Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 01:19:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторантите  (Прочетена 177932 пъти)
 
_usmivka_
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #375 -: ноември 25, 2010, 18:52:36 »

Тази информация за Лебеда хич не ми допада.Надявам се да се включи някой с по-прясна информация.Поздрави!
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #376 -: ноември 25, 2010, 22:10:35 »

 Преди известно време някой беше споменал, че не се казват различни от обичайно коментираните ресторанти. Според мен са прави тези, които казват, че сватба става най-добре там, където имат вече опит с подобни мероприятия. Въпреки това си позволявам да сложа линк към сайта на един ресторант с  поне на снимки много чаровно изглеждаща градина:
 http://www.toscana-bg.com/bg/
 Не знам дали се правят сватби, но може да се пита  smile
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #377 -: ноември 26, 2010, 04:52:16 »

Усмивка, не разбрах, трудно ли е да звъннеш по телефона в ресторанта и да ти обяснят всичко, даже и цената на куверта.Аз съм бил там миналата година 2 пъти.Мислех да не пиша, защото ме познават. Писано е доста назад в темата, и повечето неща са верни.Търсенето към този ресторант е голямо.Сега ще си направиш ли нужните изводи сама?
Активен
Jorjiana
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23



« Отговор #378 -: ноември 26, 2010, 09:00:13 »

 michelle Тоскана не е подхдяща за сватби, поне не за повече от 40 души, първо заведението е на няколко етажа, второ няма място и трето, тов е реконструирана къща, има много стени между масите и градината е сравнително малка. Иначе е на много хубаво място точно срещу НДК в пряката на денонощния М-тел. Victory
Активен
_usmivka_
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #379 -: ноември 26, 2010, 09:27:48 »

Усмивка, не разбрах, трудно ли е да звъннеш по телефона в ресторанта и да ти обяснят всичко, даже и цената на куверта.Аз съм бил там миналата година 2 пъти.Мислех да не пиша, защото ме познават. Писано е доста назад в темата, и повечето неща са верни.Търсенето към този ресторант е голямо.Сега ще си направиш ли нужните изводи сама?

Със сигурност ще се обадя и ще отида да видя за какво иде реч,но мисля,че по-добро от споделения опит няма.Може ресторанта да е коментиран много назад в темата,ще разгледам и нея просто още не ми е останало време да прегледам всичко.Благодаря,че сподели мнението си,било то и леко заядливо.Поздрави!
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #380 -: ноември 26, 2010, 09:30:53 »

Тоскана може да е страхотно като заведение, но не е функционално заведение за сватби.
« Последна редакция: ноември 26, 2010, 17:28:01 от DjNick Mc » Активен
elitoe
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #381 -: ноември 26, 2010, 14:24:53 »

Мястото е уникално за всякакъв вид партита.
 Ето в общи линии как стават там нещата
http://www.newdjgroup.com/index.php/gallery/image_med/156/
http://www.newdjgroup.com/index.php/gallery/image_med/142/

Мерси за поздсказката.  smile Наистина изглежда много красиво и като място за такова събитие. Ние ходихме до там. По скромните ми преценки, една сватба там би била доста скъпа, но за тези които нямат финансови притеснения е уникална възможност.  good

Колкото до Лебеда, беше едно от първите места които посетихме. Управителя се държа грубо и неучтиво, дори не седна на масата с нас, а стоеше прав.. какъвто и въпрос да зададем, отговаряше, пише си в брошурата. Определено си подбират клиентите, и ние не бяхме сред техните предпочитания. Личното ми мнение... уникално красива градина, но не правят сватби вън(или поне е доста сложно), вътре- черен килим, черни стени.. някои ще кажат стилно, други -малко подтискаща обстановка.

Ние май сме се спрели на ресторант и другата седмица ще капарираме smile Стискайте палци  girl_wink и успех на все още търсещите  Wink
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: ноември 26, 2010, 14:28:52 »

Елито не мисля, че е било лично отношението към вас в Лебеда, до сега никои не е казал да е бил мил към него управителя  girl_wink
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #383 -: ноември 26, 2010, 15:28:08 »

И аз съм чувала не много добри неща и то именно от хора в бранша за Лебед. От към обслужване и организация знам, че са под всякаква критика!  crazy А се чудя на едно - толкова ли много усилия се изискват да се държиш мило с хората, да печелиш клиенти и да си извоюваш едно добро име?
Активен
_usmivka_
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #384 -: ноември 26, 2010, 15:46:57 »

Аз само да кажа,че ако някой го интересува имам кувертите,които предлагат от ресторант Лебед.Мястото ми допада много,но за съжаление отрицателните мнения,а и това,че провеждат по две сватби на ден ни разколебава много :-(
Правя опити да се свържа с някой,който може да ми даде информация за менютата и техните цени,както и капацитета на комплекс Езерото - Костенец,но за сега опитите ми са безуспешни.Затова много моля,ако някой има информация за комплекса да ми я прати.Поздрави!
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #385 -: ноември 26, 2010, 18:36:46 »

Уважаема Усмивка, разбра ли защо казах да четеш. DANCE
« Последна редакция: ноември 26, 2010, 18:43:37 от Deliysky » Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #386 -: ноември 26, 2010, 18:42:28 »

Мерси за поздсказката.  smile Наистина изглежда много красиво и като място за такова събитие. Ние ходихме до там. По скромните ми преценки, една сватба там би била доста скъпа, но за тези които нямат финансови притеснения е уникална възможност.  good

Колкото до Лебеда, беше едно от първите места които посетихме. Управителя се държа грубо и неучтиво, дори не седна на масата с нас, а стоеше прав.. какъвто и въпрос да зададем, отговаряше, пише си в брошурата. Определено си подбират клиентите, и ние не бяхме сред техните предпочитания. Личното ми мнение... уникално красива градина, но не правят сватби вън(или поне е доста сложно), вътре- черен килим, черни стени.. някои ще кажат стилно, други -малко подтискаща обстановка.

Ние май сме се спрели на ресторант и другата седмица ще капарираме smile Стискайте палци  girl_wink и успех на все още търсещите  Wink
Подобно парти може да си спретнете и в други градини, не само Историческия музей.Например двете ботанически градини в София и в Бояна, и на други подобни места.В хотел с басейн и градина.Много внимавайте, има голям риск.Ако вали.Или ако е прекалено горещо.Всичко трябва да се съобрази.В такива случай имат предимство места на които сватбата може да продължи в закрито помещение.
Активен
caffein
Ентусиаст
**
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: ноември 28, 2010, 17:50:35 »

Здравейте!

Има ли някой, който разполага с актуална информация за Александър Палас и Principi De Piemonte. Намерих малко, но недостатъчно за втория по-назад в темата и се чудех за по-актуално преживяно? Yes
Ако някой скоро е празнувал сватба там или е ходил на такава - моля споделете!
 Wink
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #388 -: ноември 28, 2010, 17:52:21 »

Кажи какво по-точно те интересува  smile Нашата ще бъде там, но имам познати, които са правили техните там
Активен
caffein
Ентусиаст
**
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: ноември 28, 2010, 17:58:55 »

В Principi De Piemonte (ако него имаш предвид, че ще е вашата) - условията са много добри - толкова добри,че се чудя каква е уловката?

1) Тортата наистина ли влиза в общата цена на куверта, която започва от 40 лв. ? Или има някакви допълнителни разходи.

2) Колко се плаща след 5-я час?

3) Музиката намаля ли се след 22 часа?

4) Според вас (който е бил на сватба) при запълване на капацитета от 120 места, ще остане ли място да се разминаваме? lol

 give_rose
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines