Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 00:24:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторантите  (Прочетена 177395 пъти)
 
Tarna
Ентусиаст
**
Публикации: 113


« Отговор #60 -: май 26, 2010, 10:39:19 »

Gnometo, Каза Бояна ми се струва подходяща. La Terrazza di Serdica е много хубав и се сещам още за Art Otel на Гладстон. И трите имат сайтове, така, че можеш да ги разгледаш.
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #61 -: май 26, 2010, 11:29:49 »

Gudrun,

ние също имахме тези два ресторанта в списъка. И двата са много хубави. Но ни казаха, че в разгара на лятото в При орлите ставало много задушно въпреки климатика. А не могат да отварят прозорците, заради височината. Но не съм била на сватба там, това ни го каза познат, който е бил.
Атлантик пък има малка тераска, където гостите могат да излизат. Според мен и двата ресторанта са много хубави. Така че ако сватбата ви е след лятото, разбирам дилемата ви. Все пак преценете каква ще ви е сватбата, колко гости ще имате (Атлантик е по-малък мисля...)  и дали ви е важно хората да могат да излизат навън (Тази опция я няма май в При орлите, освен ако човек не излезе съвсем извън сградата, но това не на всеки е удобно). Местоположениете също е много важно. Все пак Атлантик си е доста далеч от центъра. Голем плюс му е, че е в планината и въздухът е по-чист и се вижда нощна софия от ресторанта. Приказна е и гледката от При Орлите, но всеки си решава коя повече му допада.

Успех good
« Последна редакция: май 26, 2010, 11:33:40 от tsvetentse1 » Активен
gudrun
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: май 26, 2010, 12:09:05 »

Да, точно това ми е драмата и на мен, че не съм била на сватби там и мога само да гадая как са нещата вдействителност. Ние ще сме 50 човека  и вече има ме час за църквата на 17.07
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #63 -: май 26, 2010, 17:51:13 »

Хм, за разгара на лятото и с 50 човека аз май бих избрала Атлантик. Поне натам клоня, де  pardon
Активен
Мери
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: май 27, 2010, 09:24:40 »

 yahoo Вече официално мога да се похваля, че си имаме дата и ресторант за сватбата.  twohearts
Присъединявам се към булките на 21 август  danceg Знам че сме много, като се сблъсках с многото резервирани ресторанти и часове в църкви и ритуални зали.
 Ще сме в ресторант Бижу в Siler House Hotel. Дано всичко мине наред.
За него мога да кажа, че като интериор е много модерен и приветлив и ме грабна още от снимките. Кувертите са от около 42 лева нагоре, но е каквото си го направиш- има пълна свобода в това отношение. Можеш да си внесеш всичко - алкохол, безалкохолно, ядки без никакви такси. След 5 час има такса 100лв/час. И най-важното е за около 100-120 човека максимум.
Ние наобиколихме доста ресторанти и имам прясна информация за тях. Така че в скоро време ще ви информирам и за други  girl_wink
Все пак ако някой е бил на сватба в моя ресторант, нека да сподели мнение  give_rose
Активен
leonarado
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #65 -: май 27, 2010, 12:44:27 »

Имали някой който си е правил сватба там или му предстои, за да даде малко инфо за ресторанта и ако може и снимки с украсата и разположението на масите. Благодаря предварително
Всички на които им предстои сватба и че бъдат в този ресторант, нека се запишат тук за да може да си споделяме отзиви
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #66 -: май 27, 2010, 18:06:21 »

Аз съм присъствала на две тържества в хотела - чествания, тип коктейл, не сватби, през есента. Кетърингът беше от техния ресторант и имаше голямо разнообразие, макар че като изпълнение не бяха нещо кой знае какво, храната беше добра. Организацията беше отлична, макар че лично на мен ми се струва, че за сватби е малко неудобен като разположение на масите и разпределение на пространството, защото е на буквата "Г" и няма идеална видимост от всички страни, но пък иначе е нов, много стилно направен и най-големият му плюс са хората, които го ръководят. Специално за тях имам отлични впечатления - гъвкави, предлагат всякакви варианти, готови са да откликнат на различни желания на клиентите и са много любезни. Няколко пъти работих и с хотела им при настаняване на гости на фирмата ни от чужбина и се представиха много добре - имаха свободни стаи от по-висок клас и автоматично настаняваха там. Мисля, че и за сватбени тържества ще се представят добре.  good
Активен
gudrun
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: май 27, 2010, 22:19:09 »

Аз също мога да изкажа мнение за ресторанта на silver house - с много е изчистен интериор е  и на мен лично много ми харесва / уютен е и доста приветлив повеже е светъл/ , като има и неща които ме смущават за сватба: 1-гледа към паркинга на хотела и не мисля че това е точно за този тип празненство; 2-залата на буква "Г" и на мен не ми допада, особенно при положение че имаш 100-на гости то половината все  ще са изолирани, от друга страна при малка сватба ако изнесете дансинга в часта без маси пак губите видимост.
Активен
ilinor
Ентусиаст
**
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: май 28, 2010, 15:35:15 »

Zdraveite momicheta,
radvam se che moga da sum chast ot tozi prekrasen forum.
iskam da popitam niakoi znae li cenite i usloviata v Central Forum na bul Tzar Boris i Princa na Pieponite v Interped ?
tezi 2 mesta nai mnog osa me vpechatlili
Blagodaria Vi Wink)))

Модератор: Пишете САМО на кирилица!
« Последна редакция: май 28, 2010, 18:10:26 от maria_lakova » Активен
Мери
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: май 28, 2010, 16:00:11 »

Аз ходих до Централ Форум преди 2 седмици, когато си търсих ресторант, но беше зает за датите които ние предпочитахме. Така че преди всичко първо го провери дали е свободен. Иначе ние не разпитахме за условията, но това което знам със сигурност е че правят по 2 сватби на ден. Нещо, което хич не ни допадна.
 Вие за колко човека мислите да е сватбата и за кой месец - ако можем да помогнем и с други предложения.
Активен
silveto_sf
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #70 -: май 28, 2010, 16:48:53 »

привет мери,
извинявай за любопитството, но може ли да споделиш за кои дати си проверявала в Централ (на Хр.Ботев), тъй като на нас ни предстои ходене до там? един вид да си "сверя часовника" smile
благодаря предварително smile
Активен
Мери
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: май 28, 2010, 17:07:42 »

Аз питах за 21 и 28 август, 4 и 5 септември - за вечерна сватба бяха заети. Но ти провери все пак преди да отидеш.
 Това бих посъветвала всички - първо да попитат за тяхната дата по телефона и след това да ходят да го видят. Че аз така обиколих няколко ресторанта напразно. Успех!  smile
Активен
silveto_sf
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #72 -: май 28, 2010, 18:03:24 »

благодаря за бързият отговор, спести ни едно ходене до там smile продължаваме с търсенето smile
успех и на Вас smile
Активен
gudrun
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 28, 2010, 21:26:28 »

silveto_sf
в централа на Хр.Ботев има със сигурност повече дати, а отделно и цените са малко по-ниски в сравнение с този на цар Борис - 33-35лв. ако не се лъжа/ама е малко кофти че си нямат паркинг и трябва да се паркира в околноста/ имат такса за алкохол 2лв./ч. а украсата е 3лв./ч. , ама можеш да внесеш и безалкохолно /поне така казаха/ , имат и overtime -100лв./час
Активен
silveto_sf
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #74 -: май 29, 2010, 08:00:20 »

благодаря за инфото give_rose
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines