Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 22:54:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В КАЗАНЛЪК - 3 част  (Прочетена 134613 пъти)
 
vicky_7
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: юни 21, 2011, 15:08:01 »

да но е зает и търсим други и в казанлък и в ст загора
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: юни 21, 2011, 16:21:34 »

Момчета цената на Шипка е толкова висока защото е Национален обект.Наистина е доста солена.Според мен може просто да си наравите снимки там.не вярвам някой да забрани да влезете да запалите свещ или да се снимате.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: юни 21, 2011, 17:37:36 »

Да, ние така направихме.  good
Снимките само отвън са разрешени, обаче. Вътре е забранено да се снима/заплаща се.  pleasantry
Активен
SISKA86
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23


« Отговор #423 -: юни 22, 2011, 09:15:35 »

Благодаря много за съветите. Накрая се отказвам от Шипка, не си заслужава в чужбина искат по малко в църкви паметници на културата вчера ходих да разпитвам й ме разубедиха :-) Предложете някоя църква в Казанлък знам само за тая до Антим?!
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: юни 22, 2011, 09:21:01 »

SISKA86, от избора на повечето булки смятам, че най-предпочитан храм е "Свети пророк Илия" (Куленската) . Храмът в ценъра също не е лош.  good
"Св. пророк Илия" обаче пък е много светъл и уютен храм, а дворът - просто е прекрасен и много добре поддържан. Може да се убедиш в това, като разгледаш албумите на момичетата от темата. smile
« Последна редакция: юни 22, 2011, 09:37:00 от lunno momiche » Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #425 -: юни 24, 2011, 03:31:07 »

На шипка в неделите венчаят също!?
Чух че Йонко Русев е много добър?!


Защо да не венчаят в неделя? Че то това е денят за брак според църквата, събота е деня на умрелите. Имаше даже предложение да се спрат венчавките в събота, но явно нещо не се разбраха от синода.

Йонко е добър. Един от най-добрите в БГ е. Обаче това е мнооого относително понятие. Всеки истински фотограф има свой стил на работа. Може да е добър, но точно на вас да не харесва.Може и да не е толкова добър, но вие да го харесвате.Така, че искайте цели сватби и си отваряйте очите.Защото напоследък се навъдиха много тарикати(Йонко не е от тях, да няма неразбрали).Най-лесно се лъжат булките от чужбина, а най-много ви манипулират посредниците.Ако някой ви каже, че не може да ви прати поне 300 кадъра от сватбата, не му вярвайте, за тази работа има скайп. Надявам се правилно ме разбрахте, не бих имал желанието да разпалвам спорове.И без това в тази тема пишат доста "колеги " под прикритие.
Активен
ellikka
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #426 -: юни 24, 2011, 12:46:04 »

има ли някой актуален телефона на църквата Св.Пророк Илия.... че не съм от града а искам да планирам едно мероприятие там ... много ще съм благодарна
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: юни 24, 2011, 13:14:14 »

тел. храм "Свети пророк Илия" : 0896847997

Ако това се сметне за реклама - извинявам се (аз не мисля така) и нека бъде изтрито.  good
Активен
SISKA86
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23


« Отговор #428 -: юни 26, 2011, 21:22:05 »

Момичета кажете от къде да си взела рокля от българия?! Неискам да ходя в Асеновграддд! Нещо по близо до казанлък! Или препоръчаите ми някоя шхивачка!

« Последна редакция: юни 26, 2011, 21:24:27 от SISKA86 » Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: юни 26, 2011, 21:56:02 »

SISKA86, местните сватбени агенции работят с ателие "Аз и Ти' - Смолян. Но минавайки през агенция, роклята ти ще се оскъпи. Агенциите предлагат и готови рокли, но са доста натруфени  nea, зависи от вкуса, разбира се.  pardon В Стара Загора може да разгледаш, също в Пловдив. В Асеновград има по-голям избор и цените са по-достъпни. В по-големите градове в България има страхотен избор. smile
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: юни 27, 2011, 13:09:04 »

Сиска,в Асеновград си точно за час и 50 мин.,мисля си струва да опиташ,сред огромните рокли по витрините ще намериш и много други модели на чудесни цени,изборът е огромен и може да ти отнеме  много по-малко време от това,което ще прекараш при една шивачка в Казанлък,ти си преценяш,но като разберат,че си от друг град дори предлагат да ушият роклята ти до края на деня,което мен направо ме изуми,но така се печелят клиенти,ще разгледате Асенова крепост или Бачково и роклята готова cap Тук в Пловдив също има избор,но магазините са по-трудни за обикаляне и цените са по-високи give_rose
Активен
SISKA86
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23


« Отговор #431 -: юни 27, 2011, 13:42:34 »

Прочетох единия от форумите за Асеновград и останах с много лошо впечетление, затова предположих че от друг град ви било по  лесно. Аз имам някаква идея за каква рокля искам харесала сам една в AtelierVoila http://ateliervoila.bg/archives/383 само горната част, надолу искам нещо друго, и също ми допадна мотела ти Moyra И много ми харесаха снимките na Moyra i lunno momiche. Прочетох из форомите че една рокля средно струва около 400-600 лв ценаа  много не  ме бърка готова сам да дам и повече но да е това което искам затова си помислих че ако ми я ушие шиваш е по добрия вариант. Разгледах страниците на някои магазини из Асеновгад и не ми харесаха (страниците)! Обърнах внимание че по добрите са по големите градове и повечето са внос от чужбина?! Затова сам малко объркана и няма да имам м ного време да си търся рокля затова се претеснявам да не остна без или на някоя приятелка :-(
« Последна редакция: юни 27, 2011, 13:47:21 от SISKA86 » Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: юни 27, 2011, 13:54:07 »

SISKA86, Moyra много хубаво и точно е описала, че , макар далеч, Асеновград си има своите предимства.  good
Благодаря за хубавите думи! smile  give_rose
Ако си склонна да дадеш голяма сума за рокля - едни от най-красивите рокли са на Проновиас, Арети (предлагат рокли на Деметриос), M.Tyler, Принцес, Романтика. В София можеш да видиш модели на всичките изброени, но цените са доста солени.   pardon
Още за Асеновград - има всякакви мнения - хубави и лоши. От сайтовете не можеш да добиеш представа, поне според мен, понеже като ходих там - не видях нищо общо със снимките от нета и наличните рокли.  Good luck
« Последна редакция: юни 27, 2011, 13:58:24 от lunno momiche » Активен
SISKA86
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23


« Отговор #433 -: юни 27, 2011, 14:00:25 »

lunno momiche живеа в чужбина и разгледах роклите на PRONOVIAS й на ROSA CLARA има модели които много ми харесват но са на невероятни цени затова исках да си я взема от българия по ефрина излиза. Склонна сам да дам до 1000лв  но не повече а тази която сам харесала на ROSA CLARA http://www.rosaclara.es/es/vestido-de-novia/206+acuario+Avance+2012 излиза на много повече предпочитам парите да ги дам за ресторанта й тържеството и гостите да се чустват добре а не за моята рокля.
« Последна редакция: юни 27, 2011, 14:02:53 от SISKA86 » Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: юни 27, 2011, 14:09:08 »

SISKA86, споделям мнението ти.  good Роклята, която си харесала,  е много красива. smile
Имаш достатъчно време, за да се ориентираш напълно. smile Затова бъди спокойна. smile
Аз лично бих ти дала съвет да отделиш време и да посетиш Асеновград. Много девойки са шили роклите си там по поръчка и са останали доволни. Други пък са си купували готов модел и пак са били доволни.
Има професионалисти там. Не всички, но има. smile
Може да се свържеш и с агенция от Казанлък и те да ти поръчат роклята за шиене...
« Последна редакция: юни 27, 2011, 14:12:05 от lunno momiche » Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines