Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 06:17:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторантите  (Прочетена 177474 пъти)
 
ilinor
Ентусиаст
**
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: май 31, 2010, 12:04:09 »

аз искам да е в Централа на Цар Борис края на септември началото на октомври. Сватбата ще е 80 - 90 човека и държа да е зала, да мога да внеса безплатно алкохола и след 00,00ч да не заплащам 150 - 200 лв nea
Другият ресторант който ми харесва е Принцъп на Пиемоните в Интерпред но незнам нищо за него
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #76 -: май 31, 2010, 13:12:25 »

          Принца на Пиемонте е добър, хората са много точни. Относно овертайма - няма такъв дето да не пращаш след 12.00, просто някои трябва да плати на персонала извънредните часове труд, и това естественно сте вие.А доколкото знам овертайма е след 5тия час а не след 12.00.
« Последна редакция: май 31, 2010, 13:15:14 от Deliysky » Активен
ilinor
Ентусиаст
**
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: май 31, 2010, 13:51:29 »

да да аз съм съгласна да си платим но да не нещо горомно сато цифра а щом е след 5 - ят час чудесно значи до 1,00 сме фрее Bravo
а знаеш ли в ПХринца на пиемоните кувертити ка ксе двежат  huhhuh.gif
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #78 -: май 31, 2010, 13:56:01 »

            Здравей, не знам, обади се на хората и виж, знам че са нормални цените.А и тук е за препоръки, рекламата е забранена.Така че обади се на управителя и вс ще ти се изясни.Между другото там до скоро имаше безплатна наливна бира.
Активен
ilinor
Ентусиаст
**
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: май 31, 2010, 15:08:49 »

ок благодаря  pleasantry
Активен
gudrun
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юни 01, 2010, 00:32:26 »

ilinor

за ресторант който няма overtime не се сещам, но
1. Във хотел Вега вечерните сватби са по 6.5 часа - с една дума до 1.30ч.
2. В Тя и Той Драгалевци -времетраенето е 7 часа
3. Наша позната се жени в Акорд /не знам дали е ресторант или хотел/ и там оvertime-ма бил нещо то рода на 60лв/ч.
 smile дано съм помогнала
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #81 -: юни 01, 2010, 09:27:24 »

За пореден път се убеждавам и искам да предупредя и предпазя всички - в това, че който реши да си прави сватбеното парти в "резиденция Лозенец" е обречен на провал - с това че независимо кога е започнало вечерното ви парти, независимо колко пари сте дали за подготовка, приключва в 22.00. с тотално намаляване на музиката до степен едвам да се чува  - независимо дали сте в градината или вътре в залата, без право на претенции от ваша страна.
Никога не се лъжете да си правите парти там независимо какъв е повода, и независимо какви връзки си мислите че ще ви помогнат. Няма компромиси за никой. Не се лъжете и не вярвайте на никакви обещания за безпроблемно изкарване на партито.  NO NO NO NO NO
« Последна редакция: юни 01, 2010, 09:53:18 от DjNick Mc » Активен
ilinor
Ентусиаст
**
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юни 01, 2010, 12:46:59 »

Gudrun Благодаря ти за инфото ние имаме оферта за тя и той и в събота ще ходим до там  pleasantry
днес съм пратила любимия да види за дати в граждансото защото държим на една ритуална  good
стискайте ми палци nea
Активен
Mishinka
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #83 -: юни 02, 2010, 09:30:37 »

Здравейте,

Искам да попитам дали някой има информация за сватба в Резиденция Бояна, от гл. точка на организация , цени и т н.

Много Благодаря предварително! 
Активен
gudrun
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юни 02, 2010, 13:57:12 »

Гледах някакви постове за резиденция Бояна,  само че не си спомням в коя тема беше,  имаше и цена нещо от рода на 2500лв. и задължително приключване да 22.30ч smile
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #85 -: юни 02, 2010, 18:27:03 »

Цитат на: Mishinka  link=topic=24450.msg403119#msg403119 date=1275463837
Здравейте,

Искам да попитам дали някой има информация за сватба в Резиденция Бояна, от гл. точка на организация , цени и т н.

Много Благодаря предварително! 

Вече не се правят никакви мероприятия в резиденция бояна. Спрени са всякакви подобни дейности там.
Активен
diminioni
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #86 -: юни 02, 2010, 23:26:58 »

В този ред на мисли аз да кажа , че моята сватба още не се е състояла но управителят на ресторанта вече започна да ни "работи". Не искам да се карам с него , защото ще ни съсипе сватбата, но и не знам какво да направя за да не продължи в същият дух. Първо каза с какво разполага ресторанта като украса и не сподели че ще иска пари отделно за това - сега 2 седмици преди сватбата ни сервира едни цени за украса ......... не е истина просто ..... Сега ни иска по 4 лв на парче торта и аз отказах - реших че ми е скъпо и намерих торта за 2 лв на парче и управителят каза: ок, няма проблем, донесете вашата торта и ще ви приспадна по 3 лв от цената на куверта  shok
Само да вметна , че обличането на столовете и панделка е 4 лв на брой - и е нещо дет не сме го коментирали че е отделно
Активен
diminioni
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #87 -: юни 02, 2010, 23:31:12 »

Момичета внимавайте като си избирате ресторант. Питайте какво предлага като украса и кое се заплаща допълнително, защото сега при нас се получи супер гадна ситуация. Аз останах с убеждението че ресторанта разполага с еди какаво си и еди какаво си и това е вкл в цената на куверта но сега /2 седмици преди светбата / и 1000 лв капаро - се оказва че плащам отделно за обличане на столове - по 4 лв на брой, за арката на ресторанта и т.н. - все неща за които управителят тактично си премълчал в началото и при всичките ни разговори
Активен
didka-kotze
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #88 -: юни 03, 2010, 08:35:02 »

В този ред на мисли аз да кажа , че моята сватба още не се е състояла но управителят на ресторанта вече започна да ни "работи". Не искам да се карам с него , защото ще ни съсипе сватбата, но и не знам какво да направя за да не продължи в същият дух. Първо каза с какво разполага ресторанта като украса и не сподели че ще иска пари отделно за това - сега 2 седмици преди сватбата ни сервира едни цени за украса ......... не е истина просто ..... Сега ни иска по 4 лв на парче торта и аз отказах - реших че ми е скъпо и намерих торта за 2 лв на парче и управителят каза: ок, няма проблем, донесете вашата торта и ще ви приспадна по 3 лв от цената на куверта  shok
Само да вметна , че обличането на столовете и панделка е 4 лв на брой - и е нещо дет не сме го коментирали че е отделно
за кой град става въпрос?  beating
Активен
silveto_sf
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #89 -: юни 03, 2010, 09:54:17 »

здравейте,
има ли някой впечатление от ресторанта на хотел Феста? би ми било интерестно да споделите мнения smile
благодаря предварително smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines