Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 01:25:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторантите  (Прочетена 177943 пъти)
 
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #360 -: ноември 23, 2010, 18:21:47 »

Според мен ще платите наем за мястото, оттам ще трябва да наемете шатри и т.н. + кетъринг, което 100% ще излезе по-солено от ресторант. give_rose Но ако можете да си го позволите и добра идея!
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #361 -: ноември 23, 2010, 22:42:59 »

Здравейте момичета:)

Много търсих информация за Чепишев във Бояна,но не мога да намеря кой знае какво,моля ви ако някоя от вас си е правила сватбата там или е била на сватба там да ми разкаже малко.Жената беше много мила,но ме притеснява,че тя твърди,че ресторанта е за 140 човека,ние няма да сме повече от 120,но не е ли малко тесничко,и изобщо ако имате някаква информация ще ви бъда много благодарна:)
До колкото си спомнам управителя беше мъж.И ресторантите са два.Единия е на първия а другия на вторият етаж. Ако са имали в предвид да ви съберат и на двата етажа, то тогава е възможно да се съберете 140 човека. Даже ще има място и за дансинг. funnytooth
Вие като ходихте не можахте ли да прецените че няма как да стане? smile Достатъчно неща пише за ЧЕПИШЕВ, само трябва да се поразровите.
Активен
metalheart
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #362 -: ноември 25, 2010, 11:38:14 »

Защо никой не пише за местата, които е посетил? И това четене на стари мнения въобще не е меродавно. За съжаление не мисля, че предишните теми помагат. Аз поне изгубих страшно много време да ги чета и повече се обърках. Ако някой има впечатления за Акорд и на мен ми е интересно да ги прочета. Възможно е да мина оттам в събота, после ще пиша какво съм видяла. За последната седмица успях да проуча само Парк-хотел Витоша в Студентски град - нов и хубав хотел, но кувертите са ми скъпи - по 65лв. Имам ги на пощата, ако някой го устройва цената. От Дипломатическия в Горна баня обещаха също да ми изпратят примерни цени, но като видяха, че не сме склонни да дадем повече от 50лв. ни отсвириха. ХАЙДЕ, МОМИЧЕТА - ВРЕМЕТО ЛЕТИ!
Активен
_usmivka_
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #363 -: ноември 25, 2010, 12:12:23 »

Здравейте момичета!И ние започнахме да се оглеждаме за ресторант.Всъщност на нас ни се иска сватбата да е по-скоро в някое красиво хотелско комплексче отдалечено на не повече от 100 км от София.Събирам всякакви идеи за места на които сте ходили и ви е харесало и отговарят на критериите ни.В момента още незнаем точната бройка на гостите,но ще е около 140-150 души предполагам.Попаднах на едно много красиво място в интернет: http://www.ezeroto.com/contacts.html
Някой бил ли е там на сватба?Можете ли да ми дадете някаква информация за това място?Също така някой може ли да ми каже нещо за Комплекс Царско село?Поздрави!
Активен
Ellito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: ноември 25, 2010, 12:17:57 »

    Виждам че има въпроси относно ресторант Акорд и тъй ,като ми беше фаворит преди да го посетим от мненията и от сайта им ето какво съм си записала в тефтерчето smile :
В интерес на истината самият ресторант не е много голям и леко тъмен, но за вечерна сватба предолагам  че няма да има голямо значение светлината от вън. Ние бяхме около 100 човека и на мен със сигурност ми изглеждаше тесен, може би и защото исках просторен дансинг, а казаха че ресторанта е за 120 човека. Иначе самите куверти бяха на прилични цени - 35 лв. и имаха доста приятна украса от самият ресторант. Имаше такса за внасяне на алкохол от 100 лв. и доплащане на час от 60 лв. Ние го отхвърлихме  като вариант, защото ни беше малък и леко схлупен, но съм виждала снимки от сватби с по малко хора и явно всичко е до индивидуално усещане. Предлагаха стай за гостите от 76 лв.Тук по рано четох за този проблем с музиката, на нас нищо не споменаха от ресторанта, но предполагам ако бяхме питали директно няма как да го спестят.
Това се сещам и се надявам да съм помогнала на някого!!!  give_rose
« Последна редакция: ноември 25, 2010, 18:03:05 от Ellito » Активен
Irinka_84
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #365 -: ноември 25, 2010, 13:45:57 »

До колкото си спомнам управителя беше мъж.И ресторантите са два.Единия е на първия а другия на вторият етаж. Ако са имали в предвид да ви съберат и на двата етажа, то тогава е възможно да се съберете 140 човека. Даже ще има място и за дансинг. funnytooth
Вие като ходихте не можахте ли да прецените че няма как да стане? smile Достатъчно неща пише за ЧЕПИШЕВ, само трябва да се поразровите.



Управителя е жена и няма втори етаж в ресторанта.Исках някой,който е бил там на сватба или е правил своята да сподели мнения,моля ви пишете,благодаря:)
Активен
_usmivka_
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #366 -: ноември 25, 2010, 13:50:20 »

Отправям още едно питане за един ресторант - ресторант Лебед в Панчарево?Как са цените и обслужването там?Благодаря предварително!
Активен
caffein
Ентусиаст
**
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: ноември 25, 2010, 14:41:54 »

Благодаря. give_rose


    Виждам че има въпроси относно ресторант Акорд и тъй ,като ми беше фаворит преди да го посетим от мненията и от сайта им ето какво съм си записала в тефтерчето smile :
В интерес на истината самият ресторант не е много голям и леко тъмен, но за вечерна сватба предолагам  че няма да има голямо значение светлината от вън. Ние бяхме около 100 човека и на мен със сигурност ми изглеждаше тесен, може би и защото исках просторен дансинг, а казаха че ресторанта е за 120 човека. Иначе самите куверти бяха на прилични цени - 35 лв. и имаха доста приятна украса от самият ресторант. Имаше такса за внасяне на алкохол от 100 лв. и доплащане на час от 60 лв. Ние го отхвърлихме  като вариант, защото ни беше малък и леко схлупен, но съм виждала снимки от сватби с по малко хора и явно всичко е до индивидуално усещане. Предлагаха стай за гостите от 76 лв.Тук по рано четох за този проблем с музиката, на нас нищо не споменаха от ресторанта, но предполагам ако бяхме питали директно няма как да го спестят.
Това се сещам и се надявам да съм помогнала на някой!!!  give_rose
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #368 -: ноември 25, 2010, 14:58:07 »

  Здравейте момичета от няколко седмици не съм влизала във форума, бях доста натоварена, но сега имам спешна нужда от помощ.
 Чували ли сте за сватба в Националният Исторически музей... каквото й да е, от отзиви до подробна информация и дали излиза скъпо провеждане на събитие там.. Аз незнам сигурно се наема само мястото.. а другото е кетъринг   pardon  Една приятелка ми се обади с тази идея, и е уговорила среща утре, аз съм малко паника  girl_impossible, затова всяка помощ ще ми е от полза.
 Мерси отново, трябва да бягам, но ако някой има информация да сподели , благодаря предварително...
 
Мястото е уникално за всякакъв вид партита.
 Ето в общи линии как стават там нещата
http://www.newdjgroup.com/index.php/gallery/image_med/156/
http://www.newdjgroup.com/index.php/gallery/image_med/142/
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: ноември 25, 2010, 15:48:40 »

Отправям още едно питане за един ресторант - ресторант Лебед в Панчарево?Как са цените и обслужването там?Благодаря предварително!
Там цените са неоправдано високи, като се има предвид обслужването, да не говорим, че правят по две сватби в един ден, което за мен е ужасно nea
Активен
metalheart
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #370 -: ноември 25, 2010, 16:41:07 »

Здравей, Илинор!
Видях, че сватбата ви е била в Интерпред. Аз също обмислям да празнуваме там, но само се чудя дали ще има достатъчно място за танцуване, сватбата е от 100 човека. Въпреки че сме от София исках да има и нощувка за младоженците. Вие къде останахте после? Дневна или вечерна беше вашата сватба? Много ще съм ти благодарна да споделиш подробности за ресторанта, както и в коя ритуална зала и църква бяхте. Честно казано и аз не знам как ще издържа пет месеца да организирам сватба. Хич не ме бива, а пък младоженеца няма да се включи много-много....

Приятен ден!

Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #371 -: ноември 25, 2010, 16:52:33 »


Управителя е жена и няма втори етаж в ресторанта.Исках някой,който е бил там на сватба или е правил своята да сподели мнения,моля ви пишете,благодаря:)
Бил съм ДЖ на няколко сватби там. Последният път докато бях на втория етаж вечерна сватба, на първият още не беше приключила сватба която беше от обяд. Скоро не съм ходил,може да са правили някакъв ремонт.Тия дни  ще мина от там да видя. Но едвали ремонт в тая криза.По скоро са затворили втория етаж, или не са го показали.Щом е ставало дума за много хора. Там имаше един бар и 10-тина маси.Малка сватба се събираше но...теснотия. Имаше и голяма тераса с изглед към пътя.
« Последна редакция: ноември 25, 2010, 17:14:51 от AIVEN » Активен
_usmivka_
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #372 -: ноември 25, 2010, 18:03:31 »

Там цените са неоправдано високи, като се има предвид обслужването, да не говорим, че правят по две сватби в един ден, което за мен е ужасно nea

Как така по две сватби на ден  huhhuh.gif Какви са кувертите горе долу знаеш ли?
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #373 -: ноември 25, 2010, 18:14:43 »

Миналата година  съм бил на 2 сватби в Лебеда.Кувертите бяха около 70лв.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: ноември 25, 2010, 18:27:22 »

Ами малко ми е стара информацията за Лебеда, но към края на 2008 една позната беше питала и се провеждат две сватби дневно, като обедната е от 13, а вечерната.. май от 19 беше. Другото е, че искат 2000 лева капаро, за да ти запазят изобщо дата. И кувертите бяха между 50-60 лева. Да не говорим, че от отзиви на сватби там е имало доста непредвидени "изненадки" от персонала.
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines