Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 16:58:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на нашата мила Rossito - 08.05.2010  (Прочетена 17107 пъти)
 
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 02, 2010, 21:40:55 »

Много, многооооо ви благодаря на всички!!! В крайна сметка се спряхме на I finally found someone, a моето мнение абсолютно съвлпада с това на  stefanel. Най-вероятно ще закрием вечерта с Мariah Carey  Dance2
Не остана много време, само като си помисля, че след една седмица по това време вече всичко ще е минало-хем ми става мило, хем ми е тъжно, че всичките емоции ще са отминали ... girl_in_love
Надявам се всичко да мине безпроблемно и като по вода smile
Единсвеното нещо, което не мога да контролирам това е времето, а прогнозите са  rains, а съм си купила обувки само за дъжд  funnytooth
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 04, 2010, 10:55:39 »

Според мен важното е гледната точка - ако е слънчево - прекрасно, ако вали - супер - ще ви върви по вода  Wink Така сме с майските сватби  pleasantry Както тати ми повтаря - не се ядосвай, за нещата които не можеш да промениш. За дните след това - не съм чула някоя булка да е недоволна  Wink нали ще ставаме горди госпожи - не, че ми харесва как звучи госпожа, но се радвам, че ще бъдем семейство. Не мисля, че емоцията ще отмине - нали ще гледаме снимките, записа, приятелите ще има да раправят собствени версии за кое как е било smile опитай да си починеш поне малко и да се успокоиш, за да бъдеш свежа и по-прекрасна от всякога на твоят ден  Good luck
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 04, 2010, 18:36:48 »

Първо, поздравления за наближаващото събитие и за много хубавите нещица, които си показала!
И после да успокоя всички, които си мислят, че след сватбата "всичко ще е отминало". Еми, не е така. И нямам предвид, че ще си чакаме снимките и видеото. Имам предвид, че човекът, когото досега си представяла като "приятеля ми" сега вече е "мъжът ми", или "съпругът ми", което, повярвайте, още ми е пеперудено в стомаха като го казвам. После, всеки път си "жена ми", а не "приятелката ми" - още по-пеперудено като го чуя. Или пък "Вие пак ни затрихте, госпожо" - казано от МЪЖА ми относно моите подвизи с GPS -а. И всеки път като усетиш гордостта му от това, че вече е женен - една такава, неосъзната, момчешка гордост, че вече е мъж. Ами, повярвайте, сладкото тепърва започва.

Да не се чете, че снимките и бялата рокля са маловажни Wink

 И дали ще мине по вода или по слънце, важна е усмивката - на лицето и в душата - и всичко ще бъде чудесно.
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #33 -: май 05, 2010, 08:04:07 »

pebbles , напълно си права, аз мисля , че еуфорията от прекрасното събитие ще ни държи още дъъълго време. Иначе това за обръщенията "съпруг" , "съпруга" е наистина много готино , аз лично много се кефя.Миналата година един наш мйстор, който прави ремонт в нас разбрал, че вече сме женени и ми казваше : съпругът ви ми каза еди си какво... Аз в началото щях да му обяснявам , че не сме все още женени , а само сгодени , но след това реших да оставя нещата така  smile.
Rossito , мила , относно времето не се тревожи. И аз все съм завряна из разните му сайтове , за да гледам прогнози , но последно тази сутрин четох в прогнозата на btv ( по мое наблюдение дават сравнително точна прогноза) , че на 6-ти започва да се разваля времето , като ще има дъжд и гръмотевици на някои места , на 7-ми също , като на 8-ми ще има временно подобрение и няма да вали , температурите ще са малко по - високи и ще има повече слънце. На 9-ти отново се разваля. Е, кажи ми сега не е ли късмет това Wink. Не остана и до вашата сватба , пожелавам ти последните дни да минат леко (пожелавам го и на себе си , че сме на един хал и двете сега lol.
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 08, 2010, 11:02:39 »

 Сватбаааа
Желая ти приказен ден,изпълнен с много щастие и незабравими спомени  twohearts
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 08, 2010, 11:22:44 »

дойде големия деееееееееееен!!!  weddingday
много хубави емоции  после ще чакаме да разказваш....

Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #36 -: май 08, 2010, 14:03:33 »

Пожелавам ви страхотна сватба и само позитивни емоции днес! И чакаме с нетърпение разказа!  Girl_hide
Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 08, 2010, 20:51:05 »

Честито!!!! Желая ти щастлив семеен живот, изпълнен с много любов, хармония и нека се сбъдне всичко, за което мечтаете сега!
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 09, 2010, 06:02:54 »

ЧЕСТИТО!!!  give_rose
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 09, 2010, 20:12:04 »

Честито, младо семейство!
Пожелавам ви много, много любов, разбирателство и едно прекрасно и сплутено семейство заедно с бъдещото ви дете (или деца).  Bravo give_rose
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #40 -: май 10, 2010, 08:43:57 »

Честито мило семейство!!!
Бъдете много щастливи и влюбени!
Чакаме разкази и снимки smile
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #41 -: май 10, 2010, 09:52:54 »

Честито и от мен! Много семейно щастие ви пожелавам.  Мисля , че те видях на Дружба , защото кумата ми посочи една булка и каза , че тя е била преди нас или след нас , ама не се сещам кое от двете каза Wink.Като видя снимки ще разбера. Хайде чакаме и ти да се включиш smile.
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 10, 2010, 21:23:39 »

Благодаря ви мили момичета за красивите пожелания. Тъй като все още съм в голяма еуфория, а и днес вече бях на работа ще ви кажа с три думи: СВАТБАТА БЕШЕ СТРАХОТНА  chee chee chee
Всичко беше прекрасно и тук е мястото да кажа:
ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ, ДЕНИ!!!
Ти и твоя екип направихте така, че да не усетим никакво напрежение по време на Нашият ден и се погрижихте всичко да върви идеално.
Денят беше прекрасен и двамата бяхме много спокойни. Успяхме да се насладим на всеки един момент  Dance. Всичко мина толкова бързо, като някакъв вълшебен миг, а ми се искаше да продължи  butterfly
Много, много хубаво беше!!! Ние и всички гости се забавлявахме много и от сърце, голяма веселба беше  Dance2 drum любов заедно
Благодаря и на този прекрасен форум и всички вас от, който черпих много полезна информация.  Flower

Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #43 -: май 11, 2010, 08:31:50 »

 Честито, Роси  Flower Пожелавам ви много прекрасни мигове и щастие. И нека любовта, която ви свързва да прави всеки ден вълшебен  smile
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #44 -: май 11, 2010, 09:16:06 »

Rossito, очакваме подробен разказ за събитието Wink.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines