Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 22:27:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторантите  (Прочетена 177815 пъти)
 
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #345 -: ноември 18, 2010, 15:35:42 »

За Централ на Ботев ли става въпрос или за Централ Форум?
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: ноември 18, 2010, 16:37:59 »

За Централ на Ботев ли става въпрос или за Централ Форум?

За Централ на Ботев
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #347 -: ноември 19, 2010, 12:56:56 »

Интересно!!  Някакви снимки??
Активен
Garfield
Ентусиаст
**
Публикации: 128



« Отговор #348 -: ноември 19, 2010, 13:09:13 »

А какво мислите за Джия Бийч, Пловдив?  smile
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #349 -: ноември 19, 2010, 13:12:23 »

Интересно!!  Някакви снимки??

И на мен ми стана интересно, защото на място именно управителят ни казваше, че ставало тесничко с 90 и повече човека и не спомена нищо за такава стена.  huhhuh.gif А си мисля, че щом имат такъв вариант би било добре да споменават за него и на сватбените тържества...
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: ноември 19, 2010, 13:58:02 »

В интерес на истината нямам снимка, на която хубаво да се вижда разположението. Качих три снимки в галерията, на първата в най-лявата част се вижда вратата, която всъщност се отваря към допълнителната част, а на третата страничната врата на същата заличка, която е откъм коридора. При нас тогава се получи чудесно, защото там бяха учителите и хем бяха с нас, хем бяха малко отделени от калабалъка. За сватба обаче видимостта няма да е добра, иначе ние бяхме 4класа по 25-26 човека и учителите трябва да са били около петнайсетина...
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #351 -: ноември 19, 2010, 18:35:29 »

bubu_123,
Много важен момент за една сватба е всички гости да са поставени на равни условия както и на сравнително еднаква видимост. Моментът със залите в които част от гостите са лекичко отделени от основната зала в повечето случаи създава частичен дискомфорт, което до определена степен влияе и на присъствието им на дансинга и ангажираността към всичко което се случва там. Разбира се това при вас не е задължително да се случи, просто нека ви прозвучи като съвет взаимстван от практиката.
Активен
caffein
Ентусиаст
**
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: ноември 22, 2010, 12:11:23 »

Здравейте! smile

Сондирам мнения на преживели и оцелели за х-л и съответно ресторант Акорд.
Видях в секция "Албуми" сватби, които са се провели там и залата изглежда отлично и на фона на това кувертите са доста разумни.
Интересува ме - има ли уловка и каква е? smile Тук някъде мернах мнение, че имат проблем с високата музика вечер. Вярно ли е?
Също някой знае ли алкохол дали се внася свободно?

Поздрави на всички!  danceg
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #353 -: ноември 22, 2010, 13:50:42 »

Прочети внимателно всички теми назад, пише и доста други неща за Акорд.
Активен
caffein
Ентусиаст
**
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: ноември 22, 2010, 16:38:03 »

Погледнах каквото има за Акорд, все пак моля ако има някой с по-пресни впечатления да ги сподели.
Най-вече ме интересува дали действително има проблем с високата музика вечер - дамата, която го е споделила, казва в поста си, че е чувала и не е сигурна, а вторият ми въпрос е свързан с внасянето на алкохол - има ли такса (тук е споменато, че има, но не и каква е) за внасянето и в какъв размер е.
Тези неща ги питам тук, защото е голяма разликата между "официална" и "неофициална" информация като дойде реч за ресторанти и предпочитам да ми каже някой, който е е сблъскал лично.
Благодаря предварително.
Активен
dutzi
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #355 -: ноември 22, 2010, 21:06:03 »

Здравейте момичета!
Като нова булка ще споделя впечатлението си с вас за ресторант "Диана 3" в Дианабад!!
Ако можех наново да избирам ресторант никога не бих се спряла на него-нищо не беше наред в най-важния ден за мен!
Обслужването беше под всякаква критика,обещаните паркоместа за гостите ги нямаше и хората паркираха отвън,тортата я изнесоха без младоженците и без конфетите и след караница ги изнесоха и започнаха да ги слагат пред всички,всичко се сервираше затворено-вино и безалкохолни и гостите си го отваряха с вилиците,въпреки,че им направих забележка и им казах да ги носят отворени.
Голяма част от ракията,която беше домашна я бяха сменили с нещо,дето наподобяваше много лоша ракия и това беше забелязано от гостите,тортата беше предвидена с около 25-30 нормални парчета отгоре,но на гостите беше нарязана на толкова тънки парчета,че направо побеснях(а и нищо не върнаха де).
Имаше и няколко липсващи бутилки от нашия алкохол...
Безалкохолно казаха,че ни е останало много малко-само 3 бутилки, а ние бяхме поръчали доста каси,но както и да е...
Засега толкова.
Дано съм била полезна на бъдещи булки.
Определено слагам този ресторант в черния списък!!!
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #356 -: ноември 22, 2010, 21:38:56 »

 Oh my ... нямам думи!
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #357 -: ноември 23, 2010, 11:43:19 »

Явно хората са били неподготвени.  Oh my ... За това,сватба се прави в ресторант където целогодишно се правят сватби.Там няма да Ви забравят младоженците и.т.н. Жалко наистина,но трябва хората да знаят,че има и такива места,където развалят празника вместо да го направят. Това трябва да се запише и в темата "свършената и несвършената работа".
Активен
Irinka_84
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #358 -: ноември 23, 2010, 13:38:40 »

Здравейте момичета:)

Много търсих информация за Чепишев във Бояна,но не мога да намеря кой знае какво,моля ви ако някоя от вас си е правила сватбата там или е била на сватба там да ми разкаже малко.Жената беше много мила,но ме притеснява,че тя твърди,че ресторанта е за 140 човека,ние няма да сме повече от 120,но не е ли малко тесничко,и изобщо ако имате някаква информация ще ви бъда много благодарна:)
Активен
elitoe
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #359 -: ноември 23, 2010, 17:37:12 »

  Здравейте момичета от няколко седмици не съм влизала във форума, бях доста натоварена, но сега имам спешна нужда от помощ.
 Чували ли сте за сватба в Националният Исторически музей... каквото й да е, от отзиви до подробна информация и дали излиза скъпо провеждане на събитие там.. Аз незнам сигурно се наема само мястото.. а другото е кетъринг   pardon  Една приятелка ми се обади с тази идея, и е уговорила среща утре, аз съм малко паника  girl_impossible, затова всяка помощ ще ми е от полза.
 Мерси отново, трябва да бягам, но ако някой има информация да сподели , благодаря предварително...
 
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines