Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 08:20:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторантите  (Прочетена 177518 пъти)
 
sapfira_101
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #135 -: юли 21, 2010, 08:00:26 »

pipi_geor ,asseto все пак решихме да не рискуваме с капацитета на ресторант Помпей защото според мен хората ще са събрани като в консерва, дансинга е малък а и там ще се разположи DJ така че ще стане още по-тясно, и се позамислих че е в подземие все пак и има нещо гнило да ни дават куверт от 23 лева когато навсякъде е минимум 28лв. Ориентираме се към ресторанта на хотел "Шипка", малко социалистически тип е, но ще сложим сватбена украса и ще се оправят нещата. Сега ще сменяме датата от 25.09. на 09.10. защото в "Шипка" вече е резервирана първата дата. Куверта е 28 лева и не включва никакава напитка - нито вода, нито безалкохолно. Целият алкохол и безалкохолни ни дават да ги внесем без такса.Какво мислите по въпроса със "Шипка"???
Активен
fikosotaa
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #136 -: юли 21, 2010, 08:23:06 »

До ASSETO.

   Здравейте,
Аз бих Ви препоръчала ресторант"Преслав" на Мария Луиза №47.
Ние бяхме в него и честно казано , мога да кажа само хубави неща.
На нас ни го препоръча приятел ,който организира доста мероприятия на български и чужди гости.Неговото мнение беше много важно за мен.
Когато търсехме ресторант почти не сме ги обикаляли защото бяхме спокойни в избора си.Условията им бяха много добри /куверти до 40.00лв./но ако искаш им пиши.Можеш да го разгледаш в заведения. ком
Пожелавам ти успех и много весело тържество
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: юли 21, 2010, 09:11:51 »

fikosotaa, благодаря Ви за загрижеността за моето тържество, но нямаше нужда да ми изпращате рекламните си съобщения и тук, и на лични. 5 от общо 6-те Ви поста рекламират съответния ресторант, мисля, че е време да се поспрете малко.

sapfira_101, в момента не мога да се сетя как изглежда въпросният ресторант, не знам даже дали съм била в него. Важното е на вас да ви харесва и условията да ви устройват. Иначе като цена за София е повече от добре, аз дори не мислех, че още има такива куверти някъде.
Активен
fikosotaa
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #138 -: юли 21, 2010, 09:39:21 »

Do Asseto
  Съжалявам ,че го прие като реклама но не това ми беше идеята.
Ако искаш мога да ти пратя информация и за още няколко ресторанта ,но не знам до колко може да бъде актуална към момента.
Сигурна съм ,че ще ти самата ще направиш най-добрия избор.Успех
Активен
Alois
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #139 -: юли 29, 2010, 01:43:21 »

Момичета някои има ли актуална информация относно цените тази година  б Лебеда? И каквито и да са впечатления. Колко човека е капацитета на ресторанта и на градината?
Благодаря ви
Активен
gudrun
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: юли 29, 2010, 17:12:36 »

asseto
за ресторанти, които долугоре са с визията, която ви харесва /въпросните хотели -Берлин и Грийнвил/ се сещам за:
Стара София - в хотел Вега в Студентски град
Ресторанта в хотел Феста /мисля се казваше/ на България
Ресторанта на Хотел Кристал палас на Шипка
Но нямам идея за колко човека са.
Аз гледах Стара София за 60 човека и беше добре, но вие  сте пачти двойно - просто провеверете  smile
дано съм била от полза
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: юли 30, 2010, 09:50:36 »

gudrun, благодаря, аз съм писала в моята тема, но тук съм пропуснала... Ние вече имаме ресторант, друг от изброените по-долу. Искахме в Кристал Палас, но беше зает, а Стара София ни е малък.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #142 -: август 09, 2010, 17:28:48 »

Здравейте отново!

Засега сме се спряли на ресторанта в хотел "Централ" и Кристал Палас, защото иделано ни устройват като местонахождение (търсим ресторант в центъра, тъй като роднините ни не са от София и не ни се иска да ги разкарваме напред-назад, а и да не се тревожим за осигуряването на транспорт). Някой да има актуална информация за цените там за следващата година? Може и от тази, все пак ще е ориентировъчно това, надявам се.... give_rose Ние ще сме около 70 човека.
« Последна редакция: август 09, 2010, 17:54:08 от Mariaid » Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: август 09, 2010, 20:12:21 »

Mariaid, ние проверявахме в Кристал Палас за нашата сватба и имам цените, офертата е за 2010:

Най-евтино меню 58 лв., най-скъпо - 64 лв., капацитет - 70 места, цена на час след петия час на тържеството - 200 лв. на час, такса тирбушон за внасяне на алкохол:
- 10.00 лв за бутилка твърд алкохол
- 6.00 лв за бутилка вино
Таксата бушон отпада при положение, че се закупи по ½ бут. вино от ресторанта.

Собствениците на този хотел са същите, които бяха на Грийнвил, преди промяната.


Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #144 -: август 09, 2010, 21:53:08 »

Mariaid, за ресторанта на хотел Централ на бул. Хр. Ботев, където ние ще бъдем, офертата от тази година е следната:

-куверт от 38 до 45 лв на човек
-времетраене 5 часа, допълнителен час 100 лв
-такса за алкохол по 2лв на човек
-украса (калъфи за столовете, ленти върху покривките - не знам как се наричат- вази с живи цветя, украса на младоженската маса с не много цветя, една арка) - 3лв на човек. Преди им беше безплатна, но калъфите им бяха стари и май не са имали толкова елементи. Аз лично не мисля, че е много скъпо това предложение, само ще си доукрасим с живи цветя, аз не обичам претруфаните украси, не знам дали ще я взимаме тази арка, още не съм я видяла, малко съм скептична....
-капацитет - те казват над 100, аз мисля, че за 60-70 е оптимално, повече става тясно.
-тортата е към менюто, а ако не я искате, може да я замените с нещо друго и сами да си изберете торта
-младоженски апартамент безплатно в нощта на тържеството
-имат някакво малко дворче зад ресторанта, където хората могат да излязат на въздух, без да са на улицата, могат да сложат и няколко маси там и столове
-казаха ни, че имат пройектор, който може да се ползва, за да прожектирате ваши снимки примерно... или за караоке...
Това е всичко, което знам за ресторанта... повече - след сватбата  girl_wink
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #145 -: август 10, 2010, 09:50:46 »

Уау, благодаря за изчерпателните отговори. Както и предполагах, в Кристал Палас ще е скъпичко според нашия бюджет.Май си остава Централ - приемлив отвсякъде, според мен... С риск да стана досадна ще попитам още няколко въпроса:  blush
tsvetentse1 искаш да кажеш, че калъфите, които вече слагат са нови, така ли? Наистина, предложението им ми се струва не лошо, но все пак ще искам да видя тази им украса, за да преценя какво трябва да се махне или добави. Вие виждали ли сте я в готов вид? В какъв смисъл можем да заменим тортата с друго? И дават ли каталог с тортите, които предлагат, за да си избереш или? Може ли младоженският апартамент да се ползва през деня? (планувам взимането да е от там, тъй като живеем заедно и малко трудно ще уредим друг апртамент). Това с дворчето е наистина много хубаво, след бурни танци всеки ще има нужда от глътка въздух.  yahoo Някъде също бях чела, че ти предлагат техен си DJ и са доста настоятелни, а аз държа лично да си го избера... nea
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #146 -: август 10, 2010, 16:28:56 »

Уау, благодаря за изчерпателните отговори. Както и предполагах, в Кристал Палас ще е скъпичко според нашия бюджет.Май си остава Централ - приемлив отвсякъде, според мен... С риск да стана досадна ще попитам още няколко въпроса:  blush
tsvetentse1 искаш да кажеш, че калъфите, които вече слагат са нови, така ли? Наистина, предложението им ми се струва не лошо, но все пак ще искам да видя тази им украса, за да преценя какво трябва да се махне или добави. Вие виждали ли сте я в готов вид? В какъв смисъл можем да заменим тортата с друго? И дават ли каталог с тортите, които предлагат, за да си избереш или? Може ли младоженският апартамент да се ползва през деня? (планувам взимането да е от там, тъй като живеем заедно и малко трудно ще уредим друг апртамент). Това с дворчето е наистина много хубаво, след бурни танци всеки ще има нужда от глътка въздух.  yahoo Някъде също бях чела, че ти предлагат техен си DJ и са доста настоятелни, а аз държа лично да си го избера... nea

Да, от около месец-два имат нови калъфи, но колко ще са нови догодина - не знам  pardon . Ако искаш да видиш украсата, иди някоя събота или неделя преди сватба, обади им се и ги питай кога е удобно.
Аз още не съм я виждала, имам само снимки на снимки  huhhuh.gif , та трябва да ходим ...
Тортата е начислена в куверта. Ако не им искаш тяхната торта, може да я замениш с предястие примерно и сама да си внесеш твоя торта. Безплатно, разбира се.
Не знам как стои това с младоженския апартамент, питай. Ние си го наехме и за нощта преди сватбата, защото там ще спи младоженеца.
Няма нищо такова за ДЖ, не са ни предлагали никого,  girl_wink Може да си прочела за друг Централ, то има много май  girl_wink
Съветвам те да идеш и да ги попиташ за всичко, имаш време до догодина, но все пак иди  рано, ние отидохме около Коледа, а сватабата ни е август и всички дати им бяха свободни, така е много по-добре да почнеш отрано. Успех  girl_wink

Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #147 -: август 10, 2010, 18:30:02 »

Искрено благодаря за изчерпателната информация, tsvetentse1 ! Получих и отговор от Кристал Палас, но при мен този вариант отпада. Ако някой се интересува да пита  good Ако снимките ти са различни от тези в сайта на хотела, ще съм ти благодарна, ако ми пратиш.. give_rose Желая ви да си изкарате незабравимо!  yahoo
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #148 -: август 10, 2010, 19:02:55 »

Момичета, имате ли впечатления от сватби в Бест Уестърн Сити Хотел и ресторант Бижу в Силвър Хаус?
Активен
Saxy
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #149 -: август 11, 2010, 11:40:58 »

Нашата сватба ще е в Бижу, но според мен е подходящ за не повече от 60 човека. Ресторанта е хубав и нов и не му трябва много украса. По-подробно ще пиша след 22 август  smile Надявам се да нямам негативни отзиви  smile
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines