Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 22:30:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторантите  (Прочетена 177819 пъти)
 
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #300 -: ноември 02, 2010, 17:09:21 »

Здравейте и от мен!  smile Бих искала да попитам някой има ли пресни впечатления от ресторант "Ловен парк"? Благодаря предварително!
П.П. Относно Парк-хотел Москва бих казала, че ме отказаха от всякакви намерения само с едно обаждане-изключително нелюбезна жена разговаряше с мен! А и доста оплаквания относно храната има от гостите на една сватба състояла се там миналия уикенд. Доста епитети имаше. Съжалявам ако обиждам някого. Просто давам малко инфо за моите впечатления. give_rose
Monikamaria,
Тази жена с която сте разговаряли е управител на основния ресторант и зимната градина. На панорамата управителят е мъж и то много приятен и приветлив. С него винаги може да се разберете и да постигнете всичко за което сте си намислили да стане. Проверете и ще се убедите.
« Последна редакция: ноември 02, 2010, 17:11:02 от DjNick Mc » Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: ноември 02, 2010, 18:43:41 »

 smile Може, не споря. Нямам толкова опит с този ресторант. Но след като чух и потърпевши... Просто се осланям и най-вече на шестото си чувство- не е този моят ресторант.   pardon
Интересно ми е най-вече за "Ловен парк"! Мнения за него??? Read
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #302 -: ноември 03, 2010, 00:14:00 »

С риск да обидя някой мога да кажа че въобще не съм съгласна с горното твърдение. Разбира се ,това е мое мнение и всеки е свободен да изказва такова.
Моята сватба беше на 05.09.2010 година и се проведе точно в този ресторант- "Панорама" на парк-хотел Москва. Нямаше никакви проблеми от страна на управителя, нито отностно музиката.Имаше доплащане за часовете и то не малко - 100 лв. на час .Ние стояхме до 2 часа и освободихме ресторанта единствено по причина, че ние-младоженците, искахме вече да си лягаме и дори управителя ни попита, защо толкова рано си тръгваме. От страна на обслужването, също мога да кажа че сервитьорите бяха абсолютно незабележими и ненатрапващи се. Храната беше добра.
Наистина всеки има право да вижда нещата по свой начин, но съм абсолютно против да се разделят ресторантите на "посткомунистически" и не. По този начин мисля ,че се поражда невярно впечатление за това място. Мисля че предното мнение е направо подвеждащо! А за това  "компромис поради липса на средства от колкото правилният избор" - преди да го изберем оглеждахме много други ресторанти, които имат славата, тук- във форума, на изключителни ,с доста по малка цена на кувертите.
 Offtopic Мога да кажа че имах незабравима сватба без почти никакви проблеми и неточности и този ресторант бих, каза че помогна за това,отколкото да навреди.Също бих казала, че е обиждащо, че хората харесващи този ресторант, са квалифицирани като " избрали го поради липса на средства". Ако някой се интересува още за ресторанта мога да му пиша на лични.
Скъпа "Еllito" Виждам от твоите постове че си изключително доволна не само от ресторанта но и от всички който по някакъв начин са участвали в организацията на твоята сватба. Фотографи, дж, и.т.н. Но със моят пост не съм искал да кажа че твоята сватба не е била хубава. Въпреки че не съм я коментирал ти реши точно това.Напротив Вашата сватба е най-хубавата и ще си остане за винаги такава.Не за друго а просто защото е Вашата сватба.Тук говорим за предстоящи булки и постът ми е насочен към тях. Също така,не бих искал следващият път когато ми се наложи да работя там,да ми се случи същото.Тоест да бъда изгонен почти брутално. Отговора на недоразумението ако въобще има такова е много прост. Вие сте си платили и затова не са Ви изгонили.Дали сте 200лв. на управителя ако правилно съм разбрал? За 2ч.допълнително. Естествено че няма да Ви изгони. Не се обиждам от твоето мнение но държа да отбележа че не съм лъжец. Това наистина ми се е случило,точно както го описах. Даже ще допълня че накрая когато това се случваше,почти всичко беше одавна отсервирано включително и пълните плата.Стояха само тук там по някое недоядено парче торта.За щастие хората бяха на дансинга и вече одавна не се интересуваха от храна. Не съм разделял ресторантите на "посткомунистически и не". Коментирах разликата м-у "интерпред" и "панорама" Сравнение не може да става. И аз точно това споделих.
По отношение на менюто,не съм казал че е лошо. Както ти отбеляза "храната беше добра" Но съм готов да се "обзаложа" за това какво сте консумирали за предястие. Вероятно шопска или овчарска салата и ролца по чешки -(руска салата завита в парче шунка) или това поне е най-честото им меню за сватби.За да се включите в тази цена вероятно.Всички хора на средна възрст помнят че това беше редовното меню което се ядеше по сватбите през комунистическо време. Няма нищо лошо в тази храна, но за същите пари на куверта в Св.Валентин например, ще консумирате млечни крокети и гъби пълнени с рокфор,лозови сърмички увити в бекон и.т.н. Убеден съм че този пост не е подвеждащ както ти каза,а ще бъде полезен на бъдещите младоженци като ги насочи да похарчат парите си за нещо по-добро от ресторант "панорама" Надявам се и на мен да ми бъде от полза, като персонала на въпросния ресторант си вземе поука,за да не ми се налага и на мен да преживявам подобни напрежения отново.
На всички БЪДЕЩИ младоженци желая успех в организацията  give_rose
« Последна редакция: ноември 03, 2010, 00:52:21 от AIVEN » Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #303 -: ноември 03, 2010, 14:12:08 »

Monikamaria,
Ресторант "Ловен парк" е едно добро и функционално място за партита. Без проблеми със силата на музиката, добра кухня и организиран персонал. Всичко останало е хубаво на място да се провери и уточни.
« Последна редакция: ноември 03, 2010, 14:25:51 от DjNick Mc » Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: ноември 03, 2010, 14:39:38 »

 thank you Благодаря много! Последно нахалстване-мислите ли, че ще събере 150 човека и ще имаме място за дансинг? scratch one-s head Обеща ми управителят, обаче аз малко съм Тома-неверни и...
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #305 -: ноември 03, 2010, 15:21:33 »

Твърдо НЕ , отиди и виж на място.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #306 -: ноември 03, 2010, 21:18:35 »

В сайта им пише "Първи салон - 150, Градина - 200, V.I.P. зала - 40"...но като се има предвид, че повечето ресторанти доста надвишават максималната допустима бройка си мисля, че няма да остане място за дансинг...Сравнявам с Централ, където уж се побират 120 човека, но като го видях спретнат за 90 едвам имаше място за 10 човека, които да се хванат на хоро...Но наистина виж на място най-добре и се допитай до хора, които са били на сватба там.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #307 -: ноември 03, 2010, 21:37:07 »

 Mariaid е напълно права. Не са много ресторантите, които са направени така, че да си имат дансинг. Повечето са със зали, напълно запълнени с маси. Предполагам се сещате, че при такова разположение един ресторант наистина може да побере към 150 души. Обаче на сватба разположението ще е различно и съответно ще има място за около 80-100 души(и над това вероятно ще могат да се "понатъпчат", ала едва ли ще им е комфортно).  Интересно ми е колко човека се сещат да питат управителите как се разполагат масите, когато се прави сватба. А това е важно и би спестило доста терзания за булките  Wink
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #308 -: ноември 03, 2010, 21:46:41 »

Именно - това,което виждаме в сайтовете е бройка хора, която поема ресторанта при нормално разпределение на масите без да е предвиден дансинг, което за мен е малко... diablo
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: ноември 04, 2010, 17:48:54 »

Искам и аз да се включа в дискусията за р-т Панорама на парк-хотел Москва, защото и моята сватба беше там.
За цените спрямо Интерпред не мисля, че има някакъв компромис. В Интерпред ни предложиха няколко менюта между 40 и 45лв. Кувертът ни в Панорамата беше 43лв.
За гонене на гостите при нас конкретно нямаше такова нещо. Бяхме говорили тортата да я изкарат към 23.30ч, но тъй като се забавихме с поздравяването с гостите и в този момент купонът си течеше отложихме тортата за към 24.15-20ч. Седяхме до към 02.00ч в ресторанта и ние с мъжа ми слезнахме в апартамента. Родителите ни са си седяли да пият сладичко до към 3.30-4.00ч.
За интериора - бях виждала ресторанта в интернет и въобще не ми беше харесал, даже не беше в списъка ми с ресторанти за обикаляне. Баща ми ме помоли все пак да минем да го видим и тогава да го отхвърлим. Като влезнахме и на мен, и на мъжа ми много ни хареса. Останахме приятно изненадани.
Да отбележа, че на нашата сватба управителят го нямаше, беше в отпуск. Единствената ми забележка е, че бяхме говорили празните шишета от ракия и вино (тоест тези с етикетчетата) да ни ги върнат, за да можем да ги напълним и да раздаваме по радата, но ни върнаха само тези, в които имаше поне малко алкохол.
Искам само да подчертая, че не желая да влизам в спор с никого. Искам само да споделя как се стояли нещата при мен по така да кажа "проблемни точки" при някой друг.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: ноември 05, 2010, 22:45:13 »

 smile Благодаря за съветите! Аз мислех да искам схема предварително, за да добия представа, но явно няма смисъл. Не мога да си представя хоро в натъпкан ресторант. А този ресторант е със сантиментална стойност за мен, обаче явно  l_bye_girl
Между другото какво мислите за "Интервю"? Там дали ще има място? pardon
Активен
Astined
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #311 -: ноември 09, 2010, 21:45:20 »

Аз не бях влизала отдавна и сега видях, че се е развихрила дискусия относно Панорамата и Интерпред smile. Аз вече съм избрала и капарирала Панорама в Парк Хотел Москва и мисля, че все пак направих по-добрия избор, а не компромис smile Ще поживеем и ще видим. Изришно сме коментирали с управителя, че сватбата ще е дълга и ще си платим за това, но персонала да се предопреди, за да няма лоши физиономии smile Не съм притеснена....тъй като хората са с традиции в правенето на сватби и не мисля, че са си гонили всички сватби в 24:00 или малко след това - щеше да се чуе от повече от едно място..може би е било неприятен инцидент...
Вече имам и зала за гражданския брак (Красно Село) и DJ съм си избрала. Сега просто разглеждам рокли, избирам песнички и си измислям покани smile имам много време да си играя с тези неща....

Мерси за коментарите.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #312 -: ноември 10, 2010, 23:23:49 »

Здравейте всички софийски сватбари,
Моята сватя е харесала Кристал Палас, ще се радвам, ако някой има впечатление от ресторанта. Погледнах им сайта, но имат само една снимка. Предложили и куверт от 45 до 55 лв. с уговорки за такса за алкохол и някакви парчета торта, не успя да ми обясни много ясно. Това, което ме изненадва е, че казали, че не може да се прави украса, имали си. Като гледам снимката ми се струва, че това са изкуствени цветя и много се надявам да е разбрала грешно. Ще съм благодарна, ако споделите и хубаво, и лошо. Имам служебни ангажименти тук, а ни искат мнението, за да капарират. Както знаете, младоженците се връщат 5 дни преди сватбата, в Пловдив бяхме уредили всичко, но се наложи местене в столицата. Четох във форума, гледах снимки и ми се щеше да погледне и Интерпред и още някои коментирани заведения за сватба от 50 души, но ...... Верно, че да гледаш снимки е едно, а как е в действителност, може да каже някой, който е бил там.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #313 -: ноември 11, 2010, 09:30:28 »

Намерих още снимки, но не виждам дансинг. На мене ми е малко "тежък", но щом снахата и сватята го харесват....Нали от където е жената, от там е родата  Bravo
Активен
gerociata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: ноември 11, 2010, 17:27:43 »

По отношение на ресторант "Ловен парк" спокойно можеш да му се довериш, Моникамария! Зависи колко са ти гостите. Там сме правили корпоративни мероприятия за 160 души и е оставало място за дансинг.

"Кристал палас" имате предвид, ресторанта в хотел Кристал палас, нали? Ресторантът е в тежък стил, но подходящ за сватба определено. Хубав е, поне на мен ми харесва. Единственото неприятно нещо е, че е ресторант в хотел и има стаи над него и не може да стоите след 24:00 часа.

Ресторант "Интервю" също е подходящ за сватба. Обслужване на много високо ниво, кухня много добра, големина на порциите също добра. За да има място за танци, хубаво е да сте макс 150 души.

Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines