Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 00:31:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторантите  (Прочетена 177403 пъти)
 
prosto_kuma
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #15 -: април 20, 2010, 21:58:18 »

Дано,мила.От сърце ти го желая.
Активен
pipi_geor
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30



« Отговор #16 -: април 20, 2010, 23:58:58 »

gurugeri едно момиче от форума тук направи сватбата си имено в този бар и по това което прочетох беше много доволна :)На мен лично също много ми харесва girl_wink
Активен
Bademka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 23, 2010, 14:07:26 »

Аз да се оплача.До момента най-големият проблем е ресторанта.Датата която искахме е заета от миналата година от ноември месец.  Плачещо момиче Така като глем,май ще трябва да сменим датата  cray
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #18 -: април 24, 2010, 09:34:29 »

Момичета, някой има ли отзиви от КО бар&динър в София? Заплюли сме го като място, поне до момента ни е фаворит. Чувам все хубави неща за обслужването като цяло, но не знам как ще се справят със сватба за около 100 души. И не знам дали храната е доволно вкусна... Мястото обаче е жестокоsmile!
Мястото е хубаво и разчупено като интериор но за партита. За сватби не е много функционално защото гостите ще са разположени на двата етажа и дори на междинното ниво, а това е едно от нещата които създават дискомфорт когато става въпрос за сватба.
« Последна редакция: април 24, 2010, 09:38:35 от DjNick Mc » Активен
cremy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #19 -: май 03, 2010, 14:48:09 »

Наистина много от ресторантите буквално НАЛАГАТ както ДЖ така и украси с които работят,но сватбата и избора си е напълно и само ВАШ,така,че никой няма право и нищо да ви НАЛОЖИ освен нещата по менюто и по-скоро да ви предложи good
Активен
Vasilissa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21


Мечтателка


« Отговор #20 -: май 04, 2010, 12:53:03 »

Сватбата ми беше този уикенд и докато още всичко ми е прясно-прясно искам да  споделя впечатления - може да са полезни на тези, които все още търсят своето място. Бяхме в Панорама в Парк-хотел Москва и с чиста съвест мога да препоръчам ресторанта. Бяхме с пълен капацитет (120 души), но се справиха без проблеми - нямаше забавяне в обслужването, нито пълни пепелници, суматоха и пр. Гостите до един останаха доволни от избора ни на място - особено впечатляваща е гледката. Признавам си, че предварително се притеснявах, защото нямахме координатор, обаче, всичко мина по план - посрещането, настаняването на хората, храната беше чудесна, всичкият алкохол, който остана ни го върнаха, бяха много внимателни. И още нещо, което поне за мен е важно - нямаше изненади под формата на овъртайм, променени цени или неясноти с допълнителните поръчки. За каквото се бяхме разбрали - спазиха го, даже ни дадоха някои полезни съвети, за които не се бяхме сетили.
Активен
prosto_kuma
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #21 -: май 04, 2010, 12:57:43 »

Василиса, добре дошла в лоното на обвързаните.  give_rose Желая ти дълги и щастливи години до любимия мъж.
Радвам се,че всичко е било наред и сте си прекарали супер. Думите ти са поредното доказателство,че мнението на хората за сватбата зависят от представянето на персонала в ресторанта. Дори и в гражданското и църквата да има някакви неблагополучия, всичко се изличава от качественото обслужване в ресторанта.
А сега ще чакаме и снимки от събитието.  heart
Активен
gurugeri
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30


« Отговор #22 -: май 05, 2010, 11:59:33 »

DjNick Mc, благодаря:) И мен ме притесняваше малко това за двата етажа. Но пък самият бар предполага по-разчупена сватба, гостите ще стоят по местата си само докато хапват и при посрещането, но пък от втория етаж си има добра видимост към долната част, не са съвсем отделни. Сега ми предстои да измисля точно кой къде ще стои и предполагам, че тогава ще ми минат притесненията:) Надявам се и на гостите да не им е доскомфортно.
Активен
Tarna
Ентусиаст
**
Публикации: 113


« Отговор #23 -: май 05, 2010, 14:04:59 »

gurugeri, ако не е късно в този стил е и Фина 5, на бул. България. И кухнята е добра.
Активен
kina
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #24 -: май 09, 2010, 14:53:50 »

Здравейте!
Някой може ли да ми даде информация за ресторант "Стара София" в хотел "Вега", или ако е организирал или присъствал на сватбено тържество там да сподели впечатления!

Ще ви бъда много благодарна! smile
Активен
cremy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #25 -: май 09, 2010, 16:53:25 »

Здравейте.Моля някой ако е посещавал р-нт Копчето след ремонта му да сподели отзиви и впечатления. Става въпрос за Копчето в гр.Пловдив.Благодаря give_rose
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 09, 2010, 18:57:53 »

Здравейте!
Някой може ли да ми даде информация за ресторант "Стара София" в хотел "Вега", или ако е организирал или присъствал на сватбено тържество там да сподели впечатления!

Ще ви бъда много благодарна! smile

На 06/05/2010 бях там на сватба като гост. Бяхме 100 човека е беше тясно. И има гадни колони. Иначе е хубаво като интериор.  pardon
Активен
diminioni
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #27 -: май 09, 2010, 20:39:59 »

Момичета имам питане относно ресторанта - какъв бакшиш оставяте в ресторанта - и това коеот е таксата за расторанта след 5 тия час не е ли за персонала или и отделно трябва да се остави и колко - горе -долу. На нас управителя няколко пъти ни намекна , че е добре да предвидим нещо за персонала и аз нямам идея колко да предвидим. А и още нещо - пълен куверт ли предвиждате за ДЖ и Видео и фотото????
Активен
Lindsey
Регистриран

Публикации: 4



« Отговор #28 -: май 09, 2010, 22:10:57 »

На 06/05/2010 бях там на сватба като гост. Бяхме 100 човека е беше тясно. И има гадни колони. Иначе е хубаво като интериор.  pardon
Да, съгласна съм, че е хубав ресторанта, но не е за повече от 90-100 човека. Дансингът е малък и самото разположение не е много добро.
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 10, 2010, 01:08:17 »

Момичета имам питане относно ресторанта - какъв бакшиш оставяте в ресторанта - и това коеот е таксата за расторанта след 5 тия час не е ли за персонала или и отделно трябва да се остави и колко - горе -долу. На нас управителя няколко пъти ни намекна , че е добре да предвидим нещо за персонала и аз нямам идея колко да предвидим. А и още нещо - пълен куверт ли предвиждате за ДЖ и Видео и фотото????
Ами в нашия ресторант управителя още на първата среща ни каза, че при тях е практика за всеки член от персонала, който обслужва сватбата да се плаща отделно сервиз. Каза, че за нашата сватба (за около 80 души говорехме тогава, ама май отиват към 100  blush) - 400лв. После прочетох в листа с примерното меню,което ни даде, че сервизът е по 40лв на човек от персонала. Значи нас ще ни обслужват 10 души, така излиза. Управителят беше достатъчно коректен да каже директно, за да си направим сметката, защото това означава 4лв на човек върху куверта, все пак... Каза си "Аз така процедирам, и така мога да гарантирам, че всички съвестно ще си гледат работата, няма да има пълни пепелници, всичко ще се сервира и отсервира навреме" и т.н. Така се разбрахме, пък ще видим какво ще стане...
За диджея и фотографа ние лично сме решили пълен куверт да предвидим.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines