Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 07:18:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на velvet - 29.05.2010  (Прочетена 58206 пъти)
 
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« -: април 03, 2010, 10:26:15 »

 Мила velvet, още мъничко остана до твоята сватба  Flower Пожелавам ти тези дни да минат леко, с усмивка и хубави изненади  smile И "двете" ти сватби  Wink- "мъничката" и "голямата" да са много весели и красиви  smile

                             
« Последна редакция: май 19, 2010, 11:20:06 от maria_lakova » Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 03, 2010, 11:24:16 »

Velvet, честита темичка!  give_rose
Пожелавам ти прекрасна сватба!  weddingday
Активен
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #2 -: април 03, 2010, 11:54:12 »

Velvet честита темичка и от мен smile Желая ти слънчеви дни до завършване на подготовката по сватбата, след което незабравими и красиви мигове в сватбения ден! С интерес ще надничам тук, споеляй всички нови придобивки, вълнения, идеи, притеснения. 
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 04, 2010, 13:00:37 »

Velvet, очакваме с нетърпение да споделяш подробности около финалната подготовка! Леко и приятно ти пожелавам до големия ден!
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 05, 2010, 19:46:04 »

Мила velvet, честита темичка. Ех, колко бързо минава времето  smile Пожелавам ти много спорна финална подготовка, много незабравими предсватбени емоции и 2 невероятни сватби! Помни, че всички дребни проблеми избледняват, а всички прекрасни мигове се запечатват в сърцето  Girl_hide
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 06, 2010, 08:25:29 »

Благодаря ти, Michelle, за темичката, както и на останалите за подкрепата и интереса give_rose

Не знам как процедирате в тези теми, но предполагам е излишно да качвам в самите си постове снимки, които ги има в галерията.

Наистина остана малко време. Не усетих как се изниза, колкото и банално да звучи girl_impossible
На 3 май ще бъде гражданският ни брак - само с кумовете. Без родители и приятели. Пада се в понеделник, но ние умишлено избрахме такъв ден. Освен това ритуалната зала в Стара Загора не е нищо кой знае какво, няма места за паркиране за гостите, а самият ритуал ни е до болка досаден и на двамата. Така решихме да си спестим хамалогията.
За гражданския се спрях на рокличка до коляното горе долу. От мек шифон в бяло, черно, зелено, и жълто. Съвсем изчистен модел - с тънки презрамки и разкроена надолу. Ще имам и черно болеро отгоре, но купувано отделно. След подписването ще отидем на ресторант с кумовете да отпразнуваме. А на 7, 8 и 9 май сме резервирали почивка в хотел Еленски ритон, до град Елена. С кума и приятелката му, защото кумата нещо се дърпа за тези дати, но както и да е. Вече ми поотмина негативната емоция покрай претенциите и.

Църковният и тържеството са на 29 май, събота. Гостите се очертават около 70-75 засега.
Първо ще има коктейл, а след това влизаме.
След дълго обмисляне и промени в плана, цветовете в ресторанта ще бъдат бяло и оранжево. Просто си паснаха най-добре с интериора. Ресторантът е "Сити". Украсата няма да е пищна. Аз държах особено на украса само от цветя, при това живи. Тъй като обаче излиза скъпичко по принцип, на всяка маса ще има по една ваза тип "мартини" със следните цветя - бял божур, бели хризантеми, оранжев гербер и оранжеви рози, плюс гипсофил и зеленина, разбира се. Ще има по една лента в оранжево по дължината на всяка маса, както и пандели по столовете. Салфетките ще са в бяло и оранжево, по две.
ВИП масата, която ще е кръгла, ще е с 4 малки икебани от същите цветя, помежду тях ще има големи свещи в оранжево. И отпред воал в оранжево.

Сега за нас с половинката blum
Той ще е с черен, класически костюм на Denyl. Само цвета на ризите и вратовръзките ще е различен. С едните ще е при взимането и църквата, а в ресторанта ще ги смени.
Аз ще съм с рокля на М. Тайлър, в която чисто и просто се влюбих heart Кройката е тип А и много ме е страх дали ще се намъкна в нея, но уж внимавам с хапването. В края на април отивам в Сф за корекции.
Тъй като обожавам бордо, реших букета и бижутата ми да имат бордо. Бижутата също са в галерията ми, от ebay са. Букета още не съм го избрала окончателно.
На дневен ред все още са обувките и за мен, и за половинката.

Така, за организационните въпроси.
Музиканти за извеждане - уредени. Ще има тъпан, гайда и акордеон. Ще бъдат облечени в битово облекло, което много ни радва.
Фото и видео - Венци.
Водеща - Ганка. За DJ ще пиша допълнително smile
Покани - Силвето от Виолет give_rose, която е страхотна!
Украса - уредена също.
Медена седмица - тръгваме на 31 май за Сандански, където ще преспим 1 вечер, а на сутринта раничко продължаваме. Ще пътуваме с нашата кола. Почивката ни ще е на остров Корфу от 1 до 7 юни. Резервирали и капарирали сме вече хотел Marbella. Колкото по-рано се капарира, толкова по-добра отстъпка. За нас беше 10%.

Ами, май това се сещам към момента. Сигурна съм, че изпускам, но ще пиша пак по-нататък.

До скоро Sunshine

« Последна редакция: април 06, 2010, 08:32:17 от velvet » Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 06, 2010, 08:32:46 »

Честита темичка, мила!
С голям интерес следих подготовката за сватбата и сега тръпна в очакване на големия ден.

Пожелавам ти да няма вече негативни емоции, а само положителни мисли и много приятни вълнение до големия ден. air_kiss
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 06, 2010, 08:41:46 »

Velvet, страхотно!  Bravo Продължавай в същия дух!  good
Декорацията на р-та звучи много добре, представих си я.  girl_in_love
С нетърпение чакам Деня!  heart smile
« Последна редакция: април 06, 2010, 08:43:22 от lunno momiche » Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 06, 2010, 08:42:11 »

Честита тема velvet. Много хубави неща има в галерията ти, гледам подготовката върви с пълна сила Bravo Много успех и сппокойствие, и не се разваляй настроението около това важно и незабравимо събитие, заради капризите на други хора, винаги ще има недоволни. Приказна сватба ти желая give_rose
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 06, 2010, 08:54:03 »

Честита темичка и от мен...само хубави емоции ти желая ...ще следим вълненията и трепетите с голямо удоволстие..и стискам палци всичко да е като в мечтите ти!  give_rose
Активен
Didkata1984
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 237



« Отговор #10 -: април 06, 2010, 08:58:55 »

Честита темичка, мила! Предстои ти най-хубавото, а с толкова положени усилия и идеи определено го заслужаваш!  give_rose
Ще бъдеш прекарсна!!!  Bravo
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #11 -: април 06, 2010, 09:07:37 »

Честита темичка скъпа smile
С интерес прочетох разказчето с подготовката около сватбата. Очакваме още снимки и разкази.
Пожелавам ти само положителни емоции и много щастливи мигове при подготовката smile
Активен
albenka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 06, 2010, 11:47:11 »

Честита темичка и от мен give_rose
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 06, 2010, 11:58:59 »

Велвет, честита тема! Разгледах галерията ти, всичко е мног красиво и направено с мног вкус. Ще стане прекрасна сватба, сигурна съм!  give_rose
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 06, 2010, 13:22:36 »

Честита темичка и от мен Velvet Bravo
Пожелавам ти оставащите дни до голямото събитие да са изпълнени само с хубави емоции!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines