Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 04:57:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В КАЗАНЛЪК - 3 част  (Прочетена 134631 пъти)
 
miffry
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #15 -: април 18, 2010, 21:37:51 »

 Ами софиянец е- Ники Михайлов, има си сайт, ако ти е любопитно. Хубави са му нещата, намирам живец в тях, идейни са. Дано и с нас се получи. Аз и малко по- нетрадиционно си ги представям нещата....Ще видим крайния резултат. banana
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 18, 2010, 21:46:21 »

Мерси за отговора! smile
Аз много обичам да разглеждам снимки на професионални фотографи - невероятни са.
И на вашия фотограф снимките са много хубави.
Сигурна съм, че вашите ще бъдат страхотни!  good
Активен
miffry
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #17 -: април 18, 2010, 21:58:03 »

 Благодаря, другата седмица сме в Казанлък, да търсим места за предсватбената фотосесия (ще има 2-3 часа да оплътним преди ритуала)...Ще ходим и ще гледаме за по-интересни сгради, места, ... chee
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 20, 2010, 09:51:04 »

miffry, според мен едно от най-хубавите места за фотосесия е Тюлбето. Ако имате възможност да си направите снимки на храм-паметника "Рождество Христово" на Шипка би било много красиво, на мен ми бяха казвали за някаква местност, близо до Казанлък, в която има дървета и е зеленко. Дори самият център на града през лятото е толкова красив... само за снимки е в целия град!  heart  girl_in_love
Ако откриене някое нестандартно и красиво местенце, незабравяй да споделиш.  pc-mainiak photograph  girl_wink
« Последна редакция: април 20, 2010, 14:54:09 от lunno momiche » Активен
miffry
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #19 -: април 20, 2010, 19:09:07 »

 Ами ще разглеждаме и ще видим. Иска ми се по-различно нещо от снимки в парка. Засега трябва да идем да видим мястото и ако ни хареса, ще се похваля, че сме се спрели на декор, малко фотосесията сме я замислили като филмче в снимки (малко е шантаво, ама ще видим какво ще се получи) blush pardon Противно на очакванията, ще бягаме от традиционното- дано не се получи едно голямо нищо. На Камелия Атанасова снимките са нещо, което искам да докараме на вид, интересни са. Абе от много замисъл, ще видим резултата  badgirl До сватбата трябва да мина на "обилен глад", че не е добре работата Girl_hide
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 20, 2010, 19:44:24 »

miffry, разгледах портфолиото на въпросната фотографка. Страхотни снимки! good
Много добра идея имате! Bravo
« Последна редакция: април 21, 2010, 07:09:34 от lunno momiche » Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 22, 2010, 18:52:17 »

moyra снимките на Красенцето той ги е правил.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 22, 2010, 19:07:53 »

Да, ето ги:  smile
http://album.svatbata.bg/Baltadjievi
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: април 22, 2010, 22:42:44 »

Ей Bravo ,благодаря и на двете ви  gu6 как се върнах назад в спомените за отминалото лято и булчинския сезон tease да,харесват ми и снимките и моделите Girl_hide
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #24 -: април 27, 2010, 10:52:23 »

Здравейте,мили слънца!И ние вече си капарирахме Добромир,мисля че ще е добър избора ни,харесват ми снимките му,и е добър като човек,абе с две думи ми допадна good ,вярно,че работи малко по-скъпо от другите ама поне си заслужава yahoo,само албума му ми се вижда доста скъп,но ще видим какво ще направим снего,може и по този сайт да си го направим danceg,сега ще започваме поканите yahoo ,и така малко по малко напредваме Bravo Само искаренно се надявам да е перфекртно времето *THUMBS*Целувки на всички булки give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #25 -: май 02, 2010, 20:21:43 »

Aни,нашата датичка е 10 юли yahoo,наближава tease ,сега ни предстоят най-яките моменти,налиии chee Dance2 Аз съм такава шаш паника,че незнам сигурно ще се скомфузя яко badgirl Ashamed
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 05, 2010, 10:17:08 »

Ооооооо, вече си имаме списъче на булките от Казанлък...   Girl_hide
Благодаря, Bubka!  give_rose
Аз се сещам за поне още 3 булки, но не си спомням датичките им.  crazy
Това са: tedi_rusenova, pinko_2 i acide.
Дано като влизат, да си ги напишат.   blum
А за подготовката при нас - като имаме нещо ново, ще докладвам.  tease
Като за начало - избрахме модел на тортата - има я в галерията, само че ще бъде бяла, с пеперудки в бяло и златно.  Torte  butterfly
« Последна редакция: май 05, 2010, 13:14:00 от lunno momiche » Активен
miffry
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #27 -: май 05, 2010, 14:01:00 »

 Айде, сега да се хваля danceg:имам рокля( младоженецът е още гол girl_impossible).Харесах я с влизането в магазина.Купих и обувки, воала поръчах...и булката- готова.Ще мислим прически и гримьори по-нататък!Все така, хоп- троп,че взе да ми става нервно вече. GROAN
Активен
miffry
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #28 -: май 05, 2010, 17:34:33 »

 Ами за съжаление роклята ще се шие, а на пробата ми беше паднала батерията на Gsm-a.Ще покажа, като си я взема.Шампанско е с дантела, цвят платина.Много нежна Curtsey
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #29 -: май 06, 2010, 16:19:45 »

Аз си имам рокличка още от февруари,украшенията/кулие.фуркети/,було,сега в събота отивам до Пловдив за обувки,че така и не си харесах от Стара Загора и казанлък,дано този път имам късмет да си купя,че нямам търпение вече blum Мъжо ми ще го обличаме юни месец,те са по-лесни мъжете,апък и бързо избират,не като мен цял ден в Асеновград обличай-събличай yahoo,вчера поканите опражихме при Деница,избрахме си текстовете и общо взето за сега е това,а и украса си имаме,диджей,оператор,фотограг,запазена е църквата,ресторанта/то няма как де да не е smile/
Ами май е това доколкото се сещам,ако имаме някакъв напредък ще казвам give_rose give_rose give_rose danceg Притеснява ме само,че го дават да вали май целият месец,че незнам,аз точно това не исках cray
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines