Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 06:19:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета" АПРИЛ-МАЙ-ЮНИ 8  (Прочетена 94374 пъти)
 
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #285 -: май 17, 2010, 10:51:12 »

mama_magi, браво на теб за това, че си купила всичко за бебчето. Имаш термин почти като моя, а аз съм толкова назад с покупките и подготовката въобще. Искам да ви споделя, че последната седмица хич не се чувствам добре и болки много и нещо хормоните се подиграват с мен - все ме вкарват в нерви и лошо настроение cray . Майчета, дано да не изпадате в такива лоши състояния на нервите и вие.  heart
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: май 17, 2010, 11:41:33 »

mama_magi , браво бе, насмогнала си с покупките  Bravo
malinkata , хормони, кво да ги правиш  pardon Дано скоро ти се оправи настроението и да си в еуфория от наближаващата среща  tease
Аз днес мислех да започна с прането на дрешките , обаче то много духа и е гадно времето. Не искам да се напрашат, затова ще изчакам слънчицето пак smile
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #287 -: май 17, 2010, 12:11:07 »

leni_beni_ , благодаря ти. И аз се надявам по-бързо да ми мине, че допълнително се притеснявам, че така вредя и на бебчо с моите кофти мисли  cray
Активен
flower84
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 370



« Отговор #288 -: май 17, 2010, 23:50:59 »

mama_magi честито за покупките, покажи да ги видим, най държа да видя количката че аз все още не съм взела..
то и аз ако беше секцио щях да искам пълна, че на другата не бих изтърпяла психически..
malinkata защо така миличка, да се оправяш бързо.. ох като се сетя и мен хормоните как са ме избивали, викам на моя мъж нашия бебок до 5 години сълза не трябва да пролее smile Какви болки имаш, нещо притеснително ли? Говори ли с лекаря си?
leni_beni_ аз нали сега пера дрешки, да ти дам един малък мой съвет. Първо искам да отбележа, че има вярвания в които бебешките дрешки да не се изкарвали навън до 40 ден и т.н. Та аз си ги пера и когато ги простра на простора ги покрива с едно много тъничко и леко чаршафче, така хем не са пряко изложени, хем не ми се прашат и пак си съхнат бързичко Wink
Активен
flower84
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 370



« Отговор #289 -: май 18, 2010, 00:09:33 »

исках само да вметна един линк
http://www.mama-burgas.com/news.php
специално за мами ако има от Бургас

18.05.2010г.
    * 11.00ч. - Среща - разговор в МЛАДЕЖКИ КУЛТУРЕН ЦЕНТЪР на тема: "УДОВЛЕТВОРЕНИЕ ОТ РАЖДАНЕТО И РОДОВА ТРАВМА"
      Лектор: д-р АНТОНИО ДУШЕПЕЕВ - Специалист Акушер-Гинеколог, Началник Родилно Отделение на МБАЛ - Бургас - АД
   * 12.00ч. - Прожекция на филма "НЕЖНОТО РАЖДАНЕ"- предоставен с любезното съдействие на Сдружение "ЕСТЕСТВЕНО" и Училище за родители "МАМА"

19.05.2010г.
   * 13.30ч. - Ден на отворени врати в Родилно отделение , с участието на Родилно и Неонатологично Отделение на МБАЛ - Бургас - АД в подкрепа на СВЕТОВНАТА СЕДМИЦА НА РАЖДАНЕТО
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #290 -: май 18, 2010, 07:09:38 »

какво да ви кажа момичета, бебчо трябва да е добре поне аз си го усещам шава си и ритка, все пак тази седмица ще ходя на преглед четвъртък или петък и ще дам отчет от доктора. Надявам се силно да са хормони, че иначе значи полудявам такива нерви ме тресат, а да не ви казвам какъв рев ударих вчера вечерта и не мога да се спра и това е нещо ми е тъжно. Дано вашето настроение не си играе с вас така, целувки на вас и на коремчетата give_rose
Активен
mama_magi
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #291 -: май 18, 2010, 08:57:23 »

flower84,количката е Peg perego,зелена и вътре със сивичко,но сега не мога да я покажа,щото я "съблякох" да я изпера.
malinkata,споко мила!И аз изтрещявам на макс-както си стоя и така избеснявам и започвам да рева!Снощи вдигах панаири пак вкъщи,изнасях се в хола,ревах...абе лудница!Моя се почуди кво да ме прави ама като ми мина,върнах се в спалнята и заспах като пън-вече наревана и успокоена! :bravo:Хормоните се бъзикат с нас да знаеш!Ама не остана-още малко! good
Активен
mama_magi
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #292 -: май 20, 2010, 23:53:07 »

Ей,тук май вече самичка ще си пиша.... sad
Активен
flower84
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 370



« Отговор #293 -: май 21, 2010, 00:46:51 »

аааа не си сама, не си го и помисляй даже, може по никое време да пиша, ама аз съм си тук и следя smile
Чаках аз да изсъхне и да ми тупнеш една снимчица на количката. Голям зор с нея.. още се колебая..  какъв съм такъв човек, всичко все в последния момент, сигурно моя мъник си чака и количката да избера, че да е спокоен и той, за да се роди  blum
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: май 21, 2010, 07:22:42 »

И аз съм тук  good Надявам се още поне 2 седмици да се включвам тук  tease Онзи ден лекарката каза, че ни е рано още да се раждаме, така че.....ще си бременея още  blum
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #295 -: май 21, 2010, 08:32:33 »

За преброяването - и аз съм тук Wink. На мен ми остава още цял месец да се чакаме, но и не сме готови с всичко така че времето ми трябва, за да се подготвим с таткото.
От нас целувки и галки на всички коремчета.
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: май 21, 2010, 09:37:31 »

ааа и аз съм тук да не ме забравите и мен...надявам се другата седмица вече всичко да решим , че то няма време вече give_rose
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: май 21, 2010, 09:48:53 »

А, и мен не ме забравяйте, закъде без мене - аз също съм все още тука. То не остана много, ама и при мен другата седмица май ще се решават нещата.  blum
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #298 -: май 21, 2010, 11:08:07 »

Има има още бременлийки в темата ни, но съвсем скоро всяка от вас ще се похвали с чудесната новина - за повечето не остана много чакане и на куп ще се родят най-сладките бебчета yahoo
Активен
flower84
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 370



« Отговор #299 -: май 21, 2010, 11:27:56 »

леле malinkata ти си си объркала прякора, трябваше да се напишеш „СЛЪНЦЕ” защото огряваш навсякъде във всяка темичка  Sunshine
 gu6 gu6 gu6
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines