Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 23:23:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторантите  (Прочетена 177383 пъти)
 
caffein
Ентусиаст
**
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: декември 01, 2010, 16:45:58 »

Да, така и предполагах, мерси...значи съм разбрала правилно! Останахте ли доволни от срещата?  smile

Да, много. Представям си сватбата ни там и е вероятно да се спрем на Principi Di Piemonte.
Имаме да направим още 1 оглед - и тогава ще си изберем и ще се похваля.
Затова питах за р-т България в Грант Хотел България - защото това е ресторанта, който още искаме да видим, преди да решим окончателно. smile
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #406 -: декември 01, 2010, 17:52:31 »

Супер! Според мен високата цена на овъртайма се компенсира от липсата на други цени и накрая като теглиш чертата сметката ще е горе-долу една и съща... good Успех и с другия ресторант и ще чакаме да кажеш какво сте избрали!  Bravo
Активен
Gorgeous_DD
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #407 -: декември 01, 2010, 20:55:30 »

Извинявам се предварително, че точно тук трябва да поставя въпроса си- нова съм във форума.

Здравейте на всички настоящи и бъдещи булки и тези, които са изживели това прекрасно събитие. На мен цялото това приключение ми предтои и тепърва започвам с подготовката му.Имам страаашна нужда от помощ и съвет относно избора на ресторант за сватбата.Прочетох мн.инфо, но за ресторанта на хотел " Азалия" - Дружба има много малко. Моля, който знае нещо за организацията на сватби там или е празнувал там-нека ми пише. Иска ми се да видя снимки с украсения ресторант, понеже ми се вижда леко мъничък относно дансинга. Ще ви бъда мн мн благодарна smile
Активен
Vesseto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32


Принцеска


« Отговор #408 -: декември 02, 2010, 10:20:18 »

Тъй като видях няколко питания за "Царско село", ще споделя моя опит. Сватбата ни беше там през м. юни, тази година. При нас беше единственият възможен вариант, но не знам дали бих го препоръчала. Дават ви доста подробна брошура с меню и допълнителните такси. Кувертите бяха между 55 и 65 лв. 
Предимството е, че можете да си направите и двата ритуала изнесени там - и подписване, и църковен брак. Ние се бяхме подписали през седмицата в много тесен семеен кръг и там направихме малка сценка за гостите, като най-истинското беше поставянето на халките  smile
Гражанският ритуал го правят или на малката полянка пред "водопадчето", или малко след беседката, където има повече зеленина. Гостите се нареждат покрай една пътечка, и не виждат кой знае какво, но чуват какво се говори на микрофона.
Преди ритуала имахме по чаша шампанско за гостите, като чашите са наредени на едни щъркели при беседката (ритуала е да речем зад беседката), като се плаща на щъркел, шампанското си го внасяте вие, заплаща се на бутилка. Едно от малкото неща, които ми хаправиха добро впечатление, е че шампанското беше студено. Наляха го в последния момент, а аз имах вътрешното усещане, че ще е сложено много предварително и ще е добре напечено от следобедното слънце. За сметка на това бяха забравили да донесат шампанското за наздравицата, а когато го донесоха се оказа, че не е студено. Да речем, че това са подробности.
По време на църковния ритуал, попа малко се увлече и доста ни понапече. Иначе като подредба е много симпатично, маса за питката и виното, червена пътечка и облечени столове от двете страни. Възползваха се дядовците и бабите ни, шаферките също. Другите гости се бяха поскрили на сянка и търпеливо слушаха. Родителите ни обаче, които стояха зад нас през цялото време нямаха тази възможност smile
Най-голямото достойнство на ресторанта е, че е голям и няма колони, които са изолират едни или други гости, а това беше много важно за нас. Иначе вътре е в розово, всичко е розово, стените, покривките и калъфите за столовете, мокетът е червен. Лошото е, че нямат бели калъфи и покривки. Ако искате бели, трябва да си наемете фирма за украса и да платите такса. Това, което най-много ме ядоса е, че чашите бяха различни, включително имаше и рекламни. Беше потресаващо, но нямах абсолютно никакво намерение да си развалям празника. Обещаха ни 5 сервитьори, имаше само трима. По едно време свърши леда, а вътре беше адска жега. За храната нищо не мога да кажа, защото нищо не ядох, освен тората, с която ме омаза подобаващо съпруга ми.
Стана дълъг пост, но е добре да се знаят плюсовете и минусите. Не съжалявам за избора, не разкарвахме гостите по ритуални зали и църкви, имаше достатъчно място за танци и всички казаха, че е било много весело.
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #409 -: декември 02, 2010, 13:55:33 »

Извинявам се предварително, че точно тук трябва да поставя въпроса си- нова съм във форума.

Здравейте на всички настоящи и бъдещи булки и тези, които са изживели това прекрасно събитие. На мен цялото това приключение ми предтои и тепърва започвам с подготовката му.Имам страаашна нужда от помощ и съвет относно избора на ресторант за сватбата.Прочетох мн.инфо, но за ресторанта на хотел " Азалия" - Дружба има много малко. Моля, който знае нещо за организацията на сватби там или е празнувал там-нека ми пише. Иска ми се да видя снимки с украсения ресторант, понеже ми се вижда леко мъничък относно дансинга. Ще ви бъда мн мн благодарна smile
Стана ми любопитно за този хотел Азалия.Аз живея в Дружба и за пръв път го чувам. Опитах се да намеря нещо в интернет но нищо не открих. Къде точно се намира? smile
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #410 -: декември 02, 2010, 21:28:00 »

Според мен става въпрос за курорт Св. Константин и Елена (Дружба) и май съм права: http://azaliahotel.com//read.php?name=36&lang=bg
Активен
Mishelinka
Регистриран

Публикации: 6



« Отговор #411 -: декември 02, 2010, 22:46:37 »

Здравейте дами!

След като изчетох всичко, което можеше да има във форума реших да се включа и лично smile
Ние се сгодихме ското и ако всичко е наред планираме да се женим през септември smile
Тъй като съм доста капризна и гледам отсега да харесма ресторант или поне най-важните неща....едно обаче нещо не си представям-сега като тръгна да търся ресторант как става това? В смисъл-просто когато ми е удобно отивам на място, или е добре да се обадя преди това да видя дали ще има с кого да разговарям? Някак още ми стои неестествено цялото biggrin
Ще се радвам на съвети от хората дето са по-напред с материала biggrin
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #412 -: декември 02, 2010, 23:18:07 »

Добре дошла!  give_rose Съветвам те да се обадиш предвaрително и ако има сватба да отидете точно на този ден, защото в повечето ресторанти местоположението на масите е съвсем друго, ще видиш и украсам дансинг и т.н. smile Решаваш какво можете да си позволите като цена, местоположение и други ваши изисквания и смело напред!  good
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #413 -: декември 03, 2010, 01:02:59 »

Аз пък те съветвам преди да се обадиш , да отидете с половинката, да поседнете, да похапнете и да видите какво е отношението на персонала към вас.Без да споменавате, че става въпрос за сватба.Знаете ли колко много неща ще разберете от една такава вечеря?Е хубаво е преди това да питате по телефона, свободна ли е вашата дата, за да не си губите времето излишно.
Активен
Gorgeous_DD
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #414 -: декември 03, 2010, 01:45:27 »

Да Mariaid - права си, моя беше грешката,4е не уточних, че х-л Азалия е на Св.Константин и Елена (Дружба) . Е все пак някой има ли информация за този ресторант, и ако мога да видя снимки от подредените маси от някоя сватба. Спешно ми е.....
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #415 -: декември 03, 2010, 02:28:51 »

Deliysky, много точно допълнение!  good
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #416 -: декември 03, 2010, 02:45:23 »

Да Mariaid - права си, моя беше грешката,4е не уточних, че х-л Азалия е на Св.Константин и Елена (Дружба) . Е все пак някой има ли информация за този ресторант, и ако мога да видя снимки от подредените маси от някоя сватба. Спешно ми е.....
Провери в темата за Варненски булки, сигурен съм че има мнения
Активен
elitoe
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #417 -: декември 03, 2010, 13:48:50 »

 Момичета и помагачи  smile вчера капарирахме ресторант  danceg Последно избрахме Метрополитън. Вярвам че, ще се постараят наистина да сме доволни. Когато мине събитието, което ще е чак догодина юни, ще пиша отзиви  Wink
 Още веднъж палци на всички все още търсещи  good обещавам да остана в темата, защото е интересна, а и важна за всяка от нас   Victory
 
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #418 -: декември 03, 2010, 15:32:03 »

Честитооо!  give_rose Пиши отзиви и от това как минава подготовката там, ще е полезно!  good
Активен
stasidimovska
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: декември 04, 2010, 13:31:04 »

Здравейте,аз съм нова в вашия форум  smile от Пловдив съм и на 11.06.2011 ми предстои сватба,търся ресторант в Пловдив ,който хем да е уютен и добре изглеждащ като обстановка ,хем да може да побере около 120-130 човека,моля ви помогнете ми,не мога да се спра на нищо  sad
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines