Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 15:40:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на eva_87 15.05.2010 г.  (Прочетена 12049 пъти)
 
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 03, 2010, 16:51:31 »

ЧЕСТИТО!
Ева, била си невероятна булка - истинска принцеса! Желая ти от все сърце неизмеримо семейно щастие и огромни дози ЛЮБОВ  give_rose
И аз се нареждам при чакащите подробности и снимки  blum
Активен
eva_87
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 178



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 03, 2010, 21:30:44 »

Да разкажа малко и за самата сватба.Беше обедна и трябваше да стана рано за прическата.До 8.00бях готова и се прибрах да се обличам и гримирам.Бях си изчислила времето добре и не се наложи да бързам и да претупвам нещата.Бяхме викнали оркестар пред блока,изиграхме няколко хорца и тръгнахме към ритуалната.До последно не можехме да си намерим кола,и накрая един познат от авто къща ни даде едно BMW.Но така и никой не се е сетил да изтрие надписа от стъклото,че се продава sarcastic.Прогнозата за времето обещаваше дъжд,но заваля,чак като влязохме в ресторанта danceg!Изобщо не бях нервна или притиснена,просто се наслаждавах на всичко.В крайна сметка гостите бяха 47-48.DJ-ят накрая ни каза,че като видял отначало колко малко хора има ,мислел че ще е скучно,но на толкова весела сватба отдавна не бил присъствал!Всички танцуваха,дори дядовците(единят със счупен крак).На комшията ни му се разлепиха подметките накрая ROFL.5.30 приключихме в ресторанта.Възрастните си отидоха а с младите останахме още малко докато персонала ни събере останалият алкохол.Едно момче от гостите имаше изненада за нас-цигански оркестър cap.След ресторанта се преместихме в едно квартално заведение и там дойде оркестъра.Тъкмо беше започнала веселбата и тока спря(често ни се случва във Враца,когато вали).Но един глас от оркестъра се провикна"на нас ток не ни трябва!"и тъпъна и барабаните засвириха кючеци с пълна пара.Продължихме с танци да 1.00 и са прибрахме за първата брачна нощ(която щастливо проспахме).В общи линии е това.Ако имате въпроси питайте smile
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #32 -: юни 05, 2010, 13:13:58 »

Честито, Ева!

Останете си винаги влюбени и щастливи! Била си много сладка и чаровна булка!  girl_wink
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 05, 2010, 13:41:45 »

Честито и от мен  give_rose Бъдете щастливи и се обичайте винаги повече от всичко  heart
Ева страхотна булка си била,много си красива  smile И двамата сте големи сладури, да създадете най-прекрасното семейство и малки бибешурки  Girl_hide heart
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 09, 2010, 10:21:42 »

Ева, колко малка и нежна изглеждаш на снимките.  LOVING С нетърпение очаквам и останалите да покажеш.
А това за ритуалите означава, че ти ще командваш и харчиш парите, който той ще носи в къщата funnytooth Какво по-хубаво. Yes
От снимката на хорото пред блока - някъде в Младост ли е това?
Активен
eva_87
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 178



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 09, 2010, 12:58:54 »

Хорото е в "дъбника"във Връца smile.Другата седмица ще имам снимките от фотографкатаааааааа danceg.Нямам търпение просто.
Активен
eva_87
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 178



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 30, 2010, 22:17:38 »

Най-после са ми готови снимките!За съжаление вече не мога да си направя албум,но ще сложа тук наколко снимки.







Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 30, 2010, 22:37:33 »

Ева, благодаря, че сподели снимките с нас!
Много ми харесва снимката на пейката. Много е нежна и закачлива. good

А защо не можеш да си направиш албум?  pardon
Активен
eva_87
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 178



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 30, 2010, 23:39:45 »

Като пробвах да си направя албум ми изписа някаква грешка и не ми се отвори.Сега вече се отваря,но не знам какво да направя точно.Попълних полетата уж,но не стана blush
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юли 01, 2010, 00:28:33 »

Ева, много сте красиви и двамата! Страшни са снимките!  Bravo
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #40 -: юли 01, 2010, 08:04:28 »

Ева , страхотна си girl_wink
Много красива булка Bravo
Слънчево бъдеще и все така влюбени heart
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines