Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 14:34:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторантите  (Прочетена 177720 пъти)
 
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #240 -: октомври 11, 2010, 16:17:48 »

Здравейте бъдещи булки, изпадам в паника вече cray...както писах в друга тема, организираме сватбата супер светкавично, - 20.11. и още нямаме ресторант. Имаше варианти, но отпаднаха и започвам да се панирам, вече пратих приятели да проверят тук -там. Има ли някой идея за ресторант за 60 човека 20.11.
И аз се бях спряла на България и дата е сбодна за червения салон, някой да е бил на сватба там? Ще пращам хора да го видят. АЗ се зарадвах, защото искам салона да е в червено. Но незнам колко е голям за танци и тн. Успех на всички! good

Червения салон в "България" е направо тесен за 60 души като и да го подредите
« Последна редакция: октомври 11, 2010, 16:19:54 от DjNick Mc » Активен
Paradisa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: октомври 12, 2010, 01:12:28 »

Червения салон в "България" е направо тесен за 60 души като и да го подредите

Колкото и да ми харесва от снимките и на мен си вижда доста съмнително да побере 60 човека, макар че момчето, с което говорих по телефона каза, че е за 80+ ..явно седящи места... sad ...жалко, ще трябва да отпадне. sad
Активен
Paradisa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: октомври 12, 2010, 02:45:51 »

Мили булчици...ето една прясна информация за Хотел Атлантик, ресторант Панорама. Моя приятелка им звънна днес и получи следната информация:

-Куверт - 50лв. за 5 часа. След като изтекат 5-те часа се плаща по 100 лв. на час
- Залата побира максимум 80 души, но дансингът ще бъде  малък .
Преградите, за които питаше ,  се махат ( без колоните).
- Менюто - 50 лв. е коверта, к-о включва аперати, безалкохолни, салата, основно ястие и т.н. Тук ми казаха, че трябва да се дойде на място, за да се избере вариант на меню (те имат разл. предложения).
Алкохолът може да се внесе отвън. Т.е вие да си го купите от където решите. 
-  Цената ако правят те украсата е от 150 лв. на горе. Имало разл.варианти

50 лв не ви ли се струва малко доста..все пак е извън центъра?? crazy И този ресторант ще трябва да отпадне..трябва си дансинг и това си е... huhhuh.gif
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #243 -: октомври 13, 2010, 07:14:33 »

Paradisa,
Разгледайте и
Бест Уестърн Сити Хотел на бул. Дондуков,
"КРИСТАЛ ПАЛАС Бутик Хотел на ул. Шипка
БИЗНЕС ХОТЕЛ ЛЕГЕНДИ на бул. Черни връх
Парк Хотел Централ срещу НДК
« Последна редакция: октомври 13, 2010, 15:50:07 от DjNick Mc » Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #244 -: октомври 13, 2010, 08:18:23 »

Мили булчици...ето една прясна информация за Хотел Атлантик, ресторант Панорама. Моя приятелка им звънна днес и получи следната информация:

-Куверт - 50лв. за 5 часа. След като изтекат 5-те часа се плаща по 100 лв. на час
- Залата побира максимум 80 души, но дансингът ще бъде  малък .
Преградите, за които питаше ,  се махат ( без колоните).
- Менюто - 50 лв. е коверта, к-о включва аперати, безалкохолни, салата, основно ястие и т.н. Тук ми казаха, че трябва да се дойде на място, за да се избере вариант на меню (те имат разл. предложения).
Алкохолът може да се внесе отвън. Т.е вие да си го купите от където решите. 
-  Цената ако правят те украсата е от 150 лв. на горе. Имало разл.варианти
Да не вземе някой да се заблуди че 80 човека ще се съберат в този ресторант.Абсурд *crazy*Ако е само да ги съберат става но не и за веселба.Ако някой не вярва ще му пратя снимки. С 35 човека си е нормално пълен.При това положение има и малък дансинг.
Активен
neviadv
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: октомври 13, 2010, 14:43:49 »

Като ресторант за 80 души, но максимално, мога да ви препоръчам ресторантът в Парк Хотел Централ.Този Централ обаче няма общо с цитираните на много места тук Централ Форум и този на Ботев.Става въпрос за хотелът който е на Мария Луиза, срещу НДК или по-скоро в страни на НДК.Миналата година бяхме на сватба там и беше невероятно.При 80 човека гости остава място за хубав дансинг, има въздух за всички  smile. Не знам подробности по цени и т.н., но в сайта им има примерни менюта с цени.Подаряват нощувка за младоженците и сватбената торта.И младоженците и ние, бяхме наполовина кумове  blum, останахме много доволни от всичко.
Активен
Paradisa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: октомври 14, 2010, 05:41:54 »

Добро утро на всички, казвам добро утро, защото е вече 5ч и си жертвах цяла нощ неспане, изтекоха ми очите от четене Oh my ... cray и моето търсене на ресторант още няма успех. sad Трябва да намеря нещо тази седмица, най-късно другата, за да мога да приготвя поканите..мното ми е притеснено. Това, което знам е, че ТРЯБВА  1.да побере 6О -ина възстрани ( + 10-на дечица) 2. Да бъде в центъра, 3. да има място за танцуване, 4. масите да не са отделени много една от друга..и 5. да има червен декор...оххх червеното килимче да ми е проблема. И тъй ето моите - и + и ще се радвам да чуя съвет. И благодаря за всеки, които вече ми писа и насочи към идеи: 1. Парк Хотел Москва  ( зимна градина) + добра оферта, свободна дата, добро меню, на приятелката ми са и казали, че могат и да направят украса и после попаднах на снимки от мон амур с направена украса и изглежда добре..отделно чета доста добри отзиви, сега - малко далеч от баш центъра и соц. атмосферата 2. Хотел Легенди много ми хареса, но май някъде четох, че не правят там сватби вече и на сайта нещо не ми е ясно как стой въпроса с дансинга. Същото мнение за бест уестерн, харесва ми добрите коментари, района, и направо този ресторант Ла вита е белла ме грамна от раз, ама явно не става за сватба, а другите салони са в синьо  sad 3. Света София + район и зеленинката вътре, - лоши отзиви тук и това, че на повечето снимки, които видях масата на младоженците е пред бара sad  4. Преслав + мястото и няколко добри коментара, - малко под земята и тези руйни сякаш отделят масите..и незнам как е с дансинга. 5. Парк Хотел Централ + общо взето ми допада в изисквания, но не попаднах да видя снимки от сватба, защото от сайта не добивам престава за постройка на маса, данцинг и тн..6. Кристал Палас - много ми е тежък, 7. Парк хотел витоша ми хареса, но е чак на Симеоновско шосе същото за скай уей и Галант sad далечко от центъра. В много краен случай Панорама ( много розав) и Хотел Централ ( много син) Този, за който мога само да въздишам е Скай Плаза, сигурно цената е космическа..утре ще проверя ( днес) Континентал Плаза ми хареса от някаква снимка, но май не съществува вече. И този, за който искам да попитам информацие е Враня на Рила?
Изписах цял роман, извинявам се. give_rose но положението е напечено cray и тъй до момента сякаш върви към Москва, ама този соц. дух... sad ще пиша скоро, ако имам инфо от тези, които изброих. Хубав ден..да ида да поспя малко.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #247 -: октомври 14, 2010, 10:09:08 »

Добре де, сега погледнах сайта на Сентръл Парк Хотел, защото се сещам, че го гледах и отпадна заради това, че ние сме около 70 човека...В сватбената оферта пише, че поемат до 80 човека, а в описанието на ресторанта "Ресторантът на хотел Сентрал Парк, който разполага със 64 места"...  pardon Как става този номер?

Paradisa , аз съм чувала лично добри отзиви за Сентръл Парк Хотел, но наистина няма снимки като започнеш да търсиш. На мен Централ на Ботев ми допада, за 60 човека ще имате място за танцуване, но наистина синее. Дано скоро намериш твоя ресторант  give_rose

Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #248 -: октомври 14, 2010, 10:30:29 »

Сентръл Парк Хотел няма проблем до 80 души и дансина е достатъчен за всички.
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #249 -: октомври 14, 2010, 13:03:14 »

Мила Paradisa, от така изброените от теб ресторанти според мен ще останеш доволна от следните:
1. Парк Хотел Москва - ресторант Панорама мисля, че се казваше (на последния етаж). Има червен килим, офертата им е добра, обслужването също, има необходимият ти капацитет. Относно соц стила, според мен не е толкова соц, а и с подходяща украса всяко място може да се преобрази;
2. Скай Плаза също е много добър ресторант и наскоро обсъждах офертата му с една съфорумка - ralej, та тя може да ти даде актуална информация и цените не са чак толкова скъпи;
3. Парк Хотел Витоша, който не е на Симеоновско шосе, ако става дума за 1 и същ хотел, а до Техническия университет в Студентски град - също хубава зала, червен килим, куверта е 55 лв. до колкото си спомням;
4. Сентръл Парк Хотел - няма нищо червено и на мен лично столовете не ми харесват, но иначе чувам много добри неща за тях, цените са нормални и е в центъра;
5. Хотел Централ - също много хубав хотел с добро обслужване и прилични цени, а е и в центъра.

Общо взето изискванията, които имаш доста ограничават избора на ресторант, затова моят съвет е да се откажеш от някои от тях  good Ако толкова държиш на червения цвят, ресторантът няма да е в центъра, а ако искаш да е точно в центъра, няма да имаш червен килим  pardon Според мен точно червеният килим би трябвало да е най-малко определящият елемент при избора, защото много по-важно е да сте доволни от самия ресторант, да не ви одерат кожите със сметката и обслужването да е на ниво, за да бъде тържеството ви запомнящо се! Повярвай ми, никой няма да помни украсата след време, но ще помни, ако храната е била помия... Успех с избора  good
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #250 -: октомври 14, 2010, 13:10:18 »

И аз съм съгласна с Tiama - не трябва на първо място да поставяме интериора (не и да го оставяме на последно място, разбира се), а трябва да намерим златната среда - хубаво обслужване и интериор, който поне донякъде се връзва с намисленото от нас...Една украса преобразява доста един ресторант, така че ако се наблегне на нея нещата могат да се получат!  NO

П.С.на мен също столовете не ми харесват в Сентръл Парк Хотел, малко са ми тип "сладкарница".  pardon
Активен
Paradisa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: октомври 14, 2010, 14:35:30 »

Събудих се и ето ме пак тук..да започна да ровя Yes Благодаря за идеите и загрижеността незнам какво бих правила без вас!!!!! give_rose give_rose give_rose установих, че съм отслабнала с 3кг има няма за 10-ина дни..до 20.11 ще се превърна в кости и кожа интернет караконджуло shok
И тъй, говорих с вуйчо ми, който е главна движеща сила за ресторант и дума не иска да се каже за парк хотел Москва, бил комунистически, имало хлебарки дрън дрън angry. Също от червения сало на р-нт България са му казали, че може да ни дадат и зала Десислава към салона и ако е така би било супер, защото ми е 1-ия избор, но незнам как може да се превърнат в един салон crazy, като на снимките са си 2 отделни салона с разделящи стени освен стените да се махат някак друго обяснение си нямам. crazy а
Както писах червения декор и килимче да ми е проблема, но нали знаете, човек като си изгради представа за нещо трудно се прави компромис. 2 години направих компромис с много идеи, мечти и представи за сватбата, поради ред забавяния, най-големия,от който беше мечтаната ми лятна сватба на открито, но малко Offtopic и сега поне като е вътре да бъде нещо,което ме грабва, харесва и..моето си ресторантче..затова се ровя да си го намеря. Иначе и свекървата това каза, че няма кой да запомни декор и тн. а преживяването и храната.  Пратих приятелка да проучва Скай Плаза и парк Витоша..ще пиша...Офертата за червения салон на българия е добра и ако наистина може да се слеят 2-та салона..ще бъде идеалното нещо, но тези стени не ми изглеждат много подвижни.. ..Да видим! Хубав ден! give_rose give_rose give_rose
Активен
elitoe
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #252 -: октомври 14, 2010, 16:49:22 »

 Здравейте и от мен smile Толкова ми беше интересно да прочета докъде е стигнал изборът ти Paradisa. За ресторант България наистина не съм чувала да може да се сваля стената, но ти ще кажеш като разбереш. Наистина може би ще трябва малък компромис, било с мястото или декора.  pardon И все пак Парк хотел Витоша не е толкова далече, а и почивните дни почти няма трафик Wink И ние мислим да минем най-накрая да го видим.
 Малко  Offtopic аз пък си мислех че навсякъде и всички ресторанти са в червено, понеже аз не искам да е в червено  blum , но явно съм се заблудила малко ..хехе
 Хей стискам всички палци.. ще изберете правилното място  good
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: октомври 15, 2010, 14:55:57 »

Малко актуална информация за Скай Плаза - онзи ден го огледахме.
Цвета му е в червената гама, кувертите са стандартни - ок.50 лв за 5-степенно меню. Отношението - .... попаднахме на един неразговорлив и намусен келнер от соц-време, дано всички от персонала не са такива ....
Хотел България - стандартни куверти, има възможност и за подреждане на блок маса, интересен е салонът, особено погледнат от 2-рия етаж.
Но ... Обикаляне му е майката. Няма друг начин. Трябва да се усети мястото и да се прецени дали отговаря на конкретните потребности и очаквания.
Успех на всички и не губете време! И на двете места ни посрещаха с думите "За коя дата става въпрос". За месеца, за който търсехме нямаше много варианти, така че .... никой да не чака последния момент, особено ако има определени изисквания към мястото.
Активен
Paradisa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: октомври 16, 2010, 00:03:51 »

Аз още нямам ресторант.. cray star.напредвам само относно хабене на нерви и безсънни нощи . cray cray и  етап пълна каша shok cray

Ава относно Скай Плаза, недей това първо впечатление да ти влияе, може да си попаднала на неподходящия сервитьор или просто той да е имал крив ден, и те са хора. Аз работя в сферата на обслужжането и знам колко е трудно да си  smile по 8-10ч на ден, в същото време не ги и оправдавам, защото тези хора трябва да осъзнаят, че често първото впечатление е от значение, както в твоя случай това е което ти е останало. Дано останалия персонал е по-различен и мисля, че е..аз им звъннах днес и говорих с единия управител, много внимателен и ми даде подробна информация, не е като на живо, но достатъчна да се замисля за там. На мен ми каза също за оферта 45-50..и вкл. добри неща като избор и торта тн. Внасяне на алкохол не се плаща. Единствено работят с тяхна фирма за украса и беше много флексибилен относно как може да се направи подредба и тн. Ще пратя някой на оглед в понеделник. Малко ми се видя проблемно с паркирането, все пак не искам гостите да плащат 15-20 лв за паркинг. Но иначе добър избор..много ми се иска да видя снимки от сватба там, защото малко изглежда тъмничко сякаш? Иначе е супер като местонахождение и тн. Аз лично си мисля и за Парк Хотел Москва, но семейните сили не искат там по изброените по-горе причини... Парк Витоша отпада..трябва район центъра..Централ Парк отпада..не съм и питала, не ми допада като подреда. Просто осъзнавам, че трябва да бъде по-скоро зала с кръгли маси, и на всичкото отгоре ще трябва екран или бяла стена, на която да се прожектират разни видеоклипчета и тн..до този момент подходящи са си Парк хотел москва и скай плаза..да видим и какво ще стане с подвижните стени pleasantry на зала десислава/ червен салон на р-нт
Б-ия..шоуто продължава..до понеделник... cray
малко  Offtopic хората от ресторантите дали четат тези форуми, дали би прочел, че пиша за него?  Yes
забравих да спомена, че утре имат сватба в скай плаза и, ме покани ако искам да видя как изглежда и даже снимки да направя..ако е полезно това за някой..не си спомням часа обаче... blush
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines