum
Как мина подготовката? Кой избра за грим и фризура, фото, DJ и т.н.? Кой ти помага по организацията? Какви проблеми срещна с подготовката? В коя зала бяхте в ритуалната? Имаше ли издънки в празничния ден? Girl_hide Хайде стига с въпросите да не ме биеш после.

Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #14 -: май 13, 2010, 09:19:05 »

Честито, Trufel!
Мно хубави и щастливи изглеждате на снимките! Най-много ми хареса, че си имала букет от люляк - по-нестандартно и много нежно  Bravo Пеперудените акценти на етикетите, поканите и т.н. са прекрасни  give_rose
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #15 -: май 13, 2010, 09:23:12 »

Честито Trufel
Била си много нежна и красива булка. Украсата на ресторанта и детайлите са много стилни. Прекрасно е аранжирано и подредено всичко.
Желая Ви много семейно щастие, любов и попътен вятър girl_wink
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 13, 2010, 09:25:20 »

Честито и от мен Trufel! give_rose
Видях една много красива сватба и още по-щастливи и обичащи се младоженци,винаги бъдете така усмихнати и влюбени. give_rose give_rose give_rose
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 13, 2010, 09:59:42 »

Много е приятно да разглеждам снимки на "изпипани" сватби. Много добре сте се справили  Bravo Всичко трябва да се прави с усет, а при вас не липсва дори и в малките детайли.

Пожелавам ви и съвместният ви жовот да бъде така съвършен дори в дребните делнични занимания give_rose
Активен
Trufel
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54


Обичам да съм обичана...


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 13, 2010, 21:18:12 »

Благодаря ви, момичета! Толкова хубави и топли думи, че ме разчувствате.  cray
Нека разкажа малко за всичко около и покрай:  Wink
lionelsa, всичко си правехме двамата с моето момче, а най-много ни помогна моята мила страхотна и единствена мама. heart Нямахме сватбен агент, агенция или координатор - за мен беше важно всичко да мине през моите очи и ръце, да изживея всеки трепет от подготовката. И задължително да отбележа - помогнахте ми всички вие и особено момичетата от варненската темичка (специални благодарности на Abi) give_rose
От самото начало моята идея беше за пролетна сватба - естествена (оттам възможно с най-естествени материали), нежно пеперудена (за мен пеперудата има особена символика) и люляково уханна - аз свързвам пролетта задължително с люляка от двора на село (и фрезии - но по това време вече бяха прецъфтели градинските).
Така поканите, тейбълките, етикетите бяха с един и същи пеперуден мотив, направени от моята майка и нейната колежка (работят в рекламно-печатния бранш ;-) Е, на младоженеца му се наложи да изреже с канцеларски нож всяка една от пеперудките - всякакви размери, не знам колко му се събраха общо, но накрая виждаше пеперуди навсякъде.  tease
Букетът ми го правихме с мама до 2 ч. сутринта в деня на сватбата, а букетът за колата (отново само от градински цветя и люляк) го направихме около 6 ч. сутринта (все пак да дремнем малко ;-).

Лилавото в украсата си дойде от панделките за столове, които предлагаше ресторанта, а и се вписа с люляка - само че вместо изцяло бял, добавихме и лилав люляк.

Бутониерите, късметчетата, шампанските, кошничката, възглавничката за халки - всичко направихме двете с мама с разни материали, които накупихме, без да имаме ясна представа за крайния резултат. Той пък взе че ни хареса.  yahoo
Активен
Trufel
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54


Обичам да съм обичана...


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 13, 2010, 21:26:11 »

Разбира се, имаше неща, за които трябваше да се доверя на професионалистите:
за прическата и маникюра - студио Ескейп във Варна
за грима - Маруся
диджей - Съни
фото и видео - Албеста (много симпатични, следващият четвъртък ще видя и резултата от работата им)
За всички останали мога да кажа само хубави неща. Съни беше точно такъв, какъвто очаквах от него да бъде - безкомпромисен професионалист. Купонът беше страхотен!  danceg
Бяхме в църквата Св. Атанасий, като настояхме да ни венчае отец Дончо - още един правилен избор.  good

Активен
Rainwoman
Ентусиаст
**
Публикации: 80



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 13, 2010, 23:35:23 »

Честито, Труфел smile!
Била си фантастична булка, а сватбата изглежда много стилна и красива smile!
Желая ви много любов, сплотеност, усмивки и послушно бебе/та в най-скоро време smile!
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 14, 2010, 09:17:01 »

Trufel,впечатлена съм,че си успяла да организираш всичко сама,а то е просто прекрасно  Bravo За колко време подготвихте сватбата?
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 14, 2010, 10:45:34 »

Честито, Trufel! Желая ви много любов, топлина и семейно щастие!
Справили сте се страхотно с организацията от това, което виждам на снимките, поздравления!  smile
А как обичам люляк!...
Активен
Trufel
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54


Обичам да съм обичана...


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 14, 2010, 18:55:33 »

благодаря, asseto, Rainwoman !
stefanel, ние решихме доста спонтанно и на шега да се оженим (отдавна сме си заедно и май бяхме на път да прескочим сватбения момент и да караме по същество ;-) Но покрай коледната баница с късмети, идеята покълна и завърза особено у младоженеца.  girl_wink Така на връх Нова година уведомихме родителските тела, които си се бяха събрали по семейному както вече беше станало традиция... (и те се бяха примирили май, че сватба няма да има, та си се чувстваха вече сватове) pardon
И тъй, сватбата си я организирахме за 4 месеца, като всъщност всичко свърших януари , тъй като реших и да сменя работата си по това време (в един момент съжалих, че толкова дини под една мишница поех, ама нейсе, мина) и имах да ползвам платен отпуск от старата работа. След това покрай новата работа нямах никакво време за сватба (нито дори уикендите) и използвах максимално 6ти и 7ми май, особено нощта на 7 май.  pleasantry
Не беше лесно, но като сме двама - морето е до колене  Wink. Просто като решим нещо с моето момче, правим го с голям мерак и старание. А и мисля, че бяхме амбицирани да докажем на родителите, че можем да си организираме и платим сами сватбата, както сме се справили сами и с другите житейски неща преди това...беше малко въпрос на женски инат и мъжка чест.  friends
Та такива ми ти работи...  Curtsey
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 14, 2010, 20:42:48 »

Хехе,добре,че е била баницата с късмети  girl_wink
Желая ви много щастие!Личи си,че сте хубава двойка  twohearts
Активен
Страници: 1 2 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines