Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 08:29:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторантите  (Прочетена 177558 пъти)
 
ilinor
Ентусиаст
**
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: юни 22, 2010, 14:43:01 »

Да но Интрепред не е хотел за това не мисля че ща кажат нещо за музиката, а и няма да ползваме градината  huhhuh.gif
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #106 -: юни 23, 2010, 14:15:55 »

Да но Интрепред не е хотел за това не мисля че ща кажат нещо за музиката, а и няма да ползваме градината  huhhuh.gif

ilinor,
Въпреки че не е хотел, срещу ресторанта има един жилищен блок от който понякога има проблеми, но като цяло и там се намалява малко музиката след 23.00 часа.
« Последна редакция: юни 23, 2010, 14:21:23 от DjNick Mc » Активен
ilinor
Ентусиаст
**
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: юни 23, 2010, 14:23:59 »

щом е малко няма проблем  yahoo
Активен
Tarna
Ентусиаст
**
Публикации: 113


« Отговор #108 -: юни 24, 2010, 15:16:20 »

ilinor, нашата сватба беше в Интерпред на 15.05. Не сме намалявали музиката. А имаше много хеви метъл.
Активен
ilinor
Ентусиаст
**
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: юни 24, 2010, 15:52:59 »

Tarna суперрр благодаря от сърце  danceg danceg danceg
Активен
m_i_ms
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #110 -: юни 24, 2010, 16:13:42 »

Здравейте, някой правил ли е сватба в ресторант Варна, на хотел одесос, моля какво е вашето мнение за там smile
Активен
prosto_kuma
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #111 -: юни 24, 2010, 19:09:08 »

m_i_ms, точно влязох да сподаля мнение за хотел-ресторант "Персей" (бивш "Бриз-1") във Варна.
Бях там на сватба в събота.Трябва да ви кажа,че съм очарована от обслужването там.Персонала е дискретен,постоянно сновяха покрай масите,един пепелник не се задържа пълен.Аз поне бая ги изтормозих с желанието си постоянно да имам купичка с лед (неразтопен,разбира се) на масата.
Единственото нещо,което не ми хареса е,че масата на младоженците беше при входа на ресторанта,а гостите се разполагаха до другия край.Т.е. гостите от другия край почти не виждаха младоженците.
Активен
D.J. Алекси
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 131


Ако искаш сърце да дадеш, сърце ти трябва да имаш


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: юни 28, 2010, 02:25:21 »

На всички бъдещи младоженци, които си търсят хубав, уютен ресторант в гр. Пловдив препоръчвам да посетят и разгледат обновения Ресторант Кадифе -> http://kadife-bg.com/ (бившия р-нт Финес в "Кичука" зад стадион "Спартак"). Имат действаща красива лятна градина, подходяща за изнесен ритуал, welcome drink и др. Нямат ограничение за силата на музиката след полунощ и става много голям купон. Oбслужването, персонала и храната са отлични. Изобщо цялостната им огранизацията на работа е на много високо ниво!
Удоволствие И за мен беше да водя сватба в ресторант "Кадифе" без никакви проблеми.
Младоженците и техните гости останаха очаровани от всичко!
Моето мнение е, че от ресторант "Кадифе", умеят да организират и провеждат стойностни сватбени тържества. smile
« Последна редакция: юни 28, 2010, 02:41:18 от Алекси Маронов » Активен
MIRKATA
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #113 -: юни 30, 2010, 05:33:56 »

MIRKATA

хубав е ресторанта и е на ниво, ама с тази П-образна форма не ми го хвали за сватба

И мен това ме притесняваше...но мисля че стана много добре, най-важното е че беше много весело lol)
Активен
ilinor
Ентусиаст
**
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: юни 30, 2010, 09:18:08 »

TARNA забравих да те питам дали сте плащали овертайм или не ?
Активен
Tarna
Ентусиаст
**
Публикации: 113


« Отговор #115 -: юни 30, 2010, 14:05:55 »

Да, плащахме. Ако искаш ще ти пиша на лични за цените, не съм сигурна дали тук е редно да се споменават.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: юли 06, 2010, 14:03:27 »

Момичета (и момчета), моля ви да споделите, особено тези от вас, които са от Пловдив, чували ли сте за някакъв панаир или изложение в началото на месец септември, заради който евентуално хотелите дори и тези в другите градове като София да държат високите си цени за настаняване на гости?

Питам в темата за ресторантите, защото става дума за хотела, където се намира ресторанта за сватбеното ни тържество и настаняване на гости и ресторант в случая вървят ръка за ръка! Много ще съм ви благодарна за отговорите!  give_rose
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: юли 06, 2010, 14:10:24 »

Ariel, доста съм учудена  shok. Най-вероятно става въпрос за Международен панаир Пловдив, но виждам, че точните дати тази година са 27.09-02.10.
Какво друго изложение би могло да е по-мащабно от техническия панаир  crazy
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: юли 06, 2010, 14:20:37 »

Ariel, доста съм учудена  shok. Най-вероятно става въпрос за Международен панаир Пловдив, но виждам, че точните дати тази година са 27.09-02.10.
Какво друго изложение би могло да е по-мащабно от техническия панаир  crazy

Моите мисли точно! В момента преговарям с ресторанта ни за цените за гостите и преди нещо бяха подметнали за някакъв панаир... Ах, как не обичам да ме правят на маймуна!!! Много ти благодаря за отговора!  smile
« Последна редакция: юли 06, 2010, 14:33:03 от Ariel » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: юли 06, 2010, 14:33:45 »

и аз не се сещам, големи изложения са пролетни и есенния панаир, но есенният винаги е последната седмица на септември и тогава действиетлно няма места в хотелите в Плодвив и цените са двойно по-високи, но не знам по каква логика това да важи и за други градове, още повече наистина е последната седмица на Септември.
има и други изложения, но те са незначителни
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines