Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 12:34:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторантите  (Прочетена 177685 пъти)
 
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: септември 29, 2010, 11:42:58 »

neviadv ако сте в Интерпред можете да настаните гостите в парк-хотел Москва. Те са едно срещу друго. Същото беше отношението към нас от страна на управителя на Централ Форум, което мен веднага ме отказа. За някои от таксите ми каза след като конкретно го попитах, защото си бях подготвила домашното. С някои от отговорите се опитваше да подведе. Лично според мен Централ е по-добре. Като условия са еднакви, имат хотелска база, а и управителят е симпатичен.
Активен
elitoe
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #211 -: септември 29, 2010, 12:46:14 »

Здравейте отново  smile
 
 bubu_123 сигурно имаш предвид, че Интерпред е по добре  Wink Ние също ходихме в Централ, управителя не се държа лошо, но не ми хареса, защото ми се стори тъмен и че тавана ще ми падне върху главата. Но от приятели знам хубави отзиви за там. В Интерпред не сме били още, но също само хубави отзиви, така че наслука  girl_wink
 Ellito ако си още във темата, предният ден ходихме до Парк хотел Москва и много ни допадна. Може би с украса, ще изглежда още по-добре. Управителят беше учтив и мил човек, само леката миризма на старо малко ме притеснява, но се свиква след 3-4 минута  pardon Така че ни се качва напред в класацията.
 Ще продължавамм да пиша за следващите които посетим.
Активен
Ellito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: септември 29, 2010, 12:58:16 »

Радвам се че сте отишли да го видите  good Ако имаш някакви въпроси ще ти отговоря без проблем. Наистина управителят е много точен и няма да имате проблеми с него. Качила съм снимки в албума от ресторанта за да видиш как изглеждаше на сватбата  Wink
Активен
ilinor
Ентусиаст
**
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: септември 29, 2010, 13:01:36 »

elitoe нашата сватба е на 16,10  в Интирпред и ще ти пиша подробности blum
Активен
elitoe
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #214 -: септември 29, 2010, 14:42:41 »

Мерси мимичета  smile супер сте  give_rose Колкото повече време минава, по малко се притеснявам за мястото. Разбира се е от особено значение, но от форума виждам че има много хубави места  danceg
Активен
elitoe
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #215 -: септември 29, 2010, 14:47:46 »

ellito разгледах снимките в галерията. Имали сте прекрасна сватба.  Bravo Честито и от мен на патерици. По всичко личи, че сте се забавлявали чудесно danceg

Определено ако се спрем на него(което е много вероятно) ще те тормозя още малко  blush
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: септември 30, 2010, 07:52:27 »

elitoe и ние бяхме в парк хотел Москва, така че също можеш да питаш. Имаше едно момиче, mechenceto, тя също беше там и остана доволна. Аз всъщност от нея взимах информация първоначално. Успех в подготовката  good
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #217 -: септември 30, 2010, 20:07:45 »

Моя колежка прави сватбата си в Интерпред и е повече от доволна, направо възхитена от цялата организация! Препоръча ми го с двете си ръце, но за съжаление мен не ме устройва като локация...  pardon
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: септември 30, 2010, 20:58:01 »

Писала съм и друг път за Интерпред, но пак ще кажа че нашата сватба беше организирана перфектно там и останах много много доволна. Изключително коректни са.
И аз се притеснявах за разстоянието, но се оказа, че събота/неделя движението не е много натоварено и се стига доста бързо. Хубаво е, че отпред има паркинг. Някои гости си оставиха там колите, за да могат да си пийнат и си ги прибраха на другия ден. Не се натоварвайте да мислите кой, как ще стигне до там. Сигурна съм, че ще има хора с коли, които ще могат да вземат останалите. Аз изобщо не усетих нашите гости как са се придвижили, но закъснели нямаше.  blum В крайна сметка таксито винаги е вариант. Ние бяхме резервирали за после стая в хотел Legends и отидохме пак с такси.
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #219 -: октомври 01, 2010, 13:28:09 »

  Момичета здравейте, аз съм нова във форума. От няколко седмици чета и препрочитам и мисля, че дойде време да се включа и да поискам съвет. Моят приятел ме изненада приятно преди около месец  yahoo а сватбата по ред причини обаче ще бъде догодина, най-вече заради гости, които не са в България.
 Мислехме, че ще е най-добре да си изберем ресторант преди нова година за да сме спокойни. Засега се очертава да сме около 100-тина човека, но предполагам това не е окончателната бройка.
 Сега вече по темата  blum Ходихме до няколко ресторанта- Централ Форум, р-т "Стара София", р-т "Лебед", р-т "България", р-т "Ниагара", Sky Way, и р-т "Бижу" в  Silver House. Tези дни мислим да проверим ресторанта в хотел Триада и този в Интерпред. За първите видях, че имам доста изписано, но дали има отзиви за р-т Триада, май не видях   blush . Също ни допадна, а и като места ще ни събере р-т България, притесняваме че правят по две сватби, дали всичко ще е наред с организацията. А за Silver House  се притеснявам дали ще събере 100 човека и най-вече дали ще има място за танци...  danceg
 Дани не съм ви надула главите... но вече незнам.. сигурно ще трябва да направим компромис или хубава обстановка или просторно и широко... моля ви помогнете ако имате информация  girl_impossible

Аааа и честито на всички бъдещи булкииии  give_rose
Ако видите "интерпред",непременно трябва да отидете и на още едно място което не видях някой да го споменава.Аз лично го класирам наравно с този ресторант който е в интерпред.Става дума за комплекс Св. Валентин.Намира се на "симеоновско шосе" № 80.  Ресторанта" Принцовете на пиамонд " който е в интерпред наистина е много хубав но само ако се декорира допълнително което мисля че се плаща допълнително.Освен това и менюто е много по-скъпо.В Св.Валентин има много красива естествена украса.Събира до 120 човека без проблем.Може и повече но ще бъде въпрос на компромис.И двата ресторанта са много добри от към обслужване и всичко.И двата си имат своите плюсове и миноси спрямо един от друг и може мого да се коментира но най добре е да се видят на място.Но при всички положения който и от двата да иберете ще бъдете доволни.Това поне е сигурно.Не за друго ами заради факта че правят по около 40-50 сватби годишно.Успех give_rose
Активен
Katrine
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



« Отговор #220 -: октомври 02, 2010, 18:29:21 »

Съгласна съм с AIVEN , ресторанта в Св. Валентин е добър. Добре изглежда, менюто не е скъпо, хората са учтиви, а и ползвате преференциални цени за стаите, ако ще настаните гости в хотела. За съжаление ние сме прекалено много хора и се спряхме на друг ресторант, за който ще ви дам отзиви след събитието smile, което е скоро  danceg
Активен
neviadv
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: октомври 04, 2010, 13:27:08 »

Здравейте момичета,
Благодаря на всички за помощта която ми указахте.Вече официално сме се спрели на ресторанта в Интерпред и съм страшно щастлива  yahoo.В крайна сметка прецених, че разстоянията не са толкова големи, но удоволствието, което изпитвам от комуникацията с управителя е много показателно. За тези които не знаят ще уточня, че от ресторанта се ангажират с много неща, например тортата е включена в менюто, съответно се доставя направо в ресторанта; допълнителния алкохол можете да си го поръчате от ресторанта на доставни цени и по този начин няма ангажимент и с неговото пренасяне; Най-важното е че се прави само по една сватба дневно и това позволява ресторанта да се украси на спокойствие, като работят с много добра фирма за цветя, на много изгодни цени.Надявам се да продължа да съм толкова ентусиазирана и в следващите месеци на трескава подготовка. danceg
Успех на всички които още не са намерили "РЕСТОРАНТЪТ"  good
Активен
elitoe
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #222 -: октомври 05, 2010, 14:00:58 »

 neviadv честито  Bravo  Момичета, една приятелка ми се обади, нейна колежка й препоръчала р-т Одаджийски в Драгалевци. Имате ли информация и отзиви за него. Мислех си да отидем да го видим в Събота, но в нета не открих коментари на бивши булки, освен един който не беше хубав и се колебая какво да правя  pardon
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: октомври 05, 2010, 15:08:13 »

neviadv честито  Bravo  Момичета, една приятелка ми се обади, нейна колежка й препоръчала р-т Одаджийски в Драгалевци. Имате ли информация и отзиви за него. Мислех си да отидем да го видим в Събота, но в нета не открих коментари на бивши булки, освен един който не беше хубав и се колебая какво да правя  pardon

Миналата година сватбата на наши приятели беше там. Мястото не ми се стори много голямо - зависи за колко човека ще е празненството ви. Моята препоръка е да отидете на място и да го усетите дали е вашето място, друг начин няма. Ако нещо конкретно те интересува - с радост ще отговоря  Wink
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: октомври 05, 2010, 15:15:38 »

Я и аз да си задам въпроса:
В дилема съм  5-степенно меню или бюфет на свободна консумация? - рових, рових, но нямам попадения за такава дискусия (пък не ми се пуска тема за това...)
Има ли някой който да е организирал бюфет на празничната си вечеря? Зная, че не е широко разпространено, но ще се радвам и ще съм благодарна на всеки, който сподели лични впечатления. Дали на вашата сватба, или като гост на друга ... всичко ще ми е от полза. 
give_rose  give_rose  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines