Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 17:20:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Trufel 08.05.2010г.  (Прочетена 7445 пъти)
 
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« -: април 10, 2010, 10:32:48 »

Ето, че остана по- малко от месец до твоята сватба! Тук е мястото да ни запознаеш с твоите последни "приготовленски" трепети, да ни покажеш свършената работа и какво още остава да се направи.
Пожелавам ти спорна подготовка и един незабравим, вълнуващ и прекрасен сватбен ден!

Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 15, 2010, 10:09:55 »

Мила Trufel, пожелавам ти незабравими мигове в последните дни до сватбения ден! Бъди спокойна и се наслаждавай на оставащите дни подготовка и ергенски живот  girl_wink
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 15, 2010, 11:18:29 »

ето ме и мен..тук една след друга всички варненски съфорумки сме решили да те поздравим... Bravo
много хубави емоции ти желая, една незабравима сватба изпълнена с много любов и красиви мигове...
...и да разказваш.. wedding
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 15, 2010, 20:06:51 »

Мила Trufel, честита темичка  smile
Нека последните дни от вашата сватбена подготовка бъдат изпълнени само с усмивки и незабравими моменти. Чакаме те да кажеш до къде си с подготовката  wedding.
Активен
Trufel
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54


Обичам да съм обичана...


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 12, 2010, 20:17:35 »

леле, ама мили момичета, аз сега разбрах от Rossito, че имам темичка  cray
Не очаквах, понеже не бях от най-активните... но пък обещавам да се реванширам, ако все още има интерес към моите сватбени вълнения, макар и вече отминали  Girl_hide
Сега ще пусна първите снимки от нашия вълшебен ден. И още веднъж благодаря!!!! give_rose
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 12, 2010, 20:23:27 »

Разбира се, че имаме интерес  girl_wink, само съжалявам, че не ти пуснах по-рано ЛС, си мислех, че bergeria го е направила, тъй като тя е пуснала темичката.
Но нищо сега ще се реваншираш  chee
Активен
Trufel
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54


Обичам да съм обичана...


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 12, 2010, 21:20:14 »

Да, вече пуснах първите снимчици, които имам - от Ритуална зала Варна.
За да въведа в атмосферата - сватбата ни мина под знака на люляково лилаво с пеперуди. За мое щастие всичките ми налудничави идеи се сбъднаха, не без дейното участие на прекрасната ми майка. Така например булчинският ми букет беше само и единствено от люляк (бял и лилав), напук на всички майстори-цветари и "разбирачи", моята майка осъществи мечтата ми за пролетна булка с наръч люляци в ръце  blum.
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 12, 2010, 22:18:56 »

ехооооооооооо привет...
много хубави снимки....иииииииииии като ги гледам така, си спомням че те видях и на живо...точно на 08. се разхождах из св. константин и елена и видях няколко булки една от които беше ти...направи ми впечатление тъй като булката имаше букет от люляк....страхотноооооооооооооооо  give_rose
бяхте много сладки...снимахте се на едно дърво пред корабчето....
още веднъж много много хубаи младоженци!!! честитоооооооооооооооооо
Активен
Trufel
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54


Обичам да съм обичана...


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 12, 2010, 22:34:43 »

даааа, ние сме били :-) На корабчето в този момент бяхме точно 4 булки, та фотографите ни се чудеха как да ни разпределят да не се засичаме по снимките  yahoo
По това време букетчето ми вече беше леееко клюмнало, но щом си разпознала, че е люляк, пак добре  Bravo. В ресторанта му дадох да пие водичка и живна супер бързо. Не може да се каже същото за роклята, която след снимките беше кафяво-зелено долу, но и този проблем разрешихме като просто й махнах по-късно долната част с обръчите и стана къса.  Yes
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 12, 2010, 23:34:13 »

Trufel, честита сватба!!! Били сте много сладки, разгледах снимките, адски нежни! Пожелавам ви много щастливи моменти заедно!  give_rose
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 13, 2010, 06:56:35 »

Trufel, честито и от мен!
Била си много нежна и красива булка.  give_rose  Пожелавам ви много, много щастие и любов.Чакаме още снимки  blush
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 13, 2010, 07:02:33 »

Честито, Трюфел!  nazdrave
Много нежна булка си била!  Bravo
Активен
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #12 -: май 13, 2010, 07:48:07 »

Trufel-искрено се развълнувах докато разглеждах снимките. Била си прекрасна булка girl_in_love всичко ми хареса букета, етикетите за виното, ресторанта, украсата на масите, тортата Girl_hide"очите ми останаха" както се казва:)
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 13, 2010, 08:03:50 »

С интерес разгледах снимките и с нетърпение чакам разказчето ти. blum
Как мина подготовката? Кой избра за грим и фризура, фото, DJ и т.н.? Кой ти помага по организацията? Какви проблеми срещна с подготовката? В коя зала бяхте в ритуалната? Имаше ли издънки в празничния ден? Girl_hide Хайде стига с въпросите да не ме биеш после.

Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #14 -: май 13, 2010, 09:19:05 »

Честито, Trufel!
Мно хубави и щастливи изглеждате на снимките! Най-много ми хареса, че си имала букет от люляк - по-нестандартно и много нежно  Bravo Пеперудените акценти на етикетите, поканите и т.н. са прекрасни  give_rose
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines