Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 14:28:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторантите  (Прочетена 177704 пъти)
 
elitoe
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #225 -: октомври 05, 2010, 21:26:49 »

Да мислим да отидем да го видим, но някак си ми се искаше да науча малко повече... Girl_hide

А що се отнася до идеята с бюфет, на мен ми се струва хубава. girl_wink  Миналата година бяхме на сватба в Rainbow Plaza и там беше организиран бюфет. Беше много вкусно и много ни допадна като идея. Не са много ресторантите, които предлагат. Все пак си зависи и от гостите, дали повечето гости ще са млади, по възрастните мисля че предпочитат традиционният начин  pardon

Аз гласувам с да  good  Wink
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: октомври 05, 2010, 22:39:22 »

Да мислим да отидем да го видим, но някак си ми се искаше да науча малко повече... Girl_hide

Чувствай се свободна да питаш всичко, което те интересува!
По кое време на годината сте планирали сватбата? Моите впечатления са от точно преди година и ми беше малко мрачно, но го отдавам на сезона. Иначе ме впечатли колко близо е планината отвън. Храната ми хареса (имам наблюдения върху вегетарианското меню), получи се купон, така че не съм имала време да скучая и да обърна внимание на обслужването  danceg
Какво още ....

А що се отнася до идеята с бюфет, на мен ми се струва хубава. girl_wink  Миналата година бяхме на сватба в Rainbow Plaza и там беше организиран бюфет. Беше много вкусно и много ни допадна като идея. Не са много ресторантите, които предлагат. Все пак си зависи и от гостите, дали повечето гости ще са млади, по възрастните мисля че предпочитат традиционният начин  pardon

Аз гласувам с да  good  Wink
Мерси за инфото и едното "Да" в полза на бюфета  give_rose
« Последна редакция: октомври 05, 2010, 22:41:17 от _Ava_ » Активен
elitoe
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #227 -: октомври 06, 2010, 09:10:52 »

Цитат
По кое време на годината сте планирали сватбата?
Ами догодина, първата седмица на юни, понеже е свързано с пристигането на наши приятели, които живеят и работят в чужбина. Иначе ни искаше и по-рано, но вече се настроих  pullpigtails  А вие?  smile
Активен
Paradisa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: октомври 09, 2010, 03:37:56 »

Здравейте отново! Включвам се и в тази темичка Yes. Прочетох доста информация, но така и не намерих мнения, дори и на търсачката за Ресторант " Атлантик" в Симеоново?
Страшно ми хареса на сайта..гледка и най-вече декор..с много сладки рози на килима give_rose..интересното е само, че на една от снимките им от сайта ресторанта розавее а на друга снимка е по червеникав..Някоя от вас да е била там и да има впечатления и най-вече би ли побрал 55-60 човека? Благодаря! give_rose
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #229 -: октомври 09, 2010, 10:02:56 »

Момичета, помагайте....както бях писала - избрахме си хотел, ходихме да го погледнем на живо, хареса ни. Мислихме днес да идем да капарираме, но когато звъннах да питам дали е удобно управителят ни каза, че засега не може да ни приеме резервацията и ще има повече яснота по въпроса след януари месец, което на мен ми се вижда късно...  cray Дайте идеи за ресторант, който да се намира в центъра и да има прилични цени...Тъкмо се зарадвах, че бързо си намерихме идеалния ресторант, а то ... cray
Активен
ivanova_vily
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #230 -: октомври 09, 2010, 10:09:08 »

В кой град си търсите хотел и ресторант?
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #231 -: октомври 09, 2010, 10:17:07 »

Охххх, извинявам се - става въпрос за град София...
Активен
elitoe
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #232 -: октомври 09, 2010, 16:44:35 »

Хей Mariaid, проверили ли сте р-т България...Ние ходихме и ни допадна, но май си търсим с хотел. Извинявам се ако преди си писала, но кой е вашият месец, и защо Януари ти се струва късно  pardon
Още ресторанти в центъра- Света София, хотел Принцес, парк хотел Москва, София Сити хотел, Централ ..всички са на прилични цени..
Сигурно пропускам още много, но и другите момичета ще помагат  girl_wink
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #233 -: октомври 10, 2010, 10:17:17 »

Аз именно за Централ говоря, че ни отказаха  sad А преди 10 дни ходихме да го гледаме и нямаше нищо такова. Въобще не звучеше сигурен, че пак ще организират сватби...може и собственици да сменят, знае ли човек. Но не мога да чакам до януари, късно ми е...България не ми харесва, защото е на два етажа. Днес ще ида да погледна Интерпред, тъй като смятам ритуалите да са в центъра, а метрото там е близко  smile Стискайте палци
Активен
Paradisa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: октомври 10, 2010, 13:50:29 »

Здравейте бъдещи булки, изпадам в паника вече cray...както писах в друга тема, организираме сватбата супер светкавично, - 20.11. и още нямаме ресторант. Имаше варианти, но отпаднаха и започвам да се панирам, вече пратих приятели да проверят тук -там. Има ли някой идея за ресторант за 60 човека 20.11.
И аз се бях спряла на България и дата е сбодна за червения салон, някой да е бил на сватба там? Ще пращам хора да го видят. АЗ се зарадвах, защото искам салона да е в червено. Но незнам колко е голям за танци и тн. Успех на всички! good
Активен
elitoe
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #235 -: октомври 10, 2010, 15:27:18 »

 Paradisa, видях че беше писала, дали имаме информация за хотел Атлантик, а аз нищо не мога да кажа за него. От това което видях на сайта не изглежда зле. За ресторант България съм чувала най-вече хубави неща.
 Най-важно е да не се притесняваш, вярно е че датата е толкова близо, но е през по тихият сезон и не сте много хора, което ще ви улесни.  girl_wink
 Незнам до какви парички го търсите, но няколко хубави ресторанта за по малко хора са: ресторант Стара София в хотел Вега, но куверта може да е малко по-скъп. Също много хубави отзиви за ресторант Мег в лозенец, но не е със червен килим, мисля че е дърво. Сещам се още за  Central Park Hotel
http://www.centralparkhotel.bg/offers_details-bg.php?cmd=view&id=1#
кувертите са доста приемливи, няма такса алкохол и изглежда доста стилен, а и е в центъра   pardon. Мисля че за около 70-80 места. На мен ми допадна, но ние ще сме около стотина.

Ако се сетя за още пак ще пиша. Сигурна съм, че ще намерите вашият ресторант   good
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #236 -: октомври 10, 2010, 18:05:07 »

    Здравейте Парадисо, учудвам се че имате проблем с ресторанта за тази дата.Ако не държите да е в центъра, бих ви препоръчал р-т Флауерс в Люлин до тунела.Намира се в магазин Лабиринт.Тази година 2 пъти бях там и съм много впечатлен от цените и обслужването.Според мен въпреки , че не се намира в центъра, е доста близо, а освен това разполага и с голям и безплатен паркинг.А за цените - чух нещо около 35лв куверт, което на мен ми се срува много привлекателно.
Активен
Monsy
Регистриран

Публикации: 1



« Отговор #237 -: октомври 10, 2010, 21:08:23 »

   Здравейте,

Тъкмо започвам организация за сватбата и на първо място поставих избора за ресторант. От много време съм си харесала "На върха" в Горна баня, но прочетох в един форум доста негативна информация. Бих искала да видя повече мнения затова моля ви, който знае нещо....иначе аз съм ходила 2-3 пъти и обслужването и храната са на ниво, но за сватба вече не знам......така това е първият ми избор.
Резервните ми варианти са :
*Хотел Света София (много краен вариант, тъй като предпочитам да е на открито..)
*Лебед
*Gloria Palace
*Hotel Expo
   И за четирите знам единствено това, което виждам в сайтовете им. Който знае нещо повече моля да сподели...

Мерси предварително на всички....smilesmilesmilesmilesmile
Активен
Paradisa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: октомври 11, 2010, 01:58:27 »

    Здравейте Парадисо, учудвам се че имате проблем с ресторанта за тази дата.Ако не държите да е в центъра, бих ви препоръчал р-т Флауерс в Люлин до тунела.Намира се в магазин Лабиринт.Тази година 2 пъти бях там и съм много впечатлен от цените и обслужването.Според мен въпреки , че не се намира в центъра, е доста близо, а освен това разполага и с голям и безплатен паркинг.А за цените - чух нещо около 35лв куверт, което на мен ми се срува много привлекателно.
Привет и много благодаря за идеята!! smile! Ресторанчето изглежда доста свежо и приятно, само тези колони нещо се пречкат май, но сякаш няма ресторант без колони smile Имам приятели от Люлин ще пратя на проучване. Проблема не е толкова, че няма ресторанти, поне сме извън сезона, ами по-скоро, моето незнание на такива...затова вече 3-ти ден седя до зори да чета информация, събирам идеи и да пращам роднини и приятели на проучване! И аз си мисля, че все нещо ще се намери, но да си е моето нещо.. Wink
Хубава вечер! smile
Активен
Paradisa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: октомври 11, 2010, 03:35:18 »

Paradisa, видях че беше писала, дали имаме информация за хотел Атлантик, а аз нищо не мога да кажа за него. От това което видях на сайта не изглежда зле. За ресторант България съм чувала най-вече хубави неща.
 Най-важно е да не се притесняваш, вярно е че датата е толкова близо, но е през по тихият сезон и не сте много хора, което ще ви улесни.  girl_wink
 Незнам до какви парички го търсите, но няколко хубави ресторанта за по малко хора са: ресторант Стара София в хотел Вега, но куверта може да е малко по-скъп. Също много хубави отзиви за ресторант Мег в лозенец, но не е със червен килим, мисля че е дърво. Сещам се още за  Central Park Hotel
http://www.centralparkhotel.bg/offers_details-bg.php?cmd=view&id=1#
кувертите са доста приемливи, няма такса алкохол и изглежда доста стилен, а и е в центъра   pardon. Мисля че за около 70-80 места. На мен ми допадна, но ние ще сме около стотина.

Ако се сетя за още пак ще пиша. Сигурна съм, че ще намерите вашият ресторант   good

Много ти благодаря!!! smile Преди няколко дни разглеждах споменатите ресторанти и сякаш и двата не са това, което ми се иска huhhuh.gif, макар че не съм сигурна какво искам crazy, и тази идейка и мечта в главата за червен декор, може много лесно да се изпари...при нямане на време в търсене на такъв..Затова Атлантик ме грамна, и най-вече и с гледката към София, която ще е интересна за гостите от чужбина, но тези прегради ме притесняват и най-вече мястото за танцуване..Ще пратя наблюдател и ще пиша. Wink А ето го червения салон на България. Bravo..малко странна подредба, и по-скоро бих я направила с маси около стената и прозорците..ама дали може.. crazy.ще се проверява и този салон в близките дни! Ето линкче:

http://www.restaurantbulgaria.net/redsallon_obr/index.html
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines