Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 08:26:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторантите  (Прочетена 177547 пъти)
 
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #150 -: август 16, 2010, 16:31:34 »

........ имате ли впечатления от сватби в Бест Уестърн Сити Хотел и ресторант Бижу в Силвър Хаус?

От мое лично наблюдение и впечатление (не го налагам на никой), мога да ви кажа, че Бест Уестърн Сити Хотел е едно от местата където отношение, обслужване и качество на храната са наистина на ниво. А това са част от основните позиции които се гледат при наемане на заведение за сватбено парти.
« Последна редакция: август 16, 2010, 16:34:39 от DjNick Mc » Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #151 -: август 16, 2010, 18:29:05 »

Благодаря ти, DjNick Mc  yahoo Много ме зарадва мнението ти smile
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: август 16, 2010, 20:33:50 »

От мое лично наблюдение и впечатление (не го налагам на никой), мога да ви кажа, че Бест Уестърн Сити Хотел е едно от местата където отношение, обслужване и качество на храната са наистина на ниво. А това са част от основните позиции които се гледат при наемане на заведение за сватбено парти.

Малко късно се включвам, но и на мен познати ми препоръчаха този хотел поради същите причини!  good
Активен
dannaq
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #153 -: август 17, 2010, 16:47:20 »

Мога ли и аз да се включа като бъдеща булка lol)
Тъй като ние ще сме около 120 човека бих искала да ви попитам този ресторант на Бест Уестърн Хотел с колко места разполага?
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #154 -: август 17, 2010, 18:37:48 »

Dannaq, в тази темичка ресторентите са разделени по капацитет, мисля, че ще ти е полезна - http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,24633.0.html Относно Сити хотел мисля, че има толкова места, защото сватбите се провеждат в конферентните им зали, които са разделени с едни пана, които могат да се махат и размерът на помещението варира.
Активен
kumata
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #155 -: август 19, 2010, 17:11:40 »

Здравейте,

дойде и моето време да бъда не само гост, а и кума на сватба, та се заинтересувах от мненията тук.
В някой Софийски ресторанти се нагледохме на изнудване и глупости по предишни сватби, затова сега тази, на която съм кума, ще бъде на брега на морето с Созопол. Няма по-рамантично място от стария залив!

Миналата година бях гост на една приятелка, която се ожени в същия ресторант - хотела се казва Селена (Selena май го пишат)и е наистина невероятен. Първо - ресторанта има страхотна гледка към целия залив и само една широка ливада го дели от плажа. Там върху тревата направиха сватбения ритуал и беше мноооого трогателно, въобще романтика, а за снимките на фона на морето да не говорим. После персонала се отнасяха през цялото време със страхотен професионализъм и внимание за абсолютно свичко. Сватбата беше по-специална, защото младоженежа е ирландец и половината гости не говореха български, но наистина хотела осигуриха всичко, от което имахме нужда, дори самият мениджър постоянно държеше връзка с нас и се ангажираше лично за всеки детайл. Затова и сега го препоръчах на моите приятели за тяхната сватба и засега всичко върви супер.

И докато бяхме в хотелчето преди месец за 3 дена да го разгледаме и уговорим, една сутрин бях умилена от това, което направиха кати изненада на една двоика за тяхната годишнина - при слизането на закуска им бяха украсили една сватбена маса на пътва линия до морето с торта и цветя и т.н...хората се разплакаха направо. Оказа се, че са им редовни клиенти.

Въобще малко места като тези са останали, ми се срува. Ето линк, ако мога да помогна на някой, пък пак ще пиша като мине и тази сватба:

http://www.hotelselena-bg.com/    good
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #156 -: август 20, 2010, 19:53:38 »

kumata,
Дали случайно не работиш и ти в този хотел  Wink

Чакаме снимки от кумуването !!
« Последна редакция: август 20, 2010, 19:55:34 от DjNick Mc » Активен
kumata
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #157 -: август 21, 2010, 12:13:31 »

 smile mmm ne tochno, ikonomist sum, rabotq v sofia v edna firma distributor na hranitelni systavki smile
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #158 -: август 26, 2010, 12:34:19 »

Момичета, имате ли отзиви за ресторант "Principi di Piemonte" в Интерпред? Офертата им е много добра и по телефона управителят звучеше много любезно  good Ще се радвам да споделите мненията си  give_rose
Активен
Jorjiana
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23



« Отговор #159 -: август 26, 2010, 13:54:30 »

Момичета, имате ли отзиви за ресторант "Principi di Piemonte" в Интерпред? Офертата им е много добра и по телефона управителят звучеше много любезно  good Ще се радвам да споделите мненията си  give_rose
Ха тамън мислех да се включа и то точно на място smile
На 17.10.2009 нашата сватба беше там, не им правя реклама всеки сам си преценава, но... Всичко беше страхотно организирано, тези хора не се почудиха и за 1 момент какво да правят, знаеха тоно къде да застанат за да не пречат и всичките ни гости след това разказваха колко са впечатлени от отношението и от кухнята smile наистина храната (доколкото успях да стигана до нея) беше страхотна. Тортата ни беше от тях, там имат цех и ги правят на място, както и всички салата от сорта на снежанка също се правят там. Освен това хората бяха много коректни и ни върнаха алкохола, които беше останал ( а той беше доста) сметката ни беше 70  лв. Oh my ... аз мислех, че са сгрешили нещо но... Страшно съм доволна от ресторанта, за другите работи имам оплаквания но за ресторанта съм 100 % сигурна, че не сгрешихме   Bravo
« Последна редакция: август 26, 2010, 14:19:14 от Jorjiana » Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #160 -: август 26, 2010, 17:51:38 »

Jorjiana, миличка, много се радвам, че сте останали доволни. За момента като че ли този ресторант ни е фаворит и се надявам хората да са коректни и да стане едно хубаво тържество  good
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: август 26, 2010, 21:02:49 »

Абсолютно поддържам мнението за ресторанта в Интерпред.  good Тържеството ни беше там преди година и половина и се радвам, че нивото им не е паднало. Храната беше вкусна, тортата прекрасна, организираха ни посрещането с питка и шампанско, управителя ни съдейства за алкохола и украсата- изобщо всичко беше на ниво.
Активен
ilinor
Ентусиаст
**
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: август 27, 2010, 15:07:28 »

Tiama нашата сватба ще там на 16.10.10 и искам да ти кажа че няма да съжаляваш изобщо, до момента от каквото съм имала нужда и помощ управителя ми е помогнал естествено след това ще кажа и за другите подробности но до момента не познавам някой който да се е оплакал от там.
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #163 -: август 27, 2010, 16:34:52 »

Благодаря Ви много, милички  give_rose Вече съм спокойна, че ще направим много добър избор! Аз по-следващата седмица имам среща с управителя и ако харесаме ресторанта и на живо направо ще го капарираме smile
Активен
lulu_f
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #164 -: август 28, 2010, 17:27:02 »

Здравейте на всички, подготвящи сватбения си ден!
Имам нужда от мнение за ресторанта в обновения х-л Приморец в Бургас. Кувертите са скъпички и искам да съм сигурна, че си заслужава. Моля, ако някой е посещавал ресторанта за сватба или по друг повод, да сподели мнение - за обслужването, интериора, менюто и всичко, което може да ми бъде полезно.
Сватбата ни ще е чак догодина през пролетта, но искам от рано да резервирам ресторанта.
Много благодаря на тези, които ще се включат и на всички пожелавам най-вълнуващата сватба smile
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines