Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 10:35:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на нашата мила Rossito - 08.05.2010  (Прочетена 17124 пъти)
 
merylu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #15 -: април 18, 2010, 10:49:56 »

Rossito,поздравления,чудни бутониери и късметчета си направила!!!Ако ми позволиш,ще черпя вдъхновение от теб.Аз още незнам дали ще си правя сама тези нещица,защото според мен изискват да си спокойна и много вдъхновена.Но ако не намеря нищо,което да ми хареса по магазините....Успех в последните финални метри от подготовката!
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 18, 2010, 12:19:38 »

Момичета, благодаря ви отново  give_rose

Мименце , и ние както много варненски булки тази пролет сме в Димят. За съжаление днес няма да можем да дегустираме менюто, защото моята половинка не можа да се прибере от чужбина заради отменените полети  sad, но какво да се прави, ще го насрочим за друг ден.

pepche , "соколите", както ги нарича половинката  sarcastic,  ги купих от един склад за цветя. Вероятно си виждала едни калинки, с които аранжират букетите, тези гълъбчета са на същия принцип.

merylu , честно да си призная и аз не съм от най-сръчните. Винаги съм смятала, че тази работа е за хора с въображение и по-атистични личности, но всъщност не се оказа толкова трудно. В крайна сметка остава удоволствието, че си направила нещо лично  Girl_hide. Така, че не се отказвай, пробвай пък каквото се получи, ако не ти хареса какво си сътворила винаги може да отидеш да си купиш от магазина.

Сега да ви покажа и какво сътворих вчера за най-близките ни гости  girl_wink


Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #17 -: април 21, 2010, 20:53:33 »

Rossito златни ръце имаш Bravo  Чакам с нетърпение да разказаш за последните дни преди сватбата Bravo
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 21, 2010, 22:11:44 »

Rossito, честита темичка и от мен  Bravo Пожелавам ти приятни и ползотворни последни приготовления и най - вече приказен сватбен ден  give_rose
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 22, 2010, 13:22:45 »

Роси, бутониерките са страхотни girl_in_love Нямам търпение да покажеш още от тези прекрасни нещица.  give_rose
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 23, 2010, 15:55:12 »

Роси, честита темичка и от мен Bravo
Леле, само като гледам какви красоти си сътворила...
Поздравления за сръчните ти ръчички и не се и съмнявам, че сватбата ти ще бъде повече от прекрасна danceg
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 30, 2010, 09:30:28 »

Здравейте момичета, ето ме отново.
В послените дни преди дълго очакваният момент се включвам за да поискам вашето мнение Girl_hide
Все още се чудим за песента за първият ни танц. Спряхме се на няколко и бих искала да чуя вашето мнение.   blum

Brian Adams & Barbara Streisand  - I Finally Found Someone 
http://www.youtube.com/watch?v=NlifzBLlWr0

Mariah Carey & Luther Vandross - Endless Love
http://www.youtube.com/watch?v=acH4cxwsjMQ

Celine Dion - When I need you
http://www.youtube.com/watch?v=OglNPNPWvSo&feature=fvst

От толкова много слушане на всички песни вече започнах да се объквам  =]Бих се радвала да чуя мнението ви и да разбера как ви звучат  Wink
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 30, 2010, 09:36:54 »

Rossito - първо да те похваля за бутониерките, много са красиви...
а колкото до песента за първия ви танц...

аз много харесвам песента на Mariah Carey & Luther Vandross - Endless Love , дори тя ми беше в плановете за първа песен и на моята сватба..текста е уникален...и много я харесвам...ние в крайна сметка си решихме за първи танц да си вземем наистина нашата си песен макар и на немски, но определено като фаворит за мен е Endless Love....

останалите 2 също са мн хубави, която и да изберете ще е супер  give_rose

Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: април 30, 2010, 10:11:34 »

Роси,страхотни песни си подбрала,нищо чудно,че се колебаеш.И аз се поколебах,но като фаворит ми се открои първата песен...невероятно нежна и чувствена и страхотен текст  heart
Втората песен е много силна,винаги се сещам за сватби като я чуя  :weddingday:Но...доста хора я избират и се загубва уникалността на вашия ден.Във всички сватбени дискове,които гледахме,я имаше тази песен.
Третата песен,също е хубава,но ми въздейства по-слабо от другите две.
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: април 30, 2010, 15:11:54 »

На мен номер 2 ми е фаворит smile прекрасна е - да, масова е, но като е толкова хубава как не smile
Активен
merylu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #25 -: април 30, 2010, 16:29:49 »

Rossi,и мен най-много ме разчувства My Endless Love!!
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #26 -: април 30, 2010, 20:44:32 »

И мен ми харесва песента на Mariah Carey , а също така и тази на Celine Dion. Към втората изпълнителка имам слабост и всяка нейна песен ми харесва.
Rossito , я кажи вие кога ходихте в Ритуална зала за доплащане и попълване на документи? Питам те понеже нас ни викаха на 29.04 и там видях още две двойки и си викам сигурно и вас тогава са ви викали на същата дата , да не сме се засякли без да знаем Wink.
Активен
galka_f
Любопитен
*
Публикации: 20


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 01, 2010, 07:59:30 »

Роси честита темичка и от мен. give_rose
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 01, 2010, 10:27:49 »

Благодаря ви момичета  give_rose
И моите колебания са между първите две, но ще се наложи да взема бързо решение  girl_wink
red_roses, ние бяхме в ритуална зала на 28-ми, така че не сме се видяли  pardon, но пък не се знае на 08.05 дали няма да се засечем  chee
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #29 -: май 01, 2010, 22:58:42 »

Rosi, честита тема и от мен, пожелавам ти безппроблемна последна седмица от подготовката! А бутониерите и късметчетата са направо невероятни, браво!  Bravo good
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines