Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 02, 2024, 00:57:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на velvet - 29.05.2010  (Прочетена 58624 пъти)
 
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 12, 2010, 13:06:11 »

...на мен много ми харесва кутията..и също си мисля че се връзва добре с останалите неща за сватбата....а сега ти пожелавам да я напълните ЦЯЛАТА кутия с парички  tease
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: април 14, 2010, 07:02:26 »

Такааа, аз вече си избрах прическа за 29 май! Yes

Освен това направих нещо подобно вкъщи, макар и не така оформена. Просто ми се струва, че много ми отива, а и нали не искам кок и друга пристегната прическа.

Ще показвам снимки след пробната прическа, за да си дадете мнението smile

Сега съм качила снимки на примерни такива в Галерията. Най-вече последните две са ми на сърце Girl_hide

Няма да е зле и за 3 май да измъдря вече прическата, така ще ако имате предложения - очаквам ги give_rose Пак нещо, което прикрива ушите, да не е строго официално, но и да не наподобява тази, която искам за 29 май, защото все пак снимки ще има - да не изглеждам еднакво blush
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 14, 2010, 07:52:14 »

Велвет, спред мен за гражданския брак измисли нещо, което да е коренно различно от това за сватбата, така ще имаш 2 съвсем различни прически. след като си се спряла на по-романтичен стил за сватбата, можеш да заложиш на модерен за гражданското, права коса може би, с някой елемент разбира се
Активен
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« Отговор #33 -: април 14, 2010, 09:49:48 »

пошелавам ти много любов за да е пулноценен живота ви с човека до теб
много приятни изненади за да се запази тръпката
достатъчно добри приятели за да ви подкрепят винаги
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: април 16, 2010, 10:17:29 »

Руми, мерси за съвета!
Мисля да говоря с фризьора за нещо такова каето в галерията ми - небрежно вдигната коса. Но без цветето, че после сме на заведение blum

Loveandlove, благодаря за милите пожелания! Да ти се връщат стократно!

Сега съм в процес на избор на песен за танц с майките ни. Ако имате предложения, моля споделяйте ги give_rose Другото кофти при нас е, че и двете са вдовици. Чудехме се как да напаснем така партньорите, че хем те двете да се почувстват специални, хем и аз да имам партньор за танца. Айде, кумовете ще танцуват като двойка. Моята майка с Миро, неговата - със зет си. Обаче аз къде оставам? huhhuh.gif Нямаме други достатъчно близки роднини, които да ми партнират. Един вариант е да танцувам с племенника на Миро, който е на 14 години. Не ме е срам, а и знам, че той много ще се накефи, но все пак още го мисля.

Чудя се и за финална балада, както и за песен за разрязване на тортата (тази ще искам да е веселяшка и да носи настроение). Ако измисля, ще пиша, но ако и вие имате идеи, ще ги приема с радост good

Снощи понаправих част от късметчетата, качила съм снимки в галерията. Изнамерих начин да изрязвам кръгла форма лесно. Имаме едни детски картонени парти чинийки. Ползвам една от тях blum Придължам я към тюла и режа около нея.

Оффф, много бавно напредвам ей! Сега и вкъщи захванахме един козметичен ремонт. Боядисваме, чистим...Хем не сме подхванали из основи, иначе не ми се мисли какво щеше да е crazy

Тази вечер се надявам да купим обувки за половинката. Той уж е лесен - иска класически и изчистени черни обувки.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: април 16, 2010, 10:24:16 »

Поздравление за късметчетата - станали са много нежни и много по-красиви от предните опити.  Bravo

А за танца на майките.......не е ли редно само те да са на данцинга и вниманието да е приковано в тях? Все пак е техния специален танц pardon Ако и вие танцувате около тях, само ще отклоните вниманието на така важните за вас родители. Това е моето мнение.

Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: април 16, 2010, 10:27:07 »

Хммм, аз не съм много наясно, така или иначе. Така че може и да си права, има резон поне. Така се улесняват нещата за мен.
А ако майка му танцува със зет си, моята майка с кой е по-подходящо да танцува - с кума ни, или с Миро? crazy
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: април 16, 2010, 10:30:48 »

Вие нали имахте идея да им четете благодарствено писмено? Мисля, че след него ще е подходящо кума и младоженеца да ги поканят на танц (зетя е само гост и няма място в церемониите на този ден според мен). Тъкмо цялото внимание ще е приковано към майките ви и това ще ги трогне още повече, както тях, така и гостите. Ще се спести обявяването на танц на майките и всичко ще бъде спонтанно и красиво, а не дирижирано по сценарии.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: април 16, 2010, 10:35:22 »

Не, не сме планирали да четем благодарности. Но май съм склонна да се съглася за кума и Миро - че е по-добре те да танцуват с майките. Благодаря ти! Довечера ще обсъдя с половинката good
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: април 16, 2010, 10:39:30 »

велвет, поздравът за майките не е задължително да е блус, а може да е друга песен, на която да танцувате и ти също да танцуваш с майка си, мисля,че така ще е много по-добре.
 
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: април 16, 2010, 11:32:24 »

Не, не сме планирали да четем благодарности.

Явно съм се объркала с нещо друго покрай подаръка, който искахте да им правите  pardon

Вариантът на roumyana също е много добър. Така всички ще сте на данцинга good
Активен
Didkata1984
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 237



« Отговор #41 -: април 16, 2010, 11:34:53 »

Най-много ми харесва вариант:
- твоята майка танцува с младоженеца
- свекървата танцува с кума
Може да подберете песен, която хем става за танцуване като блус, хем не толкова бавна.
Но определено майките заслужават своите 5 минути слава!!!  give_rose
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: април 16, 2010, 11:52:28 »

Благодаря ви на всички! smile Ще обмисляме вариантите, които предложихте и ще видим smile

Ааа, забравих да се похваля, че медицинските ни са готови. Да е жива и здрава майката на половинката yahoo Въобще не се наложи да отсъстваме, днес ще ги завери само при личната Yes
« Последна редакция: април 16, 2010, 12:33:25 от velvet » Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #43 -: април 18, 2010, 08:56:36 »

velvet честита темичка и от мен  give_rose време не остана  Girl_hide успешна подготовка  good
Активен
Rainwoman
Ентусиаст
**
Публикации: 80



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: април 20, 2010, 23:58:10 »

Велвет, честита тема и от мен smile! Малко късно се включвам, но от сърце smile!
Желая ти всичко да се подреди така, както го планирате и мечтаете с любимия и Големият ден да бъде слънчев, щастлив и незабравим за вас и близките ви smile!
Като гледам колко дребни неща вече сте уточнили..., страх ме хваща... smile..
Хубаво е, когато се обръща време и внимание на детайла smile!
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines