Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 16:17:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторантите  (Прочетена 177736 пъти)
 
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: октомври 16, 2010, 09:47:06 »

Но иначе добър избор..много ми се иска да видя снимки от сватба там, защото малко изглежда тъмничко сякаш?

Огледа ни беше по тъмно и осветлението не беше достатъчно. Изглеждаше си мрачно. Нямам идея как е на дневна светлина, а също дали осветлението може да се засили. Задължително да питат като го гледат.
Активен
danita80
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #256 -: октомври 16, 2010, 13:12:12 »

за сватбарите в Пловдив,препоръчвам малко ресторантче в кв.Прослав ФРЕШ се казва.много добро обслужване,на ниво ,ниски цени,специални торти  по поръчка и всякакви глезотии.За около 100-120 човека е достатъчен!!! може да питате за подробности,аз бях там!
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #257 -: октомври 16, 2010, 17:30:01 »

Капарирахмееее  yahoo yahoo yahoo Ресторантът на Интерпред е наш! Много ми хареса как беше украсен за днешната сватба и ми останаха очите в това резеда и как се сливаше с целия пейзаж!  heart Така че може моят лилав план да претърпи промени...  blum Ще видим - дишаме спокойно поне за ресторанта и DJ!
Активен
Paradisa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: октомври 16, 2010, 20:20:49 »

Огледа ни беше по тъмно и осветлението не беше достатъчно. Изглеждаше си мрачно. Нямам идея как е на дневна светлина, а също дали осветлението може да се засили. Задължително да питат като го гледат.

Явно съм преценила добре светлината само от снимките pc-mainiak, макар че нашата сватба ще е обедна, но ноември вече към 16ч си става тъмничко, ще видим какво ще ми докладват....Осветление...друго значимо нещо при избор на ресторант. GROAN ..офф направо това да избереш ресторант си е цяла философия...  insane
Мариаид Браво на вас. Bravo.. дано и аз напиша такъв пост скоро... Count
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #259 -: октомври 16, 2010, 20:33:42 »

Paradisa, другата събота (23.10.) ще бъда на фирмено тържество в Скай Плаза. Ще сме много хора и ако искаш, ще споделя впечатления тогава. Онзи ден шефът ми си прави там рождения ден. И аз гледах снимки и определено беше доста тъмничко място, малко барово такова. Иначе имат хубав червен килим.  pardon
Активен
Paradisa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: октомври 16, 2010, 22:55:05 »

Paradisa, другата събота (23.10.) ще бъда на фирмено тържество в Скай Плаза. Ще сме много хора и ако искаш, ще споделя впечатления тогава. Онзи ден шефът ми си прави там рождения ден. И аз гледах снимки и определено беше доста тъмничко място, малко барово такова. Иначе имат хубав червен килим.  pardon

Благодаря ти Зввздичка girl_wink..но до 23-ти ще ми е късно sad, трябва да реша мах. до края на др. седмица. Само не разбарх, рож. ден на шефа ти през деня ли беше или? Няма нищо перфектно в този свят...ако трябва да избирам, ще пожертвам червеното килимче l_bye_girl  за сметка на осветление.
Вече станах за виц с това червено килимче Ashamed, под което нямам в предвид само стелните настилки, а цялостната визия на ресторанта, не мисля, че ще бъде красиво - украса в бяло, екрю , зелено и червено в син, оранжев, зелен или розов ресторант...може би в розов би се вписало.. crazy  но една украса според мен трябва да се съобрази с нюанса на ресторант..поне аз така си представям... girl_wink
и сега пък идва и  на преден план място и възможност за мултимедия...
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #261 -: октомври 17, 2010, 00:12:34 »

Само не разбарх, рож. ден на шефа ти през деня ли беше или?

Не, в 20ч. е започнало събитието. Снимките са красиви, ясни, но напълно вечерни като обстановка - деликатна светлина, черно-червена обстановка. Тежкарско, може би дори ще има контраст, ако се белее рокля там, но като цяло на мен ми се вижда доста тъмно като за сватба или поне за снимките от сватбата.

Успех с търсенето и споделяй разказани впечатления, за да се ориентираме и ние.  girl_wink
« Последна редакция: октомври 17, 2010, 00:14:22 от Деничка Звездичка » Активен
Paradisa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: октомври 17, 2010, 13:43:17 »

Може ли да попитам, ако някой е имал сватба или бил на сватба в Ресторант Легенди? Изглежда ми хубаво..ако може да сподели мнение и снимков материал
Благодаря give_rose
Активен
Paradisa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: октомври 19, 2010, 01:41:00 »

Само да вмъкна пак Yes, защото незнам как да изтрия предишния си пост..имам информация от телефонно проучване от следните ресторанти: Хотел Легенди, ресторант Скай Плаза, Света София, Хотел Сити ( бест уестърн), Кристал Палас, Парк Хотел Витоша, ако на някой му трябва да пише лично, да не нахалствам само аз в тази тема. Един съвет, правете сватба през Ноември..ресторанти свободни..БОЛ! Wink
Следващото включване ще бъде с финалното решение..пазарът още се проучва  Yes
Активен
Tedynd
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #264 -: октомври 19, 2010, 10:20:43 »

Paradisa Аз те съветвам да обиколиш ресторантите.Съвсем друго е,а и когато влезеш в "твоя" ще го усетиш.Нашата сватба също е на 20.11. обиколихме доста ресторанти,но когато се качихме в "Панорама" на парк хотел москва нямах никакви колебания.Очаквах да е доста зле(за някои може би е lol,но на мен ми хареса.Успех ти пожелавам!
Активен
pipi_geor
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30



« Отговор #265 -: октомври 19, 2010, 11:34:40 »

Paradisa Здравей, съгласна съм че като влезеш в твоя ресторант ще го усетиш.Така стана с нас и избрахме Скай плаза не е никак тамно и сме много доволни ще кача малко снимки. Там килима е син и да ти кажа беше много удобно за всички дами които останаха боси след това:)
Активен
Paradisa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: октомври 19, 2010, 12:13:53 »

Благодаря момичета give_rose, но не съм в БГ, това ми е проблема sad, и ще съм в къщи има няма 10 дни предварително само и затова разчитам на оглед по интернет, мненията от тук и проучвания и ходения на приятели и роднини.
Тединд - вие сега на 20.11 ли сте? На мен ми допадна Зимна градина Парк Хотел Москва, смисъл като оферта, опит на хората и тн..но семейството не иска там, все пак искам и те да харесат мястото, то си е моята сватба, ама май една сватба се прави най-вече и за гостите.. pardon
Пипи кога ви беше вашата сватба в Скай Плаза? Чета много противоречиви мнение вече за там и незнам на кого да се вярва.. Успех и всичко най-хубаво! give_rose
Активен
Tedynd
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #267 -: октомври 20, 2010, 15:35:51 »

Да сега на 20.11. сме.В зимната градина съм ходила 1 път,но не помня.
А родителите ти защо не искат там?
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: октомври 20, 2010, 20:19:50 »

Пипи кога ви беше вашата сватба в Скай Плаза? Чета много противоречиви мнение вече за там и незнам на кого да се вярва.. Успех и всичко най-хубаво! give_rose
В твоя случай ще трябва да се довериш на изпратените от теб хора и на тяхното усещане. Наистина има разлика между снимките и как се чувстваш на място. Сигурна съм, че си изпратила наистина близки до твоите виждания и емоции хора, така че не се притеснявай - ще изберете най-хубавото място.
Успех с избора и да не забравиш да се похвалиш като запазите вашият ресторант!
Активен
elitoe
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #269 -: октомври 21, 2010, 09:21:52 »

 Здравейте момичета smile
 Да допиша и аз докъде сме стигнали с нащите огледи. Вчера бяхме до Парк хотел Витоша. Добре изглежда ресторанта, стори ми се малко тъмно, но не прекалено. Кувертите започват от 50лв., може да се внесе алкохол, безалкохолно...
 Наистина вече тотално се побъркваме  tease ... има няколко места които ни харесват, но на всяко от тях има по едно НО  ...  Най-вече колебанията са ни между х-л Метрополитан и парк х-л Витоша. Моля ако някой има отзиви, хубави, лоши, каквито й да е за тях да пише  shok
 Останали са ни още два да проверим - Дедеман Принцес и може би Одаджийски в Драгалевци и после  Girl_hide
 Paradisa, близо ли сте до своя избор Wink Ava, вие спряхте ли се на нещо... аз ли съм нерешителна, или незнам какво искам  blush
 Наслука момичета и пак ще пиша  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines