Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 10:40:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторантите  (Прочетена 177633 пъти)
 
baby1
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #165 -: август 29, 2010, 00:33:23 »

Zdraveite na vsichki,
 sagaliavam che pisha na latinica no niamam vazmognost za kirilica tuk iskam da popitam niakoi pravil li se svatba v sheraton kak sa s hranata i obslugvaneto i vaobshte kato cialo ?
Blagodaria vi mnogo predvaritelno!
Активен
stohri
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #166 -: август 31, 2010, 11:29:31 »

Здравейте бъдещи младоженци,
Не знам дали няко й е писал или споменавал за ресторанта на Банкя Палас. Аз обаче ще го направя, за да предпазя следващите от това което ние преживяхме (информацията ми е прясна прясна от 28.08.2010)
ЗАЩО НИИИИКОГА ДА НЕ СЕ ЖЕНИМ В БАНКЯ ПАЛАС:
1. Сервитьорите се на ниво келнер! Криви, нелюбезни, неучтиви, дръпнати, невъзпитани, неорганизирани, мързеливи!!!!
2. Мокета им никога не е 4истен!
3.Нямат климатик, не че не го пускат, а просто нямат! Не знам как имат 4 звезди!
4. Покривките винаги, когато ходехме бяха с ужасни лекета и незнам дали някога ги гладят!
5. Салатата и предястието се хвърлят на масата едновременно. Не се чували явно, че първо се сервира салатата и след това предястието!
6. Поради факта, че вероятно бяха и сервирани и приготвени доста по-рано (може би даже от предния ден), въпросните предястия ролце от шунка с руска салата - "чешки ролца", имаха вече сив цвят!
7. Да не си помислите че салатите изглеждат свежи! НЕ! И те бяха доста отдавна нарязани!
8. Никога не носят лед!
9. Разбирате всички махленски скандали в ресторанта (кой с кого се мрази и кой с кого еди си какво и се плюят взаимно маркетинга на хотела и ресторантската част)
10. Взимат ви over time и за времето когато само отсервират. В края на краищата това си им е часто от задълженията по почистване след мероприятие!
11. Плащате си ритуал по посрещане (менче, пътека с цветя и шампанско), но понеже маркетинга не е предал на ресторанта, че сте си платили за този ритуал, седите и дремете пред ресторанта докато се намери този дефицитен продукт "шампанско"
12. Трябва щателно и внимателно да си пазите чинииите, че ги отнсят без предупреждение!
13. При опит да подпишат приемо - предавателен протокол за алкохола само дето склададжията не ни изхвърли!
14. На другата сутрин виждате как грижливо са аранжирали лоби бара и ресторанта си с Вашите сватбени аранжировки.
15. "Любезният" управител на ресторанта, по джапанки и панталон обяснява на гостите ВИ, че ако искат да продължават некъде "300 метра по-надолу има дискотека, където има анфетамини"! И това ако не е връх на простащината!

Пъъъълна скръб! Трагедия! Няма повече думи!
Въпреки всичко купона беше невероятен, не им позволихме да ни го съсипят! Но за да не преживявате това, просто идете другаде!
 

Активен
baby1
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #167 -: август 31, 2010, 13:20:13 »


  Отг: Ресторантите
« Отговор #165 -: август 29, 2010, 01:33:23 » 

--------------------------------------------------------------------------------

Zdraveite na vsichki,
 sagaliavam che pisha na latinica no niamam vazmognost za kirilica tuk iskam da popitam niakoi pravil li se svatba v sheraton kak sa s hranata i obslugvaneto i vaobshte kato cialo ?
Blagodaria vi mnogo predvaritelno !
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #168 -: август 31, 2010, 16:26:23 »

baby1

Напиши го три пъти за късмет  good
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: септември 02, 2010, 10:55:57 »

baby1, нашата сватба беше преди две седмици и половина в Шератон. Изключително доволни сме и от храната, и от цялостното обслужване. Сервитьорите бяха като сенки, не оставяха чашите празни, а човек не ги забелязваше кога наливат. Отделно храната беше страхотна, комуникацията ни с тях също беше абсолютно безпроблемна. Цените им обаче са доста солени. Ние имахме късмет с това, тъй като месец преди сватбата останахме без ресторант и при Шератон датата беше свободна. С ясното съзнание, че няма да успеят по друг начин да си запълнят датата, те ни направиха много големи отстъпки, така че успяхме да се вместим в бюджета, който бяхме предвидили.
Иначе при тях има различни варианти на менютата – нормална вечеря или бюфет, с достатъчно варианти за избор. Тортата е включена, също посрещането (погачи, менче и т.н.), а тържеството е 6 ч, не 5, както на повечето места. Обаче останете ли над това време, таксите са просто жестоки, имай го предвид. А да, такса за внасяне на алкохол или каквото и да било друго няма.
Най-добре се свържи с тях, много са любезни и отговарят бързо.
Като цяло за тях мога да кажа само "Класата си е класа".
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #170 -: септември 05, 2010, 17:42:36 »

Моят абсолвентски бал беше в Шератон и трябва да подкрепя asseto  good Бяхме около 300 души, но нямаше никакви проблеми с обслужването. Не останах доволна само от салатата, защото си личеше, че не е много прясна, но всичко останало от менюто беше много вкусно. Но и цените им си ги бива  Wink
Активен
Eleonora25
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #171 -: септември 09, 2010, 13:07:48 »

Здравейте момичета. За пръв път се регистирам във форум, но с приятеля ми планираме сватба догодина пролетта и започваме малко по малко да се запознаваме с местата. Имаме доста време, но все пак по добре от по рано всичко да е готово. Искаме тържеството ни да не бъде в центъра в голямата лудница, ами някъде на по-спокойно с повече зеленина. Скоро ходихме до Боянска църква и видях някакви табелки за хотел Берлин парк или нещо такова.Видях в сайта им, че има раздел за сватба но нищо повече. До колкото разгледах форума, никъде не видях нещо писано за тях и искам да ви попитам дали знаете нещо и дали сте чули за някакви сватби там? 
Ще съм ви много благодарна ако имате информация. Иначе сме планирали другата седмица да идем там на място.
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: септември 09, 2010, 14:01:26 »

Здравей, Елеонора! Добре дошла и честито! smile Пожелавам ти много хубави емоции покрай подготовката!

Относно хотел Берлин, ние се натъкнахме на него, когато 4 седмици преди сватбата по стечение на обстоятелствата останахме без ресторант. Хотелът е много нов, открит е мисля през май тази година.
Предложиха ни нелоша оферта, но бяхме малко скептични поради това, че според нас нямаха много опит в организирането на сватби. Иначе нашите бяха ходили на място да го видят, тъй като ние по това време не си бяхме в България, и казаха, че е хубаво направен, изглежда добре и т.н. Ресторантът мисля, че е за максимум 70-80 души обаче.
Най-добре идете го вижте и преценете дали ви устройва, според това, което планирате (бройка гости, бюджет и т.н.).
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #173 -: септември 09, 2010, 15:40:21 »

Добре дошла, Елеонора  welcome-2 Ние също бяхме харесали хотела, но поради няколко причини, между които и споменатия факт от asseto, че хотелът е много нов, го изключихме от списъка. Иначе офертата им никак не е лоша. Мога да ти я пратя, ако искаш.
Активен
RozaSaS
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #174 -: септември 09, 2010, 17:06:30 »

Елеонора здравей, включвам се и аз.
Преди месец ни предстоеше прекрасен повод със съпруга ми и случайно попаднахме на хотел Берлин в Бояна връщайки се от Златните Мостове.
Персонала беше любезен и веднага ни предоставиха информация.
Със мъжа ми решихме да организираме кръщенето на малката ни дъщеря там.
Останахме наистина много доволни.Предполагам това е препоръка:))
Ако искаш повече информация за нещо пиши.
Активен
CATRIN
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13


откачалка


« Отговор #175 -: септември 10, 2010, 10:02:17 »

Да напиша две думи за ресторант Огоста гр Монтана ,бяхме на сватба пролетта и който смята да празнува там ,предварително да уточни менюто и качеството му с управителя(ката)!
ТРЪГНАХМЕ СИ ГЛАДНИИИИ !
Имаше увяхнала шопска салата(сватбата беше на обяд ,кога ли са я рязали ?!),предястието беше 4 парчета луканка ,4 парчета салам (чийто цвят беше толкова блед,че е трудно би казал човек шунка ли е ,пилешки ли е от "дупета " ли е ,3 парчета кашкавал и отгоре 1/4 яйце (това стрували над 4 лв ,не си спомням колко точно)
Основното беше пържола в було ,гранясалоооооооооооо ,мирише като го хапнеш ,незнам кога го бяха готвили bad
Задушените зеленчуци бяха ок !А иначе който обича оркестър,ще остане доволен ,ама накрая ми се додрайфа от една и съща музика !
И най-странното беше ,че ресторанта и другите присъстващи казали ,че на такава сватба не са присъствали !!!!!! shok shok shok
Незнам дали от куртоазия или наистина са им толкова занижени изискванията на хората !!!! bad
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #176 -: септември 11, 2010, 17:07:07 »

Момичета, открихме нашия ресторант и съм супер щастлива yahoo Сватбата ни ще бъде в Principi di Piemonte в Интерпред danceg
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: септември 14, 2010, 13:22:27 »

Момичета, ако някой има отзиви за ресторант в София над 200 места, моля да сподели или да ми пише на лични. Ще ставам кума и се опитвам да помогна на младоженците. Те са ходили днес до Парк хотел Москва и са останали доволни като условия. С толкова много гости възможностите за ресторант са доста ограничени.  smile
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: септември 14, 2010, 14:44:29 »

Тiama много добър избор на ресторант. Ние се чудехме между него и Панорамата на парк-хотел Москва. Управителят е много симпатичен и вдъхва доверие.

maria_hs ресторант България също е голям като капацитет. Нямам лични наблюдения за там.
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #179 -: септември 14, 2010, 18:36:28 »

Тiama много добър избор на ресторант. Ние се чудехме между него и Панорамата на парк-хотел Москва. Управителят е много симпатичен и вдъхва доверие.

maria_hs ресторант България също е голям като капацитет. Нямам лични наблюдения за там.

Това Тiama къде се намира ?
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines