Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 02, 2024, 01:02:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на velvet - 29.05.2010  (Прочетена 58625 пъти)
 
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: април 21, 2010, 22:19:49 »

Velvet, и аз също се включвам със закъснение  blush Честито за темичката и все така да продължаваш да разказваш как вървят нещата и да даваш хубави идеи  blum Тъй като забелязах, че вложи много старание и вкус във всеки детайл за сватбата, съм сигурна, че всичко ще мине чудесно и че ще си една много красива и щастлива булка  give_rose
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: април 26, 2010, 18:24:36 »

Такааа, новото при нас е че имаме твърд час за гражданския брак. В 17.00ч, в Общината, не в ритуалната. Само подписване ще е, няма да има:"Скъпи младоженци, събрали сме се тук..."
Рокличката ми е почти готова, в събота, живот и здраве си я прибирам вече smile

Обувките ми от ибей още ги няма, ама те пътуват от Англия и този хаос заради вулкана също даде отражение. Тия дни трябва да пристигнат вече...

В петък отивам за корекцията на роклята и това е.

Иначе, осигурихме бутилките за ракията и им махнахме етикетите. Сега остава да доизкусурим сватбените и да направим дреболийките (тейбълки и плейс картички).
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: април 26, 2010, 18:34:16 »

velvet, от къде се сдобихте с празни бутилки?

Радвам се, че всичко е почти готов. Сигурна съм, че обувките ще простигнат на време  girl_wink
Активен
didiilko
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: април 26, 2010, 19:54:01 »

Честито и от мен за темата, Velvet! Пожелавам ви и аз всичко да мине така, както трябва и времето да е хубаво smile  Знам, че ще бъдеш красива и щастлива булка, тъй като вложи много старание в самата подготовка за сватбата.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: април 26, 2010, 20:29:57 »

Благодаря ви, момичета

Лъвче, ами майка ми се активира и чрез познати от едно заведение от родния ми град станаха нещата. Имаме нужда от още 5-6 поне, но ще ги съберем smile

А на мен много ми харесва аватара ти blum
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: април 26, 2010, 20:52:16 »

Ако имате проблем за тези 5-6 бутилки, ще се съберем на маса някоя вечер и ще ги изпразним  girl_wink

Нямам търпение да видя цялата подготовка приложена и в завършен вид girl_in_love С такъв интерес следя приготовленията и вълненията ти.

А за снимката ми - това ни е тейбъл картичката от националната форумска среща. Много щях да се радвам, ако беше дошла. Надявам се скоро да имаме възможност да се запознаем лично.

И да знаеш, ще чакам да качиш снимка на роклята за подписването heart

Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: април 27, 2010, 12:29:20 »

Ехеее, Велвет, и твоето време наближи!  smile
Пожелавам ти успешно довършване на подготовката, прекрасна сватба и много щастлив семеен живот!
Активен
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #52 -: април 27, 2010, 19:00:04 »

velvet-не пиша често, затова пък не пропускам да прочета поредния коментар:) Чакам с нетърпение да видя роклята за гражданския ритуал, но съм сигурна, че е чудесна-ти спазваш своята визия за сватбата и всичко ти е подбрано с вкус и мярка:) Обувките пристигнаха ли-ще чакаме и снимки след това:)
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: април 27, 2010, 19:38:11 »

Ох, голяма мъка са ми обувките... sad Къде пък намери точно сега тоя вулкан да изригне, че да ми забавят пратката?!?! В петък съм на проба в София, а днес още нямам известие. Ако и утре, или вдругиден до обяд, не пристигнат, просто изгарям. Така да ги харесах, а те няма да пристигнат за пробата sad И ще бъда принудена да купя просто някакви, защото досега никъде не открих обувки, които поне малко да ми харесат...Абе, смотана работа, много ми е гадно.

Иначе, сега продължавам с късметите, че определено се излагам вече. Все ми е изморено, нямам време покрай работата, а то един месец останал. Започва да ми става нервно, но явно е неизбежно.

Бутониерите май май няма да си ги правя аз. Освен ако не измисля елементарен и бърз начин за хубави такива...Просто не ми остава време. На всичкото отгоре сега сме и в ремонт. Козметичен, но ремонт. Би трябвало бояджията да е приключил вече, но се оказа, че го командироват от работата му за цялата седмица някъде из София и ще довърши чак в събота (да се надяваме). И чак след това започваме да внасяме мебели, да чистим и т.н.

Айде, наоплаквах се, личи си, нали? blush huhhuh.gif
Активен
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #54 -: април 27, 2010, 19:50:02 »

Ех, все наизкачат непредвидени неща, стискам палци да пристигнат до деня на пробата. Ако все пак ползваш обувки с токчета, дори да не пристигнат на време, да купиш евтини такива с подобен ток също е вариант. Колкото по-малко време остава до сватбата, толкова повече нервите ни не издържат има куп неща за правене, а малко време, но всичко ще се нареди, бъди спокойна, скоро, когато приключи и ремонта всичко ще си дойде на мястото. Що се отнася за бутониерите-моето лично мнение е да не се пренапрягаш, а да си купиш, има богат избор и хубави на изработка неща-вярно, друго е човек  да вложи нещо от себе си, но пък не можем да успеем навсякъде. Хайде стискам палци и горе главата!
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: април 28, 2010, 07:34:31 »

velvet  нямаш ли други обувки със същата височина ток, можеш да ползващ тях за първа проба.
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #56 -: април 28, 2010, 13:54:57 »

Оу,сега виждам тази тема, много интересни отчети по напредъка  smile
Моите пратки от Англия, които поръчах преди вулкансия проблем също не са пристигнали още, не че това е успокоително.... Надявам се тази седмица да компенсират закъсненията и стискам палци за обувките. Ползвай за пробата подобна височина обувки, вземи на някоя приятелка ако нямаш подобни, не става ли така?

Ии не се давай на стреса! Всичко ще е повече от прекрасно, особено когато не се връзваш за дреболии!
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: април 28, 2010, 23:48:02 »

Да, ще премеря токовете на моите обувки, дано има със същата височина. Надявам се, че като са написали в ebay еди каква си височина, наистина съответства....Ох, дано все пак утре пристигнат girl_impossible

Ние и днес свършихме малко работа. Пуснахме си отпуск и:
- занесохме панталона на половинката за скъсяване
- завърших кошничката за късметите (има я в галерията ми) - изчистена е, но толкова ми издържаха нервите blush
- завърших и самите късметчета
- поръчахме сватбената торта и мини тортичките, както и кумската. Доволна съм, защото цената на мини тортичка ще е 1.90, а на сватбената - около 30 лв. Кремът ще е гараш и ванилов. Моделът на тортата ще е като този на снимка Black and white openrose wedding cake от Галерията ми smile Просто вместо кафяво и бяло цветовете ще са екрю и оранжево. А кумската торта е много оригинална. Избрахме я от каталога им - представлява кошница с маргарити. Но всичко си е ядливо. Много е красива!

Утре отиваме в Сф - имаме да раздадем няколко покани там, а и за корекцията на роклята. И после си я взимам вкъщииии Girl_hide Ще си я гледам и меря blush

В сладкарницата ми казаха едни страшни цени за кумско пиле и пити - 30 лв пилето и 20 лв питата. Това е много, нали? Аз затова и им казах, че ще го мислим тепърва.

А, да, за гражданския брак. Руми, мерси много за насочването към Билла за платата. Да, правят и няма да има проблем. Даже взех бланка за попълване. Едно плато 800 гр е 27 лв. Ще изберем плато твърди сирена и плато деликатеси. Ще купим отделно и сладки, безалкохолно и натурални сокове и сме готови с почерпката за колегите на 4 май smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: април 29, 2010, 09:31:48 »

Velvet, толкова много сте напреднали, браво на вас, радвам се че съм помогнала за платата.
много добро предложение за тортичките, изобщо..... Bravo
 чакаме още снимки smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: април 29, 2010, 09:39:19 »

velvet, кошничката според мен и така е добре. Като се сложат късметчетата в нея ще придобие завършен вид. Иначе рискуваш да стане прекалено претрупано, ако я доокрасиш.

Стискам палци обувките да пристигнат.
« Последна редакция: април 29, 2010, 09:50:54 от lionelsa » Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines