Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 30, 2024, 21:44:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета" АПРИЛ-МАЙ-ЮНИ 8  (Прочетена 87868 пъти)
 
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #345 -: юни 07, 2010, 21:05:18 »

mama_magi, да не мислиш, че после ще можем да спим -  то това сега е подготовка за това, което ни предстои pardon. А за сърбежа - пробва ли да смениш препарата, с който переш твоите дрехи и спалното бельо - аз чак след като го направих и сърбежа се успокои. Спокойно - 16 ей го къде е сега ще дойде, аз до 22 трябва да чакам.

beb4eto_na_me4o, сега съм уж бях решила в коя болница да раждам и пак ме разколебаха... какво да ви кажа с всеки изминал ден съм все по-сигурна, че няма да се справя с това което ми предстои cray
Активен
mama_magi
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #346 -: юни 08, 2010, 10:50:40 »

Малинката,купих на бебчо Сано за дрешките,но започнах и нашите да пера с него!Въпреки това няма промяна!Остава ми да се чеша! crazy
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #347 -: юни 08, 2010, 22:09:49 »

Друго, което ми идва на ум е продуктът с който се къпеш - аз и него смених  give_rose
Активен
vanyusha
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 272



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: юни 09, 2010, 12:47:55 »

mama_magi и аз се побърквах от сърбежи последния месец. Мажех се буквално през 10 минути. Мазала съм се включително няколко пъти като сме били на гости у приятели с техни мазила, защото съм полудявала от този сърбеж. Ако се мажеш с олио пробвай да минеш на някакво мляко. При мен обаче нищо не помогна - спря си сам по едно време сърбежа.
какво да ви кажа с всеки изминал ден съм все по-сигурна, че няма да се справя с това което ми предстои cray
malinkata, не така мила, психическата нагласа е много важна. Пък и нямаш избор - ще трябва да се справиш smile Просто трябва да отидеш да раждаш с мисълта, че всичко ще е наред и то ще бъде give_rose
Активен
flower84
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 370



« Отговор #349 -: юни 09, 2010, 15:36:43 »

mama_magi че то не останало ей го де е имаш едва 7 дни, мале само една седмица..
Споко мацки, не ви остана и скоро ще я закрием нацяло тази темичка
Аз последно се мажех само с на Икаров олиото сутрин и вечер и нямах никакви проблеми.. но както са те посъветвали пробвай да смениш праха за пране дори и преди това да си нямала проблеми с него  good
Активен
vivianka
Професор
****
Публикации: 304



« Отговор #350 -: юни 10, 2010, 09:10:24 »

Момичета, извинявам се, че нахлувам във вашата темичка, ако поста ми не е за тук моля някой да го премести.
Искам да питам вече мамите в началото бебчето като се роди какъв размер дрешки обличахте, включително и на изписването, защото тези дни ни предстои пазар и съм в голяма чуденка по колко и какви размери да са първите дрешки. pardon Знам, че зависи и от бебето колко е голямо, ама то докато не излезне не е ясно наистина колко е  smile
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: юни 10, 2010, 17:32:31 »

vivianka, няма как да знаеш със сигурност докато не ти се роди бебето. Моята Евелин беше мъничка, роди се 2700 и досега си носим размера за новородени. Започнаха наскоро да и стават дрешките за 0-3 месеца някои, но все още доста от тях са и големи, а тя преди 1 седмица я претеглиха 3200 при педиатъра. Така че тя в момента е на размерите на едно новородено, а е на повече от месец. Съответно ако ти се роди бебе на 3 кг, много бързо ще израсте малкия размер.
Съветът ми е да купиш 2-3 неща за новородено, в началото така или иначе не ти трябват кой знае колко дрехи, ще въртиш едни и същи бодита. На мен са ми най-удобни бодитата тип пижамки с ританки и цип по цялото продължение. Първите седмици само с такива е била през цялото време.
Активен
vivianka
Професор
****
Публикации: 304



« Отговор #352 -: юни 11, 2010, 07:20:19 »

ellie_bellie, благодаря за съветите  give_rose.
И аз гледам по 2-3 неща да взимам за новородено и още толкова за 0-3 месеца, но още съм на списъците, гледам от кои дрешки какъв размер съм избрала и каква бройка, ама все се чудя дали няма да са малки или пък да не ми стигнат. Но наистина докато не се роди бебчето няма как да се прецени. Сега събота и неделя почвам с пазаруването и вече нямам търпение  yahoo.
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #353 -: юни 11, 2010, 08:04:55 »

vivianka, аз все още нямам опита, но тъй като и аз много се бях притеснила за дрешките - знам какво е. Ами да ти кажа тъй като покупките хич не са малко продължих с останалите, а покупката на дрешки съм оставила за мъжа ми и майка ми ако се наложи и това, което сме купили не ни е достатъчно.  good
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #354 -: юни 17, 2010, 10:50:41 »

Хей, остана ли някой тук smile
Някой има ли новини от mama_magi?
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: август 05, 2010, 13:18:52 »

Новата тема за 2011г. вече е ТУК!!! good
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines