Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 22:32:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторантите  (Прочетена 177378 пъти)
 
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #420 -: декември 06, 2010, 01:00:20 »

Виж в темата за пловдивските сватби, там има достатъчно инфо.
Активен
mielle
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #421 -: декември 06, 2010, 12:44:44 »

И аз да се похваля, след дълги борби и увещания си капарирахме Скай Плаза. Бест Уестърн Сити също ми беше голям фаворит-хубава зала, добра оферта, управителят е свестен, но...се спряхме на този вариант.Дано всичко мине добре Wink
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #422 -: декември 06, 2010, 14:05:07 »

Скай Плаза е едно от добрите места за сватба. Дано имате и повечко гости за да можете да попълните залата.
Активен
Paradisa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: декември 07, 2010, 06:03:23 »

И аз да се похваля, след дълги борби и увещания си капарирахме Скай Плаза. Бест Уестърн Сити също ми беше голям фаворит-хубава зала, добра оферта, управителят е свестен, но...се спряхме на този вариант.Дано всичко мине добре Wink
Миеле..нашата сватба беше там на 20-ти Ноември..и всичко беше ок. Управителят също е много готин, както и жената, която отговаря за украсата. Ние бяхме към 55 човека и въпреки че ресторанта е огромен, бяха го подредили много добре, така че да не се губим, пък и имахме много място за танци. Пожелавам ти прекрасна и незабравима сватба. give_rose give_rose give_rose По -нагоре може да прочетеш моят пост за сватбата ни там. Успех!!!! give_rose give_rose give_rose
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #424 -: декември 08, 2010, 12:44:09 »

здравейте. не знам дали има отделна тема, искам да питам дали някой е  правил сватба в шатра и какви са впечатленията
Активен
_usmivka_
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #425 -: декември 08, 2010, 22:31:52 »

здравейте. не знам дали има отделна тема, искам да питам дали някой е  правил сватба в шатра и какви са впечатленията

Здравейте! Присъединявам се към въпроса,както и с питане горе долу ориентировъчно,колко струва наемането на шатра?
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #426 -: декември 08, 2010, 23:00:02 »

Аз намирам следното: http://oborudvane.rent.bg/?category_id=3744&sub_category_id=4538
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: декември 09, 2010, 19:05:05 »

Момичета, да се похваля! Избрахме ресторант и го капарирахме! yahoo danceg Бална  зала Диамант в Принцес. Покрива всичките ни изисквания- много е красиво, събира всичките ни гости, че и за дансинг остава и цените са добри! Имаме си и  комплименти като стая за първа брачна нощ и "уелкъм-дринк"! Много съм щастлива! Ако и друг си го е харесал да знаете, че 3ти юли е заета дата вече!  blum
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #428 -: декември 09, 2010, 22:07:51 »

Хейй, честито!  good Сега една от големите задачи отпадна. Мисля, че ще е полезно ако споделиш подробности за условията!  smile
Активен
Mishelinka
Регистриран

Публикации: 6



« Отговор #429 -: декември 10, 2010, 20:48:17 »

Привет!
Аз вече имам списък с ресторантите, които искам да посетя и списък с въпросите, които да задам, но още не съм почнала smile Надявам се да не се свършат за моята дата : tease
Интересно ми е и на мен ако може информация за Диамант в Принцес, защото не се бях сетила за него, а сега разгледах доста добри снимки....
Аз също ще споделям като тръгна   danceg
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #430 -: декември 10, 2010, 20:54:48 »

Mishelinka , много добре, че си си подготвила въпросчета  good Много е полезно, защото на място аз лично винаги забравям по нещо да питам, а преди срещата си повтарям купчината въпроси.  smile Пиши кои ресторанти си набелязала, може да помогнем предварително с впечатления!  good
Активен
Mishelinka
Регистриран

Публикации: 6



« Отговор #431 -: декември 10, 2010, 22:28:10 »

Привет!
Ами засега се интересувам от Скай уей. Четох по-напред във форума че сватбата на "elica_arteks" е била там и бих искала да чуя малко впечатления, защото едно са цените и условията, ама съвсем друго си е истинския опит:)
Ако някой знае нещо за него...
Иначе аз търся ресторант за около 100+ човека, защото се очертаваме 100 по предварително преброяване, но искам да ни е широко-изпитвам коустрофобия че няма да има къде да се танцува smile
Отделно е за предпочитане да има градина, тераса....абе условия за изнесен ритуал pardon
Да видим.
Активен
neli_2003
Регистриран

Публикации: 4



« Отговор #432 -: декември 11, 2010, 15:40:23 »

Zdraveite bade6ti bulki,
i osobeno tezi, koito izbrahte hotel Dedeman, zala Diamant. I az 6te bada tam sledva6tata godina prez Юни mesec. Смятам, че ще ни бъде полезно да обсъдим подробности около големия ден. Колкото повече знаем, толкова по-добре. До къде сте стигнали, момичета?...аз изчетох всичко по този повод и попитах и хора от извора...Хубава съботна вечер:)
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #433 -: декември 12, 2010, 18:31:31 »

Беше хубаво преди да махнат сцената. Незнам какво и е диамантеното на тая зала. Сега прилича на най-обикновенна конферентна зала. При положение че вече си имат една такава,незнам за какво им трябваше още една.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #434 -: декември 12, 2010, 23:11:58 »

 Хотел "Дедеман Принцес" е единственият в България хотел с най-много на брой и капацитет зали. Това го запомнете много добре преди да давате съвети или ползвате услуги. Който не вярва да отиде и провери, ако го мързи да пита тук, с удоволствие ще му отговоря ?
 Зала "Диамант" на "Принцес" е залата с най-голям капацитет за седящи на официално събитие лица на кръгли маси, няма друга в София и България /става въпрос за действащ ресторант/. Залата е изключително удобна за сватбени тържества със среден и голям брой на гостите и неудобна за малки сватби до 80 човека. Залата е предназначена за гости, които ценят нормални условия за подобно събитие като сватбата. Залата не е предназначена за почитатели на стол -ресторанти към държавни учреждения и младоженци с ограничен бюджет. Наистина подходяща зала за сватбено тържество. Недостатъците са много малко, но главния е че трудно се намира място за паркиране около хотела.
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines