Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 09:58:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Big Brother Family  (Прочетена 28871 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: април 08, 2010, 14:59:44 »

О аз не съм искала да се карам съжалявам ако така звучи, просто изказвам моето мнение по въпроса и горните ми писания бяха по-точно по отношение на тези думи
Аз по принцип съм също проотив това възпитание и гтубио отношение към децата,ама ми хареса това което той каза!Че самата държава не прави нищо за децата и за отглеждането им,а сега намериха повод да се покажат че малко или много си вършат работата,а всичко е само показност,заради ефира!И беше много прав човека като почна да изрежда с какви пари държавата му помага и колко е трудно дори да запишеш детето си на детска градина!Онези не продумаха от тогава!
Та затова.Иначе наистина е така, но за да отреагира държавата то трябва да има сигнал.За да има сигнал трябва някой да се обади, да се викат социални и т.н.Доста е сложно и пак опира до нас.Дали ако аз чуя да се вика от съседния апартамент бих извикала полиция?Дали бих се обадила при наличие на насилие домашно?Ей такива въпроси и пак опира до нас
smile
И нямам лоши мисли към теб Руби smile
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #91 -: април 08, 2010, 15:11:44 »

магито ,разбирам те сладур!И аз както даваш пример ти бих предприела нещо,ако чуе съседите....Тук няма и спор просто! good
Имах предвид,че тези хора там вършат глупостите пред цялата държава,ами хайде да вземат мерки де!
Наистина е много сложно!
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines